Arkturianie: Uwolnijcie stare narzędzia

Jak przekazywane przez Marilyn Raffaele
10 lutego 2013
www.onenessofall.com

Pozdrowienia drodzy. Znowu przychodzimy zachęcić was na waszej drodze oświecenia i wzniesienia do nowych energii, które teraz otrzymujecie.

Widzimy, jak wielu z was zaczyna kwestionować działania samorządów lokalnych i światowych, bo już nie rezonujecie bardzo z tym, co dotychczas było po prostu uznawane za pewnik. Wasz poziom energii staje się coraz bardziej dokładny i bardziej rozwinięty powodując, że nie jesteście zsynchronizowani z energetycznie gęstszymi pomysłami życia i przeżycia. Jest to dowód na waszą ewolucję i wykazuje, że rzeczywiście budzicie się i widzicie większy obraz.

Zajmujcie stanowisko w jakikolwiek mały sposób, w jaki możecie, nie czyniąc mocy z pomysłów reprezentujących wierzenia dualności, aleprzez delikatnie zasianie ziarna prawdy, bez żadnych oczekiwań, tam gdzie można. Nie musicie głosić, ale po prostu w milczeniu trzymać światło prawdy wewnątrz, najdrożsi, i być dostępnym dla tych, którzy chcą więcej (prawdy).

Wiele budzących się dusz boi i potrzebuje upewnienia dotyczącego nowych emocji i pomysłów, w których doświadczeniu się znajdują. Kiedy osoba w tle ma tylko system trzeciowymiarowych wierzeń, przesunięcie do postrzegania świata w nowy i inny sposób może powodować zamieszanie, strach, obawy, i alienację rodziny i przyjaciół. Jest to szczególnie ważne dla tych, w rodzinach lub krajach o silnych tradycyjnych systemach wierzeń mocno w miejscu.

Dziś znów chcemy mówić o miłości. Tak, mówiliśmy o miłości wiele razy, ale chcemy mówić o miłości, aby pomóc Wam zrozumieć, że to, czego was uczono o miłości nie zawsze jest miłością. Zbyt wielu jeszcze widzi miłość jako emocjonalny związek między ludźmi, rodziną lub mieniem. MIŁOŚĆ JEST DZIAŁANIEM JEDNOŚCI. Miłość to wzajemne powiązania między wszystkim, co jest, ale ta prawda, jest interpretowana w zależności od poziomu świadomości w obrębie każdej jednostki.

Potężne przesunięcie energii i proces wzniesienia odbywający się w tej chwili, przesuwa ludzkość głębiej do zrozumienia jedności. Jest to przejście od metafizyki (próbując zmienić zły obraz w dobry obraz za pomocą różnych narzędzi) w mistycyzm (uświadomienie sobie, że w JEDNOŚCI nic nie potrzebuje być zmieniane). W sensie absolutnym, wszystko jest już całe i idealne, bo jeśli Nieskończona Boska Świadomość jest wszystkim, co jest, to wszystko musi być w niej zawarte. Osiągnięciem tego zrozumienia jest podróż, jest ewolucja, i gdzie wszystko się powoli lub szybko kieruje.

Medytacja, kryształy, oleje, itp. są wszystkie narzędziami, które pomagały Wam dostać się do tego miejsca, Jedności, którego każda dusza podświadomie szuka i pragnie. W trzecim wymiarze ta wrodzona tęsknota za całością manifestuje na setki sposobów-farmaceutyki dla każdej postrzeganej potrzeby, osiągnięcie więcej i więcej pieniędzy, lepszego seksu, właściwej żywności, jak również łatwo dostępnych porad specjalistów na dowolny temat. Korporacje i firmy wierzą, że tworzą świat (zazwyczaj sami) „lepszy” w jakiś sposób, ale często depczą prawa innych istot żywych, a nawet ich własnych pracowników w celu dokonania tego. Te działania człowieka reprezentują koncepcję kompletności według nie obudzonej duszy ale te kreacje nie są w stanie zaspokoić tęsknoty duszy za tym, czym naprawdę to jest, bo to są po prostu koncepcje rzeczywistości duchowej, której ona szuka.

