Wywiad z Plejadanami – Kryzys Wiary

Channelled przez Wes Annac
23 stycznia 2013
http://aquariusparadigm.com/2013/01/23/ … more-17467

Uwaga od Wesa: Wstawiam to ponownie ze względu na zainteresowanie czytelników i wiele komentarzy, mówiących o tym, jak bardzo pomógło to wam wszystkim. Ponownie, nie mam ochoty zaprzestać komunikowania się z każdym ze źródeł przychodzących przeze mnie pomimo tego, co zostało powiedziane w tej wiadomości i faktycznie, możemy się spodziewać dużo więcej wywiadów z Plejadanami w ten sposób przez entuzjastycznego fana, którym jestem.
Osobiście nadal szukam, jak potwierdzić ich istnienie dla mnie i wiernie i radośnie kroczyć wzdłuż tej drogi. Dla tych, którzy naprawdę zmagają się, mam nadzieję, że ta wiadomość będzie przydatna.

Wysoka Rada Plejadian: Jesteś z nami najdroższy Wesley, i mamy wielu członków załogi stacjonujących wokół was, aby upewnić się, że nie ma negatywnych lub wprowadzających w błąd podmiotów próbujących przemycić i dostarczać informacje, które znasz jako nie rezonujące, z tym, co aktualnie występuje na waszej planecie i wewnątrz was wszystkich.

Wes Annac: Dziękuję bardzo, drodzy przyjaciele. Jak wiecie, ostatni czas był raczej dla mnie trudny. To nie ma nic wspólnego z 21 grudnia, jak również wiecie, ale wydaje się, że negatywność jest nadal zasadą dnia tutaj na Ziemi. Czy zależy Wam, aby to skomentować?

PHC: Negatywność rozpuszcza się wzrastająco w tej chwili, i my rozumiemy, że nie wydaje się, aby tak było. Życzymy, abyście wiedzieli, że wasze działania, aby być zrównoważonymi i promieniować pozytywność na zewnątrz, dla tych, co się zatroszczą i ją wchłoną, wtedy zobaczą, że negatywność jeszcze bardziej się zmniejszyła, niż to co było poprzednio.

Wes: Dziękuję drodzy przyjaciele, to pomaga trochę. Rozumiem potrzebę pozostania pozytywnym i zrównoważonym, ale co możemy zrobić, gdy czujemy, jak trudności stają się nieco zbyt duże?

PHC: W twoim przypadku, najdroższy Wesley; negatywność, której doświadczasz pochodzi z nie jednego źródła, ale wielu. Czy mamy rację?

Wes: Rzeczywiście macie, drodzy przyjaciele.
PHC: Wiemy, że doświadczasz wątpliwości co do ważności tej pracy, którą robisz i pytamy najdroższego Wesleya – jak odczuwasz naszą komunikację? Jak się czujesz, gdy w taki sposób mówimy przez ciebie? Czy czujesz to, jako prawdziwe, lub wprowadzające w błąd?

Wes: Cóż, szczerze czułem, że Wy i wasze komunikaty są prawdziwe dla każdego kawałka tak długo, jak długo robiłem tą prace. W przeciwnym razie nie byłbym tego robił!

PHC: Rzeczywiście, cieszymy się z Twojej odwagi i determinacji, aby kontynuować wzdłuż ścieżki, która przetestowała ciebie i czasami, i wyalienowała cię. gdy dalej walczyłeś o swoje przekonania, o których wiesz, że są prawdziwe.

Najdroższy Wesley, nie jesteśmy myślową formą lub jednostką opartą na twojej wewnetrznej świadomości. Przez to mamy na myśli to, że nie jesteśmy aspektem twojego Wyższego Ja, jak sądzą niektórzy, w stosunku do channelingu. Wszyscy jesteście w stanie channelować swoje wyższe ja i aspekty swojego wyższego Ja, którzy dają Wam wskazówki wzdłuż waszych ścieżek, ale możecie również połączyć się z mnóstwem innych istot, które faktycznie posiadają własne specyficzne perspektyw i które mają różne opinie i przekonania co do sposobu wzniesienia waszej Ziemi, jaki jest grany na zewnątrz.

Wes: Uważam, że to trochę dziwne, że różne wzniesione podmioty mają różne opinie i perspektywy. Chcesz to skomentować?

