Przedstawiciele Boga. Matka MARIA

MATKA MARIA

 

Tłumaczenie poniższego Przekazu ze Światła dedykujemy Joannie Ś.
Droga Joanno – dziękujemy Ci za Sponsoring naszych tłumaczeń.
Z pozdrowieniami z Serca do Serca. Team TERRA.

Ukochane Dzieci Ludzkie,
Dzieci Stwórcy a mimo to sami bogowie w ludzkiej postaci!

 

Zaczął się Czas, w którym macie wejść w bezpośredni kontakt z Bogiem.
Często ogłaszany, często słyszany, lecz ten fakt wciąż bez śladu przechodzi obok Ludzi.

Zaufanie i oddanie „sprawdzonym” instytucjom kościelnym jest nadal jeszcze pokaźne, lecz jest oznaką tego że Człowiek wciąż jeszcze oczekuje rozpoznania, szczęścia i oświecenia ze strony gotowych duchowych norm.

Jak długo Człowiek pozostaje uwięziony przez Religię tak długo Wolność jest odległa. Jak długo Człowiek nie przełamie tego ogrodzenia, tak długo nie ma tych rozpoznań które są możliwe i które należy teraz zdobyć.

I Religie – tak jak Siły Starego Czasu – podsycają nowe społeczno-polityczne normy, aby Ludzie pozostali całkowicie „zagmatwani” i aby nigdy nie mogli uciec z Koła Narodzin i Ponownych Narodzin.

Po tym jak Kobiety zostały uczynione takimi samymi jak Mężczyźni i przy tym awansowały jedynie na „lepszych Mężczyzn” teraz stawia się pod znakiem zapytania taką Płciowość.
Bezpłciowy Człowiek jako cel nowego Świata.

Dlaczego?
Aby zabrać Ludziom każdą ich indywidualną Ekspresję by Ludzie przeżywali się jako „ani to, ani tamto” – a nie jako Mężczyzna czy Kobieta.

Wiedzcie przy tym jedno, bo również i to rozchodzi się w świecie ezoteryki jako wielka pomyłka:

Tylko poprzez Oświecenie Człowiek jednoczy się ze swoimi męskimi i żeńskimi Energiami i staje się doskonałym.
Oświecona Istota jest zarówno Mężczyzną jak i Kobietą, żeńska jak i męska niezależnie od Płci noszonej przez jej Ciało.
W Stanie Oświecenia przyjmowane jest wszystko i wszystko jest doskonałe, nic nie jest likwidowane ani niszczone. Oświecenie oznacza CAŁKOWITE przyjęcie wszystkiego co JEST.

Starania ku temu by stworzyć „bezpłciową Ludzkość” nie mają nic wspólnego z Oświeceniem! Wręcz przeciwnie!

Przez to zaprzecza się Aspektowi z powodu którego Człowiek przyszedł by żyć na Ziemi i nie jest ten Aspekt transcendowany.

Duchowy, androgeniczny Człowiek jest doskonały. Androgeniczny Człowiek sztucznie stworzony przez Społeczeństwo traci znaczącą Ekspresję która możliwa byłaby poprzez Doświadczenia i Ewolucję: mianowicie podniesienie się ponad wszystkie ograniczenia za pośrednictwem Rozpoznania Boga – jak i również za pośrednictwem Płci po tym jak ona została całkowicie przeżyta i przyjęta. Jednak dziś ma miejsce wyrzekanie się Płci i ten kto wyrzeka się choć najmniejszej części swojej Istoty nigdy nie może być podniesionym do tego Wyższego.

To jest skonstruowana Sytuacja którą wymyślili Starzy Władcy Świata aby nadal Ludzi trzymać w szachu.
Albowiem Człowiek ograbiony z Płci jest łatwy do kierowania ponieważ brakuje mu znaczącej części jego Samo-Zrozumienia.

To co jest błogosławieństwem dla Oświeconego – ponieważ przyjął wszystko całkowicie – jest przekleństwem dla tych Ludzi którym to zabrano zanim mogli jeszcze to przyjąć.

To oznacza: bądźcie uważni przy każdej z takich Agend, bo to co będzie Wam się sprzedawać jako nową obietnicę pojednania Ludzkości jest tylko nowym oszustwem dokonywanym na Waszej Istocie, na Waszej integralności (*spójności), na Waszej Ekspresji Życiowej aby Was osłabić i aby nadal można było robić z Wami to co się chce.

Mężczyzna i Kobieta zostali stworzeni przez Boga dla tego Poziomu – i to z dobrego powodu. Aby Człowiek mógł się doświadczyć jako Kobieta LUB Mężczyzna.

Zaprzeczanie temu jest tak jakby pszczoła zaprzeczałaby że rusza do lotu dzięki zapachowi kwiatu i zaprzeczałaby również że jej jedynym przeznaczeniem jest to by utrzymać przy Życiu jeden wielki Organizm.

Role Mężczyzny i Kobiety mogą być dopiero wtedy pokonane jeśli Człowiek przeżył je całkowicie. Wtedy następuje Oświecenie i jednoczą się Pola i zostają doprowadzone z powrotem do swojego pierwotnego Źródła.

