Wzorzec człowieka

.

Witajcie ponownie.  W przeszłości trochę mówiliśmy o smokach i podobnych do smoków stworzeniach, takich jak reptilianie {http://lightworkers.org/channeling/172395/reptillians-and-dracos}.  Teraz zamierzamy opowiedzieć o istocie pozaziemskiej, która może być wam bardziej znajoma: jest nią człowiek.

Może być niespodzianką, iż przykleiliśmy ludziom etykietę “ET”, gdyż dla was są to istoty ziemskie, które świetnie znacie, bo sami nimi jesteście.  Jednakże, tak samo jak smoki, ludzkość stanowi “starodawny model” pochodzący z wyższych wibracji, który dokonał zasiewu innego życia. Określenie “starodawny” jest błędną nazwą, gdyż czas jest iluzją.  Nie istnieje początek ani koniec wszechświata, ani nawet tego, co uznajecie za galaktykę Drogi Mlecznej, która jest strukturą, jaką wybraliście, aby móc postrzegać wibracje fizyczne. Są jednak pewne podobieństwa pomiędzy spokrewnionymi rzeczywistościami.  Dlatego jeśli przyjrzycie się takiemu wzorcowi, jaki stanowi istota ludzka, znajdziecie tu pewne zbliżone przejawy.  W waszej rzeczywistości postrzegacie linearność czasu i określoną strukturę kosmosu. Wszystko to się zmienia, jednak wy właśnie w ten sposób to postrzegacie.  Skupimy się zatem na cechach wzorca człowieka w lokalnym wszechświecie.

Wzorzec ludzki to bardzo interesujący model, który ma swoją reprezentację w formie ciała świetlnego.  Przynajmniej tak jest z waszej perspektywy, gdyż zstąpiliście z obszarów o wyższej wibracji. Podstawową cechą człowieka stanowi to, że jest on stworzeniem magicznym, które oparte jest jednak na bardzo praktycznym projekcie, co wydaje się prawie sprzecznością.  Zajmijmy się więc bliżej tymi aspektami użytkowymi.

W swej obecnej formie posiadacie ręce z przeciwstawnymi kciukami, które mogą chwytać różne przedmioty i przesuwać je oraz stopy, które mogą robić prawie to samo.  Macie tyczkowate kończyny, które robią dobry użytek z fizyki dźwigni, a wasze ramiona posiadają usprawnienia, dzięki którym możecie wykorzystać nawet fizykę koła (złącza kulowego){chodzi o połączenie stawowe}.  Już nawet zresztą zdążyliście skopiować te patenty w swej wczesnej technologii. Nie jest to niespodzianką.  Wasz szablon ma bardzo użytkowe walory, choć mogą one przejawiać się na różne sposoby w zależności od fizycznego świata i rzeczywistości, w jakiej się manifestują.  Bardzo wam się to przydało w rozwinięciu fizycznych technologii, które w pewnym sensie wytwarzają pracę. I prawie wszędzie, gdzie tylko dotarły w swym lokalnym wszechświecie, istoty ludzkie będą zajęte, budując, budując i jeszcze raz budując.  Jednakże aspekty magiczne wciąż są aktywne…  W waszym obecnym społeczeństwie technika prawie zastąpiła potrzebę istnienia ‘magii’, gdyż po prostu wbudowaliście te ‘magiczne’ cechy w swą technologię i w wielkim tempie to narasta.  Ale chociaż włączacie tę magię w swe życie codzienne, nie uważacie tego za magię.

W jaki sposób te magiczne aspekty mogłyby się przejawić, gdyby wasza kultura była bardziej naturalna?  Chcielibyśmy, abyście przez chwilę zastanowili się nad legendami o dawnych szamanach, czarodziejach, druidach i temu podobnych – wielu z nich pochodzi z rzeczywistości, którą nazywacie Atlantydą – jest ona równoległą Ziemią, ale wy umieściliście ją w swej przeszłości nie tylko po to, żeby pamiętać, że macie zdolności magiczne, ale również po to, by ostrzegała was przed niebezpieczeństwami nadużycia tej magii.  Wasi przodkowie mogli polować lub zbierać swe pożywienie i podróżować na piechotę, budując swe siedziby ręcznie, ponieważ sprawiało im to przyjemność, jednak równocześnie mogli oni to wszystko zrobić po prostu poprzez manifestację – wraz z wszelkimi innymi rzeczami typu stawanie się niewidzialnymi, przesuwanie przedmiotów w powietrzu, telepatyczna komunikacja, teleportacja, przybieranie innych form itd.  Czy istnieje to w waszej przeszłości czy w równoległej rzeczywistości, nie ma w tym momencie znaczenia. Te wszystkie możliwości to bardzo typowe ludzkie cechy.

