Poddanie, Przepływ, Skoncentrowane Tworzenie i Fenomen bliskiego Dopasowania – Wiadomość od Archanioła Gabriela

Witajcie, drodzy! Jak zadowoleni i zaszczyceni jesteśmy będąc dzisiaj z wami, w tym pierwszym spotkaniu grupy od wylądowania w tej bardzo różnej, bardzo nowej, bardzo świętej przestrzeni. Honorujemy was za to, że poświęciliście czas, aby być tutaj, aby zakotwiczyć w energii grupy dzisiaj i, oczywiście, gdy mówimy, grupy, mamy na myśli nie tylko tych, którzy są w sali w tym czasie, ale także tych, którzy będą się cieszyć tą Transmisją w Internecie w późniejszym czasie.

Witamy w nowej erze, drodzy. Jesteście tu. Jesteśmy bardzo dumni, tak bardzo podekscytowani, że wylądowaliście w tych nowych energiach, a one są bardzo nowe i rzeczywiście bardzo różne. Wielu czuło, że nic się nie zmieniło. Myśleli, że nie wiele się stało z kluczowym wyrównaniem i nic nie może być dalsze od prawdy.

Nastąpiła głęboka zmiana w energetyce waszej planety. Zmiany są tak głębokie, że wielu z was było w okresie integracji od tego kluczowego dopasowania i dopiero zaczynają się wyłaniać z niej teraz. To świadczy jak ogromny przypływ energii to był. Zajęło to wam tak długo, aby zintegrować te energie, aby przyzwyczaić się do tego, jak te nowe energie odczuwacie. To było obciążające dla wielu z Was emocjonalnie, psychicznie i fizycznie, ale jeśli stosujecie to, co wiecie, będziecie przechodzić przez to z łatwością i wdziękiem. Często, gdy jesteście w głębokiej zmianie, trudno jest to zobaczyć, bo nie macie tego wyższego punktu widzenia. Często dopiero z perspektywy czasu, jesteście w stanie zobaczyć, jak ogromna zmiana była i będzie to miało miejsce w przypadku wielu z was.

Przesuwacie się również w energie całkiem nowego roku. Więc możemy powiedzieć, bądźcie mili i łagodni dla siebie, moi drodzy, gdy przyzwyczaicie się, jak to odczuwać, gdy zastanawiacie się, jak poruszać się, jak zachowywać się, jak tworzyć, jak poruszać się z energiami nowego Chrystusowego Wieku. Pamiętajcie, że właśnie po prostu wchodzicie do niego teraz. Coraz więcej będzie się wyjaśniać, gdy poruszacie się do przodu, gdy będzie wam bardziej komfortowo, gdy będziecie w stanie lepiej się utrzymać i przenosić z energiami z coraz większą łatwością.

Tak więc chcielibyśmy powiedzieć wam, że sposób, aby poruszać się w tych nowych energiach jest poprzez poddanie się, przepływ oraz skoncentrowane tworzenie. W starszych energiach mówiliśmy o poddaniu, wierze, przepływie i zaufaniu. I choć są to bardzo ważne aspekty, jeśli siedzicie w tych całkiem nowych energiach jesteście tu, bo mieliście wiarę i zaufanie do poruszania się przez przesunięcie, widzicie? Więc uważamy, że macie wiarę oraz element zaufania zaliczone. (Uśmiecha się)

Teraz chcemy mówić o poddaniu, przepływie i skoncentrowanym tworzeniu. To jest czas, aby użyć mistrzostwa. To jest czas, aby zatrzymać się w miejscu, w spokoju i zrównoważeniu, aby zakotwiczyć w tych energiach, aby zrównoważyć siebie, aby przejść i zaakceptować chętnie to, co się dzieje. To jest trzymać z daleka myśl, że coś może być nie tak.
Gdy się poddajecie, nawigujecie waszą unikalną ekspresją życia, swoją drogą, z mistrzostwem. Przez poddanie się, dajesz swoim przewodnikom i pomocnikom możliwość pomocy. Podczas pobytu w tym przepływie, pozwalasz sobie, aby przenosić się z gracją i łatwością, w najbardziej bezpośredni sposób do miejsca, gdzie chcesz być. Podczas korzystania z pełnego skupienia na tym, czego chcesz, aby stworzyć więcej, naprawdę rozpoczynasz pracę w energiach takich mistrzów, jakim naprawdę jesteś. Niebo jest granicą, moi drodzy, dla tego, co możecie stworzyć, jeśli używacie tego powiedzenia.

