Manuskrypt przetrwania – część 260

29 stycznia 2013 – | aisha north

Jak wielu, jeśli zauważyliście ostatnio, są ciekawe zdarzenia zaczynające się wydarzać. Jak zwykle, zmiany, za którymi tak długo tęsknicie jeszcze nie objawiły się na zewnątrz, są one raczej zauważalne wewnątrz. Wiemy, że dla wielu, to samo w sobie rzeczywiście może być frustrujące, bo wszyscy tęsknicie do bardziej namacalnych wyników ze wszystkich tych intensywnych modernizacji energetycznych, które odbieraliście przez tak długi czas teraz. Cóż, pozwólcie nam tylko powiedzieć, że wkrótce zauważycie, jak te wewnętrzne efekty zaczną się mnożyć, a wraz z nimi, zrozumienie, że zewnętrzne zmiany, których szukaliście na próżno, przede wszystkim nie mogą być najważniejszą częścią tego procesu.

Wyjaśnijmy. Gdy na wiele sposobów, weszliście na nowy grunt, więc, to, co jeszcze widzicie wokół jest tak wiele sposobów, tylko ociągającymi się resztkami tego, co pozostało. Jednak nadal istnieje wiele rzeczy, które wiążą was do starego świata, i cała praktyczność, a rzeczywiście niepraktycznośc systemu monetarnego jest rzeczywiście jedną z nich. Ale powiedzmy, że odkładamy to tylko na chwilę na bok i skupimy się na tym, co macie z przodu, a mianowicie świadomości, że nowy świat, w który weszliście, gdy dosłownie przesunęliście się ze starego roku, do tego, nowego roku 2013, który rozpoczyna manifestować się w bardziej konkretnych sposobach, niż widzieliście do tej pory.

Widzicie, bardziej lub mniej nadal unosicie się nad ziemią w tym nowym świecie, i jako tacy, nie jesteście w stanie sami dostatecznie się uziemić do nowego poziomu energetycznego, w który weszliście. W rzeczywistości, jest to ważna część tego procesu, i nic, co powinno być powodem do niepokoju dla nikogo z was, choć to uczucie odłączenia może być czasami więcej niż niepokojące. Widzicie, wszyscy czujecie głęboko wewnątrz, że w pewnym sensie zostaliście pozostawieni na mrozie, a powodem tegojest wyraźny podział, który nastąpił. Innymi słowy, zostaliście oddzieleni od starego, ale wciąż jesteście w tej pozornej pustce, jeszcze nie w pełni połączeni z nowym, więc możecie mieć problem ze znalezieniem jakiejkolwiek równowagi. Zwłaszcza, że wszyscy w codziennych zajęciach czujecie przyciąganie starego. Innymi słowy, będziecie czuć się nieco rozczłonkowani od tej energetycznej próżni, która wydaje się, że powstaje wokół Was, więc jesteśmy tu, aby wam powiedzieć, że nie ma o co się martwić.

Wiemy, że nasze słowa będą jak zwykły dym, dla niektórych, gdy to uczucie niepokoju, rozdrażnienia, a nawet może się wydawać osłabienia rośnie w zastraszającym tempie, ostatnio. Więc jeszcze raz przypominamy, że wszystko jest dobrze, i jesteście doskonale przygotowani do kolejnego etapu podróży. I nawet, jeśli okres ten możecie odczuć bardziej niż trochę niepokojącym, nie tylko dla waszego umysłu, ale także dla ciała, wiedzcie, że to wkrótce zacznie się rozpraszać, gdy wszyscy w jakiś sposób uzyskacie ogląd powierzchni nowego świata, od którego nadal czujecie się bardziej niż trochę odłączeni. Gdyż korzenie już zaczynają szukać w dół i powoli, krok po kroku będziecie wszyscy zaczynać odczuwać silną więź z tym, co czeka Was tam. W tym czasie, w końcu poczujecie, że rzeczywiście przyszliście do domu, a wasze serca podniosą się znowu, gdy poczujecie ten przypływ powitań zaczynający przenikać wasze całe istoty. Ale do tego czasu, pamiętajcie, aby nie krytykować siebie, gdy czujecie, że opadacie pod wpływem od pustki. Bo to jest rzeczywiście potężne miejsce, i to może zostawić Was w uczuciu niemal bezsilności. Wiedzcie, że to nie jest prawda, gdyż wszyscy wkraczacie w swoją moc, ale gdy jeszcze możecie „dotknąć ziemi” w swoim nowym domu, wasze moce będą wydawać się prawie nie istniejące w tej chwili. Ale to się zmieni, gdy wszyscy będziecie mogli wysyłać swoje pierwsze pędy w dół do nowej ziemi, która czeka na Was, a wtedy poczujecie, jak wasze moce zaczną robić się słyszalne ponownie.

Powtarzamy, to nie jest sygnał, że nie macie połączenia z tym wszystkim z powodu swoich działań lub zaniechań w jakikolwiek sposób, z dala od tego. Ten krok w pustkę jest ważną częścią tego procesu, gdyż potrzebujecie tego okresu do restartu i przewinięcia po tym długim zanurzeniu w trzeciowymiarowym świecie, zanim dosłownie połączycie nie tylko ze swoim prawdziwym ja, ale także z nowym domem. Więc nie będzie, już długo zanim wszyscy poczujecie się jak w domu, nie tylko w waszych ciałach fizycznych, ale również w ramach własnej wielkości. Do tego czasu, idźcie łatwo przed siebie i pozwólcie sobie na trochę złorzeczeń i dużo entuzjazmu, którego wam trzeba. Nie ma potrzeby powstrzymywać się od wszelkich negatywnych emocji, które mogą wystąpić, więc pozwólcie im przejść przez was, aby upuszczać trochę pary frustracji, która nieuchronnie wzrasta w tej utrzymującej strukturze, w której jesteście obecnie. I pamiętajcie, że jesteście o krok od opuszczenia tej pustki wkrótce, i zaczniecie naprawdę łączyć się po raz pierwszy od eonów.

http://aishanorth.wordpress.com/

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s