Archanioł Michał: Utrzymujcie swą uwagę tylko na tym, co przynosi wam radość

{Zapraszam na Medytację Drabiny od piątku do niedzieli:D (link w pasku po prawej stronie)}

Dla tych, którzy się budzą, oczywistym jest, że w ciągu ostatniego miesiąca za sprawą podnoszących się energii miały miejsce wielkie zmiany, i dzięki temu wiele osób nie tylko zauważa te zmiany w sobie i innych, ale i mówi o tym. Niektórzy doświadczają przebłysków parapsychicznych wglądów, których przedtem nigdy nie doznawali. Prawie wszyscy z was w tym stanie przebudzania się czują, że są gotowi na…coś, ale nie wiadomo co.
Nasza dzisiejsza wiadomość dla was jest o tym, że WIECIE, czym to coś jest. To manifestacja najgłębszych życzeń i zachęt waszego serca. Zawsze miał nadejść na to czas. Ten czas jest teraz. Warunki, w jakich się znajdujecie w tym punkcie najlepiej można opisać jako uwolnienie. Jesteście uwalniani. Co teraz zrobicie?
Sugerujemy wam, że wasze serca i wasze wyższe jaźnie znają odpowiedź na to pytanie i są o wiele lepiej przygotowane, by zająć się tym niż wy. Pracowały one długo i pilnie, doprowadzając was do tego punktu, odpowiadając na każdą intencję i pragnienie w waszym sercu. Zachęcamy zatem tych, którzy przeprowadzili swoje oczyszczenie i nauczyli się spędzać czas w przestrzeni serca: zarzućcie lejce na szyję swego konia i zaczekajcie. Puśćcie to.
Zróbcie dzisiaj to, co pojawia się do zrobienia dzisiaj. Macie się troszczyć tylko o to, aby pozostać w duchowym dostrojeniu i żyć w stanie radości i miłości. Nie ma powodu do obaw, nie przynosi to żadnego pożytku. Utrzymujcie tylko swą uwagę na tym, co przynosi wam radość. Wasz Stwórca, wasze wyższe jaźnie i wasi aniołowie potrzebują tylko waszej prośby o pokierowanie tym statkiem. Gdy raz zdołacie to uczynić, odkryjecie, że jest o wiele łatwiej spędzać czas dzieląc się miłością i spokojem, jakie znajdujecie wewnątrz siebie, z wszystkimi innymi. I to jest właśnie miejsce, w którym macie przebywać. Ale jeśli jesteście w stanie ciągłej walki, aby spełnić wasze własne potrzeby i pragnienia, wtedy trudno naprawdę poświęcić się innym, nieprawdaż?
Tak, możecie się starać to robić, ale okaże się, że wciąż się z tego wycofujecie. Odnajdźcie miejsce wewnętrznej wiedzy i świadomości, że jesteście godni i kochani, a wasze potrzeby są zaspokajane. Wtedy odkryjecie, że wasze serce chętnie życzy tego samego wszystkim innym istotom.
Zdajemy sobie sprawę, że bardzo wielu z was zrozumiało wiele z tego, co tutaj mówimy od jakiegoś czasu, ale zrozumcie też, że teraz budzi się wiele osób, które dopiero odkrywają te idee. Wciąż jest też więcej niż kilka osób, które uważają się za pracowników światła, a które na co dzień zmagają się z tymi samymi starymi problemami. Pomóżmy im – my z tej strony, a wy z tamtej – uwolnić się od tych starych sytuacji, aby mogli poczuć swobodę tej nowej energii, tego nowego świata. Ich wkład w ten proces będzie potrzebny w miarę jak wciąż poruszamy się naprzód.
Niech miłość, światło i radość będą wasze tego dnia. Odezwiemy się znowu.

 

 
Przekazał Ron Head, 31 stycznia 2013
źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s