Archanioł Gabriel: Codzienne wiadomości

25 lutego

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, że akceptacja i zezwalanie są sposobami okazania waszej wiary? Za każdym razem, gdy zezwalacie rzeczom dziać się, zdajecie się na wyższą wiedzę wszechświata i jego boską mądrość. To piękna, pełna spokoju postawa, która pojawia się wraz z głęboką wewnętrzną wiedzą, że wszystko jest w boski sposób doskonałe i otoczone opieką dla najwyższego dobra wszystkich.

24 lutego

Kochani, w ramach eksperymentu może byście poćwiczyli dziś poddanie się? Po prostu poddajcie się Źródłu i pozwólcie swej wyższej jaźni i przewodnikom przejąć stery, i podążcie ścieżką najmniejszego oporu, wiedząc całą swoją istotą, że doprowadzi to do najwyższego możliwego rezultatu. A teraz, gdy już macie cały ten dodatkowy czas do swojej dyspozycji, może byście poćwiczyli także BYCIE?… Po prostu pozwólcie sobie płynąć i lśnić, przez cały dzień, i zobaczcie, jakie to uczucie, jaka pewność faktu, że jesteście kochani i w boski sposób prowadzeni i wspaniali w swoim Istnieniu. Jeśli umiecie pozostać w tym przepływie przez cały dzień, będzie to praktyka waszego mistrzostwa, i właśnie z tego miejsca mogą wydarzyć się najbardziej spektakularne rzeczy. To mamy na myśli, mówiąc o podążaniu ścieżką swobody, i jest to jak uzdrawiający balsam dla waszej duszy.

23 lutego

Ego jest bardzo zaangażowane w to, aby istota ludzka na ścieżce światła pozostała taka sama. Aby utrzymać się przy władzy, wykorzystuje ono świadomość oddzielenia, i zawsze będzie się starało utrzymać was w przekonaniu o waszej małości i poza dostępem do waszej prawdziwej mocy. Użyje ono każdej taktyki aby to osiągnąć, włącznie ze strachem, wątpliwościami, nadmiernym angażowaniem was w to, co robią inni ludzie, trzymaniem was w nieświadomości za sprawą działań, które nie szanują tego, kim jesteście, skupianiem się na tym, czego nie chcecie, w zaabsorbowaniu negatywnym dialogiem wewnętrznym. Na wiele sposobów ego jest jak kontrolujący i maltretujący was partner, który boi się, że jeśli za daleko wypuścicie się samodzielnie, uwiadomicie sobie prawdę o tej sytuacji i nigdy nie wrócicie. Zrozumcie proszę, ego niekoniecznie jest złe. Ma ono po prostu program, który działa przeciwko objęciu waszej autentycznej mocy i reprezentuje niezliczone sposoby, na jakie ludzie mogą tej mocy się wyrzec. A zatem w istocie macie do dyspozycji dwa strumienie świadomości: jeden który za wszelką cenę opiera się waszemu wzrostowi, i drugi, który wspiera wasz rozkwit i rozwój. Jeden z nich już nie jest energetycznie wspierany, zaś drugi jest wspierany jak nigdy przedtem. Co wybierzecie? Czy widzicie, która z tych ścieżek jest ścieżką swobody?

22 lutego

Kochani, wszystko jest w porządku. Jesteście dokładnie tam, gdzie macie być, w tym momencie tu i teraz. Wiecie o tym, ponieważ po prostu nie możecie się pomylić. Proszę posłuchajcie tego. Po prostu nie możecie się pomylić. WSZELKI ruch jest ruchem naprzód. Nawet jeśli zrobicie coś, co uznacie za błędny wybór, dzięki niemu uzyskacie większość jasność tego, co chcecie stworzyć. Nie jesteście osądzani! Jesteście na Ziemi by mieć olbrzymią liczbę doświadczeń! Nawet jeśli dokonacie wyboru, który nie szanuje tego, kim jesteście, będzie wam z tym tak niewygodnie, że bardzo szybko wybierzecie coś innego. Może przedstawimy wam to w taki sposób. Czy spodziewacie się, ze wasze dziecko będzie siedzieć na kanapie dzień po dniu, śliczne i czyściutkie i idealnie uczesane, nie ruszając się stamtąd, aby się nie ubrudziło lub nie popełniło błędu? Oczywiście że nie! Chcecie, żeby wasze dziecko miało życie wypełnione zabawą, doświadczeniami i radością poznawania! A kiedy to zmieniło się w waszym przypadku, Kochani? ŻYJCIE! Próbujcie różnych rzeczy! Eksperymentujcie! Ubrudźcie się! Jesteście w ciele po to, by w pełni doświadczać bycia człowiekiem. Jak możecie się dowiedzieć, kim naprawdę jesteście i co wam przynosi radość, jeśli nie pozwalacie sobie na doświadczanie tego, co życie ma do zaoferowania? 

21 lutego

Często słyszymy, jak ludzie mówią „Gdybym tylko mógł/mogła zrobić to wszystko od początku, wiedząc to, co teraz wiem”. Kochani, każdy moment Teraz daje wam właśnie taką sposobność! Zawsze wybieracie od nowa, mogąc zademonstrować swoją mądrość i mistrzostwo na cudowne nowe sposoby. Uwolnijcie myśl dotyczącą utraconej sposobności i cieszcie się tym dniem, właśnie teraz, i zacznijcie stwarzać dokładnie to, czego pragnie doświadczać wasza dusza jako następnego wspaniałego przejawu samej siebie! Dokładnie tego dotyczy ta Przemiana. Świat oczekuje waszego następnego dzieła. A na co wy czekacie?  

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s