Jezus: Znaki dezintegracji możecie zobaczyć na całym świecie

Przez Johna Smallman – 3 marca 2013

http://wp.me/p1B8dY-bT

Ścieżka Ludzkości przez iluzję była długa i żmudna, ale koniec się zbliża, i jasne światło boskiej Rzeczywistości Boga budzi was do waszego naturalnego stanu pełnej świadomości.

W tym stanie wasza świadomość jest nie zachmurzona przez emocje, zmęczenie, czy straszne przekonania, i widzicie, wiecie, i rozumiecie cud, jakim jesteście: boskimi i wiecznymi istotami, stale w jednym z Bogiem. Wy nigdy nie odeszliście z tego stanu jedności z Nim, ponieważ nie ma nic nigdzie indziej, co może być. Jednak wyobraziliście sobie stan inny niż to, który, jak, intensywny i przerażający koszmar, wydawał się bardzo realny podczas, gdy go doświadczaliście.

Nie musicie już dłużej pozostawać w tym środowisku nienaturalnym i nierealnym, w rzeczywistości jesteście teraz w bardzo dynamicznym procesie usuwania siebie z niego, umożliwiając i zachęcając je do rozpadania się wokół Was. Oznaki tego rozpadu widzicie na całym świecie, i wielu woła na alarm, gdy instytucje i organizacje, które wspierały iluzję mogą być postrzegane w stanie skrajnego nieładu.

Sugeruje się Wam przez media, że katastrofalne zamieszanie i chaos jest nieunikniony, jeśli te systemy zarządzania i organizacji, które was obsługują mogą upaść. Ale naprawdę byliście zniewoleni przez nie zbyt długo, a ich śmierć jest spóźniona.Zmyliły was one obietnicami ochrony i bezpieczeństwa, które, jak twierdzą, tylko one mogą dostarczyć, kiedy zamiast tego wydatkują ogromne sumy na broń i na budowanie i utrzymanie mocnych struktur wojskowych i agencji wywiadowczych, aby umożliwić im utrzymanie ich populacji w stanie ujarzmienia. Ludzi żyjących w strachu, można znacznie łatwiej kontrolować, więc strach jest zalecany, i większość z reklam, na które jesteście narażeni jest również opartych na strachu.
Obłęd tego systemu staje się coraz bardziej oczywisty, gdy niezdolność do rozwiązywania przypadków i problemów, które stworzyli jest ukazywana. Zawsze potrzeba więcej pieniędzy, aby tylko utrzymać obecne niezrównoważone i skorumpowane systemy zarządzania, które od eonów powodowały intensywne cierpienia na całym świecie.

Te systemy kontroli i podziałów, które bogaci i wpływowi zbudowali wyłącznie dla własnej korzyści są niepewne, ponieważ ci, którzy są kontrolowani, nie są już w stanie zaakceptować jarzma, które zostało nałożone na nich. Bez chęci tych, którzy im służą, ci, którym służą nie mogą utrzymać swoich przypisanych pozycji przywilejów i władzy, a kontynuacja ich wysiłków w celu zrobienia tego jest skazana na niepowodzenie.

Iluzja była utrzymywana przez zbiorową intencję ludzkości, i przez wieki wszyscy popierali tą intencję. Teraz, gdy boskie energie otaczają Was i owijają Was, wzmacniając, waszą świadomość dotyczącą ich nieprzydatności, gdy środowisko, w którym dzieci Boże powinny dołączyć się rozprzestrzenia a zbiorowa intencja wspierania ich maleje. Stajecie się coraz bardziej świadomi, że wasze przeznaczenie, Wasze dziedzictwo, i należne mu miejsce jest w obecności waszego kochającego Ojca, gdzie możecie i doświadczycie stałej radości.

W dalszym ciągu koncentrujcie się na określonej intencji przebudzenia w tym stanie, i proście o pomoc tych w duchowych światach, którzy pomogą wam osiągnąć swoje cele – Wasz sukces jest to jedyny możliwy wynik. Wasz Ojciec wspiera wasze przebudzenie, ponieważ najpierw zdecydowaliście się wejść w stan snu – który jest iluzją – i przez długi czas zrobiliście się sami głuchymi na Jego wezwania. Ta głuchota się rozprasza, gdy niezadowolenie z waszego obecnego sposobu doświadczania życia wzrasta. Zostaliście stworzeni, aby doświadczać wiecznej radości, i zrozumienie, że to jest wolą Boga dla was wreszcie penetruje ciemny i ograniczony stan świadomości, w którym ograniczyliście siebie.

To może być traktowane jako zamknięte i zaciemnione pomieszczenie, razem z ciężkimi zasłonami, przez które światło nie był w stanie znaleźć swojej drogi. Jednakże te zasłony są już bardzo stare, i na przestrzeni wieków jasne światło świecące na nie spowodowało, że pękają i rozpadają się, pozwalając światłu przenikać do zaciemnionego pokoju. Efekt tego jest bardzo cudowny! Osoby przebywające w pokoju – ludzkość – są absolutnie zdumione widząc wiązki światła świecące na różne przedmioty i przynoszące niezliczone piękne kolory, którymi są nasycone, a które do tej pory były niewidoczne.

Ciemność, która was ogarnęła i która ukryła przed wami cud i piękno Rzeczywistości oddala się i załamuje, gdy genialne Boskie Światło Bożego dnia spala ją, jak mgłę rano w słońcu. Ludzkość podjęła wspólną decyzję, aby się obudzić się z ciemności iluzji w blask Rzeczywistości, i nic nie może temu zapobiec.

Wasz kochający brat, Jezus.

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/2013/03/jezus-znaki-dezintegracji-mozecie.html

Reklamy

One comment on “Jezus: Znaki dezintegracji możecie zobaczyć na całym świecie

  1. Ciesze sie niezmiernie ze zaczyna dominowac swiadomosci potega sprawiedliwych czekam z utesknieniem na nowe zycie radosne dajace nadzieje i zwyciestwo dobra .Pozdrawiam jestem z Wami .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s