Na Ziemi panują jednak razem Mężczyzna i Kobieta i zarówno Kobieta jak i Mężczyzna pozostają samorządnymi, samoświadomymi Istotami ze specyficznymi Znakami Szczególnymi i specyficznymi Formami Ekspresji. Dopasowywanie lub likwidowanie tego prowadzi do tego że Człowiek jest powstrzymywany od jego faktycznej Ewolucji do Światła i prowadzi do tego że Człowiek doświadcza zamętu i ląduje na mieliźnie.

Albowiem zanim jeszcze Człowiek dojdzie do pytania „KIM JESTEM?” musi być on całkowicie w swojej Płci, musi przyjąć ją w Bezwarunkowej Miłości i wyrażać się poprzez nią w sposób wolny i niewzruszony.

Mężczyzna jak Mężczyzna, Kobieta jak Kobieta, ta wiecznie męska reguła, ta wiecznie żeńska reguła. To likwidowanie (*znoszenie) Płci jest drogą na której brak jest Rozpoznania i Prawdziwej Natury Człowieka.

Kto dziś mówi że Płci Ludzkie mają zostać usunięte bo Role Płci są niepotrzebne i nie wnoszą nic do Jedności Ludzi, ten się myli pod każdym względem, albowiem zaprawdę:

Przyszliście na Ziemię aby wypełnić Wasze Role Płciowe i aby w tej wyjątkowości działać dla błogosławieństwa Matki Ziemi i w ostatnim tego kroku rozkwitnąć, przez co osiągniecie Oświecenie.

GDYBY STWÓRCA CHCIAŁ ABY MĘŻCZYZNA I KOBIETA BYLI „TACY SAMI”,
TO TAK BY WAS STWORZYŁ.

Robienie Boskiemu Planowi na przekór oznacza odrzucenie Potencjałów dla Ewolucji do Światła i dokładnie to „Siły Starej Władzy” nadal czynią z Ludzkością.

W ostatnim Buncie przywłaszczają sobie tą Metodę – to są ostatnie Instrumenty Władzy by osłabić Ludzkość i ja ogłaszam Wam:
zanim jeszcze się to urzeczywistni, Świat zostanie odnowiony od podstaw!

Jest to dla Was niewyobrażalne, jednak w pewności Nieba ponieważ to Ciemne traci każdą Moc gdy napotyka kosmiczno-duchowe Światło a co dzieje się na tym Świecie i w tym Świecie dzięki Łasce Boga.

Tak więc nie dajcie się oszukać i wiedzcie:
Prawda jest w Was samych, w Was samych spoczywa wszystko i w Was samych wszystko zostanie obudzone do Życia!

Wszystko zależy od Was samych!
Tak długo jak ufacie mądrościom Starych Religii – oddajecie Berło Samorządności i jesteście czynieni Sługami, uzależnionymi od tych którzy podają się za Przedstawicieli Boga.

Bóg nie zna żadnych „Przedstawicieli” bo całe Życie autentycznie wywodzi się z jednego Pra-Źródła Wszystkich Żyć które jest Bogiem.

Tam nie ma miejsca na żadnych „Przedstawicieli”.

Każdy kto śmie reprezentować Boga, nie rozpoznał się sam i nigdy Boga nie widział.

Albowiem rozpoznać się samemu jako Bóg – to jedno, natomiast siebie samego wystylizować na Przedstawiciela Boga ma zupełnie inną Energię i Siłę i jest oddalone od każdej Duchowej Prawdy.

Księża i Guru tych dni przeżywają Punkt Zwrotny, przeżywają Czas w którym kończą się ich wpływy i oni przeżywają jak ich duchowy zamek rozpuszcza się w powietrzu.

Kto teraz rozpozna że jedynie sam Człowiek może stworzyć połączenie z Bogiem, ze Stwórcą, ten zwycięży albowiem prawdziwym (*autentycznym) jest ten który żyje na Ziemi ze swoimi wszystkimi specyficznymi Znakami Szczególnymi i jest całkowicie świadom swojej Duchowej Natury w każdym momencie swojego Życia.

Zaufajcie tej Prawdzie a przebudzicie się jeszcze zanim zakończy się Czas Snu.

Ukochane Światło,

Boska Matka oczekuje Ciebie na swoich kolanach,
Boski Ojciec oczekuje na Ciebie z Pieczęcią Samorządności
abyś mógł żyć wiecznie, abyś mógł stać się wytrwały,
abyś mógł wciąż rosnąć i abyś mógł rozkwitnąć w pełni kwiecia.

Błogosławieństwo Nieba jest z Tobą, bo Ty rozpoznajesz jak kontynuowana jest Gra na Ziemi, bo Ty rozpoznajesz przy tym jakie jest Twoje Zlecenie.

Bo Ty jesteś Wieczny,
bo Ty jesteś Miłością,
bo Ty jesteś Nieskończony.

Matka MARIA

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

źródło: http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/03/10/10-03-2013-przedstawiciele-boga-matka-maria/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s