Magiczność należy do charakterystyki człowieka.  Poza tym w miarę jak ludzie się rozwijają, aspekty magiczne zazwyczaj wypierają cechy praktyczne, a ich zastosowanie wymaga mniej wysiłku.  Technologia staje się po prostu zabawką, a życie “codzienne” wydarza się za sprawą manifestacji, zaś szczegóły funkcjonowania tego procesu nie są tak ważne, gdyż zazwyczaj należą do nich “wszystkie wymienione punkty” (w każdym razie MOGŁOBY to tak zadziałać, by wywołać pożądane skutki).  Elementy dodatkowe stają się jedynie dekoracją, gdyż większość “pracy” wykonywana jest przez umysł.  Ciało ludzkie jest ciałem świetlnym, a manifestacja w świecie fizycznym  ma zazwyczaj miejsce przy równoczesnym silnym wspomnieniu bycia istotą świetlną, dzięki czemu istota ludzka może opuścić fizyczność w każdym momencie.  Przebywanie i trudzenie się w długotrwałej, gęstej i kontrolującej rzeczywistości, co obecnie czynicie, nie jest częste i wywołuje w was niezrozumienie tego, kim jest istota ludzka.

Doszliśmy zatem do punktu, w którym mówimy o wzorcu ciała świetlnego. Co odróżnia ludzki wzorzec od innych wzorców na wyższych planach wibracyjnych?  No cóż, to się różni w zależności od tego, na którą część wszystkiego-co-jest spoglądamy.  Jednak oczywiście powinniśmy powiedzieć o tych rzeczywistościach wyższych wibracji, z którymi jesteście najbardziej połączeni.  A wzorzec ten jest wzorcem energetycznym w sferach, w których ludzie są istotami świetlnymi.  Pod względem energetycznym ludzki wzorzec nie jest zbyt czysty, i nie miał taki być.
Zacznijcie od charyzmy króla lub królowej, którzy żądają szacunku – co może przypominać wam lwa, potem dorzućcie bardzo współczującą, opiekuńczą, kochającą część – delikatną skórę.  Emocje są bardzo ważne we wzorcu ludzkim, a wyżej rozwinięci ludzie, tacy jak ludzie w ciele świetlnym, zazwyczaj mają je opanowane. A dalej ekspresja ludzka nie istnieje bez pewnej dozy psotności i swawolności, które kojarzycie na przykład z elfami czy nimfami leśnymi.  Niemniej jednak ta figlarność jest zazwyczaj trzymana w ryzach przez wyjątkowo silne poczucie odpowiedzialności wobec jakiegoś wyższego celu, czymkolwiek ten cel miałby być. Może nim być życie, może nim być miłość.  Nie można się tego pozbyć nawet w genetycznym przejawie wzorca ludzkiego na Ziemi, gdyż prawie każdy czuje jakiś zew czy powołanie.

Wygląd fizyczny, w jaki manifestuje się wzorzec człowieka może mieć łuski, skórę płaza, może być podobny do ptaka czy posiadać inne cechy – to nie ma znaczenia. Dość często mają one pewne podobieństwa, ale wygląd jest tu sprawą głównie powierzchowną, gdyż ludzki wzorzec jest wzorcem ciała świetlnego.  Ma on jednak pewne cechy wspólne w typowym przejawieniu fizycznym.  Jak już wspomnieliśmy, wzorzec ludzki ma aspekt użytkowy, więc pomyślicie pewnie, że niezależnie od tego, czy wywodzi się z ptaków, płazów, gadów czy małp, człowiek zazwyczaj będzie mieć ręce, nogi, i będzie  chodzić w pozycji wyprostowanej, przynajmniej na skalistych światach?  Z pewnością. Jest jednak coś ponadto:  Wzorzec fizyczny zazwyczaj nie będzie ‘efekciarski’, lecz minimalistyczny. Na przykład feniks, który spala się w rozbłysku płomieni jest ‘efekciarski’; to samo lew ze swymi naprężonymi mięśniami i wielką grzywą.  Wasz wzorzec jest bardzo prosty i podstawowy, więc nie jest to żadna niespodzianka.  Jako istoty światła możecie przyjąć dowolną formę, jednak skromność jest ważną cechą ludzkiego wzorca.  Dlatego też często będziecie przyjmować bardzo prostą formę, a liczy się głównie to, co macie w środku, a mniej to, co na powierzchni.  Oczywiście w obecnym społeczeństwie wszystko to jest zniekształcone za sprawą mody.  Jednak obecne społeczeństwo nie może zmienić waszej biologii, a najbardziej efektowna część waszej biologii, wasz olbrzymi mózg, jest całkowicie ukryta.

Nawet w swej bardzo prostej “otoczce” żadne takie “wierzchnie okrycie” nie może ukryć waszego piękna, i choć może nie decydujecie się płonąć żywym ogniem jak feniks i nie macie majestatu gryfa czy pegaza, wasze światło prześwieca w wyraźny sposób.  Nawet gdy skrywacie przed sobą swą wspaniałość, tak jak teraz w swych obecnych ciałach, my widzimy kim jesteście, i widzimy wasze ciała świetlne, które przez was przeświecają.  Zatem ta skromność nie ukrywa waszej wspaniałości. Jesteście magicznymi istotami i możecie zamanifestować swą jedną myślą całe światy.

