Zostaliście uwolnieni. Co robicie teraz? – Michael

Obecnie jest oczywiste dla tych, którzy budzą się, że były wielkie zmiany dokonane przez wzrastające energie w ciągu ostatniego miesiąca, tak bardzo, że wielu nie tylko dostrzega zmiany w sobie i innych, ale to oświadczają. Bywają, dla niektórych, nawet przebłyski psychicznych otwarć, gdzie nie było żadnych wcześniej. Prawie wszyscy z was w tym stanie przebudzenia czują się sami ugruntowani i gotowi nie wiedząc na co.

Nasze przesłanie na dziś jest takie, że wiecie, na co. To jest manifestacja najgłębszych pragnień waszego serca. Zawsze był potrzebny właściwy czas, aby to się wydarzyło. Ten czas jest teraz. Warunki, w których znajdziecie siebie sami w tym momencie, najlepiej opisuje uwolnienie. Zostaliście uwolnieni. Co robicie teraz?

Sugerujemy, że wasze serca i wasze najwyższe jaźnie znają odpowiedź na to pytanie i są dużo lepiej przygotowane do zajmowania się tym, niż wy jesteście. Pracowały długo i starannie doprowadzając was do tego punktu, odpowiadając na każdą intencję i pragnienie w waszym sercu. Więc to, co polecamy dla tych, którzy wykonali swoje oczyszczenia i nauczyli się spędzać czas w swojej przestrzeni serca, zarzućcie wodze na szyję konia i trzymajcie się. Uwolnijcie.

Róbcie dzisiaj to, co jest dane na dzisiaj. Potrzebujecie tylko zatroszczyć się o bycie w zestrojeniu, utrzymując stan radości i miłości życia. Nie ma powodu do obaw, żaden zysk z tego nie wyniknie. Skoncentrujcie się Tylko na tym, co przynosi radość. Wasz Stwórca, wasze Wyższe Jaźnie, i wasze anioły potrzebują tylko waszego życzenia, żeby sterować statkiem. Kiedy już uda się wam to zrobić, będzie wam dużo łatwiej spędzać czas dzieląc się miłością i pokojem, jaki możecie znaleźć wraz ze wszystkimi innymi. I to, moi drodzy, jest miejsce, aby być. Ale jeśli jesteście w ciągłej walce, aby sprostać swoim własnym potrzebom i pragnieniom, to jest bardzo trudne, aby naprawdę poświęcić się dla innych, czy jest to nie prawda?

Tak, możecie podjąć starania, aby to zrobić, ale zawsze znajdziecie się w upadku. Znajdźcie miejsce wiedzy, że jesteście godni, kochani i zaopatrywani. Wtedy okaże się, że wasze serce zacznie szybko chcieć tego samego dla wszystkich innych istot.

Rozumiemy, że bardzo duża liczba z Was rozumie wiele z tego, co mówimy teraz, przez chwilę, ale ci, którzy te cechy będą stosować, proszę zrozumieć, że jest dużo budzących się, dla których pojęcia te są po prostu odkrywane. Istnieje jeszcze więcej niż kilku, którzy uważają się za lightworkers, którzy walczą codziennie z tymi samymi problemami życia. Pozwólcie nam, po tej stronie i wam po waszej, żeby pomóc im uwolnić się od tych starych sytuacji, żeby poczuli swobodę tej nowej energii, w tym nowym świecie. Ich wkład będzie potrzebny, gdy poruszamy się naprzód teraz.

Miłość, światło i radość niech będą wasze w ten dzień. Będziemy mówić jeszcze raz.
31 stycznia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s