Manuskrypt przetrwania – część 262

02 lutego 2013 – | aisha north

Dni rzeczywiście zaczynają się przedłużać w części świata, ale dla wielu, noce wydają się być nawet dłuższe. Wyjaśnijmy.

Jak mówiliśmy we wcześniejszych przesłaniach, „globalne ocieplenie”, aby nazwać tak, tą w infuzję światła, które było promieniowane na waszą planetę ostatnio będzie miało ogromny wpływ na wszystkich. Nie tylko na tych wszystkich, już wystarczająco otwartych na przyjęcie tych zwiastunów światła, ale na każdego i każdą żywą istotę na waszej planecie. I jako takie efekty rzeczywiście będą wielorakie. Gdyż nie tylko będą one wzmacniać determinację we wszystkich tych, którzy już powitali światło, ale będą one wyzwalać dodatkowo (otwarcie) drzwi w wielu innych, a to z kolei zacznie otwierać drzwi do ich serc. Innymi słowy, wasz chór nabędzie tak wielu nowych członków w nadchodzących czasach, a wasze głosy zaczną doskonale łączyć się w pieśń wolności. Ale nie zapominajcie, że ci niebiańscy posłańcy nadziei także zapukają do drzwi wszystkich tych, nadal ustawiony na ukrywanie się za ich murami strachu, i gdy usłyszą ten dźwięk, staną się jeszcze bardziej wzburzeni. Nie należy zapominać, że ten poziom jasności wepchnie we wrażliwe oczy tak wielu uczucie presji zmian wokół nich, a oni nie będą cierpieć tego w milczeniu. Wiemy, że to nie będzie nowością dla nikogo z was, ale to powtarzamy, w takich momentach. Nigdy nie zapominajcie, że działania kogoś dosłownie z piekła rodem zdecydowanie powstrzymujące tą powódź światła będą w rzeczywistości bardzo widoczne. Nie tylko dlatego, że wydają się bardzo sprzeczne z panującym poczuciem harmonii, która rozprzestrzenia się cichutko wokół was, ale także dlatego, że nigdy tego rodzaju działanie nie mijają, niezauważone przez media. I jako takie, im dalej w kąty światło dociera, tym mocniej walczą, aby je powstrzymać z powrotem i tak będzie w tych zdesperowanych dusza próbujących dosłownie powstrzymać czas. Rzeczywiście są oni na straconej pozycji, ale to nie będzie tłumić ich postanowień, z dala od tego.

Wiemy, że nie jest to może wiadomość, w której chcecie wziąć udział w tej chwili, ponieważ mamy świadomość, że wielu z was, czuje się jakby sami stali na drżącej ziemi. Czujecie to ciśnienie od próżni, jak rośnie dzień po dniu, i to wydaje się, że ten zwiastowany poranek chwały cofa się coraz bardziej w cień. Więc wątpliwości i obawy, a nawet letarg zaczyna przenikać do wielu odważnych dusz, i jako takie, rozjaśnianie będzie wydawać się mniejsze niż podkreślane przez tak wielu z was. Nie myślcie, że nie widzimy tego, i nie myślcie, że nie braliśmy tego pod uwagę, zanim wszystko to zostało wprawione w ruch. Bo wiemy, tak dobrze, że serce człowieka może iść tak daleko, i dla wielu z was, struny trzymające was w waszej determinacji zaczynają być bardzo postrzępione na brzegach. Cóż to, możemy dać Wam dzisiaj jest ponownie tym samym komunikatem zachęty. Pamiętajcie, że te słowa, które Wam dajemy na bieżąco są tylko wisienką na torcie, aby to tak nazwać. Gdyż to, co otrzymujecie w obfitości w tej chwili, są to energetyczne kody, które są zajęte odblokowaniem wszystkich drzwi, które nadal macie ukryte wewnątrz.

