Wiadomość od Arkturian na 23 lutego 2013

Pozdrowienia moi drodzy, jesteśmy Arkturianami i przychodzimy wskazywać i wspierać, gdyż wiele się zmienia i przesuwa dla wszystkich na i wewnątrz planety ziemi. Kodowanie Nowej Ziemi obecnie zakotwicza i wielu z was może teraz czuć, że to ruchome Kodowanie, nie służy już budzącemu się świadomemu umysłowi. Ruch z przestrzeni serca na zewnątrz dla tych nauk działa, aby służyć Wam na poziomie duszy, drodzy.

Wielu z was może teraz „myśleć” – „O nie, nie znowu, ja nie lubię czuć się jak to” i może przestrzegać nauk mózgu ignorując lub próbując odciągnąć siebie, podczas gdy zniekształcone nauki pracują próbując posadzić siebie głęboko w waszej energetycznej sygnaturze. Moi drodzy to nie jest prawda i nie jest to wspomagane w ramach energii nowej Ziemi. Dlatego wszelkie próby zignorowania głębokich emocji, które teraz pojawią dla uzdrowienia będą udaremnione.Nowa ziemia prosi, aby przenieść się do nowych źródeł energii w równowadze i harmonii. Zniekształcone nauki pracują, aby energetycznie utrzymać was poza równowagą i prosimy teraz patrzeć na to i zacząć je rozpuszczać.
Dla wielu z was będzie to wywołać uczucie strachu i uczucie niepokoju, ludzki mózg logiczny może próbować odtworzyć inne wydarzenia i doświadczenia poprzez umysł w tej chwili, starając się ściągnąć was z powrotem w energię niższych wibracji.Wiedzcie, że w tej chwili nie ma punktu kotwiczenia, nie ma punktu odniesienia, którego ludzki mózg mógłby logiczne używać do głębokiego oczyszczenia i oczyszczeń, które mają miejsce. Gdyż wielu z was przeżywało całe życie po życiu w głębokim bólu i urazach i zostaliście skutecznie przeszkoleni, aby siebie przyzwyczaić do uczucia pustki i rozpaczy, które są częścią codziennego życia dla wielu ludzi na tej planecie. Staliście się tak przyzwyczajeni do tego, że wszystko, co pojawia się w Waszym życiu na jawie ludzkiej, co wydaje się sprzeczne z tym jest filtrowane. Wielu z was jest w trakcie próby śnienia swoich snów do tworzenia, gdyż marzenia zaczynają kształtować umysł ludzki, który stara się przekonać, że sen jest iluzją i że „prawdziwe życie” nie działa w ten sposób. Kochani prosimy, aby zrozumieć, że iluzją jest ból i trauma. To było nauczane przez eony, aby utrzymać Waszą energetyczną sygnaturę nisko i zamkniętą.

Gdy rozpoczęliście proces harmonizacji z widokiem przejścia do wzniesienia to głowa dołoży wszelkich starań, aby przekonać was, że życie, które jest radosne i pełne szczęścia jest jedynie iluzją. Jesteśmy tutaj, aby wskazywać, że macie wybór w każdym czasie, są dwie drogi pod waszymi nogami, jeden zamykająca i powstrzymująca, a druga jest rozwojem i wzrostem. Ludzki logiczny mózg stara się wybrać ścieżkę głowy, to jest ograniczanie, gdyż głowa nie może marzyć o tym, co serce może czuć. To prawda, że wielu stara się pracować logicznie, a my wskazujemy, że nie jest to możliwe. Nie jest możliwe przetwarzanie emocji przez logiczny mózg, gdyż emocje nie mogą być logicznie opracowane. Jest to rola serca. Wielu z was jest teraz w głębokim chaosie pozwalając głowie przewodzić sercem, gdyż wewnętrzna wizja kieruje się sercem, to, co można sobie wymarzyć można stworzyć. Ale to, co jest utrzymywane przez mózg, jest odizolowaniem.