Musi być zrozumienie tego, jak przejść do kolejnego etapu podróży. Zbyt wiele osób nadal tkwi w naukach metafizyki wierząc, że jest pełnia prawdy duchowej. Metafizyka jest to dobre miejsce do rozpoczęcia i pomogła prawie każdemu duchowemu uczniowi w ich przejściu od dualizmu i separacji do prawdy, ale jest o wiele więcej, gdy jesteś gotowy, aby wejść głębiej. Trudno wyrzucić narzędzia, które służyły ci dobrze w podróży, więc możemy powiedzieć, zachować je i kochaj je, ale zrozum, że już ich nie potrzebujesz.

Nauczyliście się, że jesteście boskimi istotami, które wybrały żywoty ludzkich doświadczeń, aby doświadczyć ewolucyjnych lekcji, które często były trudne i bolesne. W przeszłości, nowe i wyższe idee przychodziły do człowieka poprzez metafizyczne nauki i nauczycieli, którzy rozumieli głębsze rzeczywistości jednak próbowali nie utknąć na tym poziomie. Wielu z was było częścią starożytnych szkół tajemnych, które nauczały nowych pomysłów dotyczących wykorzystania i manipulacji energią. To wyewoluowało obecnie w nauki metafizyczne, a więc dla niektórych z was, metafizyka odczuwana jest bardzo wygodnie i znajomo. Było kilku w tym czasie, którzy nie wyewoluowali dostatecznie, aby sobie sprawę, że ta informacja nie była zabawką służenia sobie i tak przez egoistyczne wykorzystywanie wiedzy zaczęli to, co jest teraz nazywane „czarną magią”.

Było w czasach starożytnych i nadal jest kilka bardzo rezonujących świątyń uzdrawiania gdzie wyewoluowani uzdrowiciele używają energii, światła, olejów, kolorów i dźwięków, aby dostroić indywidualne pola energii, które mogą być w dysonansie. To jest piękna i święta praca wykonywana przez świadome i wysoce rezonujące istoty dla osób szukających pomocy w ten sposób. Wielu z nich nadal robi to święte dzieło przez stare i nowe sposoby uzdrawiania, które stają się energetycznie wyższe, gdy „uzdrowiciel” się rozwija.

Meritum jest to, że przychodzi czas, w ewolucyjnej podróży każdego, (nauczyciela i ucznia), kiedy przesunięcie przychodzi do uświadomienia sobie jedności.To może przyjść w jednej chwili po wielu wcieleniach duchowego poszukiwania, lub może to być powolny i stopniowy proces.Jest to wzniesienie, osiągnięcie tego stanu świadomości, w który zdajesz sobie sprawę, że wszystko rzeczywiste jest doskonałe i utrzymywane w miejscu przez Boskie prawa i że JEDNOŚĆ zawsze manifestuje się jako … To, Co „widzisz jest tym, to co masz”, jak to się mówi … Twój stan świadomość interpretuje dla Ciebie, boskie idee zawarte w JEDNOŚCI.

Jeśli narzędzia i książki z metafizyki nie współbrzmią z wami zaufajcie temu. Oznacza to, że wchodzicie w stan świadomości, w którym będziecie mogli uzyskać informacje, wskazówki i kierowanie od wewnątrz, a nie od osób lub narzędzi, które pomogły wam w przeszłości. Medytacja jest narzędziem, które pomaga połączyć Was do wyższej jaźni i byłoby warto ją utrzymać, dopóki w pełni nie doświadczacie rzeczywistości siebie. To jest ukończenie szkoły, drodzy absolwenci. Zaufanie, honor, i akceptacja tego, jako prawdy.
Uwalnianie przestarzałych narzędzi może być trudnym krokiem dla tych, którzy mogą mieć przywiązania ego, do ich wykorzystania, którzy budowali swoją tożsamość na nauczaniu pewnych technik lub pomysłów, ale nadszedł czas, aby wszyscy podjęli duchowe nauki na nowych i wyższych poziomach interpretacji, które nie pozostawią tych osób bez celu lub działania, ale objawią się nowymi działaniami, do nauczania i praktykowania.