Wybraliście rozwój jako istoty ludzkie, które połączone są z wieloma innymi wzorcami, gdyż nosicie teraz w sobie wszystkie ziarna.  Jednakże większość z was z początku przybierze formę świetlnych ludzi, więc jest to istotne, abyście rozumieli potencjał tego ciała świetlnego.  Mamy nadzieję, że ta wiadomość dała wam jasny obraz tego, czego możecie się spodziewać. Ziemia nie jest tak naprawdę unikalna, gdyż wielowszechświat jest rozległy, jednak to, co się dzieje tutaj, jest jednak trochę bardziej niepospolite.  Kiedy (raz jeszcze) rozwiniecie się w formę swych ciał świetlnych i zaczniecie integrować wpływy innych rozmaitych wzorców, jakie wasza dusza przenosi, uzyskacie możliwości, o jakich mogliście kiedyś tylko marzyć. Posiadanie jednak w sobie tej ludzkiej części oznacza, że pewne cechy charakterystyczne dla waszej ewolucji podążą za tym wzorcem – od totalnego zaprzeczania istnieniu waszych magicznych aspektów do objęcia ich w pełen skromności i odpowiedzialności sposób, a widzieliśmy już jak wydarza się to w rozmaitych rzeczywistościach.  Nie dotarliście tam jeszcze w pełni, gdyż jesteście wciąż w pośrednich fazach swej historii i wybieracie, jakie rzeczywistości będziecie chcieli umieścić w kolejnych rozdziałach swej opowieści.

Przekazał smok Brian
http://lightworkers.org/channeling/173263/human-template

Przetłumaczyła wika

źródło: http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

33 comments on “Wzorzec człowieka

 1. Dzieńdoberek Wszystkim 🙂 jak tam ? wypoczęliście? 🙂 nowe doświadczenia są? 😉

  Tak odnośnie tego przesłania o ciele fizycznym, mam taki „problem” :
  Czy można w „jakiś” „magiczny” sposób spowodować, że nasze fizyczne ciała ulegną dematerializacji?
  Chodzi mi konkretnie o to, żeby wznosząc się nie pozostawiać po sobie „bałaganu” na Ziemi?

  Widzę, że Zdzich już na to gdzieś indziej odpowiedział ( w międzyczasie 😉 ) – cóż za synchronizacja! 🙂
  Ale można by ten temat „pociągnąć”, tak myślę……

  • Witaj Jaskółeczko 🙂
   Natura jest wibracyjna – i klucz leży w wibracji – podnosisz wibracje i masz władze nad materią….. – droga tylko przez doświadczenia.
   a co na to Nasi Świetliści?
   Zdzich juz otworzł oczka a xylocik jeszcze w podróży……………..

   • Witaj Motylku 🙂
    Chodzi mi o to, żeby to odbywało się „masowo” i żebyśmy mogły „latać” po pięknych łąkach bez obchodzenia 1 listopada 😉

  • @Dorota ”Czy można w „jakiś” „magiczny” sposób spowodować, że nasze fizyczne ciała ulegną dematerializacji?”…..dla ciebie Tak….
   ale pamietaj ze to czym jestesmy,,, jest,, ”suma tego co o sobie sami myslimy
   plus to co inni mysla o nas ”…..my projekujemy siebie na innych(kreujac ich
   wtornie)…oni maja takie samo prawo w stosunku do NAS…

   Ps.Nawet jesli znikniesz dla siebie ISTNIEJESZ W INNYCH…..nie jestes
   wylacznym wlascicielem siebie , jedna z zaowalowanych regul GRY…..!!!!

   • @xylotet, OK, ale ja to w drugim poscie uściśliłam. Chodzi mi o to, żeby pogrzebów nie było 😉 Skoro Gaja zamierza mieć wyższe wibracje, to może nasze obecne ciała też zwiększą wibrację i zaczną przenosić się po tym „ogonie komety” bez pozostawiania śladu po sobie w niższym wymiarze. No, co? Takie mam marzenie 🙂

   • @Dorota juz to pisalem o Gaji jako wielopietrowym (wielowymiarowym) gmachu…
    GAJA ma wszyskie mozliwe wibracje tzn. wymiary czeka na ludzi az to
    wrescie zrozumieja zobacza ,,,,,jej nie trzeba nigdzie za uszy ciagnac to ludzie maja
    dorosnac…..
    PS.zyjesz w wielowymiarowej rzeczywistosci ….ona czeka az to zobaczysz….

   • @xylotet, czyli, co? Ta cała duża liczba ludzi, których poszukuje organizacja Itaka zniknęły, bo się wzniosły i ślad po nich zaginął?

   • @Dorota nie znam organizacji ”itaka” a ludzie z GAJI na TEJ WARSTWIE
    znikali od wiekow…..

