Aktualizacja Galaktycznej Federacji Światła i Duchowej Hierarchii

Otrzymana przez Sheldan Nidle – 26 lutego 2013
www.paoweb.com

Ummac Dan – 3 Manik, 15 Zac, 9 Eb

Selamat Balik! Przychodzimy dziś z wieściami bardzo ciekawymi!

Ciemni nadal kontynuują w trybie tunelu wzroku (ograniczonego pola widzenia) desperacko próbując wymyślić jakiś sposób, aby opóźnić to, co wiedzą, że jest nieuniknione. Niebo czeka na ostatni niebiański znak do stawienia się, i gdy zjawisko to będzie miało miejsce, będzie od nas oczekiwane, aby działać szybko i zamiatać ciemnych sługusów w miejsce, gdzie nie będą mogli zrobić więcej szkód. To pozostawia nas w wąskim przedziale czasowym, zanim to się stanie, i tak podwójnie sprawdzamy z naszymi różnorodnymi sojusznikami, aby upewnić się, że to co wkrótce nastąpi, wszystko będzie gotowe do pracy tak szybko, jak to możliwe.

Nasi łącznikowi pracownicy wykonują bardzo krótką listę kontrolną i potwierdzają, że wszystkie grupy są w pełni przygotowane. W rzeczywistości większość z nich chce, żeby ta data przyszła wcześniej niż później, ale mimo tej frustracji różne grupy w ramach waszych głównych rządów wykazują wielką cierpliwość w tym, co dla nich było bardzo długim oczekiwaniem. Nasze statki codziennie łapią ciemnych, gdy coraz bardziej są zdesperowani robiąc globalne intrygi i też jesteśmy zajęci pracami naprawczymi w celu przeciwdziałania uszkodzeniom, które te intrygi miałyby doprowadzić do skutku.

Tymczasem nasza rodzina Agarthan jest zajęta codziennymi dostrojeniami niezbędnymi do aktualizacji waszych licznych komór światła. Naszym celem jest, aby być gotowym w jednej chwili przenieść was do waszych świetlnych komór, rezydencji w Agartha, gdy tylko Bóg da nam zielone światło. Do tego czasu, kilka działań przygotowawczych będzie prowadzonych przez wasze nowe zarządzanie. To zawiera zaskakującą serię ogłoszeń, po której rozpocznie się polityka, które wstrząśnie dokładnie sposobem, w jaki wasz świat działał.

Co najważniejsze, otrzymacie formalną proklamację ujawniania informacji, które pozwolą nam rozpocząć serię wiadomości przygotowujących was do naszych pierwszych kontaktowych lądowań.Jest to ostatnich kilka cichych momentów waszego świata, zanim ekscytujące czasy się rozpoczną, ponieważ proces przekształcania waszego świata, który zawiera koniec wieloletniego przykrywania „UFO”, naprawdę wstrząśnie waszą obecną rzeczywistością. Obecnie, Niebo ustawia wasz ostatni etap podróży do pełnej świadomości, co będzie wymagało z usług osobistego mentora dla każdego z was. To jest ktoś, komu można w pełni zaufać, aby zorientował was w niezliczonej ilości prawd, które są sprzeczne z tym, co wam mówiono, od wczesnego dzieciństwa.

Istotna część waszego dyplomu w duchową dorosłość, to jasno zrozumieć, jak Anunnaki i ich dobrze wyszkolone sługusy oszukiwały was przez tysiąclecia. Oni używali waszego nowego stanu śmiertelności, aby stworzyć duszącą sieć strachu, aby utrzymać was w kontroli i giętkimi. Ta giętkość pozwalała im właściwie na szaloną władzę nad wami i przekręcenie waszego świata w jakikolwiek sposób chcieli. Ta mroczna konstrukcja dobiega teraz końca, a na jej miejscu będziecie mogli po raz pierwszy od 13 tysięcy lat, tworzyć świat, który bardzo podoba się Wam.

Ale pamiętajcie, że to ma być tylko przejściowa dziedzina, w czasie których będziecie w pełni informowani o tym, czego się spodziewać i jak dostosować się do pełnej świadomości. Jest to ogromny krok! Gdy ta tymczasowa dziedzina nabierze kształtu, wy także będziecie mogli podjąć się wielu obowiązków. To również wymaga przygotowania, gdyż będzie szybko przenosić was do oświeconego sposobu życia, który pozwoli Wam doświadczyć prawdziwej natury swojej istoty i uzyskać lepsze zrozumienie tego, gdzie się kierujecie. Bezmyślne meandry ograniczonej świadomości dojdą do najbardziej przyjemnego wniosku!

