Archanioł Gabriel – Jak się poddać i BYĆ

02 marca 2013
Channeler: Shelley Young
channelowane 24 lutego 2013

Witajcie, drodzy! Jak zadowoleni i zaszczyceni jesteśmy będąc dzisiaj z wami. Honorujemy was za przyjście w służbie, aby zakotwiczyć energie grupy, i, oczywiście, gdy mówimy, grupa, mamy na myśli nie tylko tych, którzy są w sali w tym czasie, ale także tych, którzy będą doświadczać tej transmisji w internecie później.

Poczujcie energię. Gdy podłączycie się do kanału w ten sposób, jesteście połączeni do swoich przewodników, do Aniołów, do Chrystusowej Rady, do swoich przodków. Poczujcie, że Miłość was otoczyła, kochając Was, wspierając Was, uzdrawiając Was i pomagając Wam Cię przez Przesunięcie ludzkości, w które teraz wchodzicie w pełni, na serio.

Tak wielu z was prosi o nasze kierowanie, jak iść do przodu, jak zostać oświeconym, jak stać się wszystkim, czym chcesz być w tym ziemskim wyrażeniu siebie, i nasza odpowiedź najczęściej jest: poddać się. Mówimy Wam, aby się poddać, aby utrzymać się w przepływie, aby świadomie tworzyć i BYĆ, i to, jak znajdujemy jest jednym z najczęstszych pytań, jakie nasz kochany partner w transmisji na zadawane: „Jak mam się poddać?” Chcielibyśmy omówić to dzisiaj.

Rozumiemy, że dla wielu z Was, szczególnie tych, którzy mogą się czuć poobijani i zużyci, poddanie może wydawać się przerażającą perspektywą. Jeśli czujecie, że wasze wyrażenie życia nie idzie w kierunku, którego pragniecie, pomysł rezygnacji z kontroli wydaje się, że nie będzie przydatny, ale wysłuchajcie nas, gdy mówimy, że kiedy próbujecie kontrolować wszystko, dajecie pozwolenie swojemu własnemu ego, że część z was, która próbuje utrzymać was małymi, chce objąć przewodzenie. I chce tego wszelkim kosztem, aby sabotować wasz wzrost.

Własne ego nie ma absolutnie żadnego interesu w oświeceniu.Twój Kontroler, część ciebie, która stara się kontrolować, abyś był mały, aby utrzymać rzeczy przewidywalnymi, nie może poruszać was do przodu w waszym rozwoju. Ma on na celu utrzymać was w umownej przestrzeni, podczas gdy wasza dusza pragnie rozwijać się i rosnąć i kwitnąć. Pozostawanie małym i pozbawionym mocy zawsze będzie prowadzić ludzi do miejsca rzeczywiście, bardzo, bardzo niewygodnego. Większość ludzi tylko poddaje się, gdy są oni zbyt zmęczeni, zbyt zmęczeni, zbyt zużyci, aby opierać się dłużej. Jesteśmy tu, aby Wam powiedzieć, że nie musi tak być.

Poddanie się nie oznacza, że będziecie pędzić dziko, drodzy. Niektórzy z was sobie wyobrażają, że to będzie jak kulka bilardowa, która została wystrzelona i kręciła się dziko wszędzie i nic nie może być dalsze od prawdy. Akt poddania się jest decyzją pójścia do przodu w waszym mistrzostwie z największą pomocą dostępną dla was we wszechświecie. Jest to droga, łaski i łatwości. To idzie naprzód z pomocą, ze wsparciem, z asystą. Wsparcia, które przychodzą, są to najlepsze kwalifikacje, aby pomóc wam poruszać się waszą ścieżką.

Pomyślcie o tym w ten sposób. Jeśli jesteś zagubiony w lesie i próbujesz znaleźć wyjście, będzie to bardzo trudne. Możesz chodzić w kółko, możesz skończyć daleko od miejsca, gdzie chcesz być, bo po prostu nie masz punktu odniesienia, aby widzieć drogę. Ale gdybyś miał przyjaciela, który jest w helikopterze nad tobą komunikując kierunek dla ciebie, wyjdziesz z niego bardzo szybko, ponieważ on ma szerszy punkt widzenia, aby pomóc Ci w najbardziej bezpośredni sposób, aby pomóc Ci osiągnąć twój cel. To jest tak samo jak poddanie i praca ze swoimi przewodnikami.

Po poddaniu, pracujesz ze swoją wyższą jaźnią, częścią Ciebie, która jest świadomie podłączona do wszystkiego, ta twoja część wie, po co jesteś tu, aby doświadczyć. Zamierzasz podjąć najbardziej bezpośrednią ścieżkę do najwyższej ekspresji życia.

Akt poddania jest tak bardzo ważny, ponieważ daje twoim przewodnikom, Twoim pomocnikom, pozwolenie aby wejść i Ci pomóc. Kiedy decydujesz się robić to samodzielnie, oni muszą honorować twoją wolną wolę. Jest wielka radość, gdy się poddasz, bo to w końcu pozwala im oferować pomoc, za którą tęsknili, aby dać ci cały czas.