   • @xylotet, oni poszukują zgłoszonych zaginionych bez śladu. Ktoś wyszedł z domu i nigdzie nie mogą go znaleźć to tam do tej Itaki zgłaszają, ale ta Itaka też ich nie znajduje. Więc, co Ufo ich porwało, czy się zdematerializowali na własne życzenie?
    Mogli chociaż zostawić wiadomość bliskim, że „odchodzą”

   • @Dorota nsza codzienna rzeczywistosc jest ”wielowarstwowa”,,, oni sa
    w wiekszosci (z wyjatkiem kryminalnych przypadkow) odsepstwami od reduly
    linearnego jednowarstwowego postrzegania swiata….

   • @zdzich, ok, więc jedni znikają, bo ufo porywa, a inni „spakują się” swoim „sposobem” i frrrr?

    @xylotet, nie znam osobiście nikogo takiego, więc trudno mi mówić jakoś tak szczegółowo, czy to mógł być przypadek kryminalny, czy ufo, czy sami frrrrr…. Ale chodzi mi o WZNIESIENIE „masy krytycznej” na Gai i nie pozostawianie zwłok po sobie….

   • Dorota to TY sie wznosisz i jesli twoje OKO sie wzniesie to zobaczy GAJE
    w formie WZNIESIONEJ…….czas to iluzja…. 🙂

   • Inni mnie nie interesuja – 🙂
    i nie maja na mnie wpływu , chyba,że zgodze się z nimi i tą prawde wprowadze do siebie i stanie sie moja prawdą.
    to ja tylko gwarantuję za Siebie , ja tylko jestem odpowiedzialna za Siebie , ja tylko mam wpływ na moje wibracje, ja tylko potrafie utrzymac swoje wysokie wibracje i to jest moim obowiązkiem!!! Bo jestem ŚWIADOMA i ŻYJĘ ŚWIADOMIE.
    Nikt do mnie nie ma prawa – oprócz MNIE.
    Każdy inaczej bedzie mnie postrzegac ze względu na wibracyjną nature i rezonans energetyczny. Radio z zakresem 2 falowym nie jest w stanie odbierac innych zakresów…..poza tymi dwoma 😦
    A ja znając nature – akceptuje ICH w Sobie bo to zależy tylko ode mnie 🙂
    Idę dalej, tańczę, spiewam, usmiecham się, jeżeli fruwam to tylko wysoko bo czemuz nie?
    Xylocik juz mignął koło mnie jak rakieta……. a ja podziwiam Świat powoli i spokojnie i
    rozkosznie i ekstatycznie 🙂

 2. @ Hallo 🙂 chodź tutaj z tą dyskusją:
  „dlatego zastanawiam sie nad tym… o co chodzi?…. ciało daje mi znać,że powstała jakas nierównowaga energetyczna……. hmmmmmmmmmmm”
  bo się ‚rozdrobnimy” i nie znajdziemy 😉

 3. @Hallo ”@Zdzich@Xylot
  moglibyście trochę więcej tu komentować”…………na tamtym forum jest
  wiekszosc ktora za wszelka cene chce GRAC bedac pionkami w GRZE…
  GRACZE umowili sie na reguly …na dlugosc GRY….na dekoracje GRY
  (3W w plaszczyznie czasoprzestrzennej 2013 rok)….itd….itd…
  ”Pionki w grze” chca samych korzysci bojac sie zejsc z szachownicy
  postuluja ”wlasne” reguly gry …..ale do tego trzeba uswiadomic sobie
  istnienia GRACZY …..wejsce na ich poziom i zobaczenie z ich optyki
  o co codzi w GRZE….

 4. Piekne posty dzis napisalas ten do Nowej byl swietny ,,
  mam ksiarzke w pdf ”Schwartz Robert – Odważne dusze”
  pewnie ktos to zna ,,ale tam znalazla by odpowiedz na
  jej problem…..
  Ps.mam bardzo wiele ksiarzek do czytania na kompie
  zmam tez darmowa czytelnie online ….dzis o tej porze
  jest tam chyba mnostwo a moze dwa mnostwa ludzi
  bo server nie konektuje…..

