Archanioł Gabriel: Codzienne wiadomości

12 grudnia 2012

Gdyby ktoś trzymał nad waszymi głowami wielką czarną plandekę, która zasłaniałaby słońce, siedzielibyście w ciemności, wiedząc, że słońce tam jest, lecz doświadczając jego wpływu tylko w niewielkim stopniu. I gdyby ktoś teraz przyszedł i zrobił dziurę w tej plandece, promień słońca mógłby się przez nią przebić i doświadczylibyście większej ilości światła. I gdyby następna osoba przyszła i zrobiła następną dziurę, kolejny promień światła przeniknąłby do was w innym miejscu, sprawiając, że wasze doświadczenie światła poszerzyłoby się. I jeśli przyszliby kolejni ludzie, jeden po drugim, i wszyscy robiliby dziury w tej plandece, aż byłaby w końcu dziurawa jak sito, światło mogłoby przez nią świecić jasno, zalewając wszystko poniżej swym blaskiem, i zostałoby tu tylko trochę ciemności. Kochani, to właśnie się dzieje, gdy jakakolwiek istota ludzka pozwala zalśnić swemu światłu! To właśnie wszyscy robiliście raz po raz od nowa, a dziś to światło zalewa waszą ukochaną planetę, kąpiąc was wszystkich w swym blasku. Jesteście wspaniali.

11 grudnia

Bycie/lenistwo, obserwacja/osąd, samoświadomość/egoizm, energetyczna przejrzystość/chronienie samych siebie…rozróżnienie pomiędzy tymi elementami może być trudne do pojęcia. Ułatwimy wam to. Jedne z nich łączą, drugie oddzielają. Kochani, dni oddzielenia już przeminęły. Teraz idziecie naprzód rozumiejąc, że wszyscy jesteście częściami większej całości. Spoglądając na rzeczy poprzez ten nowy filtr, uzyskujecie o wiele większe zrozumienie tego, w jaki sposób iść naprzód, jakie aspekty i aktywności możecie zmienić, aby lepiej dostroić się do świadomości jedności, oraz co możecie ostatecznie porzucić, raz i na zawsze.

10 grudnia

Wielu z was nauczyło się akceptować moc waszych stwierdzeń „Jestem…”. Czy rozważyliście w ten sam sposób potencjalną moc stwierdzeń „Jesteś…”? Choć sami nie macie mocy, by  określić w ten sposób inną osobę, jeśli uwierzą oni w wasze stanowcze stwierdzenia na swój temat, bardzo szybko staną się one dla nich stwierdzeniami typu „Jestem…” i będą mieć potencjał przyniesienia im szkody. Kochani, czy nie uważacie, że wszyscy przeżyliście już wystarczająco dużo takiego maltretowania? Słowa są potężne. Mówcie rozważnie i z życzeniem wspierania i dodawania innym otuchy, przypominając im o ich boskiej iskrze i ofiarowując im nowe wzmacniające sposoby określenia samych siebie.

9 grudnia

Najczystsza ekspresja miłości pojawia się wtedy, gdy pozwalacie jej płynąć swobodnie, spontanicznie, z otwartego serca, z rozkoszą, i z żadnego innego powodu niż ten, że jest ona tym, kim naprawdę jesteście.

8 grudnia

Rozumiemy, że dla większości z was to była długa, żmudna droga. Energie są teraz szybkie i intensywne, i wielu z was odczuwa to jako nigdy niekończący się proces. To tak, jakbyście trzymali ciasto w piekarniku i wciąż zaglądali przez drzwiczki, mówiąc „Czy już się upiekło?” Wiecie, że powinno być już prawie gotowe. W powietrzu dookoła unosi się słodki zapach, i jest on tak blisko was, że możecie prawie go skosztować. Kochani, ciasto musi być upieczone, zanim oblejecie je polewą! Nie odwracajcie się na pięcie tuż przed tym, nim brzęczyk w piekarniku da znać, że to już. Wiemy, że jesteście zmęczeni, ale wykonaliście tak wspaniałą pracę, a energie nie będą tak intensywne w nieskończoność. Bądźcie dobrzy i zatroszczcie się o siebie, utrzymujcie równowagę i kreujcie wielkie marzenia. Jest to niewiarygodny czas na waszej planecie, i wiele przynosi darów.

7 grudnia

Znajdujecie się w pełnym mocy oknie sposobności od teraz aż do kluczowego punktu kosmicznego dostrojenia w dniu 21 grudnia 2012. Zróbcie użytek z tych bezprecedensowych energii na waszej planecie już teraz, aby uzyskać jasność na temat tego, co pragniecie zamanifestować w swym życiu w roku 2013 i dalej. Cały ten proces nie dotyczy jedynie oczyszczania tego, czego już dłużej nie życzycie sobie nieść, ale i dodania tych elementów, które pragniecie wzmocnić w swym życiu. Kreujcie wielkie marzenia i czyńcie to często, Kochani, i patrzcie, jak wydarza się ta magia!

6 grudnia

Jak dobrze znacie samych siebie? Waszą prawdę, wasze serce, wasze pragnienia? Wielu z was zna osobę, do bycia którą was zmuszono, albo którą powinniście być zdaniem społeczeństwa, ale która dawno temu utraciła z oczu wszelkie zainteresowania i cechy, które sprawiają, że jesteście tak unikalni. Niestety, jeśli poprosicie ludzi, by wymienili 25 rzeczy, jakie najbardziej lubią robić, większość z nich nie będzie umiała tego uczynić. Ale jeśli zapytacie ich o listę 25 rzeczy, których nie chcą, mogą wymienić 50 takich rzeczy! To pokazuje, jak skrzywiony stał się wasz sposób myślenia. Kochani, umówcie się gdzieś sami ze sobą na przyjemną cichą ‚randkę’. Dajcie sobie czas, by poznać siebie na nowo. Wiedzcie, że wszystkie sprawy, które was pasjonują, nie tylko są istotne, ale że są to również rzeczy, które powinniście w sobie pielęgnować i rozwijać. Dajcie sobie pozwolenie na uszanowanie samych siebie, waszych przyjemności i wszystkiego tego, co sprawia, że jesteście unikalnymi iskrami Źródła, i obserwujcie, jak wasz sposób przejawiania się i wasza ekspresja powraca do życia, miłości i radości.

5 grudnia

Objęcie swego mistrzostwa nie jest jakimś nieosiągalnym celem, Kochani. Możecie codziennie przejawiać swoje mistrzostwo na parę prostych sposobów. Wybierając poddanie się. Praktykując wdzięczność i energetyczną przejrzystość. Akceptując i kochając innych takimi, jakimi są, i wiedząc, że są w boski sposób doskonali. Dając sobie chwilę na to, by po prostu BYĆ w chwili Teraz. To wszystko są rzeczy, które każda istota ludzka może robić, aby wyrazić swe mistrzostwo, jakie zawsze wewnątrz niej istnieje.

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s