Wiemy, że to nie będzie żadną pociechą dla wielu z was, ale nadal jest to wiadomość, której dawanie będziemy podtrzymywać za każdym razem. Gdyż te przesłania są jedynie drobną falą w tym ogromnym morzu energii, którym jesteście dosłownie zalani na stałe teraz. I nawet jeśli wydaje się wam, że brak śladu jakiejkolwiek formy obecności tego morza zmian zmywającego całą waszą planetę w tym momencie, to rzeczywiście jest faktem. I wszyscy to wiecie w głębi serca. Ale znowu, na powierzchni, wyzwanie utrzymania tej prawdy przy życiu rośnie codziennie. Dajcie nam dowód, możemy was usłyszeć, i słusznie, gdyż wszyscy zostali dobrze wyszkoleni, aby sprostać rzeczywistości, którą spotykacie każdego dnia przez oczy, uszy i umysł człowieka. Cóż, możecie znaleźć jakiś dowód, za pośrednictwem tych zmysłów, jeśli spróbujecie, ale będą to rzeczywiście malutkie cuda, i nie wystarczą, aby zaspokoić waszego głodu na potwierdzenie. Więc jeszcze raz mówimy, nawet jeśli te słowa spowodują więcej niż trochę tarcia w niejednym ludzkim umyśle w tym momencie, idźcie do wewnątrz, bo to jest naprawdę miejsce, gdzie leży prawda, i takie, gdzie możecie znaleźć wszystkie potrzebne dowody .

Gdyż Wy nie jesteście już zwykłymi śmiertelnikami, przeszliście ten stan dawno temu, ale wciąż trzymacie się w przekonaniu, że jesteście. I jako taki, śmiertelnik w was szuka obecności dowodu na wszystkie sposoby, chociaż wie, że te sposoby są tak ograniczone. Więc jeszcze raz mówimy wam, Wy wiecie lepiej, i macie to już od jakiegoś czasu, ale jest łatwo stracić przyczepność wobec naporu niepewności, który otacza was ze wszystkich stron. Ale nie sądźcie, że myślimy źle o was za to, z dala od tego. Czy nie jesteście najodważniejszymi z odważnych? I czy nie wzięliście tego wyzwania w pełni wiedząc, że wasze własne serce musi stoczyć zaciętą walkę ze sobą, aby rozstrzygać przez całą drogę przez ten etap i poza niego? Gdyż Wy jesteście wykonani z bardziej wytrzymałych rzeczy niż to, drodzy, ale nadal, poczujecie się bardziej niż trochę słabo na sercu w chwilach takich jak ta, i słusznie. Gdyż Wasze wyzwanie jest rzeczywiście mocarzem, i jak dotąd, więcej niż spełniacie nasze oczekiwania, ale w tej chwili, być może poczucie się tak, jakbyście nie mogli spotkać się ze sobą?
Więc jeszcze raz mówimy wam, że wszystko jest dobrze, utrzymujecie postęp na tak wiele sposobów, ale nasze słowa nie sprawią, że będziesz czuć się mniej wrażliwi. To tylko Wy sami możecie to zrobić, i to jest wyzwanie, które daliście sobie sami. Wiemy, że odniesiecie zwycięstwo w tym, w rzeczywistości, jest to już udowodnione bez cienia wątpliwości, że już odnieśliście, bo inaczej nawet nie czytalibyście tego. Więc proszę dajcie sobie szansę odkryć samemu. To nie jest łatwe, wiemy to, ale pod tą powierzchnią niepokoju i irytacji jest ogromny zakres jasności w was wszystkich. To jest miejsce, gdzie możecie znaleźć prawdę, nigdzie indziej. Nie w naszych słowach, ani kogokolwiek innego, gdyż to Wy i tylko Wy, możecie zdecydować, w co wierzyć; w ludzką część siebie, która stara się zachować kontrolę, lub w prawdziwy Wasz rdzeń, gdzie każda odpowiedź na każde pytanie, jakie możecie kiedykolwiek mieć, jest bezpiecznie przechowywana.
http://aishanorth.wordpress.com/

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s