 5. Zobaczymy czy to wyjdzie to i tak nie wszysko…..probuje…

  Abelar Taisha – Magiczna Podroz
  Adam Bytof – Oneironautyka. Sztuka Swiadomego snu
  Adrian G.Gilbert – Magowie. Trzej krolowie nauczycielami Jezusa
  A.E.Powell – Cialo Astralne
  A.E.Powell – Cialo Eteryczne
  A.E.Powell – Cialo Mentalne
  A.E.Powell – Cialo Przyczynowe
  A.Klizowski – U Progu Epoki Ducha_1
  A.Klizowski – U Progu Epoki Ducha_2
  Alan Loy McGinnis – Sztuka Motywacji
  Alan Loy McGinnis – Sztuka Przyjazni
  Albert Taylor – Wedrowki duszy
  Allan Christian B. – Zycie bez pieczywa.zip
  Al Gazali – Nisza Swiatel
  Andrews Lynn V. – Kobieta Jaguar
  Andrews Lynn V. – Lot siodmego Ksiezyca
  Andrzej Bednarz – Medytacja. Teoria i praktyka
  Andrzej Brodziak – Alchemia twoich marzen
  Andrzej Brodziak – Funkcja Ewy
  Andrzej Brodziak – Gwiazdy i Ty
  Andrzej Brodziak – I twoj niezwykly umysl takze
  Andrzej Brodziak – Jestes niesmiertelny
  Andrzej Brodziak – Nadchodzi sztorm sloneczny
  Annie Besant – Karma
  Annie Wilson – Jestes kolorem
  Anthony de Mello – Minuta madrosci
  Anthony de Mello – Modlitwa Zaby II
  Anthony de Mello – Wezwanie do milosci
  Anthony de Mello – Wezwanie do milosci.zip
  Anthony Robbins – Listy Od Przyjaciela
  Anthony Robbins – Olbrzymie kroki (365lekcji)
  Antonow – Sztuka Bycia Szczesliwym
  antykariera
  Appel Guery – Wiedza unitarna wnetrza wszechswiata
  Apteka natury – Poradnik zdrowia – Jadwiga G?³rnicka
  Arguelles Jose – Faktor Majow
  Arguelles Jose – Surferzy Zuvuyi
  Arnold Mindell – O pracy ze sniacym cialem
  Arnold Mindell – Praca nad samym soba
  Arnold Mindell – Praca ze sniacym cialem
  Arnold Mindell – Siedzac w ogniu
  Arnold Mindell – Sniace cialo w zwiazkach
  Artykuly wybrane – CUD
  Artykuly z Regresing.com
  Ashe Martine – Szaman naszych czasow.zip
  Asnyk Adam – Poezje- Publicznosc i poeci
  Astral Dynamics – wersja angielska
  Automotywacja_na_101_sposobow – CHRISTINE INGHAM
  A. De Mello – Przebudzenie
  A. De Mello – Spiew Ptaka
  Babadzi – Przeslanie Do Ludzkosci
  Bandler R. Ginger J. – Z zab w ksiezniczki.zip
  Bardon Franz – R?³??ne.zip
  Bates H. William – Naturalne leczenie wzroku bez okularow
  Bates H. William – Naturalne samoleczenie wzroku.zip
  Batko Andrzej – Jezyk Perswazji.zip
  Becker Robert O. – Elektromagnetyzm i podstawy ??ycia.zip
  Bednarz_Andrzej_-_Medytacja-teoria_i_praktyka
  Bednarz Andrzej – Medytacja teoria i praktyka.zip
  Benjamin Hoff – Tao Kubusia Puchatka
  Betty J.Eadie – W objeciach jasnosci
  Bhagawadgita
  Bledy nauki – LUC BURGIN
  Bob Fingerbild – Samoleczenie wzroku metoda dr Bates’a
  Bogdan Wojciszke – Psychologia Milosci
  Bozena Figarska – Zyj z pasja
  Bo Yin Ra – Dziela zebrane.zip
  Bo Yin Ra – Ksiega sztuki krolewskiej
  Bo Yin Ra – Slowa Zywota
  Bo Yin Ra – Swiaty.Szereg obrazow kosmicznych
  Breskiewicz Zbigniew W. – Superumysl.zip
  Brodziak Luka szczescia
  Bruce Moen – Podroze do zycia po smierci
  Bruce Moen – Podroze w nieznane
  Bruce Moen – Podroz poza wszelka watpliwosc
  Brzeskiewicz Zbigniew – Superczytanie.zip
  Buteyko theory of breath.zip
  Bytof jasnosc
  Cavanna – Pismo Nieswiete
  Chasaj Alijew – Klucz do siebie
  Cherie Carter-Scott – Jesli zycie jest gra oto jej reguly
  Christine Ingham – Automotywacja na 101 sposobow.zip
  Ciemna Strona chrzescjanstwa – Helen Ellerbe
  C.Jinirdasa – Czlowiek we Wszechswiecie tom_1
  C.Jinirdasa – Czlowiek We Wszechswiecie tom_2
  Coelho Paulo – Zahir
  Coelho Pielgrzym
  Colin P. Sisson – Sztuka Swiadomego Oddychania