Przesuńcie się w głąb swojej świadomości jeśli chodzi o przydatność narzędzi. Korzystanie z narzędzi, w tym instrukcji medytacji mówiących, że musisz siedzieć w ten sposób, śpiewać, zapalić świeczkę, mieć prosty kręgosłup, nogi na podłodze itp, których uczono bo pomagały studentom w przeniesieniu się do wyższego wymiaru energii. Większość z nich jest teraz w tej wyższej energii i nie są im już potrzebne narzędzia, które pomagały, kiedy nie byliście.

Struktury utworzone z dawnych wierzeń kruszą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, gdyż energii potrzebnej do ich utrzymania już nie ma. Fizycznie, emocjonalnie i mentalnie ludzki ‚”Domek z kart” upada. Nie bójcie się tego, kiedy to nastąpi, moi drodzy , to jest tym, o co prosiliście, tęskniliście i czekaliście przez -życie po życiu.

Zaufaj, zaufaj, zaufaj swoim wewnętrznym wytycznym. Wszystko jest dobrze i wszystko przebiega zgodnie z tym co jest potrzebne dla każdego, mimo że może nie wydawać się, w ten sposób dla nie przebudzonego oka.
Jesteśmy Grupą Arkturian 10.02.13

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

55 comments on “Arkturianie: Uwolnijcie stare narzędzia

 1. Aż mnie korci żeby zdać znowu jakieś Pytanie i wcale nie chodzi mi o testy czy sprawdzać czyjąś Wiedzę

  Raczej chodzi mi by skłonić na jakąś Refleksję i obudzić Ciekawość Dziecka

  A CO TO ????

  A DLACZEGO ???

  Wcześniej napisałem o Duszach Roślin i Drzew i byłem ciekaw czy kogoś zainteresuje czym się różni taka Dusza Rośliny czy Drzewa nad ziemią i pod ziemią i jak wygląda Energią przejścia między tymi Żywiołami

  Zadałem sobie pytanie
  Dlaczego jest taki brak zainteresowania?

  Taką dostałem Odpowiedz
  Gdy zadaje się Pytanie należy Wejść / Zanurzyć się / w Ciemność dopiero wtedy można dostać Światło – Odpowiedź

  CZzy to Wam nie przypomina Biało Czarnego Koła ???

  • @Brat, to Biało-Czarne KOŁO JEST i nie mam żadnej wątpliwości, że JEST.
   Mój problem polega na tym, KTO jest WŁAŚCICIELEM tej OSI na, której kręci się TO KOŁO???
   I KTO jest WŁAŚCICIELEM tego KOŁA???
   Powiecie, że to my sami….
   I tak dookoła będziemy krążyć wokół tej OSI…..i pytać, pytać, pytać…..
   Ta GRA ma znaczone karty, a powinna być uczciwa…….
   Jeśli jest uczciwa, to CO TO JEST???? , że wydaje się nieuczciwa, a może jest uczciwa???……..

   • Uważam że to raczej My powinnismy zacząć inaczej myśleć

    Bóg jest Dobrem i Złem
    Jakis czas temu Bóg ZABIŁ wszystkich Ludzi i Zwierzeta oprócz tych co byli na Arce z Noem
    Czy Bóg wtedy był Dobrem czy Złem???????????

    Jeżeli Ludzie zasłużyli na Śmierć to dlaczego przy okazji zabił Zwierzęta ?/??
    Mógłby ludzi zabić Dzumą czy inną chorobą

    Ale właśnie zadawanie takich Pytań i Przemyślenia powiekszają nasze Zrozumienie.