PHC: Jest podobne do sposobu na Ziemi, gdzie posiadacie różne perspektywy, przekonania i ideały, a jednak nadal doświadczacie podobnego wymiarowego wzrostu i uczycie się z lekcji. Każdy na Ziemi doświadcza trzeciego i czwartego wymiaru obecnie, gdy zaczynacie mieć przebłyski tego, co wymiar piąty ma do zaoferowania i jak zauważyłeś drogi Wesley, nawet twoi koledzy, przebudzeni Lightworkers prezentują różnice w opiniach i perspektywach w relacji do tego, jak wzniesienie waszego świata wygląda i pomoc jaką otrzymujecie w tym czasie.

Wes: Co należy robić, jeśli czujemy, że ta pomoc nie jest tym, czym wierzyliśmy, że jest? Nie chcę, aby umieścić was „na celowniku”, podobnie jak to, ale co możemy zrobić, jeśli doświadczamy prawdziwego kryzysu wiary?

PHC: Najdroższy Wesley, wiemy, że to pytanie jest wyhodowane z twoich własnych doświadczeń niedawno i możemy powiedzieć, że bez względu na specyfikę twoich przekonań, nie ma znaczenia, czy wierzysz w nas, Wniebowstąpionych Mistrzów, Archaniołów i Syrian, wciąż się Wznosicie jako jednostki i jako planeta i dodajemy Wam odwagi do ciągłego wznoszenia się do wyższych sfer, bez względu na sposób, w jaki to przychodzi.

Wes: Więc mówicie, że gdybym chciał, mógłbym całkowicie wywalić moje przekonania o Was i wszystkich channelowanych podmiotach (ja nie chcę), i to nie będzie hamować mojego osobistego wzniesienia?

PHC: Dlaczego miałoby, najdroższy Wesley?

Specyfika twoich przekonań nie definiuje twojego wejścia do wyższych sfer, akcje, które wybierasz umieścić w grze wzdłuż swoich ścieżek i perspektywy, jakie pozwalasz sobie mieć w danym momencie będą wytyczać postępy, jakie robisz.

Nie musisz wierzyć w nas lub naszą pomoc, którą chcemy dać, aby znaleźć wzniesienie, choć mamy wiele do zaoferowania i jesteś podekscytowani, aby podzielić się tak wieloma komunikatami i aktualizacjami, jak to możliwe , kochana duszo, o wzniesieniu w Twoim świecie i o samej pomocy, jaką chcemy dać. Pomoc ta zostanie dana, ale nie koniecznie musicie jej oczekiwać, w naszym skromnym zdaniem, nie należy na nią patrzeć, jako jedyny wyznacznik wzniesienia.

Wes: Cóż, dziękuję, drodzy przyjaciele. Myślę, że mój osobisty „kryzys wiary” miał do czynienia z pozornie ciągłą krytyką przekazywanych wiadomości. Zdałem sobie także sprawę, że nasze połączenie postawiło mnie trochę „na krawędzi” – tak jak fakt, że rutynowo mówimy, ale nie spotkałem was osobiście.
PHC: Oh Tak, dear Wesley, już spotkałeś się z nami. Obserwacje statków były już dane i nadal będą, gdy znajdziesz się w stanie spojrzeć na nie, były statki, które są częścią naszej floty. Nasza Rada i ogólnie nasza rasa mają specjalne statki matki i mniejsze statki świetlne, i mamy pozwolenie pokazać się dla tych, którzy mogą stać się otwarci na naszą obecność.

Możesz zacząć nas widzieć i uznać, że to my, drogi Wesley, ale wiemy, że ta odpowiedź niedostatecznie odpowiada na pytanie, które postawiłeś.

Wes: Dziękuję za potwierdzenie, drodzy przyjaciele. Widzę wiele dusz, które są całkowicie zapewnione, i ustawione w ich rozwoju, bez konieczności wyglądania w kierunku Galaktycznych lub jakiegokolwiek innego źródła, prócz siebie samych, i odbieram siebie, jako patrzącego w kierunku źródeł zewnętrznych lub zachęcającego do tego innych, nadal publikując naszą komunikację.