Często mówimy o tym, jak przepływ zawiera różne elementy. Przepływ może mieć okresy przyspieszonego ruchu , Który możecie odczuwać jako przerażające. Ludzie nie lubią czuć, że nie mają czegoś pod kontrolą. Zawsze mówimy, że przepływ ma kierownicę i ona się nazywa wdzięcznością. Jeśli dajesz wszechświatoi sprzężenie zwrotne poprzez wdzięczność, możesz bez trudu poruszać się po drodze w przepływie do miejsca, w którym chcesz być.

Ale miejscem, gdzie ludzie naprawdę mają tendencję do odpadania są okresy ciszy. Okresy ciszy są częścią całości przepływu. Cisza jest okresem czasu, gdzie ruch jest mało postrzegany. Zapewniam was, zawsze, zawsze jest ruch, tylko po prostu występuje za kulisami. Wszechświat nie może stać w miejscu – nie istnieje taka możliwość. Zawsze jest ruch. Samą naturą wszechświata jest wzrost i rozwój. Tak więc, gdy ludzie wchodzą w okres uśpienia, jest to po prostu czas odpoczynku, czas integracji, czas uwalniania, czas na pielęgnację siebie i honorowanie siebie. Ale wkrótce ludzie zaczynają zgrzytać zębami myśląc, że coś jest nie tak, więc mamy nową sugestię dla Was. Sugerujemy, żebyście rozważyli przerwę jako świętą.
Jeśli możecie zobaczyć ją jako święty czas, aby kochać i szanować siebie, pielęgnować siebie, jako wakacje dla duszy, jeśli chcecie, być może, tylko być może, będziecie mogli ją zaakceptować i pozwolić jej się rozwijać jak to jest potrzebne. Jeśli nie załapiecie się na przekonanie, że wszystko może być nie w porządku, i jeśli pozostaniecie w skoncentrowanym tworzeniu i równowadze, będziecie iść zawsze do przodu z łatwością i łaską. To są sposoby, nowych energii, drodzy.

Więc zachęcamy was do praktykowania akceptacji i pozwalania, nie tylko dla siebie, ale dla procesu i również dla innych. Wiele osób będzie przechodzić czas próby, jeśli nie wykonują aktywnie swojej pracy, jeśli nie koncentrują się na rozwoju ich duszy. Wiele osób będzie stwarzało kryzysy w swoim życiu, aby pozyskać ich uwagę, w celu zmiany i przyjęcia ruchu do przodu. Podobnie jak wasi przewodnicy kierują wami bezproblemowo tam, gdzie jesteście w tej chwili Teraz, ich przewodnicy mają ich pod kontrolą. Kochajcie ludzi wystarczająco, aby pozwolić im być tam, gdzie są.

Lightworkers są duszami, które dbają. Są karmicielami w sercu i mają tendencję do chęci naprawiania rzeczy. Nie możecie kontrolować wzrostu czyjejś duszy, drodzy. Możecie wesprzeć, możecie zachęcać, ale musicie pozwolić ludziom doświadczyć naturalnych konsekwencji ich działań w celu osiągnięcia przez nich wzrostu. Podobnie jak wasi przewodnicy nie mogą ingerować i robić rzeczy, dla was, gdyż muszą honorować waszą wolną wolę,apelujemy do was o honorowanie wolnej woli innych, rozumiejąc, że jest to najbardziej wydajne narzędzie do nauki, jakie mają.
Jesteście tutaj krok do własnego osobistego umocnienia i pozwólcie innym robić to samo. Uczcie ludzi poprzez przykład. Gdyby zapytali, jak doszliście tam, gdzie jesteście i co myślicie, lub poprosili o podzielenie się waszą mądrością, absolutnie, zróbcie to z miłością. Ale nie możecie wpychać rozwoju duchowego w cudze gardła! To nie może być zrobione. Jest to ćwiczenie próżności. Wszystko, co zrobicie, to włączycie opór w nich, który zatrzyma ich nawet dłużej, a to jest ostatnia rzecz, którą chcecie zrobić! Tak się kochajcie, wspierajcie się nawzajem i wiedzcie, że każda dusza na tej planecie wie, co robi. Idą one po swoich świętych ścieżkach, tak bosko idealnych dla nich.

Idąc dalej, wasze manifestacje będą się działy w rekordowym czasie. Gdy staniecie się bardziej klarowni w tym, co chcecie stworzyć, wszechświat będzie dawał wam sprzężenie zwrotne bardzo, bardzo szybko. Jak przyjaciele naszej partnerki w transmisji często mówią jej, jeśli czujesz to jak pchanie głazu pod górę, to nie jesteś w przepływie.Przepływ jest ścieżką łatwości, drodzy. Kiedy poddajecie się przepływowi jakiś obszar waszego życia po prostu nie ruszy, jeśli wbiegacie na blokady i przeszkody, to po prostu nie czas, aby pójść w tym kierunku. To tylko nie jest energetycznie obsługiwane w tym czasie. Nie ma potrzeby, aby siedzieć w strachu, nie ma potrzeby, aby tracić niezliczone ilości czasu i zastanawiać w jakim kierunku należy się udać, Jeśli po prostu poddacie się i jesteście w przepływie, stanie się oczywiste, co jest wspomagane, a co nie jest.

