Manuskrypt przetrwania – część 263

04 lutego 2013 – | aisha north

Zacznijmy to przesłanie, mówiąc, że wszyscy przeszliście próg teraz, moi drodzy, i od tego momentu nie ma już odwrotu. Te słowa mogą upaść na nieco nieurodzajny grunt, gdyż Wy, możecie czuć, że robicie nie więcej niż „gwintowanie wody” w tej chwili. Ale dla nas, wasz pęd do przodu nigdy nie zanikł, nawet na sekundę. Gdyż Wy rzeczywiście pędzicie przodu z prędkością, która jest zdumiewająca, ale gdy w pewien sposób pozornie straciliście zdolność wykrywania swoich własnych postępów, będziemy jak zawsze pod ręką, aby poinformować was o tym. I przez to, miejmy nadzieję, wszczepiać przynajmniej niewielki impuls, abyście nie pozwalali sobie odpuszczać wszystkiego. Wyjaśnijmy.

Gdy wszyscy przeszliście z ubiegłego roku i do tego, fabrycznie nowego, również pozostawiliście za sobą stare na więcej sposobów niż wy być może sobie uświadamiacie. Ale jak zawsze to, co było częścią iluzji, co nadal was otacza ze wszystkich stron, jest niczym, jeśli nie upartym w utrzymaniu pozorów. Innymi słowy, możecie na wiele sposobów wciąż czuć się, jak ci sami starzy wy, ale to w rzeczywistości nie jest prawdą. Prawdą jest, że „starzy wy” odpadli daleko, gdy tylko otworzyliście się na nowe energie dostarczane w ciągu tych ostatnich, ale jakże ważnych tygodni ubiegłego roku, i jako tacy, zostaliście odrodzeni w wszystkich aspektach z wyjątkiem jednego, a mianowicie obrazu siebie, który wciąż ze sobą nosicie. I ten obraz siebie jest tak odciśnięty w waszym mózgu, będziecie mieć ciężki czas, aby pozbyć się go całkowicie. Stąd, to dziwne uczucie braku połączenia energetycznie ze starym, ale w tym samym czasie, uczucie tkwienia nadal w środku tego wszystkiego.

Innymi słowy, wszyscy podjęliście ogromny skok do przodu, ale na powierzchni, to wydaje się tak, jakbyście zrobili ogromny skok w „co to jest?”. Innymi słowy, możecie poczuć odłączenie od starego głęboko w was, ale gdy jeszcze dosłownie żyjecie oddzieleniem, jest to okres pozornie głębokiej dezorientacji i zakłóceń dla wszystkich.To objawi się na miriady sposobów, gdyż wszyscy macie indywidualne programowanie, które wciąż stara się przesłonić nowe programowanie. Innymi słowy, Wasza osobista konfiguracja robi wszystko, aby nie być nieaktualną od wszystkiego nowego, więc robi wszystko, co możliwe, aby robić zadanie, jakie było dane na początku. I to zadanie rzeczywiście jest proste, ponieważ atare programowanie miało jeden cel, a jednym celem, było, utrzymać was wszystkich w „ludzkim” trybie, ze wszystkimi jego ograniczeniami, i to jest tym, co konfiguracja nadal próbuje zrobić. Więc to nie jest „złe” w żaden sposób, nawet jeśli wyniki wszystkich tych sprzecznych poleceń, jakie otrzymujecie od siebie powodują więcej niż trochę niepokoju w tej chwili.

Pamiętajcie, że to stare programowanie zostało stworzone z zamiarem prowadzenia was tymi samymi starymi ścieżkami, ale teraz, ścieżki zostały zmienione, i melodia z nimi, więc nacisk, aby wyłączyć tą samą melodię na szczycie nowego jest przyczyną nie małej dysharmonii w tej chwili. I pamiętajcie, że wasze zmysły są dobrze wyszkolone, aby słuchać tej starej płyty, aby to tak nazwać, i w pierwszej chwili trudno jest dosłownie dostroić się do nowego i zignorować komunikaty powtarzane z tej starej ścieżki. Więc tak, poczujecie się niczym rzucani w tę i z powrotem pomiędzy tymi dwoma liniami rozumowania, i słusznie. Pamiętacie, rozmawialiśmy o koncepcji oporu przedtem, i to też jest częścią waszego własnego osobistego procesu. Tak wielu z was już już podjęło krok przez ten cały przysłowiowy próg, ale zewnętrzne warstwy, aby ta to nazwać, przewodni głos, który słyszeliście od pierwszej chwili, gdy otworzyliście oczy, w ludzkim ciele, na pewno pozostaje daleko w tyle. A gdy się dobrze dostroicie do niego, będziecie mieć ciężki czas ignorując jego natarczywy głos.

Wiemy, że mówimy w przypowieściach, ale pozwólcie nam tylko podsumować ten przekaz, mówiąc, że wszyscy posunęliście się szybko naprzód, tak jak wiemy, że powinniście, ale nadal jesteście zanurzeni w tej starej koncepcji „Was”, więc będziecie nadal dostawać sprzeczne sygnały, które uczynią wasz obraz tego procesu znacznie bardziej mylącym. Wszyscy bowiem postępujecie szybko w zamierzonym kierunku, ale te najbardziej oddalone części was będą nalegać, że jesteście uwięzieni gdzieś w zaścianku, i nie jesteście w stanie wydostać się z powrotem szybko wraz z resztą. Ale nie bójcie się, nie jesteście uwięzieni w żadnym miejscu, nawet jeśli ten głos z przeszłości robi wszystko, aby przekonać was inaczej. Znowu wam mówimy utrzymujcie oddech i zachowajcie skupienie, i możecie sobie pomóc słuchając głosu rozsądku, który już jest wewnątrz was. On jest właśnie tam, i on nie odejdzie, nie ważne jak dobrze usłyszycie starą melodię w najbliższych dniach. Więc jeszcze raz mówimy, że wszystko jest dobrze, i oczywiście, że wasze ustawienia nie odbiegają od normy w żaden sposób. Jesteśmy w pełni zadowoleni z waszej pracy, i wiemy, że zgodzicie się z tym także, gdy ten mały głos niezadowolenia dzwoniący w uszach przejdzie do przeszłości.
http://aishanorth.wordpress.com/

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

One comment on “Manuskrypt przetrwania – część 263

  1. Mistrzowie ściemy, dobrze że już chociaż nie nawijają o wałach przeciwpowodziowych, aresztowaniach, statkach kosmicznych i „już niedługo już niedługo” ujawnieniu. Manuskrypt przetrwania przez ostatnie 3 lata przebijał wszystkich w pisaniu bajek. Teraz już walą tylko lukrowane ściemki no ale przynajmiej może dzięki temu nikt nie narobi sobie nadziei na przełomowe zmiany.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s