Planeta Ziemia została przesunięta w wibracji i to pozwoliło na dostęp do wyżej wymiarowych linii czasowych, są one dostępne przez serce, nie ma logiki, której należy przestrzegać, bo to jest prosty przypadek wibracji, gdy wibracje wzrastają, jesteście w stanie zakotwiczyć bardziej PRAWDĘ. Rola ludzkiego umysłu się zmienia i on o tym wie, więc trzyma się mocno. Drodzy wielu z was stoi przed wyborem, którym jest albo podążać za sercem, albo za głową i naturalnie domyślnie jest za głową, gdyż tak przeszkoliliście Jaźń przez eony. Każde życie, które spędziliście w wymiarowej linii czasowej wzmocniło ten sposób życia i bycia, a teraz oferowane są wyżej wymiarowe linie czasowe i wielu próbuje teraz logicznie przemyśleć ich sposoby tam. Te wyżej wymiarowe linie czasowe można osiągnąć tylko poprzez umożliwienie logicznemu umysłowi, aby zrobił krok do tyłu i pójść za sercem. Tam gdzie macie zamieszanie, macie zniekształcone nauki. Jeśli decyzja jest PRAWDĄ, więc po prostu jest. Tam gdzie widzicie cięcie pomiędzy umysłem i sercem jest zniekształcenie, gdyż umysł stara się doprowadzić was do filtrowania i wielu z was odfiltrowuje wysokie poziomy w tym czasie.

Drodzy WSZYSTKO po prostu JEST. To jest prawda, której wielu nie może zaakceptować. Miłość po prostu Jest i to jest Prawda, która musi być zakotwiczona przed następną częścią waszej podróży, rozwój Miłości jest podstawą Nowej Ziemi i po prostu Jest. Aby zignorować miłość, aby spróbować pozwolić głowie zaprezentować dowody, że miłość musi być zdefiniowana i pewne nauki pozostaną samotne – to oznacza chodzenie w niższych energiach ziemi. Wielu teraz szuka poza nimi odpowiedzi, które znajdują się wewnątrz i znajdują się one w przestrzeni serca. Pozwólcie łzom przelewać się jeśli jest to tym, o co prosi ludzki pojazd w tym czasie, gdyż to jest częścią tego procesu. Ludzki pojazd jest teraz jest oczyszczany i klarowany w ramach przygotowań do dalszego kodowania światłem i większych zmian i przesunięć w sygnaturze energii.To nie może się wydarzyć, jeśli trzymacie się mocno emocji. Chodzi o oczyszczenie z poziomu komórkowego na zewnątrz. Trzymanie się wierzeń, których wszyscy doświadczyliście w swoim ludzkim życiu jest podstawą dla wszystkich, którzy rozwiną się w następnej części swojego życia, aby chodzić w niższych energiach ziemi i polegać na głowie, drodzy. Życie na planecie Ziemi radykalnie się zmieni i nie będzie to nic, czego kiedykolwiek doświadczyliście w swojej ludzkiej formie kiedykolwiek wcześniej, więc dlaczego miałyby doświadczenia z przeszłości służyć jako punkt odniesienia, jeśli nie dla dalszego ograniczania i aby utrzymać was zachowaniu wzoru.

Wielu powstrzymuje siebie wierząc, że oni czekają na ludzi, miejsca i wydarzenia, aby się zdarzyły, ale w prawdzie, drodzy oni czekają na siebie, gdyż wszystko jest tworzone z poziomu Jaźni i Jaźń jest twórcą waszego doświadczenia ludzkiego życia. Stare energie ziemi nauczyły was trzymać się i czekać i liczyć na tych wokół siebie, tego was nauczyły, aby oddać kontrolę nad ludzkim doświadczeniem życia innym ludziom wokół siebie, to nie jest prawda i nie jest obsługiwane przez nowe energie ziemi . Uwierzcie w siebie, drodzy, miejcie wiarę i ufność w siebie i pozwólcie energiom nowej Ziemi, aby pokazały Wam PRAWDĘ.

Przyszliście tu na tą planetę, w tej linii czasowej i wymiarze w celu rozszerzenia się i wzrostu, podczas gdy na poziomie duszy wcieleni w ludzkiej postaci. Głębokość i szerokość tej ekspansji jest waszym wyborem w każdej chwili. Nie wpadnijcie w stare energie ziemi, które was uczą, że trzeba czekać, że potrzeba innych, którzy pomogą Wam w tym czasie. Jesteście wszystkim, co jest potrzebne w tym czasie. Idźcie za głosem waszego serca i WSZYSTKO popłynie, drodzy, gdyż WSZYSTKO JEST po prostu i WY JESTEŚCIE.

Jesteśmy Arkturianami i idziemy z wami przez cały czas, drodzy.Pozwólcie przestrzeni serca się otworzyć, pozwólcie, żeby Miłość, która Jest swobodnie przepływała przez WAS i pozwólcie WSZYSTKIM INNYM być jak WY.
23 lutego 2013
Channeler: Karen Doonan
Prawa autorskie Karen Doonan, wszelkie prawa zastrzeżone
http://www.crystalline-sanctuary.com
http://www.thegalacticportal.com

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/2013/02/wiadomosc-od-arkturian-na-23-lutego-2013.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s