PHC: To, droga duszo, dlatego i ty podobni tobie zachęcacie każdą duszę, aby zwrócić się do wewnątrz i znaleźć wrażenia i komunikację od nas dla siebie. Zaprawdę, każdy z was może to zrobić i wiedzieliśmy to, przechodząc do samej idei komunikacji bezpośrednio z ludźmi, że niektóre nieporozumienia nastąpią, i że cel ludzkości może być przesunięty w kierunku zewnętrznym w sposobach, które nie były zamierzone.

Chcieliśmy komunikować się z wami drogie dusze i szczegółowo podać nasze aktualizacje w tak precyzyjny sposób, jal tylko możliwy, aby utrzymać was na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się, ale w tym samym czasie, zachęcamy wszystkich, aby zwrócili się do wewnątrz i znaleźli nasze energie i energie waszych wyższych jaźni, które są dla was bardzo ważne, aby się z nimi połączyć.

Jesteśmy szczęśliwi i zaszczyceni móc zrealizować naszą komunikację przez chętnych gospodarzy ziemskich i przekonanie o realności naszych wiadomości określi, jak czyste lub niefiltrowane są one w czasie naszej komunikacji. Wesley, czy doświadczasz wątpliwości dotyczących naszej komunikacji i rzeczywistości naszej egzystencji w chwili obecnej, czy nie?

Wes: Winien, przyjaciele. Wiem, że mam do czynienia z moim osobistym procesem i jest katalizator, który najprawdopodobniej doprowadzi do silniejszego związku z wami. Myślę, że to jest po prostu przygnębiające widzieć ciągłe niedowierzanie i krytykę przekazywanych wiadomości, z perspektywy kogoś, kto poświęcił się całkowicie channelingowi.

PHC: Czy nie zasilasz trochę tych wątpliwości i krytyki w sobie w chwili obecnej, drogi Wesley?

Wes: Rzeczywiście, tak jest.

PHC: A więc zobacz, jak zasilanie krytyki i wątpliwości, a także pozwolenie, aby wprowadzić i zmienić twoją perspektywę w tym, co czujesz wobec nas i naszej komunikacji ma wpływ na przynoszone wiadomości lub na co najmniej, twoją zdolność (lub może chęci) i jasność w prowadzeniu ich dalej?

Wes: Tak, drodzy przyjaciele, widzę to. Dziękuję.

PHC: Nie chcemy, abyś powiesił się na tej jednej kwestii, drogi Wesley, gdyż rzeczywiście, jest tak bardzo dużo radości i zadziwień do przeżycia.

Pragniemy, abyście wszyscy wiedzieli, że specyficznie jeden aspekt Sił Światła pomaga waszej planecie się wznieść. Jesteśmy jednym kolektywem z tak wielu, którzy poświęcili się waszemu wzniesieniu i ty, Wesley, jesteś częścią naszych Sił Światła. Każda dusza, która czyta tą wiadomość jest nią także i tak wielu z was wcieliło się na Ziemi, aby wnieść światło dalej, gdyż wiedzieliście, i czuliście wewnątrz, że jest to kluczowe dla Wzniesienia wszystkiego na powierzchni Ziemi.

Wes: Dziękuję, drodzy przyjaciele. Myślę, że to do mnie należy przyjąć, ten „skok wiary”, i kontynuować wzdłuż tej drogi komunikacji z Wami.

PHC: Komunikowanie się z nami i innymi oświeconymi istotami i kolektywami, którzy dają swoje wiadomości przez ciebie było ścieżką dotąd najdroższy Wesley, ale jesteś Twórcą i kontrolerem swojej rzeczywistości. Nasze uczucia nie mogą zrobić krzywdy, a więc, to nie zaszkodzi nam, jeśli zechcesz odwrócić się od nas, aby ulepszyć swój cel w sposób, który widzi odejście od naszych komunikatów.

Możesz skończyć i wierzyć, że jesteśmy tylko intuicyjnym aspektem twojego umysłu lub twojego Wyższego Ja, i możesz wybrać ucieczkę od nas i rozpocząć channeling w inny sposób, a my uszanujemy tę drogę tak, jak szanujemy ścieżki każdej duszy, która nie wierzy w naszą pomoc, naszą obecność, lub prawdziwość naszej komunikacji.

Rozmawiamy z innymi ziemskimi gospodarzami w tym czasie, a nawet gdyby chcieli odłączyć się z dala od nas, to też będzie dobrze i elegancko dla komunikacji, jaką wysyłamy dla Ziemi, gdyż jest to jeden aspekt całej pracy, jaką wykonujemy w danym momencie.