  Colin P. Sisson – Wewnetrzne Przebudzenie
  Colin Tipping – Radykalne wybaczanie.zip
  Collins Andy – Jezyk ciala gestow i zach owan
  Collins Andy – Mowa Ciala – Co znacza nasze gesty
  CUDA – Stuart Wilde
  C.W.LeatBeater & A.Besant – Jasnowidzenie i Mysloksztalty
  Cyrulnik Boris – Anatomia uczuc
  Czytaj 10 razy szybciej w 2 tygodnie – Jaros?‚aw Niekrasz
  Daniela Gasiecka – Totalna Kuracja Antyrakowa
  Dannion Brinkley – W Swietle spokoju
  Dariusz Tarczynski – Zrozumiec czlowieka z wygladu [fragment]
  David Boadella – Toksyczni terapeuci
  David Pond – Czakry od podstaw
  Deepak CHOPRA Prawa obfitosci i bogactwa
  Deepak Chopra – Tworzmy zdrowie
  DEIR III – Wereszczagin
  Desiderata
  Dethlewson T-1. – Poprzez chorobe do samopoznania
  Dimitri Wereszczagin – Wyzwolenie DEIR 1
  Dlugowiecznosc z gwarancja, czyli jak dozyc 120 lat
  Dodziuk Anna – Pokochac siebie
  Dodziuk Anna – Psychologia podreczna – Czesc III – Pokochac siebie
  Do In – Uzdrawiajacy Automasaz
  Dr med. Ewa Dabrowska – Cialo i ducha ratowac zywieniem (fragmenty)
  Dr Stephen T. Chang – Pelny system samoleczenia.zip
  Duchowa Sciezka Osho
  D.Virtue-Dzieci Indygo.Opieka.i.Wsparcie.zip
  Dzielo Matki Meery
  Elzbieta Nowalska – Prawda odkrywana na no wo
  Eric Berne w co graja ludzie
  Ernest L. Rossi – Hipnoterapia. Psychobiologiczne mechanizmy uzdrawiania
  Ewangelia Zycia Doskonalego lub Swietych 12
  Fahrner Heinz – Post jako metoda leczenia
  F.Donner – zycie we snie
  Fromm E. – O Sztuce Milosci
  Garma C. C. Chang – Nauka o karmie
  Gawain Shakti – Tworcza wizualizacja
  Genezis raz jeszcze – ZECHARIA SITCHIN
  Gibran Kahlil – Prorok
  G.I.Gurdzijew – Spotkania z Wybitnymi
  Goethe – Faust
  GOLDSMITH – Sztuka Medytacji FULL
  Goleman Daniel – Inteligencja emocjonalna
  Goleman Daniel – Inteligencja emocjonalna w praktyce
  Goleman Daniel – Medytujacy umysl
  GRAAL.zip
  Gray John – Mezczyzni z Marsa, kobiety z Wenus
  G. P. Malachow – Bioenergetyka i biosynteza
  Harry Adler – Umiejetnosc realizowania marzen
  Harry Adler – Umiejetnosc Realizowania Marzen.zip
  Helena Blawatska – Doktryna tajemna T.3
  Helena Blawatska – Doktryna tajemna T. 1 i 2
  Helena Blawatska – Klucz do teozofii T 1 i 2
  Henepola Gunaratana – Medytacja Vipassana
  Holger Kersten – Jezus zyl w Indii (str 1 – 23)
  Ibn Arabi – Ksiega o Podrozy Nocnej
  Jacek Skarbek – Reiki – klucz do serca
  Jager-Fala jest morzem
  Jakob Bohme – Ponowne Narodziny
  Jak korzystac ze zdolnosci parapsychicznych
  Jak zdoby?‡ przyjaci?³?‚ i zjedna?‡ sobie ludzi – DALE CARNAGIE
  James Allen – Tak jak czlowiek mysli.zip
  James Redfield – Dziesiate Wtajemniczenie.zip
  James Redfield – Niebianskie Proroctwo.zip
  J.A.S. – Droga w Swiaty Nadzmyslowe – Radza Joga
  Jay Carter – Wredni Ludzie i jak sie im nie dac
  Jean Ritchie – Doswiadczenia z pogranicza smierci
  Jezus wiecej niz ciesla.zip
  Jiddu Krishnamurti – Lot orla
  Jiddu Krishnamurti – Orzel
  Jiddu Krishnamurti – Wolnosc od znanego
  Joel Goldsith – Praktykownie obecnosci
  Joga – rozgrzewanie i rozciaganie.zip
  Joseph McMoneagle – Wedrujacy umysl
  Joseph Murphy – Moc podswiadomosci
  JOSEPH MURPHY – Tajemnice Podswiadomosci Odn alezione w Biblii
  Jose Silva – Samokontrola umyslu metoda Silvy
  Jose Silva – Samouzdrawianie metoda Silvy
  Juliusz Slowacki – Ewangelia Prawdy
  Jwala Prasad Jha – Chromoterapia
  J.Woititz – Lek przed bliskoscia.zip
  Kala Kos, John Selby – Moc aloha i wiedza huny
