Archanioł Michał: Wypatrujcie najlepszych możliwych skutków każdego zwrotu wydarzeń

Jak widzicie, różne rzeczy zaczynają się teraz wydostawać na wolność. Proces ten będzie nabierał impetu i, jak mówimy wam już od jakiegoś czasu, rozpęd ten stanie się na tyle duży, że aż trudno będzie wam w to uwierzyć. Niektórzy ludziewokół was nie będą w stanie poradzić sobie z tym, co widzą, i będą próbowali się chronić zaprzeczając temu wszystkiemu. Nie potrzebujecie zużywać swej energii na przekonywanie kogokolwiek do czegokolwiek, kochani. Prawda wydarzeń zatroszczy się sama o siebie. Zrozumcie jednak, że tacy ludzie będą desperacko potrzebować kogoś, kto może ich przynajmniej wysłuchać, gdyż z pozoru cały ich świat rozpada się wokół nich w drobny mak. Nie popadajcie w samozadowolenie z powodu swej wiedzy. Przyjrzyjcie się wszystkim swym tendencjom do takiego odczuwania czy myślenia w stylu „Przecież wam mówiłam/em”.

Współczucie dla tych, którzy tracą połączenie z tym, do czego byli ‚przycumowani,’ będzie teraz najbardziej potrzebną sprawą. Miliony ludzi znałytylko to, czym były karmione przez całe swe życie. Mówiono im, że kłamstwo jest prawdą, a prawda kłamstwem. Będą się czuć zranieni. Będą czuć gniew. Będą chcieli wyładować swój gniew i frustrację. Bądźcie na miejscu żeby im pomóc.

Kiedy się trochę uspokoją, zaczną zadawać pytania. Nawet wtedy najmądrzejszym postępowaniem będzie tylko odpowiadanie na te pytania, by pozwolić im przetworzyć  informacje w ich własnym tempie, zanim zadadzą kolejne pytanie. Nie ma potrzeby ich nauczać czy robić im wykłady. Wystarczą im same wydarzenia, które całkiem niedługo nastąpią. Bardzo szybko wątpiący przemienią się w poszukujących.

Teraz, gdy jest to jeszcze etap ‚gotowania na wolnym ogniu’, w dalszym ciągu poszukujcie siebie samych, waszych Jaźni. Będziecie potrzebowali tego połączenia jak nigdy dotąd – lecz również nigdy dotąd nie mieliście tak wielkiej sposobności utworzenia tego połączenia.

Jeśli wciąż nie odbywacie regularnej codziennej praktyki medytacyjnej, zachęcamy was, abyście to rozpoczęli. Nauczcie się ześrodkowywać. Nauczcie się spędzać czas w przestrzeni swego serca. Odnajdźcie swe Źródło, swego Stwórcę, swoje JAM JEST. Aby to uczynić, nie potrzebujecie nikogo innego, kochani przyjaciele. Potrzebna wam jest tylko wasza szczera intencja i staranie. Zaręczamy wam, że wasza istota z otwartymi ramionami powita was o wiele wcześniej niż w pół drogi. Odnajdźcie spokój, w jakim przebywa wasze prawdziwe serce. Będzie to dla was ważne. Wypatrujcie najlepszych możliwych skutków każdego zwrotu wydarzeń i obserwujcie, jak wasze modlitwy się spełniają.

W bezwarunkowej miłości i świetle Źródła życzymy wam dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 13 lutego 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/02/13/seek-the-possible-best-outcome-in-every-new-turn-of-events-channeled-by-ron-head/

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s