Ten wzrost w bardziej wyniesiony sposób życia jest tym, o co następnym, bliskim okresie chodzi. Poza tym, to ulepszone środowisko będzie bardziej sprzyjać absorpcji tego, czego was uczymy. WasiWniebowstąpieni Mistrzowie mają rozpocząć serię nauk wyjaśniających samą naturę duszy i sposób jej kwitnięcia pod wpływem światła. Nasz wkład będzie, aby wyjaśnić, o pełnej świadomości, że potrzebujecie być bardzo klarowni, w tym, co czeka na Was. Stawanie się w pełni świadomą istotą jest rozkoszą, która jest poza czymkolwiek, co możecie sobie wyobrazić w chwili obecnej.

Razem, Wniebowstąpieni Mistrzowie i my będziemy przygotowywać was do nowego życia, komory światła są tylko wykończeniem. Jesteście uduchowionymi bytami, i musimy zintegrować waszą fizyczność w waszymi częściami emocjonalnymi i psychicznymi, a to jest tym, co te komory robią. Każdy z was wymaga unikalnych korekt, które mają bardzo złożony charakter. Zadanie to będzie wspólnym wysiłkiem, a potem wejdziecie pod przewodnictwo swoich Wniebowstąpionych Mistrzów, którzy zostali powołani przez Niebo, aby was prowadzić w szeregu pierwszych misji, aby przynieść trwały pokój w galaktyce.

Błogosławieństwa! Wracamy z Dobrą Nowiną! Wielkie wydarzenie w niebiosach nadchodzi.

Zjawisko to jest bardzo specjalne i jego przybycie stanowi początek nowego dnia dla wszystkich na tej najbardziej boskiej kuli. Gdy to zdarzenie dobiegnie końca, to będziecie uwolnieni z wyziewów dusznych ciemności. Będziecie mieli nowy ład, dobrobyt, a co najważniejsze, swoją wolność. Wasz nowy rząd da szereg ogłoszeń, które mają zmienić świat, i to wtedy, będziemy mogli rozpocząć naszą nową usługę dla ludzkości.

Nowa rzeczywistość zrodzona tego dnia przyspieszy przemianę, która ma przywrócić świętość w waszego życia, pozwalając zobaczyć wam czas cudów i cudowności. To wtedy pojawią się ponownie Anioły i głos Stworzenia będzie słyszany w całym krainie. I wtedy, w końcu, wyłonicie się z długiej amnezji i przypomnicie sobie kim i czym naprawdę jesteście.

Jednym z aspektów naszej nowej usługi jest uczyć was na temat boskiej natury fizyczności i pozwolić wam przypomnieć sobie wszystkie szczególnej tej wiedzy, którą zapomnieliście, kiedy zostaliście przeniesieni z pełnej do ograniczonej świadomości. Wasz łaskawy powrót do naturalnego stanu będzie obchodzony w całym Niebie i będzie spełniać proroctwa poczynione eony temu przez błogosławionego Michała Archanioła. Ten stwierdził, że czas ciemności spotka tę rzeczywistość, od której duchowe więzienie chcecie być uwolnieni jakieś 13.000 lat później przez wielkie dzieła Nieba.

Ten czas jest teraz! Jest to moment wyzwolenia i radości! Ciemni i ich sługusy będą zmiecione i nowy dzień zaświta na Ziemi. Radujcie się, siostry i bracia! Wkrótce wielki róg wybawienia powinien zabrzmieć; Światło Niebios zajaśnieje, a czas na prawdziwy cud się zaczyna!
Wasze wybawienie oznacza początek nowej usługi dla wszystkich. Mamy udzielić was wiele lekcji, a Wy się jeszcze wiele nauczyć.Wyjście z tej długiej podróży przez amnezję może oznaczać pewną ilość strapienia dla wielu z was, gdy pełne zrozumienie tego, w co uwierzyliście, i tego, co zrobiliście w imię tych przekonań, może powodować ból. W związku z tym Wniebowstąpieni Mistrzowie biorą wielką falę przebaczenia i łaski, i omiatają nimi wszystkie krainy Ziemi i zakątki wszystkich serc, które cierpią. Przyciągnijcie to Światło uzdrowienia do siebie, i umożliwcie mu pogodzenie okropności narzuconych na Was przez ciemności. Następnie odpuście z serca, serce uwolni to z Miłością. Pozwólcie nowemu światłu radości i jedności, aby otoczyło was, gdyż jak w tym cudzie jest święty sposób przejścia końcowych etapów podróży z powrotem do cudowności, którą jest pełna świadomość. Alleluja! Alleluja!

Dziś kontynuujemy nasze cotygodniowe wiadomości dla Was. Doszliśmy do punktu, w którym szczególnie wielkie cuda, mogą w końcu nastąpić. Dochodzimy do kluczowego etapu tej długiej podróży, która rozpoczęła się dla nas, potem zostaliśmy pouczeni, aby przygotować się do pierwszego masowego kontaktu. Teraz przychodzi radość rzeczywiście iść dalej i razem do waszego świętego przeznaczenia!

Wiedzcie, drodzy, że niezliczone Środki i niekończąca się niebiańska Prosperity rzeczywiście są Wasze!