Wasz wybór jest ścieżką łatwości i to nie uczyni was leniwymi! Te stare systemy wierzeń, które mówiły, że musicie pracować sami gruntownie dla niewielkich rezultatów są tylko fałszywe i pozbawiające mocy. „Nie ma bólu, nie ma zysku”, to jeden z największych fałszów pozbawiających mocy, jaki kiedykolwiek ludzi ogarnął. Jeśli chcecie mieć ścieżkę wypełnioną bólem to kontynuujcie stosowanie tej mantry, ale to jest zupełnie niepotrzebne, zwłaszcza, gdy posuwacie się naprzód w mistrzostwie.

Koncentrujcie się na tym, co chcecie tworzyć, a następnie poddajcie się temu i wiedzcie, że przepływ weźmie was do najwyższego możliwego rezultatu, jeśli to jest waszym zamiarem. Teraz, gdy trzymacie to, czym to jest, co staracie się stworzyć wszechświat zacznie dawać wam sprzężenie zwrotne. Staniecie się magnetyczni dla wszystkiego, co chcecie przyciągnąć do Siebie i zaczniecie widzieć elementy rzeczy, które chcecie stworzyć pojawiające się w waszej świadomości. Wszechświat będzie nadal dostarczać wam tego aż do uzyskania idealnie pasującej formy do tego, czym to jest, co tworzycie. Otrzymacie od wszechświata możliwość dania wszechświatowi dalszego sprężenia, gdy zacznie prezentować niektóre z tych możliwości dla Was.

Tak więc, na przykład, załóżmy, że chcesz zamanifestować jabłko i wszechświat przedstawia Ci jabłko, które jest pełne robaków. To nie znaczy, że jest to jedyne jabłko, które jest dostępne dla Ciebie! To po prostu oznacza, że nie byłeś wystarczająco klarowny w tym, co chciałeś stworzyć. Więc możesz powiedzieć, „Och wszechświecie, nie, nie, nie! Nie chcę jabłka, które jest wypełnione przez robaki! Dziękuję za to jabłko, ale chciałbym mieć jabłko, które jest wolne od szkodników, proszę. ”

I wtedy wszechświat dostarcza Ci jabłko, które jest wolne od robaków, ale jesteś zdruzgotany, bo spadło na podłogę. Więc możesz powiedzieć, „Och, dobrze wszechświecie. Dziękuję za to jabłko, ale chciałbym mieć jabłko, które jest wolne od robaków i nie potłuczone. Chciałbym, aby było idealne i świeże. ”

Tak więc wszechświat dostarcza Ci jabłko, które jest doskonałe i świeże, ale zostało poddane działaniu pestycydów. Właśnie przeczytałeś o tym. „Oh, kochany wszechświecie! Dziękuję za dostarczenie mi tego jabłka, jednak wolałbym mieć takie, który jest zdrowe do zjedzenia, w idealnym stanie i jest hodowana ekologicznie „.

Tak więc wszechświat oferuje Ci piękne czerwone jabłko, które jest organiczne, w doskonałej kondycji. Jest wolne od robaków, jest wolne od pestycydów i nie jest poobijane. Wygląda wspaniale, ale nagle zdajesz sobie sprawę, że przez cały czas ustach miałeś rzeczywiście ochotę na jabłko odmiany Golden Delicious. Więc mówisz do wszechświata, „Oh dziękuję wszechświecie! Jest to o wiele więcej, niż to, co chciałem, jednak mam nadzieję, że masz wszystkie te elementy w jabłku odmiany Golden Delicious. ”

I wtedy wszechświat dostarcza Ci dokładnie to, co chcesz, w najpiękniejszym jabłku Golden Delicious, jakie kiedykolwiek widziałeś, który spełnia wszystkie Twoje potrzeby i daje Ci tyle przyjemności, pożywienia, i radości. zamanifestowałeś idealne dopasowanie przez pozostawanie w przepływie aż wszystkie istotne elementy zostały spełnione.

Nie manifestowałeś źle, kiedy objawiło się robaczywe jabłko. Po prostu byłeś mało precyzyjny. Chcesz zatrzymać się na robaczywym jabłku mówiąc: „Ah, to jest wszystko, co wszechświat dał mi! Ja nie jestem godzien. Wszystko, czego jestem godzien to robaczywe jabłka. „? Nie, nie chciałbyś zrobić czegoś takiego. Rozumiesz, jest mnóstwo jabłek i można bez trudu przyciągnąć to, co chcesz dla siebie.

