Jakości Miłości – Kooperacja. Archanioł GABRIEL

Archanioł GABRIEL

Ukochani,

 

dziś chcę z Wami chętnie rozmawiać o Formie Miłości którą nazywamy Kooperacją. Ta Jakość Miłości jest aktualna gdy Ludzie ze sobą pracują aby osiągnąć wspólny cel. Ten rodzaj Miłości wywołuje w każdej Jednostce (Indywiduum) uczucie lojalności i podpory, zaufania i gotowości do podążania za Wizją aż do całkowitej jej Manifestacji.

Ta Wizja musi być w dużym stopniu dzielona przez wszystkich uczestników i wtedy to uczucie staje się entuzjazmem i pasją aby osiągnąć wynik. Każdy Uczestnik musi być uznany a obciążenia podczas realizacji Projektu muszą być sprawiedliwie rozłożone na wszystkich, tak aby wraz z tym Miłość mogła ukazać się w jej łasce i lekkości.

Gdy prowadzone są Projekty opierające się wyłącznie na regułach tylko jednej biorącej w nim osoby, wtedy ta osoba może się znaleźć pod presją ponieważ musi spełnić oczekiwania innych. To może zatrzymać Nurt Kreatywności ponieważ on rozwija się najlepiej gdy Radość z Tworzenia jest obecna i nie ogranicza jej myśl o wynagrodzeniu.

Jeśli istnieje wahanie przed podjęciem odpowiedzialności za pracę i jej następstwa, wtedy takie przedsięwzięcie może się udać dzięki Kooperacji wszystkich biorących w nim udział.

Przy każdej próbie łączenia Jednostek w Grupę od samego początku muszą istnieć klarowne porozumienia i reguły. W przeciwnym razie wyjątkowa Jakość takiej Kooperacji nie może rozkwitnąć. Jeśli każda Jednostka/Indywiduum będzie miała inne Wyobrażenie o rezultacie wspólnych wysiłków, bardzo trudno będzie osiągnąć wynik końcowy. Wszyscy muszą dzielić tą samą Wizję i wspólnie kooperować by ją zrealizować. Również wszyscy muszą być zgodni co do Intencji pierwotnego Planu. Jedynie poprzez Ducha Kooperacji Projekty które są zależne od współpracy wielu Ludzi mogą być doprowadzone pomyślnie do końca.

We wszystkich personalnych związkach element Kooperacji zabarwia każdy aspekt codziennego Życia. Ta wyjątkowo ważna Jakość Miłości potrzebna jest by związki i potencjał wzrostu wszystkich Jednostek mogły się rozwinąć zgodnie z ich możliwościami. Dlatego też wiele personalnych związków jest bardzo skutecznych, bo w nich żyje głębokie życzenie obydwu stron aby wzajemnie się przy tym wspierać by osiągnąć aktualny Cel i urzeczywistnić Sny. Dla jednej osoby staje się to pozytywnym doświadczeniem nagrody i spełnienia, dla drugiej zaś radosnym zrozumieniem że przyczyniła się swoją pomocą i zachętą do tego szczęśliwego Wydarzenia.

Wszyscy muszą doświadczyć UZNANIA za Rolę którą grali lub jeszcze grają.

Kooperacja wszystkich Dusz jest również potrzebna gdy chodzi o połączenie się z ich Wyższą Obecnością – aby wspólnie mogły realizować Wyższy Cel ich Inkarnacji i aby mogły go manifestować na Ziemskim Poziomie Egzystencji. To oblicze Miłości może wspomagać największe przyspieszenia we Wzroście w jak najkrótszym Czasie poprzez to że bedą tworzone pozytywne i błogie Transformacje wszystkich aspektów Życia na tej planecie. Za pośrednictwem Ducha Kooperacji i przez oddanie może byc wywołanych wiele wspaniałych Wydarzeń. Wszystko dzieje się na swoim miejscu i odpowiednio do Boskiej Opatrzności i zgodnie ze Spełnieniem.

Wszechświat wynagrodzi obficie tych, którzy pokonają swoje Ludzkie JA aby wypełnić większą Sprawę Boskiej Ewentualności. Podczas gdy poruszamy się do przodu w tym Nowym Wieku, Wieku Światła, czołowe miejsce zajmie to ważne oblicze Miłości: Kooperacja we wszystkich ludzkich interakcjach i we wszystkich rozwinie się uczucie Jedności i Wspólnoty (Przynależności). Gdy ten Duch Jedności i Kooperacji pojawi się wśród Ludzkości, to wtedy będzie więcej Pokoju i Harmonii w Świecie.

Jeśli Ludzkość będzie wymagać szczerości i Kooperacji we wszystkich swoich interakcjach, to wtedy będą miały miejsce wielkie i szybkie zmiany w Świecie, zmiany które będą mieć rozległe skutki wywierane na nadchodzących po nich Generacjach.

Ja opuszczam Was teraz abyście mogli przemyśleć te Słowa.
Ja przypominam Wam o tym że jesteśmy zawsze z Wami, w Waszych dobrych czasach
jak i w takich które stanowią dla Was wyzwanie i pobudzają Was do przerośnięcia poza Wasze granice.

My jesteśmy Waszymi zachęcającymi Was Towarzyszami na Waszym codziennym odcinku Duchowej Podróży tutaj na Ziemi.

JA JESTEM
Archanioł GABRIEL

//przekazano przez Marlene Swetlishoff,
tłum. niem. Shana, Sylvia , tłum. pol. Team TERRA//

źródło: http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/02/23/21-02-2013-jakosci-milosci-kooperacja-archaniol-gabriel/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s