    Zastanówcie się jak przez ostatnie dwa lata wzrosło wasze Zrozumienie a wzrosło między innymi poprzez zadawanie Pytańi szukania Odpowiedzi

   • @Brat, a skąd wiesz, że to jest prawda z tą Arką, zwierzętami na niej i zalaniem całej Ziemi? I w dodatku, że TO zrobił BÓG? 😦
    Mój BÓG tego nie zrobił.
    Mój BÓG nie zabija.
    Mój BÓG chce, żeby wszystko żyło w zdrowiu i szczęściu w „CHATCE” WSZECHŚWIATA. 🙂

   • To był tylko przykład Dualności Boga

    Bóg jest Dobrem i Złem , Światłem i Ciemnością

    Jeżeli Akceptujemy że Bóg stworzył Dobro i Światło to skąd się wzięło Zło i Ciemność ???

    Czy wystarczy sugestia że to stworzył Szatan ?
    A skąd się wziął Szatan ??? Czy go stworzył Bóg????

   • Dobra Dorotko to może sie pościgamy

    Polecimy do Plutona i z powrotem
    Dam ci fory i jak będziesz przy Plutonie – krzyknij -Już

    i kto był pierwszy na Ziemi ? oczywiście Adam i Ewa

   • @Brat, nie potrzebuję forów, bo ja już opuściłam Układ Słoneczny 😀
    Ty coś za bardzo na lekcji religii uważałeś 😉 i byłeś zbyt pilnym uczniem 🙂
    Może Adam i Ewa jednak nie byli pierwszymi ludźmi?
    Co Ty na to?

  • Witam:)
   Nawet mi do głowy nie przyszło ,że może być podziemna , czy naziemna Dusza Drzewa.Jeśli już jakiś subtelny kontakt mam , to z rośliną jako całością -inny etap poznania niż Twój. To o czym piszesz to dla mnie abstrakcja , jestem na etapie poznawania samej siebie i na tym się skupiam , kiedyś bardzo interesował mnie świat zewnętrzny i miałam ciągły głód wiedzy , teraz poszło to do wewnątrz i pewnie też w którymś momencie to ulegnie zmianie.Świat roślin i zwierząt obserwuję ,ale takiego postrzegania jak Ty nie posiadam -pozdrawiam 🙂 Iwona

  • @Brat Wiesz dlaczego…?????….bo zaczynasz fantazjowac…..pewnie naczytales
   sie manicheizmu…..w twoich postach uderza brak doswiadczenia osobistego….
   poprostu naczytales sie i ulozyles to sobie w swoim umysle ktorym posluguje
   sie ego…..jedni wyczuwaja to intuicyjnie …..inni o tym poprostu WIEDZA…

 2. @Brat
  Inaczej postrzegam Świat
  nie ma dobrych czy złych Energii – wszystko jest neutralne – wszystko jest potrzebne Stwórcą Wszystkiego jest BÓG, który jest nieomylny i nieprześcigniony
  Etykietki Energiom nadali ludzie ze względu na swoje odczucia przerabiając te Energi – i nie sa one identyczne dla Każdego.
  Mylic sie może tylko Człowiek swoim postrzeganiem i interpretacją
  a więc czy warto podważac Nature ŚWIATA?
  Naturę ze swojego punktu widzenia? – czy raczej sharmonizowac sie z NIĄ.
  Czy warto tracic energię na szukanie potwierdzeń złego Boga?
  Uważa,że Wszystko co istanieje widzialne i niewidzialne – jest zgodne z Boskim Planem Stworzenia – a więc tak jak Ja, Ty, Oni……………. i znając reguły Miłości Bezwarunkowej jako przepustkę wyjścia z 3W –
  AKCEPTUJĘ WSZYSTKO i WSZYSTKICH
  Jestem Wolna
  Jestem Bogiem – ……obecnie uczę się tego 🙂
  h. pozdrawiam

  • Ja nie napisałem że Bóg to Dobro lub Zło tylko Dobro i Zło czyli tak jak ty to okresliłaś NEUTRALNE bo plus z minusem się korygują ale mimo wszystko można je Rozróźnić

