Wy … jesteście o wiele bardziej potężni i mądrzy niż ośmielacie się do tego przyznać. – Michael

Chcemy mówić w tej chwili zmianach, jakie mają miejsce w waszym ziemskim domu, i które są w dużej mierze ignorowane przez wasze media i przez wasze rządy.

Informacja dociera do was, jednak. Nie wszystko, ale bardzo dużo.Widzicie codzienne raporty o trzęsieniach ziemi, wybuchach wulkanów, dziurach w ziemi, powodziach i burzach. Prawdą jest, że niektóre rzeczy są intensyfikowane, jeśli nie stworzone przez ingerencję człowieka. To nie jest tak wiele obecnie, gdyż te rzeczy są dość kosztowne i nie wydają się mieć skutków, dla których zostały wybrane.

Mimo to, są dwa punkty, które chcemy omówić, tego dnia. To podstawowe przesłanie, które dalibyśmy nie różni się od tego, co zostało podane przez wielu innych channelerów, przedtem, ale chcemy podkreślić, te dwa punkty, ponieważ nie wydaje się, że osiągnęły nawet tych, którzy raportują to dla was.

Po pierwsze, to, co dzieje się to bardzo potrzebne dla samej Ziemi,gdy ona przemienia się w piękną istotę, ona chce i będzie tworzyć piękne życie, gdzie jej dzieci stworzyły śmierć i brzydotę. Ona robi te rzeczy w sposób, w miejscach, które nie są przyczyną ogromnych strat w ludziach i majątku. Życie jest cenne dla niej. Wasz spokój ducha i umysłu także. Uważamy, że możecie zrozumieć, że beton, stal, i biznes nie jest tak bardzo ceniony, ale wydaje się istnieć tam, gdzie wy jesteście.

Każde z tych zjawisk naturalnych upuszcza ciśnienia, które muszą być uwolnione. Jeśli miały być uwalniane w mniejszej ilości lub innych miejscach, wiele szkód byłoby poniesionych.

Teraz docieramy do naszego drugiego punktu. Chcielibyśmy, abyście, gdy to czytacie i oglądacie te rzeczy, i prosimy was o to, gdyż te relacje, wydaje się, że nadal będą dla wielkości szoku,pamiętajcie, aby podziękować Ziemi i swemu Stwórcy za spowodowanie, że tak się stało w sposób taki, jaki jest. Utrzymujcie wdzięczność w waszych sercach, że nikt, albo bardzo, bardzo niewielu zostało skrzywdzonych. I świętujcie postęp, który jest robiony. W ten sposób możecie pomóc, aby ta tendencja utrzymała się. Ze strachem i obawami … cóż nauczyliśmy was wystarczająco temat skutków strachu i obaw, czyż nie?

Chcielibyśmy poprosić również rozszerzenie tego myślenia na inne typy zmian, które są w trakcie realizacji, polityczne, gospodarcze i społeczne zmiany. Zmiany tego rodzaju najprawdopodobniej będą mieć trochę mniej niż przyjemne skutki. Ale to się dzieje. Robicie to. I prosimy, spróbujcie mieć mądrość, widzieć swoją własną mądrość, gdy tworzycie ją w czymś mniejszym niż jedna noc klęski.

Pomyślcie teraz o murze, który został obalony lata temu w Europie. Nikt się tego nie spodziewał. Stało się to w jeden dzień. Jednak już teraz wiecie, że małe i niepostrzeżone zmiany przyniosły to w okresie czasu, i zrobiły to bez wielkiej utraty życia.

Wy, moi drodzy, jesteście o wiele bardziej potężni i mądrzy niż macie odwagę oddać sobie kredyt. W związku z tym, to zrobimy jeszcze jedną rekomendację. Ośmielcie się to zrobić. Gdy zrozumiecie to o sobie, będziecie zmieniać rzeczy w taki sposób, którego teraz nie możecie sobie wyobrazić.

Myślimy, że to wystarczy na teraz. Idźcie w pokoju i będziemy mówić wkrótce.
07 marca 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

źródło: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s