Nadszedł czas, abyście stali się alchemikami, którzy przemieniają ołów przeszłości w złoto waszej teraźniejszości

hilarion2

 

Hilarion, 24 lutego – 3 marca 2013

Umiłowani

W miarę jak idziecie przez swe życie codzienne, zauważacie wokół siebie coraz więcej dowodów subtelnych działań wyższych wymiarów. Sytuacje, które dawniej były bardzo drażliwe i niestabilne, teraz wydają się po prostu rozpuszczać i przechodzić w stan spokoju i harmonii. Przydarza się to wszystkim na Planecie, na poziomie indywidualnym i zbiorowym, i jest to dostrzegalne szczególnie dla wszystkich pracowników Światła, gdyż są oni bardziej wrażliwi na napływające nowe energie. Pozwalajcie, aby te energie przepływały przez was bez oporu, a wszystko będzie dobrze. Każde z was widzi, że to się dzieje i odkrywacie, że wypowiadanie waszej prawdy z odwagą i determinacją przynosi wam w życiu korzyści, a nie odwrotnie, w miarę jak wy i inni wokół was dostrajacie wzajemnie swoje spostrzeżenia i poglądy.

Te efekty będą się utrzymywać, gdy oczyszczacie się z waszych ukrytych myśli, których wcześniej nie dostrzegaliście jasno. Wasze ludzkie jaźnie przez całe życie gromadziły myśli, które ograniczały waszą zdolność życia w pełni waszego potencjału. Czasami te myśli muszą zostać wyrażone z dużą mocą, aby uwolnić was od ich skutków.  Kiedy do tego dochodzi, proście Aniołów Fioletowego Płomienia, aby oczyścili i przetransmutowali słowa, które zostały   wypowiedziane w atmosferę, i przemienili tę energię w białe i czyste Światło dla najwyższego dobra wszystkich. Proście także, aby to, co zostało uwolnione z waszego wnętrza, natychmiast zostało zastąpione białym czystym Światłem.

Każda dusza na ścieżce Wzniesienia powinna codzienne kontynuować swoją pracę nad świadomą kontrolą myśli, gdyż teraz usuwacie chwasty, aby umożliwić nowy wzrost i rozwój w ogrodzie waszego życia. Zasiewajcie nasiona, które pozwolą wam wzrastać i rozkwitać na nowo zaoranym polu Złotego Wieku, które oczekuje waszej uwagi. Każda myśl, zasiewana w świadomości kolektywnej, która podnosi jakość życia, powróci, by was zasilić, i pomnoży dobro, które na was czeka. Każda wyrażana przez was pozytywna intencja przyniesie korzystne rezultaty, które was zaskoczą i sprawią wam radość.  Nadszedł czas, byście stali się alchemikami, którzy przemieniają ołów przeszłości w złoto waszej  teraźniejszości.

Kiedy staniecie się ekspertami w kontrolowaniu waszych procesów myślowych, będziecie podekscytowani możliwościami, jakie każde z was, jako współtwórca z Nieskończoną Jednią, może przynieść waszemu światu. Proces ten rozpoczyna się najpierw w waszym życiu osobistym, i tu uczycie się jak pokierować potężną energią waszych myśli tak, aby zamanifestować satysfakcjonujące was formy. Ta umiejętność was zachwyci i wypełni wasze dni w miarę jak będziecie podążać za swoim sercem i swymi marzeniami. Radość z każdego doświadczenia będzie wzrastała wykładniczo, a kiedy każde z was nauczy się używać swojej energii w nowy sposób, polepszy to również życie osób z waszego otoczenia. Uczucie radości rodzi więcej tego samego, i ono jest właśnie wibracją, która unosi was ku wyższym wymiarom.

Bądźcie nadal pionierami pokoju i ambasadorami Światła, szkolącymi każdego dnia swoją nową moc i umiejętności. Nie martwcie się, kiedy stare, ukryte myśli znajdą swoją drogę na powierzchnię, aby miały możliwość się wyrazić. Z wyższej perspektywy wszystko jest w porządku. Bądźcie łagodni i dobrzy dla siebie, gdyż jesteście w procesie masowej przemiany całej swojej istoty obecnej w waszym ciele fizycznym, i jest to coś, co nie miało miejsca nigdy przedtem na żadnej innej planecie.  Widzimy, że wszystko idzie dobrze i przynosi korzyści każdemu z was. Proście nas o to, a otrzymacie.  Najważniejsze, abyście pamiętali, że musicie poprosić.

Do następnego tygodnia…

JAM JEST Hilarion

Przekazała Marlene Swetlishoff
©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace
http://www.therainbowscribe.com

Przetłumaczyła Ludmiła, edycja Krystal

źródło: http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s