Archanioł Gabriel: Codzienne wiadomości

15 lutego

Dostrzegamy interesujące zjawisko pośród istot ludzkich. Mają one tendencję do tego, aby albo unikać odpowiedzialności za siebie samych i swój rozwój, i wtedy na nieskończone sposoby oddają się utrzymywaniu siebie w stanie nieświadomości, albo są nadmiernie czujni i bez końca strofują siebie poprzez negatywny dialog wewnętrzny. Kochani, żadna z tych postaw nie doprowadzi was do waszej autentycznej mocy! Gdy istoty ludzkie ze światła wyłonią się jako swe prawdziwe jaźnie, będą odpowiedzialne same przed sobą i samoświadome. Rozpoznają one wskazówki dotyczące potrzebnych dostosowań i poprawek, i będą szybko na nie reagować, aby móc utrzymać stały ruch naprzód. Zasadnicza różnica w tym podejściu polega na tym, że będą oni to czynić wychodząc z miejsca bezwarunkowej miłości do samych siebie. Wyobraźcie sobie, że tak bardzo siebie szanujecie, że jesteście w stanie z taką miłością sugerować sobie samym potrzebne korekty, z jaką czyni to rodzic wobec małego dziecka. Oto równowaga, jakiej poszukujecie, Kochani, i dokładnie taka jest droga dążącej do oświecenia istoty ludzkiej. Działając w taki sposób zapewnicie sobie nieustanny ruch naprzód w o wiele bardziej radosnym, świadomym i wspierającym stylu, co pozwoli wam lśnić swym najjaśniejszym blaskiem w każdych okolicznościach.

14 lutego

W miarę jak istoty ludzkie ze światła coraz lepiej przyzwyczajają się do nowych energii tej całkiem nowej epoki, wiele z nich skoncentruje się na relacjach, a w szczególności na boskim partnerstwie. Kochani, wielu z was było takimi dającymi, kochającymi duszami, że wyszliście ze stanu równowagi. Wielu z was, mając na Ziemi kontrakt służby, zmagało się z ustaleniem odpowiednich granic, a także ze swą zdolnością do otrzymywania miłości. Idąc naprzód, istoty ludzkie będą poszukiwać miłości, szacunku i równowagi w swych głównych relacjach, jak również integralności, przejrzystości i wzajemnego wsparcia, mocno skupiając się na dalszym osobistym wzroście. To cudowne! Czy umiecie odczuć, że powiedzie was to ku relacjom, które pozwolą wam uczcić swe własne ja na równi z innym? Kluczem do odnalezienia tej bezwarunkowej miłości, za którą tak wielu z was tęskni, jest praktykowanie w pierwszej kolejności bezwarunkowej miłości dla siebie, w zrozumieniu, że dopiero wtedy, gdy utrzymujecie w sobie tę energię, możecie przyciągnąć więcej tego samego do swego życia. Każda wielka zmiana polega na tym, że uzdrowienie i stwarzanie musi się najpierw rozpocząć wewnątrz. A zatem tego dnia, w którym świętujecie miłość, zakochajcie się szaleńczo w sobie, bez pamięci, bezwarunkowo, radośnie, a wszechświat będzie zobligowany, by przyłączyć się do was w tym tańcu miłości.

