Jaka jest wasza prawda?

To, kim jesteście, cel waszego życia, podróż, jaką kreujecie i wybory, jakich dokonujecie, wszystkie są oparte na prawdzie.  Prawda nie jest wam dana czy też stworzona dla was – jest ona częstotliwością wibracji, jaką stwarzacie w oparciu o wasze osądy.  Innymi słowy, prawda jest wrażeniem stworzonym wtedy, gdy strumień energii jest zamrożony przez osąd.  Każda osoba ma swą własną prawdę i jesteście połączeni z innymi w punktach przecięcia się waszych prawd.

Zamrażanie energii jest sposobem w jaki stwarzacie waszą rzeczywistość, ponieważ duch wymaga gęstej rzeczywistości, aby przebywać w fizycznej przestrzeni.  To w ten sposób uczycie się różnych rzeczy i stwarzacie ewolucję Wzniesienia, która stanowi ścieżkę ludzkości.  Stwarzacie osądy i zamrażacie energię w konkretnej prawdzie, aby móc jej zaprzeczyć – to jest wasza uzdrawiająca podróż.  Poprzez te osądy stwarzacie scenariusze „ja nie jestem”, po to, abyście mogli przypomnieć sobie swoją obecność „JAM JEST”.  Wiele z tych scenariuszy „nie jestem” odzwierciedlone jest za sprawą innych ludzi poprzez ich słowa i działania.  Zamiast próbować zmienić ich prawdę, wiedzcie, że to oni pomagają wam zmienić waszą.

Połączenia oparte na prawdzie powstają, kiedy czyjaś prawda współbrzmi z prawdą, którą wy również podtrzymujecie, nawet gdy nie wierzycie, że mogłaby ona być prawdą i dla was.  Ta prawda jest często aspektem waszej prawdy „nie jestem” i reagujecie na nią odrzuceniem.  Ale nie czyni jej to nieprawdą i niesie ona dla was potężną naukę, uzdrowienie i transformację.  To właśnie uznając bolesną prawdę za odbicie waszych własnych przekonań i zrozumienia uzyskujecie uzdrowienie, jakie zawierają w sobie te prawdy.

Nie istnieją kłamstwa, ponieważ każdy działa, mówi i wierzy w oparciu o swą prawdę, która stanowi unikalne lustro ich energii.  Możecie nazwać to kłamstwem, ale jest to prawdą dla nich i odzwierciedla prawdę, w jaką decydują się oni wierzyć, z którą się integrują i dostrajają w danym czasie.  Czy czujecie się w obowiązku zmienić ich prawdę?  Z czym w was ona rezonuje?  Jakie nowe prawdy możecie dla siebie stworzyć, które posłużyłyby waszemu celowi uzdrowienia, rozwojowi waszego celu w jego wyższy aspekt, zamanifestowaniu nowych potencjałów dla swej ścieżki życiowej i przetransformowaniu waszej podróży z drogi karmy w drogę kreacji?

Taki jest cel ich prawdy, i dlatego możecie uznać ją za denerwującą, frustrującą czy niewygodną.  Kiedy to czujecie, wiecie, że zostało nawiązane połączenie przez prawdę.  Teraz możecie wykorzystać tę prawdę, aby uaktywnić bardziej potężny aspekt waszej obecności JAM JEST i zmienić swoją prawdę.  Oczywiście, możecie się złościć na tę drugą osobę, ale nie posuwa to was naprzód w waszej uzdrawiającej podróży.  Zamiast osądzać, zbadajcie swą prawdę i stwórzcie dla swego życia nową prawdę, która pozwoli wam wyewoluować w wyższą częstotliwość i zgłębić szersze aspekty waszej nieograniczonej obecności JAM JEST.  Bądźcie prawdą, poprzez którą pragniecie znać siebie, a odnajdziecie spokój, radość i miłość, które są prawdą waszej duszy.

Przekazała Jennifer Hoffman, 21 stycznia 2013
http://enlighteninglife.com/what-is-your-truth/

Przetłumaczyła wika

źródło: http://aauriel.blogspot.com/
Reklamy

13 comments on “Jaka jest wasza prawda?

