Archanioł Michał: Jesteście o wiele potężniejsi i mądrzejsi niż odważacie się przyznać


Tym razem chcielibyśmy powiedzieć o zmianach, które wydarzają się w waszym ziemskim domu, a które w dużym stopniu są ignorowane przez wasze media i wasze rządy.

Jednakże informacje te i tak do was docierają. Nie wszystkie z nich, ale dość dużo. Widzicie codzienne doniesienia o trzęsieniach ziemi, wulkanach, zapadliskach, powodziach i burzach. To prawda, że pewne rzeczy zostały wzmocnione, jeśli nawet nie stworzone przez ludzką ingerencję. Teraz nie wydarza się to na szeroką skalę, gdyż te rzeczy są dość kosztowne, a nie wydawały się wywierać zamierzonych efektów.

Chcielibyśmy powiedzieć jednak o jeszcze dwóch sprawach. Te podstawowe informacje nie są niczym innym niż to, co otrzymaliście już wcześniej od wielu innych chanelerów, ale chcielibyśmy podkreślić te dwie informacje, gdyż, jak się wydaje, nie zdołały one dotrzeć do tych, którzy w serwisach nieoficjalnych donoszą wam o tych rzeczach.

Po pierwsze to, co się wydarza, jest niezbędne samej Ziemi, gdyż przekształca się ona w przepiękną istotę i stwarza przepiękne życie tam, gdzie jej dzieci stworzyły śmierć i brzydotę. Robi ona te rzeczy w taki sposób i w takich miejscach, aby nie spowodowało to szkód dla życia i dobytku na większą skalę. Życie jest dla niej cenne. Wasz spokój umysłu i ducha również. Uważamy, że rozumiecie, iż beton, stal i interesy nie są aż tak cenne, choć tam, gdzie żyjecie, tak właśnie się dzieje.

Każde z tych naturalnych wydarzeń uwalnia pewne napięcia, które muszą zostać uwolnione. Gdyby się to wydarzało w innych miejscach lub mniejszej ich ilości, wyrządziłoby to wielkie szkody.

Teraz powiemy o tej drugiej sprawie. Pragnęlibyśmy, abyście wtedy, gdy czytacie i oglądacie takie rzeczy – a prosimy was o to, gdyż ci, którzy was o nich informują, wciąż mają na celu wywołanie sensacji – abyście wtedy pamiętali, aby podziękować Ziemi i waszemu Stwórcy, że wydarza się to w taki właśnie sposób. Utrzymujcie w swych sercach wdzięczność, że nikt, albo tylko bardzo niewielu, ucierpi w trakcie tych przemian. I świętujcie dokonujące się postępy. W ten sposób możecie dopomóc w utrzymaniu się tej tendencji. Jeśli pojawiają się strach i obawa…no cóż, mówiliśmy wam wystarczająco dużo o skutkach strachu i obaw, nieprawdaż?

Chcielibyśmy was również prosić, abyście objęli tym sposobem myślenia i inne rodzaje przemian, które są w toku – przemiany polityczne, ekonomiczne i społeczne. Zmiany tego rodzaju najprawdopodobniej nie będą zbyt przyjemne. Ale się wydarzają. Wy je stwarzacie. Prosimy, abyście postarali się ujrzeć swą własną mądrość, gdy to wszystko stwarzacie w taki sposób, by było jedynie wydarzającym się przez jedną noc zamieszaniem.

Pomyślcie teraz o murze, który runął wiele lat temu w Europie. Nikt nie widział, że się to zbliża. Wydarzyło się to w ciągu jednego dnia. Jednakże rozumiecie, że doprowadziły do tego niewielkie i niedostrzeżone zmiany, które trwały przez pewien czas, i wydarzyło się to bez straty większej liczby istnień.

Wy, kochani, jesteście o wiele potężniejsi i mądrzejsi niż odważacie się przyznać. I zaproponujemy wam jeszcze jedną rzecz w tym duchu. Odważcie się to uczynić. Kiedy uświadomicie sobie, że tak jest, dokonacie tej przemiany w sposób, jakiego jeszcze nie umiecie sobie wyobrazić.

Chyba wystarczy jak na teraz. Idźcie w pokoju, a my wkrótce się odezwiemy.

Przekazał Ron Head, 7 marca 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/03/07/you-are-far-more-powerful-and-wise-than-you-dare-to-give-yourselves-credit-for/

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s