13 lutego

Czy idziecie przez życie rozglądając się za następną katastrofą? Zabezpieczając się przed ludźmi, ponieważ mogliby oni was zranić? Planując wszystko do ostatniego detalu, aby uniknąć niespodzianek? Kochani, jeśli zawsze jesteście ‚w trybie rozwiązywania problemów’, zawsze znajdziecie ich więcej po drodze! Nie możecie żyć w swym stanie mocy, jeśli jesteście jak zwinięci w kłębek w kącie i przestraszeni, co też może wam się zaraz przydarzyć. Kiedy żyjecie w taki ograniczający sposób, pytając ciągle ‚A jeśli?…’, w wielkim stopniu ograniczacie swoją zdolność do zmiany swych doświadczeń życiowych na bardziej pożądane. Poza tym koncentrując się na tym stworzycie tylko więcej tego, czego nie chcecie, aż będziecie całkiem tym znużeni i wyczerpani. Wielu z was w swych rodzinach zostało uwarunkowanych w sposób, będący reakcją na poczucie braku – mogło to wywodzić się z czasów kryzysu ekonomicznego, czasów wojny, czy z biedy. Uwolnijcie te stare wzorce myślowe raz na zawsze! Jako istoty ludzkie uczynione ze światła, które wkraczają w zupełnie nową epokę, zrozumcie, że nie jesteście tylko pionierami pod względem energetycznym, ale również i pionierami potęgi myśli i kreacji! Niech wasze systemy przekonań odzwierciedlają to, czego chcecie mieć więcej. Praktykujcie doskonalenie swej koncentracji, aby wyszukiwać i dostrzegać właśnie to. Odkryjcie piękno, radość i cuda, które są wszędzie wokół was, jeśli tylko dacie sobie chwilę, aby je zauważyć. Czyniąc tak
będziecie pracować wspólnie z wszechświatem w sposób, który rzeczywiście stworzy to, czego pragniecie doświadczać.

12 lutego

W wielu ludziach istnieje głęboka tęsknota za wolnością. To dlatego, że wolność, ekspansja i rozwój są prawdziwymi aspektami duszy. Wielu ludzi błędnie wierzy, że muszą uciec, aby uzyskać wolność. Jest to drastyczny środek, do którego ludzie się zwracają, gdy zbyt długo żyją nie szanując swego ja. Ponieważ jesteście częścią całości, dokądkolwiek moglibyście pójść należycie do niej, a ucieczka nie jest konieczna aby tej wolności zaznać. Wolność bierze się z objęcia przepływu. Pochodzi ona z praktykowania akceptacji i zezwalania. Wolności doświadczacie obejmując każdą poszerzoną chwilę Teraz. A przede wszystkim wolność pojawia się, gdy dajecie sobie pozwolenie, by być ekspertami w dziedzinie swej własnej ekspresji życiowej i podążacie za swym własnym wewnętrznym systemem przewodnictwa. Wolność jest wyrazem waszego BYCIA, które obejmuje waszą boskość i pozwala waszej esencji lśnić w całej jej nieśmiertelnej chwale. Jesteście WSZYSCY wolni – wspaniali, świetliści, jesteście Bogami i Boginiami na Ziemi, i macie swobodę doświadczania tego, czego pragniecie, jako ludzka istota ze światła żyjąca w ciele. Macie nieograniczoną wolność i zdolność stwarzania czegokolwiek, co sprawia, że wasza dusza śpiewa, a zatem żyjcie, lśnijcie, i WZNOŚCIE SIĘ.

11 lutego

Czy macie poczucie, że gdy coś wydaje się być niewiarygodnie cudowne, jest to zbyt dobre, żeby było prawdziwe? Czy obawiacie się naprawdę w coś uwierzyć, ponieważ boicie się zapeszyć? Wielu z was wykonało olbrzymią pracę nad sobą. Oczyszczaliście, uzdrawialiście i uwalnialiście, i ciężko pracowaliście, aby objąć swe o wiele bardziej autentyczne, potężne ja. Rozwinęliście się! Kochani, gdy świadomie pracujecie w ten sposób nad sobą, będziecie przyciągać do siebie tylko takie rzeczy, które są coraz lepsze. Jednak wielu z was odwaliło całe góry roboty, a wciąż zbyt się obawiają zaakceptować sprawiedliwie należącą im sięnagrodę. Gdy coś pojawia się w waszym życiu i czujecie, że jest to niewiarygodnie cudowne, dzieje się tak, ponieważ WY jesteście niewiarygodnie cudowni! Zdejmijcie te ograniczające was ‚przykrywki’ i rozpoznajcie, że przebywacie w zupełnie nowych energiach wypełnionych nieograniczonym potencjałem.

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s