“Każdy” to całość o wiele większa niż możecie sobie wyobrazić

.

Archanioł Michał:  Wiadomość z dzisiejszego ranka ma decydujące znaczenie dla zrozumienia waszej obecnej sytuacji.  Dlatego jestem zaszczycony mogąc stanąć z boku i poprosić Stwórcę o bezpośrednie jej zakomunikowanie.

Stwórca:

Moi synowie i córki Ziemi, tego dnia mówię do was bezpośrednio, aby wyrazić moje wielkie gratulacje za to, że osiągnęliście ten znaczący punkt w swojej podróży, tej podróży, którą nazywacie Wzniesieniem.

Szybko znajdziecie się w burzy zmian.  W istocie od kilkunastu lat jesteście w jej środku, ale chociaż nieustannie wam mówimy o tych zmianach, mają one taką naturę, że przeważająca większość was nie była w stanie ich zauważyć.  To się raptownie zmieni.

Natura manifestacji jest taka, że to, co można zobaczyć dzięki waszemu sposobowi widzenia 3W pojawia się jako ostatnie.  Gdy przyglądacie się obecnemu cyklowi wydarzeń, powinniście być już w stanie jasno i wyraźnie zobaczyć początek tego, co przepowiadane jest już od jakiegoś czasu.  Zrozumcie, że tak naprawdę nie jest to początek.  Jest to ciąg dalszy.  Ale to początek tego, co jest dla was dostrzegalne.

My, którzy widzimy prawdopodobieństwa, przyczynę i skutek, oraz perspektywę egzystencji, co do której wy ledwie zaczynacie mieć podejrzenia, że istnieje, widzimy te zmiany od, jak to określilibyście, ‘długiego czasu’.  Ja, jako Stwórca, zdecydowała/em o wyniku tych wydarzeń. Zdecydowała/em również, że możecie osiągnąć ten rezultat w dowolny sposób, jaki wybierzecie.  I dla każdego z was wydarzy się to o wybranym przez was osobiście czasie.  Wiemy, że jeszcze nie rozumiecie tych koncepcji, ale niedługo zaczniecie je pojmować.

Moim głównym celem pojawienia się dzisiaj jest zachęcenie was do podwojenia waszej determinacji, by jasno ujrzeć te sprawy i doprowadzić rzecz do końca.  Na kolejnym odcinku tej drogi może pojawić się parę wybojów i pragnę, aby żadne z was nie zostało sprowadzone ze ścieżki swego celu.  Wystarczy, że skupicie na nim swe umysły i zaufacie procesowi, a wszystko będzie dobrze.  Gdy widzicie, że coraz więcej zdumiewających rzeczy wokół was się wydarza, po prostu oznaczajcie je jako ‘zaliczone’ na liście niezbędnych przemian na drodze do waszego ostatecznego celu – i teraz pożyczymy to określenie od jednej z waszych grup, ponieważ bardzo nam się ono podoba – “świata, który działa dla każdego”.  Gdybyście jeszcze zrozumieli odrobinę więcej – że ten “każdy” to całość o wiele większa niż możecie sobie wyobrazić.

Dzisiejsza okazja do naszej rozmowy była dla mnie przyjemnością. Bywajcie i żyjcie w radości.

Przekazał Ron Head, 24 lutego 2013

http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/02/24/everyone-is-a-body-far-vaster-than-you-can-imagine-channeled-by-ron-head/

Przetłumaczyła Wika

źródło: http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s