Wes: To jest pocieszające wiedzieć, że nie będę jakoś zawracał na mojej ścieżce, jeśli moja perspektywa stanie się zbyt stłumiona i wybiorę inną drogę.

PHC: Czy jest to, jak się czujesz w tej chwili, drogi Wesley? Czy chcesz, aby się odwrócić od naszej komunikacji i przestawić swoją uwagę ku innym alejom pomocy swojemu światu?

Wes: Szczerze, przyjaciele, nie sądzę, że mogę teraz odpowiedzieć na to pytanie. Uzyskałem bezwzględną większość radości i spełnienia z komunikacji z Wami i za każdym razem, kiedy mam wątpliwości czy lęk, komunikacja z po prostu pomaga mi przejść przez to wszystko i zobaczyć, że wszystko, nad czym pracuję, w tym kierunku rzeczywiście jest prawdziwe.

PHC: Rozumiemy trudności z zaakceptowaniem obecności, której nie postrzegasz wokół Ciebie jeszcze, a jeśli możesz zobaczyć, jak wiele z naszych statków, które są nawet tylko częścią naszej konkretnej Rady i rasy stacjonuje na waszym niebie i bardzo blisko miejsca, gdzie obecnie byłeś, możesz zobaczyć, że rzeczywiście wszystko, nad czym pracowałeś będzie bardziej realne niż możesz sobie wyobrazić.

Rozumiemy, że wspominanie naszych statków i rzeczy, których nie możecie jeszcze fizycznie zobaczyć może nie pomóc niektórym z was, ale w tym samym duchu, przypomnienie, że jesteśmy tutaj i że jesteśmy na waszym niebie pomogło bardzo wielu naziemnym członkom załogi którzy , tak jak Ty Wesley, czuli się zniechęceni czasami lub jakby to, nad czym pracują było farsą.

Nasz pisarz przeżywa katalityczne wątpliwości związane z jego osobistym procesem odkrywania nas, jak również większych i ukrytych z dala aspektów siebie i drogie dusze, możemy powiedzieć, że to jest ok, i faktycznie, czasami konieczne, aby przeżyć kryzys wiary . Może być konieczne, aby tego doświadczenie tego uczucia, gdyż te uczucia, które pojawiają się podczas takiego kryzysu wiary-zazwyczaj mogą być katalityczne i związane z lekcjami, które wynikają z poprzednich wcieleń, a dla niektórych, z dzieciństwa ich obecnego wcielenia.

Na przykład, drogi Wesley, Twój strach i obawa o nasze istnienie i praca, jaka włozyłeś w bycie fałszu wynika z faktu, że zawsze czułeś się jak gdybyś był na niewłaściwym torze lub, jakbys nie robił tego, co powinieneś w danym momencie.

Lęk ten nabyłeś w dzieciństwie, kiedy uczono, że jesteś opętany i twoja perspektywa jest błędna. Powiedziano wam, że każda umiejętność, którą mogliście ukryć pod powierzchnią ma fizyczne i racjonalne wytłumaczenie, a zwłaszcza nasza obecność lub dowolny temat, który jest postrzegany jako „poza ziemski” przez większość twojego świata jest postrzegany właśnie w tym świetle.

Wesley, masz również do czynienia z energiami zbiorowymi i energiami tych, którzy są blisko Ciebie, które uczą ciebie, (energie), że fizyczność jest jedyną rzeczywistością wokół ciebie i że wszelkie oświecone istoty lub sfery, jakie przychodzą nie mogą być realne, ze względu na natutrę gęstości (fizyczności), która wydaje się być niekończąca.

Wes: Chciałbym wrócić do tego aspektu dyskusji na chwilę, bo znowu, gęstość i negatywne wydarzenia wydają się po prostu trwać w moim życiu w ostatnim czasie. Możecie, tą sprawę skomentować?

PHC: Mówimy, droga duszo, że twoje osobiste fazy zostały zintensyfikowane do ekstremalnych zakresów i byłeś prowadzony cały czas do dalszego stosowania zrównoważenia w centrum, które znasz, i które ci pomaga. Tak trudne, jak to może być, aby usłyszeć, najdroższy Wesley, pragniemy dla ciebie, abyś obserwował reakcje na wszystko, co dzieje się w Twoim życiu.