 1. Witaj!
  Dlatego jestem przeciwna metodzie in vitro, zwłaszcza, że jest metoda naturalnego poczęcia, po przeleczeniu kobiety i mężczyzny. Ma 2 wady – jest tania i nie ma kontroli nad dzieckiem.
  Większość z Istot L. emocjonuje się tymi wiadomościami, rozumiem.
  Lecz przewrotnie spytam- a co o Istocie L. myślą zwierzęta poddawane okrutnym eksperymentom?
  Człowiekowi wolno eksperymentować na innych słabszych, a na nim nie? Dla tych o wyższej świadomości człowiek jest takim samym zwierzęciem.

 2. Witajcie Haniu i M’ !
  Gdzieś czytałam, że Justyna Kowalczyk ma takie dobre wyniki, bo rywalizuje z Bjorgen. Można to też tak zinterpretować, że w tym przypadku Justyna jest dawcą energii dla Bjorgen. Ciekawe co by było, gdyby Justyna zrezygnowała z rywalizacji i czy wtedy Bjorgen też miałaby taki power?

  • @Hania nigdy nie zapomnij o tym ze oprocz fizycznych oczow
   ”bo najwazniejsze jest niewidoczne dla naszych oczu ”
   masz jeszcze inne ”oczy a wlasciwie oko” ktore widzi to co
   wydaje ci sie byc niewidocznym,,,,tylko trzeba chciec i byc gotowym
   na to NIEWIDOCZNE…. 🙂

   • @Xylociku
    puszczam do Ciebie „oczko” – po innej stronie 😉
    i jeszcze – jestes dla mnie INSPIRACJĄ…. … 🙂
    h.

   • xylotet – ok, ok, to wszystko wiemy i dzieki pracy na soba coraz bardziej aktywuje sie nam szyszynka – trzecie oko… ale ciagle jest jeszcze tyle zaslon…

   • @Haniu! 🙂 Człowiek tak długo nie zacznie poszukiwać Niewidocznego, dopóki nie zauważy, że żyje w jakimś dziwnym świecie, gdzie nic się „kupy nie trzyma”.
    Każdy ma swoją „prawdę”, „swoje” życie….. Fałsz udaje Prawdę, a Prawda jest ośmieszana ( w najlepszym przypadku ) lub zakrzykiwana przez „lepiej wiedzących”.
    Trzeba być uważnym i ćwiczyć to Trzecie Oko, bo Nasze TERAZ jest bardzo różnorodne…… 🙂 ❤

 3. Witam wszystkich serdecznie na tym blogu.
  Wyżej polecono wywiad Mikołaja Rozbickiego z panią jasnowidz / interesujący/ ja polecam również rozmowę Janusza Zagórskiego z panią Barbarą Biernacką, prezesem fundacji Willigisa Jaegera” duchowość i nauka”.
  Przygotowywany jest kongres we Wrocławiu ” Dialog współczesnej nauki z duchowością”.
  Jestem pod wrażeniem , pani Barbara mówi „unisono”, co wzmaga uważność słuchania o dokonującej się nareszcie symbiozie nauki z duchowością, ponieważ nie da się rozszerzyć pola świadomości ludzkiej bez wglądu w sferę duchowości.

  • Witaj Eliszko!
   Dobrze, że dochodzi do tych spotkań powiedzmy na „wyższym” szczeblu nauki, bo jak dotąd poszukiwaniem Duszy zajmowali się „szeregowi” 😉 ludzie. Jest potrzebne zakotwiczenie prawdziwej duchowości w kręgach tzw. „racjonalnych”.
   To jest link do tych wyżej wspomnianych przez Agnieszkę i przez Ciebie rozmów z Barbarą Biernacką i Renatą Engel. Jest tam jeszcze rozmowa z Wandą Wegener i muzyka intuicyjna z Dorotą Pasalską.

   http://niezaleznatelewizja.pl/2013/02/oblicza-duchowosci-21-02-2013/

   ❤ 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s