Arkturianie o Energii

Pozdrowienia drodzy. Powracamy do zachęcania i doradzamy w zakresie bieżącego stanu, w którym wielu z was znalazło. Istnieją ogromne zmiany, jakie zaszły w fizycznym, emocjonalnym i mentalnym ciałach każdego człowieka, który ewoluują. Stareenergie z niepamiętnych czasów, które były i nadal są przechowywane w pamięci komórkowej są uwalniane. Proces ten zużywa dużo energii, często zostawiając uczucie wyczerpania i zastanawiacie się czy jest to problem fizyczny. Honorujcie ten proces – w dniu, kiedy czujesz się wyczerpany, połóż się i po prostu odpocznij, jeśli możesz. Spróbuj pracować mniej fizyczne, jeśli musisz być w swojej pracy. To wyczerpanie minie i często zmienia się z dnia na dzień.

Jest to również czas, kiedy wielu ma uczucie lęku, zmieszana i zaniepokojenia, jaki ich następny krok będzie. Nie należy próbować tego rozgryźć. Byliście szkoleni do planowania i wykorzystania umysłu do rozwiązania każdej sytuacji. To nie jest sposób, w jaki ma być w przyszłości. Uczycie się odpuścić potrzebę wiedzenia wszystkiego, a zamiast tego, słuchania, ufania swojej coraz bardziej potężnej intuicji, jednocześnie nie próbując rozwiązać wszystko umysłem. Umysł w najczystszym poczuciu jest aleją świadomości. Jeśli wybrałeś wzniesienie i pracujesz dla zrozumienia głębszych prawd, to wszystko przebiega zgodnie z planem, bez względu na to, że się wydaje, że nic się nie dzieje. Nie musisz dokładnie wiedzieć, co nadchodzi dla świata i dla ciebie osobiście, bo cały czas się rozwijasz. Twoim zadaniem jest umożliwić to pozostając zrównoważonym w prawdzie poprzez medytację i praktyki, a nie przez energetyczne zaangażowanie w negatywne pozory wokół. Świat przesuwa się w wyższy rezonans i każdy kawałek prawdy , którą znasz dodaje się do tego, pomagając w doprowadzeniu do zmiany.

Gdy znajdziesz siebie nie będziesz korzystać już z niektórych pokarmów w ilościach w jakich byłeś przyzwyczajony, a potem po prostu przestaniesz je jeść dłużej – żywność lub ilość. Jeśli stwierdzisz, że niektóre rozrywki, z których zawsze korzystałeś już nie współbrzmią z tobą, to nie próbuj ich ożywiać – w większości przypadków, są one zakończone. Masywne zmiany zachodzą na wszystkich poziomach, drodzy, przyjaciół, rodziny, sympatii, i antypatii, koncepcji i przekonań i znajdują nowe miejsce w waszej świadomości. Błędem jest tylko próba trzymać się tego, co jest skończone. „Idź z prądem”, jak to się mówi, honoruj swoją intuicję i rób te rzeczy, do których jesteś kierowany w każdej chwili, nawet jeśli oznacza to, leżenie i nie robienie niczego.

Ludzkość była nauczona trzymać się fizycznie i psychicznie zajętymi w każdej chwili, w której pracowała i było często niezbędne w bardzo wielu fizycznych wcieleniach w przeszłości, ale w nowej energii „zajętośc” umysłu i ciała może być po prostu zakłóceniem co czasami może rzeczywiście spowodować poczucie się źle. Stały napór hałasu poprzez stosowanie 24/7 telefonów, mediów, gier elektronicznych itp. może być bardzo nierównoważący i niezgodny z wyższymi częstotliwościami i po prostu służy do utrzymywania was w starym.Uwolnijcie uchwyt tych rzeczy, które mogą mieć wpływ na was, bez względu na to jak bardzo świat mówi, że „Musisz mieć”. Nie mówimy, że trzeba zrezygnować z rzeczy lub gier, które nadal cieszą, ale mówimy, że musicie podjąć właściwe miejsce poprzez uświadomienie sobie, że nie są one konieczne.
Chcemy mówić dzisiaj o energii, która jest tematem, który wszyscy czytali lub słyszeli, który jest często omawiany, ale jeszcze wielu nie w pełni go rozumie. Energia jest wibracją lub esencją Boskiej Świadomości, a zatem jest substancją wszystkiego, co jest, i połączeniem wiążącym wszystkie żyjące istoty, które nazywacie miłością. Energia, gdy jest interpretowana przez świadomość, która nie jest bardzo rozwinięta i jest pełna fałszywych pojęć i przekonań pojawi się i będzie odczuwana jako bardzo gęsta i ciężka. Energia będzie jaśniejsza i lżejsza, gdy poziom świadomości się rozwinie i jest czystym Światłem w wyższych wymiarach. Aura danej osoby jest rezonansem energii są manifestującym się w określonym czasie. Kolory tworzące aurę danej osoby są aspektami tego czystego światła.Zmieniające się zawsze cechy wierzeń, doświadczenia przeszłych żywotów, talenty, zdrowie itp. są uwzględnione w tej dyfuzji czystego, białego światła. Indywidualny stan świadomości jawi się jako aura i jest ich osobistym polem energetycznym.

Często mówiono wam, aby wysyłać światło do kogoś, kto ma ciężko. Oznacza to, widzieć białe lub złote światło płynące do i wokół niego. To pomaga podnieść kogoś do tej większej, lżejszej częstotliwości jeśli ktoś pozwala na to. Czasami osoba odmówi Światła i będziecie doświadczali tego jako blokowania przepływu. Jeśli tak się stanie, po prostu oddajcie światło do Wyższego Ja osoby, aby było uwolnione, kiedy zostanie przyjęte.