   • @Brat
    nie mam na mysli bilansowania Energii,że plus i minus daje ZERO
    po prostu nie ma ani plusów ani minusów – 🙂
    etykietki daja ludzie – bo doświadczają a odczucia ICH tez nie sa standardem
    Nawiązując do Twego pytania: cytat:
    :Bóg jest Dobrem i Złem , Światłem i Ciemnością
    Jeżeli Akceptujemy że Bóg stworzył Dobro i Światło to skąd się wzięło Zło i Ciemność ???
    Jedno zaprzecza drugiemu……….
    a dlaczego ciemnośc ma byc złem?
    Ale masz prawo tak widziec Swiat, Boga ,Życie…….. to Jestes TY
    Świat jest różnorodny, dusze sa różnorodne, doświadczenie jest różnorodne i różnorodnosc jest różnorodna….. Wszystko jest FRAKTALEM – bryłą rosnącą , rozwijającą się….. w nieskończonośc.
    ŚWIADOMOŚĆ – to nasza DROGA.
    i jeszcze Twoj cytat:
    To był tylko przykład Dualności Boga
    Bóg nie jest dualny – stworzył tylko „poletko” dualne dla Dusz aby doświadczały Boga. Bóg Jest MIŁOŚCIĄ czyli WSZYSTKIM czyli PEŁNIĄ.
    h.

   • Brat żeby poznać czym jest dobro, musisz poznać co to zło. Nawet, jeżeli te dwa oddzielne terminy dają nam w sumie jedno – neutralność. Gdybyś cały czas żył tylko w świetle, nie wiedziałbyś jak to jest zyć w ciemności. Musisz zejść :niżej” i poznać tą ciemność, żyć w niej. Bóg to światło, ale i wszystko co nim nie jest. Na twoje pytania znajdziesz odpowiedż w „Rozmowach z Bogiem” N. Walscha, tam pięknie to zostało wyjaśnione.

   • @KoTeRiku „żeby nie było, nie oczekuję niczego w zamian” ha,ha 🙂 🙂
    Logicznie 😉 rzecz biorąc wynika, że oczekujesz 🙂 🙂 🙂
    No, to masz :* :* :* :* :*, a co tam jeszcze <3<3<3 🙂 🙂 🙂 i jeszcze :* :* :* 😀

  • ha ha
   i kto to mówi… kto to mówi…… 😉
   a skąd wiesz, że na dobrej ?
   przecież wszystkie drogi sa dobre….. i każdy ma racje i Ty i Dorota i Maya i Iwona i Brat i Gośc i …….. itd…… ha ha
   lecąc w grupie możemy popsuc sobie SKRZYDŁA – a więc……… indywidualnośc jest wskazana.. ha ha
   ale nie zaszkodzi umówic sie ” po drodze” na dobrą kawę czy …???
   h. 🙂
   Xylociku – ok?
   gdzie jest Zdzich ?

   • @Hallo ”przecież wszystkie drogi sa dobre….. ” zabijalas kiedys??? to tez droga…
    latwo sie rzuca haslami …ciezej z dotrzymaniem obietnic …..Hallo nie obrazaj
    sie tylko…. 🙂 ….
    PS.Zdzich przeprowadza……..

   • @Xylotet
    a dlaczegóż nie miałabym tego doswiadczyć?
    każdy z nas przechodził przez wiele skrajności……. to sa nasze bogactwa 🙂

   • @Hallo …jasne ze tego doswiadczylas, jak wszyscy zreszta….powiedzialem ci ze
    jestes na dobrej drodze ”sama sie rozpoznajesz” …..to najlebsza droga….bez
    klamst ….bez oszukiwania samego siebie…… 🙂 🙂 🙂

 3. @xylotet, piszesz, że @Brat „się czegoś naczytał i fantazjuje”……., a Twoje opowieści mogą być fantazją dla kogoś innego…..
  Widzę, że zbierają się tutaj grupy jak wokół starożytnych filozofów 😉
  Ten ma tych „uczniów”, drugi innych….. Uczniowie idą jak „w dym” za ich słowami i zamiast sami myśleć popierają jedni tą tezę, a drudzy inną….