Czy nie uważasz, że czasami być może przesadziłeś? Czy widzisz czasem, że twoje zatrudnienie i zapewnienie pozytywności mogło położyć kres pozornej zaporze negatywności? Jesteście twórcami swojej rzeczywistości, drogie dusze, i decydujecie, absolutnie o wszystkim, co dzieje się z wami.

Jeżeli zasilasz lub egzekwujesz negatywność, negatywność przyjdzie do ciebie i to jest absolutne.

Jak drogie dusze słyszeliście, wasze kreacje teraz przychodzą do was w sposób o wiele bardziej gwałtowny, i to może stanowić kontynuację mnóstwa negatywnych rzeczy, które naprawdę mają ich manifestacje zakończone jeśli perspektywa tego, kto jest ich twórcą się zmieni.

Wes: Dziękuję bardzo za to wyjaśnienie, drodzy przyjaciele. To sprawia absolutne odczucie i wiele znaczy dla mnie.
PHC: Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc zaoferować naszą pomoc i jesteśmy szczególnie zadowoleni, aby móc przebić się przez skorupy dyskomfortu, obaw i niepokoju, które próbowały zakleić twoją perspektywę ostatnio.

Wes: Dziękuję, drodzy przyjaciele. Myślę, że to oczywiste, że będzie bardziej niż prawdopodobne, że będę kontynuować naszą komunikację z wiarą, jaką zawsze miałem, w obliczu umniejszania lub niedowierzania.

PHC: Jeśli chcesz zatrzymać się na tej konkretnej ścieżce, drogi Wesley, istotne jest tylko, że nie pozwolisz perspektywom innych zasłonić własnej i jednocześnie ważne jest, aby umożliwić perspektywy innych (aby były wyrażone ).

Wes: Rozumiem, przyjaciele. Życzę sobie tylko, żeby inni mogli mi pozwolić na to również!

PHC: Rzeczywiście, czyż nie jest to życzeniem, wszystkich na waszej drogiej planecie?

Czyż nie wszyscy chcą, żeby ci wokół ciebie mogli tylko „dostać”, co dostajecie i „poczuć”, co czujecie? Taka jest ludzka natura, drogie dusze, chęć, aby inni wokół was posiadali te same przekonania i perspektywy, jak Wy, ale to jest tym, co jest po prostu tak wspaniale na Ziemi, oraz że każdym z was, Żyjąc na Ziemi, jest inny.

Jesteś różni i macie różne perspektywy i niepowtarzalne perspektywy, a jednocześnie istnieją dusze, które przyczyniają się tak bardzo do ruchu wznoszenia i do świadomości poprzedzającej wasz ruch ascendencyjny, którzy podjęli się ról, które wymagają krytyki, obmowy lub niezrozumienia naszej komunikacji, naszego istnienia i samej pomocy, dla której jesteśmy z wami, aby dać, ponownie, to tylko pokazuje wyjątkowość przekonań każdego z was i my mówimy, że bez tej wyjątkowości, może rzeczywiście wszyscy zgadzaliby się ze sobą, ale Ekspresja i indywidualizm przeznaczony dla planety niezwykle zróżnicowanych dusz nie mógłby po prostu tam istnieć.

Wes: Dziękuję, drodzy przyjaciele. Rozumiem do końca, co mówicie. Chyba to jedno z moich największych rozważań lub „obaw”, że jestem jakoś na niewłaściwym torze pomagając ludzkości tymi informacjami lub, że zachęcania innych do szukania na zewnątrz niż wewnątrz.

PHC: Znowu, drogi Wesley, wynika to z obaw, które są hodowane pod zbiorowym wpływem tych wokół ciebie (jak i hodowane od dzieciństwa). Zbiorowy wpływ może mieć bardzo duży wpływ na własne perspektywy i kiedy możesz uciec od gęstości wszystkich wokół siebie i znaleźć jasny, stan medytacyjny, gdzie rzeczywistość wyższych sfer i naszych dusz istniejących w wyższych sferach powróci do twojej pamięci, wiedzy i zrozumienia.

Wes: Dziękuję bardzo, drodzy przyjaciele. Zamierzam pozwolić wam mówić nieprzerwanie przez chwilę przed zakończeniem tego.