To byłoby uznane za fenomen bliskiego dopasowania.Wszechświat zacznie przynosić Ci elementy tego, co chcesz stworzyć. Jeśli jest to coś mniej niż najwyższa kreacja, po prostu zobacz to jako swoje sprzężenie ze wszechświatem i bądź bardziej klarowny w tym, czego chcesz. Bądź podekscytowany!Zobacz, że to działa! To nie jest porażka, to jest sukces! Jeśli to, co przyciągasz dla Siebie jest błędne, nie sądź, że jest jedyny wybór.Rozważ to sprzężenie i stań się bardziej precyzyjny w tym, co chcesz stworzyć dla siebie, ponieważ niebo jest granicą. Nie istnieje limit tego, co możesz stworzyć. Wszechświat dostarcza sprzężenia zwrotnego do was w tym, co materializuje się fizycznie. Wy dostarczacie informację zwrotną do wszechświata poprzez wdzięczność i skupiony (precyzyjny) zamiar. To jest taniec współtworzenia.

To jest miejsce, gdzie widzimy ludzi naprawdę nierozumiejących tego w ich pragnieniu przyciągnięcia do nich boskiego partnerstwa. Otwierają się i zamierzają przyciągnąć do nich idealnego partnera, a wszechświat dostarcza im bliskie dopasowanie. Bliskie dopasowanie pozwala wam uzyskać wyraźniejszą ocenę tego, jakie są Wasze potrzeby, lub jak ta doskonała współpraca będzie wyglądać dla Was. Być może jest to okazja, aby pracować nad sobą, rozumiejąc, że będziecie przyciągać dokładnie to, co trzymacie.
Więc ludzie przyciągają do siebie partnerów, którzy posiadają wiele elementów, których poszukują, ale jest jakaś niedoskonałość, jeśli chcecie, w komplecie. Druga osoba jest zamężna, a może inna osoba jest śmiertelnie chora. Inna osoba, jest tymi wszystkimi rzeczami, których kiedykolwiek chciałeś dla siebie a jednak ginie w walce z nałogiem. Być może są oni ranni i boją się mieć partnera lub mieszkają na drugim końcu świata – może to być cokolwiek. Nie gódźcie się na mniej! Zobaczcie to, czym to jest. Jeśli jest to aspekt, który sprzeciwia się waszemu byciu razem, moi drodzy, to nie jest twój boski partner. Wyrzuć go bez bólu, nie ma mentalnego zysku!

Twój boski partner jest w pełni dostępny dla Ciebie. Twoje boskie partnerstwo nie jest stworzone, aby sprawić, że tęsknisz i żyjesz w strachu, ponieważ nie możecie być razem. Nie staraj się wziąć czegoś i dopchać tego do formy, w której to po prostu się nie zmieści. Zobacz sprzężenie zwrotne wszechświata. Pozwól mu, aby pomógł Ci stać się bardziej klarownym w tym, co jest akceptowalne w partnerze. Pozwól, aby pomógł Ci stać się bardziej klarownym w tym, czego potrzebujesz do pracy nad sobą w celu przyciągnięcia boskiego partnera do Ciebie. Jeśli przyciągasz kogoś, kto jest niedostępny, to jesteś niedostępny dla siebie? Gdy to uwolnisz, będziesz przyciągać dostępnego partnera, lub oryginalny partner przesunie się i stanie się dostępny dla Ciebie.Zobacz to jako sposób na uzyskanie dodatkowej klarowności, w tym, co jest najwyższą ekspresją ciebie. Nie utknij z robaczywym jabłkiem!

Czy widzicie? To będzie tak samo czy to partnerstwo, czy szukacie nowego pojazdu, miejsca do mieszkania lub nowej kariery. Ma to zastosowanie do czegokolwiek, co chcecie stworzyć.

Łatwość, moi drodzy, to jest ścieżka łatwości, poprzez poddanie, przepływ i skupione tworzenie. Są to elementy, które pracują razem, aby pomóc współtworzyć magię w Twoim życiu, która jest Twoim boskim prawem jako człowieka światła wkraczającego w nowy Wiek Chrystusowy. To jest tym, czym kończymy na dzisiaj.

Archanioł Gabriel przez Shelley Young
30 stycznia 2013
www.trinityesoterics.com
Facebook: Trinity ezoterika
Twitter: @ trinityesoteric
YouTube: http://www.youtube.com/user/trinityesoterics

Źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s