Niech tak będzie! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Syriańskie Bądźmy Jednością! I Bądźcie w Radości!)

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

11 comments on “Aktualizacja Galaktycznej Federacji Światła i Duchowej Hierarchii

 1. bla bla bla…..
  i to by było na tyle, co mam do powiedzenia w tym temacie

  a w p.s. sobie dodam:
  „Nasze statki codziennie łapią ciemnych, gdy coraz bardziej są zdesperowani” -tiaaa łapią, a co federacjo szanowna z prawem nieingerowania?
  „Naszym celem jest, aby być gotowym w jednej chwili przenieść was do waszych świetlnych komór”- a to ja podziękuję,
  „pozwolą nam rozpocząć serię wiadomości przygotowujących was do naszych pierwszych kontaktowych lądowań”- deja vu mam, chyba z tysiąc razy już to czytałam

  coś się chyba niektórym oszustom już wena kończy, wyobraźni brak cy cuś
  🙂

 2. Tyle już było nie spełnionych obietnic rajskiego życia i cudownych zmian na lepsze, że wybaczcie, ale już nie ufam w te wieści. Nie tak dawno, ktoś ze znajomych podesłał mi artykuł mówiący między innymi o tym, że są techniki pozwalające robić fałszywe przekazy. Gość na którego jest to skierowane słyszy w głowie pewne informacje i ma pełne podstawy sądzić, że jest to przekaz z wyższych sfer, a tymczasem stoi za tym jakiś gość z tajnych służb ciemnych. Tak, że przepraszam ale nie uwierzę, póki nie zobaczę na własne oczy…

 3. Chyba masz rację Ewo ,bo mi to też śmierdzi. Pewnie czarnuchy szukają niewolników na swoje planety i jak zawsze próbują się podszyć pod cudzy szyld…

 4. Hej 🙂
  Moi Drodzy – próbujcie podchodzic do kazdego przekazu jako tylko INFORMACJI, niczego więcej. I czytac tez niekoniecznie wszystkie – jest tego bardzo duzo.
  Nalezy nauczyc sie odczytywac REZONANS – jest albo nie ma.
  Poczuc Ciałem – czy to jest dla mnie czy nie…… poczuc Sercem – czy to moja Prawda czy nie.
  Internet to DŻUNGLA- trzeba umiec tu sie poruszac aby nie byc zjedzonym 😦
  h. pozdrawiam 🙂

 5. Rdzeń prawdy jest zawarty w wielu przekazach, ten powyżej jest tego przykładem, ale rdzen ten jest sprytnie owinięty przez rózne, negatywnie wpływające na człowieka programy. Także według mnie, najlepiej by było jeśli już się czyta wszystko jak leci, wyciągać z tego tylko esencję, a na resztę, w ogóle nie reagować 🙂

 6. Odwołać Tuska i jego Rząd
  ‎20 marca 2013 roku o godz. 12:00 WARSZAWA ,wychodzi na ulicę spotykamy się pod KPRM w Al. Ujazdowskich 1/3. Niech przyjdą tylko ludzie odważni i zdeterminowani bo naszym celem jest obalenie rządu na czele z tuskiem ! Z pod KPRM wyruszamy na Sejm musimy usunąć ten system !

  Czas na REWOLUCJE ! ZACIŚNIJMY PIĘŚCI !
  20 marca 2013 roku o godz. 12:00 WARSZAWA ,wychodzi na ulicę spotykamy się pod KPRM w Al. Ujazdowskich 1/3. Niech przyjdą tylko ludzie odważni i zdeterminowani bo naszym celem jest obalenie rządu na czele z tuskiem ! Z pod KPRM wyruszamy na Sejm musimy usunąć ten system ! Czas na REWOLUCJE ! ZACIŚNIJMY PIĘŚCI !

  https://www.facebook.com/events/382236131875147/

  • I dobrze tylko słowo „rewolucja” mnie przeraża, bo wiadomo, że zjada własne dzieci…A pamiętacie Ghandiego i „obywatelskie nieposłuszeństwo”? tylko nie wiem jak to wprowadzić w PL

 7. Więcej Światła Ludzie…. Światła……
  wystawiasz pięść – dostaniesz pięść………… to zaniżanie energii i zasilanie „ciemności”
  w s p ó ł c z u j ę W a m
  h. 😦

 8. Rewolucja w Portugalii. UE się rozpadnie?

  Portugalia.
  Lizbona: Dziś 800.000 manifestantów wyszło na ulicę przeciwko Trójce i z żądaniem dymisji rządu. Razem 1,5 miliona manifestantów w 40 miastach kraju, który liczy 10,5 miliona mieszkańców! 54% aktywnej zawodowo populacji jest bezrobotna lub ma pracę dorywczą w wyniku autorytarnej polityki wyrzeczeń prowadzonej przez UE.
  http://kefir2010.wordpress.com/2013/03/03/rewolucja-w-portugalii-ue-sie-rozpadnie/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s