  To są Twoje słowa:
  „TU”Pionki w grze ” nie wiedza nic o GRACZACH czyli NAS w TAM…”
  To jest TWOJA „filozofia” ……. i może jeszcze kilku osób……..
  ale czy to musi być moja „filozofia”?…….

  Moja „filozofia” jest: „do diabła” z Szatanem……… i co?
  Jest moja i może jeszcze kogoś…… 🙂

  • @Dorota ….Ja jeszcze nawet nie zaczalem opowiadac o swoich doswiadczeniach,
   …jesli powiem ci ze to czytalas przez ostatnie dwa lata ,to starorzytne ”artefakty
   myslowe” …..to .takie ”myslosztalty ”'(archetypy)z ktorymi nawiazujesz kontakt …..
   to co powiesz….?????…..obrazisz sie…..?????

  • @Dorota ”Ten ma tych „uczniów”, drugi innych…..” dla mojej… DUSZY to NUDE
   ZMUDNE i KONTPRODUKTYWNE jestem WOLNY i zycze kazdemu tej
   WOLNOSCI….. 🙂 🙂 🙂

 4. Witam 🙂
  Najważniejszą nauką to ZROZUMIENIE tutejszego Świata, naszej rzeczywistości 3W-4W i jej reguł i zasad i urody a przede wszystkim poznanie naszego 5-ciozmysłowego Umysłu – po to aby wyjśc z tej GRY.
  I czy to bedziemy nazywac „szachownicą z pionkami” czy tez „kołem czarno-białym” czy też „spektaklem” na deskach Teatru……. to tylko słowa ale też po to aby POJĄC tę GRĘ i zrozumiec ILUZJĘ. A dlaczego Iluzję ? – bo możemy Sami zmienic nasza rzeczywistośc poprzez złamanie Kodu tej ILUZJI i Iluzja pęka.
  Wolni ludzie są szczęśliwi.
  h.

 5. Umysł jest Statkiem, Wolna Wola Kapitanem, a Serce Latarnią Morską……
  Więc, Płyńmy…… Płyńmy……. Płyńmy…….
  Mamy Czym płynąć, mamy z Kim płynąć i mamy Cel ……

  Co do tego czarno-białego „Koła Fortuny” to jeśli założymy, że w neutralnej Osi jest STWÓRCA, to siła odśrodkowa wyrzuca ciężką i ciemną materię na zewnątrz, a im bliżej środka jest lżej i jaśniej 🙂

  „do diabła z Szatanem” znaczy jaśniej w „Chatce”……. 🙂

 6. @Hallo, według mnie „ILUZJA” jest iluzją ……..
  Nie ma czegoś takiego jak Teatr, ponieważ BÓG jest zbyt poważną Istotą, żeby miał się tak zabawiać……
  To, co tutaj przeżywamy jest SZKOŁĄ, żebyśmy nauczyli się PRAWOŚCI……
  SZKOŁA jest po to żebyśmy nauczyli się bawić w piaskownicy, bo dalej czekają nas poważniejsze zabawy 🙂
  Możesz chcieć poznać KOD, ale próba jego załamania spowoduje katastrofę…..
  KOD to kod, jest Kodeksem i zawiera Reguły Gry.
  Gracz, który nie chce przestrzegać tego KODU, chociaż GO zna ma się kiepsko 😉

 7. Mój Bóg nie jest poważny – jest Miłością
  Poważny Człowiek – poważne życie – i czy wtedy jest radosne?
  Kod Iluzji – to ŚWIADOMOŚC – ot i cała tajemnica…… 🙂

  • @ Dorota cd
   Gracz ma sie kiepsko kiedy właśnie przestrzega reguł 3W-4W – bo ciągle „wojenki” – a wojenka jedna rodzi wojenke drugą .. 😦

 8. @Hallo, napisałam słowo „KOD” dużymi literami, żeby podkreślić jego UNIWERSALNOŚĆ tzn. , że dotyczy CAŁOŚCI, a nie tylko 3w. Wiem, że czujesz się Boginią i to jest OK 🙂 , ale jednak na razie jesteśmy w Piaskownicy…….
  Poznajemy , poznajemy i poznajemy……. 🙂
  PS.
  Dla mnie POWAGA oznacza ROZSĄDEK, a nie smutek ❤ 🙂

