Wysadźcie* kajdany. ASANA MAHATARI (Saint Germain)

NOAH - SARA - MAHATARI - Saint Germain

Ja błogosławię Was i Ja Jestem Światłem Ludziom i Światłem Świata.

 

Do Wydarzeń Świata podaję teraz następująco:

Honorowane Dzieci Ludzkie!
Czas został porzucony, nawet jeśli można go jeszcze doświadczać.

Stwórca WDECHNĄŁ (*zaczerpnął oddech) i przywraca Ziemię z powrotem do Jego pełnej Światła Rzeczywistości – ten proces przemienia rośliny, zwierzęta i Człowieka.

Dziś należy odłożyć ponowne, jak i ostatnie wątpliwości. Dziś należy rozpoznać rzekomy Pokój jako przygotowanie do Nowego Wyładowania. Dziś należy zdobyć odwagę i żyć prawym, hojnym, samorządnym, kochającym Pokój Życiem.

Dziś należy osiągnąć stan pozostawania w Pokoju podczas Sztormu i Wiatru oraz zdobyć odwagę do prawego czynienia.

Proszę, rozróżniajcie przy tym Pokój wewnętrzny od tego co na zewnątrz wygląda niczym Pokój.

Dziś potrzebujemy Ludzi wewnętrznego Pokoju i Ludzi którzy na zewnątrz w sposób nieustraszony i odważnie – również i rzekomymi środkami „Nie-Pokoju” torują drogę Prawdzie.

Wasze zdecydowanie i Wasza Odwaga są Jakościami które są teraz istotne. I wiedzcie iż jesteście ZAWSZE pod opieką Boga jeśli wypełniacie Boskie Zlecenia.

Nie troszczcie się ani o to co myśli o Was Świat, ani o to co myślą i mówią o Was Ludzie. Odłączcie się od tej masowej świadomości politycznej poprawności i uwolnijcie się od tych ciężkich kajdan.

Czyńcie tak, jak podpowiada Wam Wewnętrzny Głos Boga i przy tym zapomnijcie Świat, Czas, Przestrzeń i Ludzi.

Prawdziwe zmiany wywoływali Ci Ludzie, którym udało się pokonać oczekiwania Społeczeństwa i którym udało się wystąpić z kolektywnych Wzorców Zachowań Ludzkości.

Zmiany mogą być wywołane TYLKO przez tych Ludzi którzy sami się zmienili i którzy przeszli przez szkołę wrogości i ataków. Dać Światu nowe oblicze mogą tylko Ci Ludzie, którzy potrafią wytrzymać tą wrogość i są świadomi tego że Nowe budzi Strach wśród tych Ludzi którzy siedzą osadzeni w Starych Przyzwyczajeniach.

I właśnie te ludzkie Lęki chcą blokować i opóźniać Przemianę. Tak więc również i w tym Czasie obowiązuje jedna Reguła:

To Nowe czyni Strach tym, którzy nie są świadomi swoich własnych Lęków.

Ten fakt jest nadal jeszcze bardzo rozpowszechniony i dlatego obecne Elity chcą i będą – wciąż – udaremniać Nowe by zachować Stare. Nawet wtedy gdy mówią Wam o „Odnowie”, o „Nowym”, o „Nowym-Jednym-Świecie” to te Elity mają tylko jedno na celu: aby pod tą „przykrywką” nadal utrzymać stare stosunki Władzy.

Tak, to zależy od nas wszystkich, którzy teraz działamy na Ziemi, aby wnieść odwagę, Cierpliwość, Światło i Miłość, aby rozświetlić Ciemność i utwierdzić Królestwo Pokoju na Ziemi.

Bardziej niż kiedykolwiek wymagana jest Świadomość Rzeczywistości
Bardziej niż kiedykolwiek wymagane jest połączenie z Bogiem, bo dopiero dzięki temu na Ziemi może zostać stworzona Nowa Rzeczywistość.

Nadchodzi Sztorm który zmieni Świat, aby mógł zapanować Pokój i aby dalej mogła być kontynuowana Droga Przemiany.

Pod sztandarem Boga jednoczymy się, My którzy reprezentujemy Światło, pod sztandarem Ciemności stoją Ci, którzy Ciemności służą. I za tym sztandarem gromadzi się wielu Ludzi i oni nie wiedzą że brak jest przywódcy (*tego sztandaru Ciemności).

Tu ujawniają się, działają nierozwiązane Wewnętrzne Obrazy i ignorancja takiego Człowieka nie rozpoznaje że ta Bitwa jest już przegrana.

Sam Lucyfer powrócił już do Królestwa Światła i przyjął swoje nowe, pełne Światła i uzdrawiające Zlecenia dla tego Świata. To „Złe” usamodzielniło się w Duszach Ludzkich, jednak nie ma już żadnego więcej Źródła z którego może cały czas pobierać Energię, dzięki której mogłoby rosnąć i działać.

