Pośpiesz się i czekaj

05 lutego 2013
Channeler: Brian, smok

Cześć wszyscy,

To jest wiadomość, która bardziej skupia się na tych, którzy obudzili się przez dłuższą chwilę. Przez obudzili, nie mamy na myśli, na końcu ścieżki, ale kogoś, kto uwolnił się od niektórych obligacji ziemskiego widzenia świata i energii i widzi duży obraz do rozsądnie połączonego stopnia. Niezłego stopnia, że gdyby każdy to zrobił to, ludzkość szybko wzrosłaby w wibracjach. Wielu czytelników tego, spełnia te warunki. Będzie inny komunikat dla nowo przebudzonych ludzi.

„Pośpiesz się i czekaj” to taki wspólny motyw w ludzkim doświadczeniu podróży, z której wychodzicie, nie jest to całkiem właściwe, ale jest to również temat duchowego przebudzenia?

Osoby, które uwolniły się od obligacji przyziemnego światopoglądu znajdą się w czymś w rodzaju rzeczywistości, gdzie zdecydowali się być częścią tego wielkiego doświadczenia, są one teraz w tym miejscu, gdzie chcą o wiele więcej, a nie tylko w swoim sercu (większość czuje to podświadomie), ale na jawie. Chcą tego.

Niemniej jednak, jest teraz rzeczywistość, która wydaje się czekać na innych. Wielki ruch dla nich był często tak spektakularny, i tak szybki, szczególnie w ostatnim dziesięcioleciu, że szklany sufit wydaje się być trafiony.

Ten szklany sufit jest iluzją. Ciągle postępujecie w energii, ale to jest o wiele mniej oczywiste, ponieważ jest bardziej do wewnątrz. Nawet społeczeństwo jest odbiciem siebie wewnątrz.

Jednak nadal czujecie emocjonalnie jakby było spowolnienie i istnieją sposoby radzenia sobie z tym uczuciem. Może to nawet powodować depresję czy frustrację. Damy trzy sposoby i naprawdę nie trzeba dostać się do detali o nich, ponieważ wiecie, co rozumiemy przez nie.
1. Wyobraźnia. Wyobraźnia nie marzy o rzeczach, które są nierealne, ale zamiast tego tworzy i honoruje wasze wyższe aspekty.
2. Hobby i ćwiczenia. Nie chcecie odciągać siebie od życia i energii, ale zdrowa dawka robienia rzeczy, które kochacie jest zawsze w porządku. Ćwiczenie również utrzymuje ciało w dobrym stanie, co pomaga waszemu psychicznemu nastawieniu.
3. Wyraź siebie. Wyraź siebie twórczo, wyraź swoją wolę, aby pomóc innym. Jest ogromna część ciebie, która zawsze krzyczy, aby się wydostać.

Jest wiele innych rzeczy, które możecie robić, ale to są trzy. Zauważcie, że nie powiedziałem cierpliwość. To było zawsze podane i czymś, czego potrzeba będzie coraz mniej w miarę upływu czasu.

Nic nigdy nie było odpadem. Obudziliście dekady zanim inni mieli taki cel. Ważne było, aby sterować ziemią. Myślicie, że jesteście taką małą grupą, więc jak można mieć wpływ. Nie zdajecie sobie sprawy, ze wszystkiego, co było wystawione z waszego przykładu. Jest to znacznie więcej niż myślicie.

Dobra robota. Wkrótce będziecie mogli cieszyć się owocami swej pracy. To było warte.
Z Miłością,
Smok

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s