  • @Dorota …uwolnij swojn UMYSL od tych wszyskich determinant…..zapomnijn
   o haslach …..otworz DUCHA , DUSZE , i UMYSL…………..nie wszysko ma
   logiczne uzasadnienia…. 🙂

 9. Witam miłe Panie:)
  Trochę już zaczynam się gubić w terminologii i postrzeganiu funkcjonowaniu świata na różnych poziomach , bywa ,że mam wrażenie ,że scholastyka się budzi i znów zastanawiamy się ile diabłów zmieści się na główce szpilki…dla ratowania spokoju ducha trzymam się Miłości i zgłębianiu jej w sobie .Oczywiście są osoby ,którym dyskusje nie zakłócają utrwalonego spojrzenia na nieodgadniony świat (moja subiektywna ocena) pozdrawiam -Iwona:))

  • @iwonasz 🙂 „wybacz” ??? Ale, co??? To może ja tu trochę za dużo „kłapię”, no ale już to tak jest, że z wymiany „myśli” powstają rzeczy….. Czy wielkie, czy małe trudno zgadnąć, ale zawsze „jakieś”…. 🙂

   • Doroto, a może lepiej Dorotko:) to była forma grzecznościowa -ciepły uśmiech odnośnie togo co napisałaś 🙂 i cały czas ślę te ciepłe uśmiechy , bez podtekstu:))

 10. Moi Kochani 🙂
  Przeciez jestesmy Wolni – i widzimy i słyszymy i czujemy – i rzuconej „rękawicy” nie musimy podejmowac…..
  Jestem zauroczona filmikiem Mayi – jest ŚWIETNY – 🙂
  h.

 11. To, teraz z „innej beczki” 😉
  „Radość” to nie jest to samo, co „wesołkowatość” , chociaż raduje wesołka.
  To jest taka sama różnica jak między Błaznem, a klaunem.
  Już tu była o tym mowa 😉

  PS.
  Pozdrawiam Irko, gdziekolwiek jest…. 🙂

  @Irko!, brakuje mi Ciebie, Mistrzu! ❤ 🙂

 12. Mistrzyni DOROTO
  Wszystko co proste jest genialne. – mądra zasada 🙂
  Zapędzając Umysł w zaułek, podrzucajac mu „detale” do strawienia …..możemy stanąc przed murem betonowym i nie rozpozmnac a tym samym narazic się na niepotrzebny szwank 😦

  • Masz rację Hallo:)) niestety kiedy daję „wolną rękę „umysłowi , często na manowce mnie prowadzi …aby trzymać pion( mój osobisty) zagłębiam się w serce i cisza nastaje i spokój …:)))

   • odrzucmy dotychczasowe „narzędzia” – jeżeli już z nimi nie harmonizujesz…../ książki, techniki,rytuały,celebracje…………..???……/
    SERCE – to boski GPS – doświadczajmy osobiście poprzez odczuwaniie
    ale też musisz rozumiec co robisz 😉
    h

 13. Tak Serce -to boski GPS :))) i jeśli się w nim zanurzam samo mnie prowadzi i doświadczam tak jak teraz radość , wzruszenie i połączenie ze wszystkim :))) żeby jeszcze można to na stałe utrwalić…z cudnego świata Serca -Iwona:))

  • Iwonko – na początku kontroluj swoje myśli…. można… można…. i zawsze usmiechaj się- to taki katalizator ,który podkręca i zapala – ha ha
   a potem jak to „skrzydlate” zapuści korzonki…. to zostanie na stałe
   a wtedy ” hulaj Dusza….. ”
   ha ha

 14. @Wszyscy ……skrzydla macie wszyscy , sa na plecach ,,,nie kazdy oglada sie
  za siebie aby je zobaczyc…… 🙂 🙂 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s