I DLATEGO KAŻDY CZŁOWIEK
SAM Z SIEBIE POWINIEN UWOLNIĆ SIĘ OD ZŁEGO.

ZAKOŃCZYŁ SIĘ CZAS WYMÓWEK.

Wygodnictwo jest pułapką w którą wpadają Ludzie, przyzwyczajenia są tymi ciążącymi elementami które udaremniają pójście dalej, ignorancja jest berłem niegdyś potężnej Rzeczywistości Ciemności.

Honorujcie wszystkich Ludzi, niezależnie od tego co czynią, niezależnie od tego co wybrali. Jednak uważajcie na to, kogo prosicie do swojego domu i z kim spożywacie posiłki przy stole, albowiem zaprawdę:
Wielcy Iluzjoniści rozpędzają się do ostatnich ciemnych czynów, jeszcze zanim załamią się w sobie, jeszcze zanim przekwitną mimo tego że nie dotarli do prawdziwego rozkwitu.

Bądźcie czujni, albowiem zaprawdę:
kto dziś wierzy że już wszystko jest uczynione, kto dziś wierzy że nie musi już więcej zamiatać przed własnymi drzwiami, kto dziś – kiedy wszyscy inni mówią o Pokoju – wierzy że Pokój już jest, ten zostanie zmiażdżony wydarzeniami i będzie musiał skapitulować przed gruzem który przez jedną noc zmagazynował się przed jego drzwiami.

Utrzymujcie w czystości Wasze Życie, utrzymujcie czystym Wasze Serce, utrzymujcie Waszą Duszę ZAWSZE w bliskości z Bogiem – wszystko inne dziać się będzie dla Waszego dobra.

Ja Jestem Mistrzem którego znacie – a pomimo tego – któremu wiele Dzieci Ludzkich zaprzecza, ponieważ one oddały się Starym Obrazom Starego Czasu. Ja SAINT GERMAIN pogrążyłem się w niebiańskich sferach, choć tu i teraz, pośród Was, jako jeden z Was działam, jako jeden z Was Jestem, jako jeden z Was tworzę na Chwałę Pana i dla Dobra Ziemi.

Honorowane Dzieci Ludzkie,
ta przemowa służy Wam po to, abyście mogli odpowiednio napotkać ten Czas.

Bądźcie świadomi tego, iż spełni się wszystko i nigdy nie rezygnujcie
– albowiem zaprawdę:

TY nie znasz godziny, w której objawi się Bóg
i w której rozpocznie się Niebo na Ziemi.

To Ja Jestem
ASANA MAHATARI
(Saint Germain)

//*wysadźcie – w znaczeniu „wysadźcie w powietrze”//

//Patrz również: 09.12.2012 PEGASUS*. CENTRALNE SŁOŃCE. – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

Wasze zdecydowanie i Wasza Odwaga są Jakościami które są teraz istotne. I wiedzcie iż jesteście ZAWSZE pod opieką Boga jeśli wypełniacie Boskie Zlecenia.

źródło: http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/01/27/27-01-2013-wysadzcie-kajdany-asana-mahatari-saint-germain/

Reklamy

3 comments on “Wysadźcie* kajdany. ASANA MAHATARI (Saint Germain)

  1. Witam, śledzę wszystko z wielkim zainteresowaniem ale nie wiem jak mam to rozumieć może ktoś z szerszym horyzontem się wypowie o tym „Sam Lucyfer powrócił już do Królestwa Światła i przyjął swoje nowe, pełne Światła i uzdrawiające Zlecenia dla tego Świata”. Nagle coś co teoretycznie było kontrastem dla światła staje się jego częścią?

  2. Rav, Lucyfer jest synem Boga, który postanowił stworzyć sztuczny świat bez połączenia z Pierwotnym Źródłem. Uznał, że Światło, czyli Energia i Prawa tego Źródła nie są potrzebne do istnienia Wszechświata. Źródło dało mu szansę eksperymentu. W tej chwili nasze istnienie i nasza Wolna Wola udowodniła Lucyferowi, że bez Światła Gaja mogłaby umrzeć i Światło obudzone w nas spowodowało kapitulację lucyferiańskiej koncepcji życia. Jeśli tak jest, jak mówi ten przekaz możemy zaobserwować w niedalekiej przyszłości przyspieszony odwrót ciemnych, gdyż sam Lucyfer będzie w stanie nam pomagać 🙂 Zobaczymy na własne oczy wśród naszych rodzimych „ciemnych”, jak zaczną działać po stronie Światła i swoją dotychczas zgubną energię uruchomią tam, gdzie trzeba będzie posprzątać ten cały bałagan. Tego bądźmy pewni! 🙂 🙂 <3<3

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s