Nie ma żadnych specjalnych rytuałów, które należy zrobić, aby się poddać. Wszystko, co jest wymagane, to usiąść cicho i się z serdecznym zamiarem, oświadczyć, że teraz się poddajesz. Możesz poddać się Bogu, możesz poddać się Źródłu, można poddać do Jezusa, możesz poddać się Aniołom, możesz poddać się Buddzie, możesz poddać się twojej wyższej jaźni, możesz po prostu poddać się do więcej, jeśli nie wiesz, jak to nazwać.

Akt poddania się jest bardzo świętą i zaszczyconą rzeczą, i kiedy człowiek ma się przenieść do tego boskiego aktu poddania jego przewodnicy i pomocnicy i jego Wyższe Ja, są bardzo podekscytowani. Zbierają się najbliżej Ciebie i czekają z zapartym tchem na wielki moment i oni radują się w tym momencie uwalniania i ostatecznego wyjścia ze swojej własnej drogi.

Tak, to jest o twoim szczerym zamiarze, aby zacząć się poruszać i przejść swoje życie w sposób możliwie najbardziej umocniony, z największą pomocą dostępną. Wtedy to jest pozostawanie poza twoją drogą i pozostawanie w przepływie i pozwalając magii stawać się.

Poddaniem nie osiągniesz wiele, jeśli nie pozostaniesz w przepływie. Musisz się poddać, a następnie płynąć po linii najmniejszego oporu. Czyniąc tak, będziesz posuwał się do przodu bardzo szybko. Możesz osiągnąć rzeczy, których nie byłeś w stanie osiągnąć w całości swojego życia, w rekordowym czasie, przy użyciu narzędzi poddania i przepływu.
To jest piękna rzecz do zapamiętania, człowiek używający jego mistrzostwa poprzez narzędzia poddania i przepływu. Ale wiele osób tego słucha i nadal są uwikłani w przekonaniu, że nie ma sposobu, aby sterować tą rzeczą. To byłby błąd. Wszyscy macie w sobie, teraz, zdolność do kierowania przepływem i jest to poprzez wykorzystanie wdzięczności.

Wdzięczność jest kierownicą przepływu. To jest, w jaki sposób masz sprzężenie zwrotne z wszechświatem. To jest, w jaki sposób współtworzysz z wszechświatem. Jeśli korzystasz z poddania, przepływu i wdzięczności będziesz się poruszać się bardzo szybko, w o wiele bardziej umocniony sposób, ścieżką w dół, z łatwością która przechowuje wiele, wiele synchroniczności i cudów. Jest to droga, radości, drodzy. To jest naprawdę zrozumienie, że za pomocą tych narzędzi, można mieć wyraz życia, o którym marzysz i możesz mieć życie, które jest zabawne i ekscytujące i wspierane. Ponownie mówię wam, że dni walki się skończyły, ale to zależy od Ciebie, aby wybrać ścieżkę łatwości, i zrobić to poprzez poddanie, przepływ i wdzięczność.

Tak więc, jak widzicie, po poddaniu się, nie ma się czym martwić. Więc co będziecie robić przez cały ten czas wolny? (Śmiech) Cóż, to jest czas, gdy możecie ćwiczyć BYCIE. Bycie jest obejmowaniem swojej boskości. Bycie jest akceptacją, że jesteś częścią większej całości, że jesteś boskim i ukochanym kawałkiem Źródła. Ono obejmuje fakt, że jesteś, tak szczególny, tak ukochany, tak integralną częścią całego procesu.

BYCIE pozwala zabłysnąć w twojej prawdzie, w twojej przejrzystości, w autentyczności. Jest to spokojna i piękna energia. To nie jest o nadymaniu się w górę z urojeniem wielkości lub biciem siebie swoimi negatywnymi rozmowami ze sobą. Tu nie ma miejsca na to w bytności. Bytność obejmuje twoją energetyczną prawdę, jako boskiej istoty, jako człowieka światła, na świecie, w tym czasie. I gdy to zrobisz, gdy zabłyśniesz w prawdzie, twoje życie może się tylko poprawić.Jesteście tacy jacy jesteście, gdy pozwolicie temu, aby błyszczeć, przyciągniecie do was wszystkie wspaniałe rzeczy, które macie. To jest mistrzostwo, moi drodzy, jest to, jak to robić. Ludzie mówią: „Cóż, Gabriel, to brzmi tak prosto, to brzmi zbyt prosto, aby mogło być prawdziwe.” Chcielibyśmy zapytać: „Jeśli to jest tak proste, dlaczego nie robicie?” (Śmiech)

To jest proste. Nie komplikujcie. Po prostu spróbujcie. Eksperymentuj, baw się tym. Możesz się poddać w jednym wielkim akcie. Jeśli okaże się, że wykopałeś siebie z przepływu przez strach i wątpliwości, możesz ponownie się poddać. Możesz obudzić się i poddać swój dzień dla najwyższego możliwego wyniku. Grajcie z tym, moi drodzy! Miłej zabawy! Jest to radosny krok do Twojego mistrzostwa, a my nie możemy się doczekać, co będziecie tworzyć dla siebie. To jest to, czym chcieliśmy podzielić się z wami na dziś.
Archanioł Gabriel przez Shelley Young www.trinityesoterics.com
Facebook: Trinity ezoterika
Twitter: @ trinityesoteric
YouTube: http://www.youtube.com/user/trinityesoterics

źródło: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s