Kolory są po prostu aspektami lub cechami wywodzącymi się z czystej świadomości, która jest postrzegana jako biała. Wiele sposobów uzdrawiania uczy was, że jeden kolor jest dla tego, a inny kolor jest do czegoś innego, co jest prawdą, bo każdy kolor ma swoją „pracę”, że tak powiemy, każdy aspekt tej kompletności czyli Boskiej Świadomości. Jednak, gdy do kogoś wysyłacie światło wystarczy wysłać czysty, biały lub złoty kolor światła, ponieważ światło jest świadomością i wie o wiele lepiej niż człowiek, czego druga osoba potrzebuje. Jeśli otrzymacie jakiś kolor, robiąc w ten sposób, to jesteście naprowadzani, aby dołączyć do wysyłania ten promień światła. Fioletowy płomień St Germain niesie energię transmutacji i dlaczego tak często można usłyszeć odniesienie do fioletowego płomienia. Promień fioletowy jest potężną energią, którą można wykorzystać dla siebie. Wyobraź sobie stojącego w fioletowym, stojącego w świątyni samego fioletowego płomienia w tym samym utrzymując zamiar żeby Transmutować wszystko jest stare i zakończone w nowe i wyższe.
Energia jest częstotliwością i może być używana dobrze lub źle używana w trzecim wymiarze. Używacie energii elektrycznej, ale ona może zabić. Niektórzy próbują i wykorzystują energię dla egoistycznych celów, co jest istotą mrocznych sztuk. Teraz czujecie intensywność nowych i wyższych energii, a one stają się nowymi wami. To dlaczego występują dźwięki, szum w głowie, dzwonienie w uszach, zawroty głowy, zaburzenia rytmu serca i wiele innych dziwnych objawów fizycznych, które mogłyby was przestraszyć, jeśli nie rozumiecie, co się dzieje.
Energia tworząca całość Was się zmienia na niezliczone sposoby i nie jesteście nawet świadomi i nigdy to nie było robione wcześniej, kiedy osoby pozostawały w swoich fizycznych ciałach. Z tego powodu prezentujecie zupełnie nowy scenariusz dla wielu ściśle monitorujących ten proces z innych planet. Starajcie się nie bać jeśli chodzi o cokolwiek, czego doświadczacie w tej chwili, drodzy, ale po prostu umożliwiajcie procesowi rozwijać się i róbcie to, do czego jesteście kierowani, aby jeszcze zrobić, nawet jeśli to oznacza nie robić nic.

Pamiętajcie, że jeśli występują intensywne fizyczne problemy dotyczące ciebie, to jest w pełni uzasadnione, aby udać się do lekarza, ale również zrozumieć, że często te problemy okażą się Twoim doświadczeniem uwalniania starych zranień, wspomnień, ślubów , lub czegoś z przeszłości lub teraźniejszości na tyle intensywnego, aby było przechowywane w pamięci komórkowej lub emocjonalnej.

Wszystko jest dobrze drodzy, wszystko przebiega zgodnie z planem.
24 lutego 2013
Channeler: Marilyn Raffaele
www.onenessofall.com

źródło: http://2012allabout.blogspot.com/2013/02/arcturianie-o-energii-240213.html

Reklamy

One comment on “Arkturianie o Energii

 1. Spokojnie tu zrobiło sie – witajcie 🙂
  Świetny przekaz, świetne informacje – i jak dla mnie zawsze rezonowałam z Arkturianami – widze ICH, czuje, porozumiewam się ….. Sa Energia koloru indygo ze złotymi akcentami…. ale nie o to chodzi , chodzi o prawde wibracyjną – jednym pasuje .. innym nie.
  Najbardziej rezonuje ze mna to,że na dzisiaj nie musze wszystkiego rozumieć i moge to sobie odpuscic aby nie wpaść w zakamarki Umysłu – natomiast duzy nacisk skieować na ODCZUWANIE INTUICJI – to jest Nowa Droga.
  Pozwolic sobie byc Wolnym pod kazdym względem – zle sie czujesz? odpocznij ile chcesz jezeli mozesz i nie rób sobie z tego wyrzutów sumienia.
  Odchodzi „stare” ? – nie zatrzymuj go na siłę, idz naprzód na powitanie Nowych Energii poprzez nowe sytuacje zyciowe , nowych ludzi, nowe emocje…itp
  Tradycja, zwyczaje….. – miej odwage przefiltrowac je i skonfrontowac – stare i n ie przydane czyli to co juz z toba nie rezonuje – ODRZUĆ.
  Zmiany widoczne są w różnych aspektach i ciało o tym mówi i twoja swiadomość….. zmieniaja się gusta – EKSPERYMENTUJ .
  Mozna tez podoświadczać w kontaktach z róznymi Energiami np. lekkimi Anielskimi czy tez Fioletowym Płomieniem czy tez złotym Światłem ….. przepuszczając Je przez Ciało, Umysł……. samo bycie z nimi podnosi nasze wibracje lub tez wysyłać je Innym ….potrzebującym lub tez jako błogosławieństwa w ramach Wdzieczności – to jest „bomba” energetyczna i dla dającego i przyjmującego. Pamietajmy o postawie Obserwatora neutralnego – tj. równowadze emocjonalnej.
  pozdrawiam h. z usmiechem

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s