  Karin E. Weiss – Seksualnosc kobiety I
  Khatu Pranam – Joga, odmiana Powitania Slonca.zip
  Klub Radiestetow – Rozwoj Potegi Woli.zip
  Kobierzycki Tadeusz – Poza Miloscia i Wolnoscia. Syndrom uzaleznienia psychologicznego
  Kotwicka Hanna – Ja jestem innym ty. Kompendium
  Kotwicka Hanna – Ja jestem innym ty. Przewodnik i Klucz do Kalendarza Majow [html]
  Kotwicka Hanna – Kosmiczna telepatia
  Krol-Fijewska Maria – Psychologia podreczna – czesc I – Stanowczo, lagodnie, bez leku
  Kurt Teperwein-superintuicja.zip
  Kybalion
  Lao Tsy – Droga
  Lazariew – Diagnostyka karmy
  Lazariew – Wywiady dla Bumeranga
  Leczenie Akupunktura – H. Operacz
  Leonard Orr – Tajemnice niesmiertelnych
  Leon Denis – Zycie_po_smierci
  Leslie M. Le Cron – Autohipnoza
  listing.txt
  Li Hongzhi – Falun Gong
  Louise L. Hay – Lecz swoje cialo.zip
  Louise L. Hay – Mozesz uzdrowic swoje zycie.zip
  Lynn V. Adrews – Szamanka
  Maha Ghosanada – Krok po kroku
  Malachow_Lecznicza glodowka
  Malachow P. – Lecznicza glodowka
  Manohar M. Potdar – Agnihotra.zip
  Maurycy Maeterlinck – Zycie Przestrzeni
  Max Freedom Long – Analiza psychometryczna
  Mello Anthony de – Kontakt z Bogiem. Konferencje rekolekcyjne
  Michal.Tombak.-.Czy.Mozna.Zyc.150.Lat
  Michal Tombak – Jak Zyc Dlugo i Zdrowo
  Milan Ryzl – Parapsychologia praktyczna
  Mishra – Podstawy Jogi Krolewskiej.zip
  misja
  M.Newton – Przeznaczene dusz
  Moc ducha, moc zycia – PRENTICE MULFORD
  Moment boskosci – Pawel Godlewski – http://www.rozwojduchowy.net
  Nauka Buddy
  NDW – Rozmowy z Bogiem 1
  Neale D. Walsch – Przyjazn z Bogiem
  Nelson – Drzwi do wszystkiego
  Nevill Drury – Psychologia Transpersonalna
  Niebo i Pieklo – Aldous Huxley
  Niewykorzystane sily zycia – Prentice Mulfor d
  Nieznane Zycie Jezusa – Notowicz Roerich Abhedananda
  Nikodem Marszalek – Odrodzenie Feniksa.zip
  Nikolaj I. Szerstiennikow – Wewnetrzne Swiatlo
  Nisargadatta Maharaj – Rozmowy z medrcem
  NLP – wprowadzenie
  N.N.Rimpoche & M.Katz – Tybetanska Joga Snu i Praktyka Naturalnego Swiatla
  Numerologia
  Obrona psychiczna
  OSHO-APTEKA dla duszy.zip
  OSHO_-_Budda.drzemie.w.Zorbie
  Osho_-_Techniki medytacyjne
  Osho – 7 Cial Czlowieka
  Osho – Chrzescijanstwo – Najbardziej Smiertelna ze Wszystkich Trucizn
  OSHO – Kundalini
  osho – mapy swiadomosci
  Osho – Medytacja. Podstawy praktyki.zip
  Osho – Modlitwa
  Osho – Psychologia Ezoteryki
  Osho – Rownowaga ciala i umyslu.zip
  Osho – Techniki medytacyjne
  Osho – Trzecie oko
  Ossowiecki_-_Zagadki_jasnowidzenia
  Otha Wingo – Podrecznik Huny
  O obfitosci i godziwym zarobkowaniu- NDWalsc h
  Paramahansa Yogananda – Mistrz Powiedzial.zip
  Paramahansa Yogananda – Zasady Krija Jogi.zip
  Paramhansa Yogananda – Autobiografia Jogina.zip
  Patandzali – Jogasutry – Klasyczna Joga Indyjska
  Paulo Coelho-demoni panna Prym.zip
  Paulo Coelho-podrecznik wojownika Swiatla.zip
  Paulo Coelho-weronika postanawia umrzec.zip
  Paulo Coelho – Alchemik.zip
  Paulo Coelho – Jedenascie minut.zip
  Paulo Coelho – na brzegu rzeki Piedry usiadlam i plakalam.zip
  Paul Brunton – Sciezkami Jogi
  Pema Cziedryn – Kiedy Zycie nas przerasta
  Philip G. Zimbardo – Niesmialosc
  Pia Melody – Toksyczna Milosc.zip
  Pia Melody – Toksyczne Zwiazki
  Piotr Demianowicz – Fragmenty nieznanego nauczania
  Piotr Gordon – Pierwszy krok do nirwany
  Podstawy.zwalczania.stresu.[exploder.pl].(osloskop.net)
  Potega terazniejszosci – Eckhart Tolle
  PraktykaMagicznejEwokacji
  Prentice Mulford – ZRODLO TWOJEJ SILY
