Archanioł Gabriel: Codzienne wiadomości

5 marca

Kochani, jeśli jesteście powietrzem, czy martwicie się tym, czy zdobędziecie powietrze? Jeśli jesteście całkiem mokrzy, czy przejmujecie się w jaki sposób macie zmoknąć? Jeśli jesteście stertą jedzenia, czy martwicie się, że zgłodniejecie? To samo dotyczy miłości. JESTEŚCIE miłością. W jaki sposób moglibyście kiedykolwiek pozostać bez czegoś, czym jesteście z samej swej natury? Być może z tej perspektywy możecie teraz ujrzeć mądrość BYCIA.

4 marca

Wielu ludzi zachowuje się powściągliwie, kiedy sprawa zaczyna dotyczyć dzielenia się miłością. Pochodzi to z przekonania, jakoby mieli oni jej tylko ograniczoną ilość, więc nie chcą jej „marnować”, ofiarowując tę miłość niewłaściwej osobie. W rzeczywistości idea braku i małej ilości czegoś stwarza wszelkie odmiany oddzielenia pomiędzy ludźmi i tę ochronną postawę „my” kontra „oni”. Kochani, WSZYSCY jesteście częścią tego bezmiaru, którym jest Źródło, ten nieskończony, niewiarygodny, zawsze odnawiający się i rozszerzający ogrom, który zawiera wszystko, czegokolwiek moglibyście potrzebować lub pragnąć. Kiedy w końcu zaakceptujecie, że macie nieograniczoną zdolność do stwarzania wyrazu swego życia, i że przez całe życie macie wolny dostęp do wszystkich bogactw wszechświata, zaczniecie żyć w szczodrości ducha i miłości, która naprawdę odzwierciedla to, kim jesteście.

3 marca

Mówiąc po prostu, jesteście istotami miłości. Rozumiemy, że wielu z was jest zmęczonych i znużonych, i trudno im to zaakceptować. Ale głęboko w waszym rdzeniu, w waszej esencji, istnieje tylko ta iskra boskości, która jest czystą, bezwarunkową miłością. Jedną z najpotężniejszych medytacji, jakie może zrobić istota ludzka, jest po prostu wyciszenie się i wejście w siebie w poszukiwaniu tej iskry. Piękno tego aktu polega na tym, że za każdym razem, gdy rozpoznajecie tę boską energię, rozszerza się ona i wzrasta. Za sprawą swej uwagi i rozpoznania pielęgnujecie ją, pozwalacie jej lśnić, stawać się większą i jaśniejszą, aż w końcu zanim się zorientujecie, już nie potrzebujecie tak się starać, by ją odnaleźć. Wkrótce ta energia stanie się tak duża, że zacznie się spontanicznie z was wylewać, przypominając wam o waszej prawdzie, o tej radosnej istocie, którą jesteście. Kiedy pozwolicie waszej miłości wypełnić was i wzrosnąć, zrozumiecie, że zawsze istnieje niekończąca się nadwyżka tej boskiej energii Źródła, która przez was przepływa, więc zaczniecie swobodnie się nią dzielić, bez strachu czy rezerwy. Dzieląc się nią w ten sposób, BĘDĄC tą miłością, możecie tylko przyciągnąć więcej miłości do swego życia. I tak się to dzieje, otrzymywanie i dawanie, poruszanie się wraz z tym radosnym przepływem, aż wszyscy obejmiecie swą prawdę i przejawicie samych siebie w ten przepiękny sposób. Cóż to za wspaniały system. 

2 marca

A może byście dzisiaj zajęli się podnoszeniem innych na duchu? Nie sugerujemy tu, żebyście coś wymyślali albo byli nieszczerzy. Po prostu załóżcie, że chcecie aby w waszej obecności ludzie poczuli się choć trochę lepiej. Jeśli tak uczynicie, wszędzie gdzie pójdziecie będziecie rozsiewać za sobą smugę światła. Będziecie wspierać wyższe energie współczucia, życzliwości, troski, szacunku dla innych oraz, oczywiście, bezwarunkowej miłości. To taka służba w ruchu, Kochani, a jeśli każda osoba na waszej planecie podążałaby za tą samą intencją, cóż to byłby za cudowny świat!…

1 marca 2013

Wiele istot ludzkich bierze w swoje ręce stery swej duchowości i zaczyna stosować tę wiedzę w codziennym życiu. To właśnie napędza Przemianę, i jest to naprawdę zachwycający widok! Zauważamy jednak, że zaczynają oni stosować te zasady do pewnych elementów swego życia, zaś zmagają się z tym, by wykorzystywać te nowe sposoby robienia różnych rzeczy w tych obszarach swego życia, które stawiają przed nimi więcej wyzwań. Istoty ludzkie na ścieżce światła wydają się mieć najwięcej kłopotów z zastosowaniem tych nauk w odniesieniu do tych, z którymi są najbliżej, ponieważ stare nawyki są tak głęboko zakorzenione, a również dlatego, że ci, którzy w tym czasie nie zajmują się tymi sprawami, są zainteresowani tym, aby ich bliscy pozostali tacy sami, i z wielkimi oporami przyjmują zachodzące w nich zmiany. Kochani, sporadyczne stosowanie duchowości wywoła w waszym życiu sporadyczne efekty. Aby naprawdę mieć takie życie, a jakim marzycie, musicie zastosować swoją wiedzę i umiejętności w odniesieniu do WSZYSTKICH obszarów waszego życia. Wtedy stworzycie solidną bazę i równowagę potrzebną do tego, aby skutecznie iść do przodu. 

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s