Montague Keen 17.02

17 lutego 2013
Channeler: Veronica Keen

Aby nauczyć się, kto wami rządzi, po prostu dowiedzcie się, kto nie pozwala wam na krytykę Woltera (którą Wolter stosował).

Moja droga, mówiłem wiele lat temu, że Watykan musi upaść.Teraz widzicie, tak się staje. Jest to początek tego, na co wszyscy czekali. Jest to na szczycie piramidy i kontroluje wszystko, co jest skorumpowane w waszym świecie. Tama pęka i rezultaty będą ogromne. Choć przemoc wobec dzieci jest duża częścią, to pieniądze, ich zniszczą. Większość z was nie podejrzewała, że Watykan kontrolował pieniądze i wojny. Jeśli weźmiecie pod uwagę liczbę osób, które straciły życie z powodu działań Watykanu, będziecie w szoku do samego rdzenia. Jego działania w całej historii, nie wspominając o współudziale w fałszowaniu historii, zajmie lata, aby je rozwikłać. Bogactwo, które nabył przez wieki powinno być odebrane z powrotem i rozdystrybuowane dla ubogich świata. Trudno byłoby znaleźć bardziej skorumpowaną instytucję. To będzie zdemaskowane, jako to, czym jest w rzeczywistości. Niestety, wielu z was ma tak wyprane mózgi i są przestraszeni karami, że wciąż trzymacie się tego, w co wierzycie, że Watykan powinien być.

Watykan doszedł tam, gdzie jest dzisiaj poprzez wpajanie takiego strasznego strachu w ludziach, o miejscach, kary, które nie istnieją. Jego praktyki korupcyjne, dotyczące pieniędzy, zniszczyły wiele żywotów. Teraz jest czas dla ludzkości, aby osądzić Watykan. Jak wiecie, jest to pierwsza instytucja, która upada, cały domek z kart, który kontrolował ludzkość i trzymał ją w biedzie, upadnie. Ci, którzy domagali się szacunku i lojalności wkrótce będą po drugiej stronie płotu. Będą one następnie doświadczać tego, co było waszym udziałem od wieków. To nie będzie przyjemne świadectwo, ale to jest tym, co musi się zdarzyć na waszej planecie, abyście powrócili na swoje miejsce we wszechświecie.

Tak wielu z was niechętnie opuszcza sposoby 3D życia. Jesteście wciąż zablokowani w Ego i robieniu pieniędzy poprzez nie przebieranie w środkach. Ci, napędzani przez chciwość, upadną przez chciwość: z tego powodu, osoby takie są otwarte dla korupcji. Oni tak łatwo wpadają w pułapkę. Czy oni nie rozumieją, że pieniądze przestaną istnieć? Tak więc, sprzedawanie własnej duszy za pieniądze jest rzeczywiście bardzo głupim manewrem.

Ty, moja droga, byłaś przerażona, gdy zobaczyłaś ten scenariusz, jaki rozegrał się w tym tygodniu, w waszym zespole. Ktoś, komu ufałaś, pozwolił sobie wpaść w tą pułapkę. Nie osiągnie nic, robiąc to, w rzeczywistości odwrotność tego jest wręcz prawdopodobna. Zobacz w tym tylko wpadkę. Nic na Ziemi nie zatrzyma naszej misji. Może głupio wierzyć, że on może to zrobić, ale nie widzi tego, czemu jest przeciw. Nie chcemy Ego i arogancji w naszym zespole. Nikt nie jest większy niż całość, nawet jeśli, jest na tyle inteligentny, żeby pracować z rym na zewnątrz. Ciemna Strona będzie korzystać z każdego, z którego mogą, aby spowodować problemy dla tych, którzy próbują wnieść światło w świąt, który tak bardzo go potrzebuje. Działaj zawsze z czystym sumieniem i honorowo. Podtrzymuj prawdy we wszystkich swoich kontaktach z innymi. Podnieś swoje wibracje na możliwie najwyższy poziom w tym okresie przejściowym. Kochaj i wspieraj wszystkich tych, wokół ciebie, i razem, będziecie tworzyć świat, który jest w pokoju z samym sobą.

Witaj każdą zmianę: choć czasami niewygodną, wiedz, że to wszystko jest częścią wielkiego planu zabrania waszej planety od tych skorumpowanych instytucji. Bitwa rozpoczęła się, moi przyjaciele. Wiecie, że jesteście po stronie zwycięzców. Patrzcie w przyszłość, kiedy wszystko się zmieni na lepsze. Następnie możecie usiąść i cieszyć się korzyścią z wysiłków. Prawda, uczciwość i szacunek, będzie normą. Nie trzymajcie się przeszłości, jej przywództwo jest skończone. Miejcie odwagę i iść naprzód z ufnością, miłością i waszym przewodnim światłem. Stary porządek jest na drodze odejścia, nigdy nie będzie rządził ponownie. Radujcie się, pokój się zaczyna!

Z podziwem, patrzymy na to, co dzieje się w Irlandii. Ludzie odbierają ich władzę. Domagają się swoich praw. Są przykładem tego, co należy zrobić i co można zrobić. Robią to z godnością i wdziękiem. Rasa aryjska robi stanowisko. Im się uda. Spotykają się w domach nawzajem i spokojnie planują swoje ruchy: na tym polega ich sukces. Znają swoje prawa i domagają się ich z godnością i pewnością siebie. Jest tak, jak powinno.

Zostawcie strach w świecie 3D. To nie będzie już działać.Jesteście mądrzejsi teraz, więc nie wpadniecie w tę pułapkę ponownie. Przestańcie wspierać tych, którzy sprowadzili ludzkość na kolana. Nadszedł czas, aby stanąć wysoko (prosto). Wiedzcie kim jesteście i odmawiajcie wspierania skorumpowanych reżimów. Oni nie mogą zablokować każdego. Jeśli staniecie razem, to sytuacja będzie korzystna. Świat ducha obserwuje każdy krok, który jest potrzebny do przenieść świata do przodu w stronę światła. Jest tak wielu dobrych ludzi, i oni idą razem w dyskusję i wspierają działania na przyszłość. Ci dobrzy wśród was, znacząco przewyższają tych, skorumpowanych tak, że gdy odnajdą swój głos, zostaną wysłuchani. Cisi posiądą ziemię.

Poświęcajcie czas na swoją stronę duchową. Róbcie to spokojnie w swoich własnych domach. Nie ma potrzeby wychodzić z domu, aby to robić. To po prostu potrzebuje ciszy i chęci połączenia. Może to potrzebować trochę cierpliwości, ale będzie stanowić ogromną różnicę w waszym życiu, kiedy ponownie połączycie się z duchem. To był zniechęcane przez religie, więc zapomnieliście, że jesteście rzeczywiście duchem w ludzkim ciele. Jesteście potężnymi istotami duchowymi, które zostały poddane ingerencji DNA i były bombardowane przez negatywne energie. Nawet teraz, w ostatniej chwili, ciemni mają plany zwiększenia tej negatywnej energii. Bądźcie silni i oprzyjcie się, to jest zadanie dla Was. Znajdźcie swój głos!

Moja droga, masz trudne dni. Zawsze trudno jest zajmować się zdradą, szczególnie tego, który mógłby okazać się mocą dla dobra w waszym świecie. Jednak to jego wybór: wybrał chciwość. To ludzie tacy jak on, prowadzą swój świat w ciemności. Dostał szansę coś zmienić, ale nie zdał egzaminu. Idź dalej, kochanie. Nasza praca jest długa. Uda nam się!

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s