  PRZECIW SMIERCI – Prentice Mulford
  Rabindranath Tagore – Sadhana
  Ramana Maharishi – Wnikniecie w Jazn
  Rama Czaraka – Hatha Joga
  Rama Czaraka – Radza Joga
  Raymond A. Moody -Zycie po zyciu
  Raymond Moody, Paul Perry – Odwiedziny z zaswiatow
  Raymond Moody – Kto sie smieje ostatni
  Raymond Moody – W Strone Swiatla
  Ray Sondra – Jedyna dieta jaka jest
  Redfield James – Tajemnica Shambhali w pos zukiwaniu Jedenastego Wtajemniczenia
  Richard Bach – Mewa
  Richard Webster_Odczytywanie aury
  Robert Bruce – Nowe Drogi Energii
  Robert Bruce – Traktat o projekcji astralnej
  Robert Monroe – Dalekie Podroze
  Robert Monroe – Najdalsza Podroz
  Robert Monroe – Podroze poza cialem
  Roland Hunt – Leczenie Kolorami.zip
  Rudolf Steiner – Chrzescijanstwo jako rzeczywistosc
  Rudolf Steiner – Droga do wtajemniczenia
  Rudolf Steiner – Myslec sercem
  Rudolf Steiner – Prawda i nauka
  Rudolf Steiner – Teozofia rozokrzyzowcow
  Rudolf Steiner – U bram teozofii
  Rudolf Steiner – Zarys teorii poznania
  Saint Germain – O alchemii
  Saint Germain – ZLOTA KSIEGA
  Sekrety_czytania
  Shunryu Suzuki – Umysl zen, umysl poczatkujacego
  Shunryu Suzuki – Umysl zen, umysl poczatku jacego
  S.K.King – Szaman miejski
  Sny_wygrywajacych
  Sondra Ray – Zasluguje Na Milosc.zip
  Sondra Ray – Zwiazki Milosci. Tajemnica Doskonalego Zwiazku.zip
  S.Sharamon, B.J.Baginski – Ksiega Czakr
  STANISLAV GROF – POZA MOZG
  Stanislaw Gorski – Joga w Terapii i Profilaktyce
  Swami Muktananda – Dokad idziesz. Przewodnik podrozy duchowej
  Swami Premananda – Zyj Radosnie
  Swami Vivekananda – Joga Przez Poznanie
  Swami Vivekananda – Karma Joga.zip
  Swami Vivekananda – Szesc lekcji RajaJogi
  Szybkie czytanie
  Tadeusz Kasperczyk – Masaz Punktowy.zip
  Tajemne_Moce_UmysluNeMo.zip
  Tajemnice_Szczescia
  Tak jak czlowiek mysli – James Allen
  tantra – klejonot w lotosie
  Tao Te King
  Tenzin W.Rinpocze – Tybetanska Joga Snu i Snienia
  Thich Nhat Hanh – Cud uwaznosci
  Tiruwanmalai – Slowa Ramana Maharishi
  T&J Powell – Panowanie nad Umyslem
  Tokujiro Namikoshi – Shiatsu, Leczenie Koncami Palcow.zip
  Tony.Buzan.-.Podr?™cznik.szybkiego.czytania
  Tony Buzan – Pamiec na zawolanie
  Tracy Hogg, Melinda Blau – Jezyk niemowlat
  Twoje dziecko jest inteligentne – D. MARKO VA A. POWELL
  Tworcza moc myslenia.zip
  Umiejetnosc realizowania marzen
  Virtue – Connecting with your Angels.zip
  Vulcan – Wiedz ze wiesz
  Wallace Wattles – Nauka jak Zostac Bogatym.zip
  WALTER-JORG LANGBEIN – Tajemnice biblii
  Wedrowka dusz – Michael Newton
  Wereszczagin-DEIR II
  Wingo Otha – Podrecznik Huny.zip
  Wojciech Eichelberger – Kobieta bez winy i wstydu
  Wojciech Eichelberger – Zdradzony przez Ojca.zip
  Wojciech Sady – Jiddu Krishnamurti. Zycie i nauczanie
  W.R.Glover-Teoria i praktyka huny
  Zbigniew Garnuszewski – Renesans Akupunktury
  Zimbadro – Psychologia i zycie
  Zycie_po_smierci
  Zycie i nauka mistrzow Dalekiego Wschodu czesc 1-5
  Zycie przed zyciem – HELEN WAMBACH
  Z_zab_w_ksiezniczki

 6. Hej
  bo tu tez pisze Anonim czy Anomynus….cos koło tego
  widziałam w tym podpuche Xylocika.. ha ha
  bo jakos tak dziwnie napisałeś… że są pionkami w grze – takim jak MY
  nie oceniamy – gracz to gracz 🙂

  a to co za literatura? przeczytałeś? czy propozycje?

 7. chłopcy – jest póżno – nawet nie wiedziałam,że az tak
  jutro biegne do pracy
  a wam spokojnej nocy
  bez szaleństw 😉
  h – do nastepnego
  buzka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s