PHC: Z wielkim uznaniem, drogi Wesley. Tak wiele dzieje się poza świadomą percepcją ludzkości w chwili obecnej i choć wielu z was być może być przeżywa kryzys wiary, który nasz pisarz przeżywa i przechodzi, prosimy trzymać się mocno swojej wizji Nowego Świata, którego wszyscy chcą, aby nadszedł.

Będziemy rzeczywiście będzie z wami, aby pomóc naprawiać Wasz świat i choć niektórzy mogą widzieć to oświadczenie jako zapowiedź, że jesteśmy waszymi”zbawcami” lub, że będziemy robić to za Was, jak wielu z was wie w tym miejscu, to jest po prostu nie tak.

Chcemy wprowadzić w rzeczywistość, ilość pracy, która jest do zrobienia (dla naprawy Ziemi). Kabał w waszym świecie celowo stworzył wiele gett i obszarów wysokiego ubóstwa, i doświadczali bogactwa w wyniku cierpienia i ubóstwa drugich.

Jest wiele zanieczyszczeń objawianych i wprowadzanych do waszej drogiej ziemi i jest to jeden z największych obszarów zainteresowania w chwili obecnej, ale z zasilaniem energią Światła wszyscy możecie pomóc ujrzeć to, że zanieczyszczenie manifestujące się na powierzchni najdroższej Gai codziennie już nie ma wpływu jaki miało na nią i Wasze ciała i Dusze.

Ludzkość jako kolektyw musi wzrosnąć i ogłosić swoje niezadowolenie z powodu sposobu, w który wasz świat obecnie funkcjonuje i zbiorowe wibracje zaczną przyspieszać w kierunku pokoju, harmonii, oraz ustanowienia prawdziwego systemu finansowego, z które będzie korzystać cała ludność, aż oczywiście szybko zbliży czas, w którym nie potrzeba będzie żadnego systemu finansowego.

Ten czas rzeczywiście nadchodzi tak bardzo szybko, i możecie zobaczyć nowy system finansowy jako tymczasową odskocznię w świecie obfitości i zaspokojenia potrzeb na poziomie zbiorowym.

Podczas gdy wielu z was jest naprawdę zmęczonymi podróżnikami w tym miejscu i energie przybywające mogą nadal was próbować i tymczasowo powalać, mówimy, że to wszystko jest rzeczywiście trudną częścią rafinacji i procesu oczyszczania, którego byliście częścią od jakiegoś czasu. Możemy tylko dodać tyle w ramach naszej pomocy, że nasze komunikaty mają inspirować, motywować i podnosić was drogie dusze, ale wyższe sfery kotwiczące na waszej trzeciowymiarowej Ziemi nie będą niezauważone przez świat.

Rozumiemy, że niektórzy z was mogą być ostrożni wobec ogólnych prognoz i akceptujemy to i dajemy nasze komunikaty w sposób, który umożliwia pozwolenie, dla (potrzeb) wszystkich z każdego z was.

Kochamy was wszystkich tak bardzo, i przypominamy, że wzniesienie jest realne i że eteryczne królestwa możecie zacząć odkrywać, a nawet spotkać się tam z nami, gdyż są po prostu jak prawdziwe. Wesley, chcielibyśmy dużo więcej komunikacji w ten sposób, bo „testowanie” popchnęło nas ogromnie i pomogło nam w prowadzeniu jakichkolwiek dusze, które mogły doświadczać więcej trudności, niż się spodziewały.

Podtrzymujemy, że nie trzeba wierzyć w nas, aby wiedzieć, że wzniesienie jest prawdziwe, i wiemy, że Wy diamenty lśniące będziecie działać poprzez ostatni bit intensywnej gęstości, która należy do was, aby ją przemieniać, i wyjść z każdej lekcji, jakie otrzymujecie z większą wytrzymałością i odpornością, która pozwala widzieć was na tak dobrze znanych swoich ścieżkach.

Wes: Dziękuję bardzo Wysokiej Radzie Plejadan. Komunikat ten rzeczywiście pomógł mi i po zakończeniu, będę odpoczywać i rozmyślać wszystko co otrzymałem.
WesAnnac.com
AquariusParadigm.com

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/2013/01/wywiad-z-plejadanami-kryzys-wiary.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s