Siew. Matka MARIA

MATKA MARIA

Ukochani Ludzie,

 

Duchowy Świat mówi Wam o Samoodpowiedzialności, Wy uczycie się tego, Wy zdobywacie umiejętności które prowadzą do Szczęścia i Szczęście przepowiadają, łączą Was z Bogiem i formują Was w samoświadome i samorządne Istoty.

Tak, Ja Matka wszystkich Ludzi, widzę jak idziecie w tym do przodu i jak bardzo uwewnętrzniacie Lekcje Nieba.

Ci z Ludzi którzy chcą się obudzić, przebudzą się,
to jest pewne i od tego nie ma ucieczki.

A jednak przeszkadza się Wam w Przebudzaniu,  zapobiega mu się, jesteście trzymani i odciągani by opóźnić Przemianę i aby zwycięstwo Światła wydarzyło się w innym Czasie.

To że te zamierzenia nie udadzą się jest pewnym, jednak pewnym jest również że Ludzkość musi odzyskać swoje Prawo do Samodecydowania i Samourzeczywistnienia bo Stare Moce ani nie odejdą ani dobrowolnie nie ustąpią pola Światłu.

Dla wszystkich Ludzi którzy wierzyli w to że czas walki się skończył to Przesłanie jest tym, które przygotuje ich na te okoliczności.

I Ja, Boska Matka Wszystkich Żyć jestem tego Posłańcem, albowiem tak jak Matka Ziemia zrzuci i uwolni to zgniłe, tak samo rozpuści się każda niesprawiedliwość na Poziomie Ludzkiego Społeczeństwa i to pod ochroną wszystkich Niebiańskich Mocy – Niebiańskiego Ojca i Niebiańskiej Matki którzy są przy tym Jednym.

Pomyłką jest wierzyć w to, że Boska Matka się cofa gdy chodzi o to by wywiesić flagę, gdy chodzi o to by odpowiednio wyjść temu zgniłemu naprzeciw, gdy chodzi o to by Siłą Samo-Upoważnienia Ludzkości usunąć wszystkie Pola Zakłócające, aż stanie się Światło na tej Planecie Miłości.

Ogromna walka stoi przed nami, Wielki Czas który przyniesie zwycięstwo Wielkim Wojownikom którymi jesteście. I w przednim rzędzie stoją Anioły, Archanioły, Wniebowstąpieni Mistrzowie i Stwórca Wszystkich Żyć. My tworzymy Korytarz Światła który Was bezpiecznie przeprowadzi przez ten burzliwy Czas.

To co tutaj pokazane jest w zaszyfrowany sposób oznacza że jest czas na to aby się podnieść, oznacza że jest czas na to aby powstać przeciwko niesprawiedliwości, oznacza że jest czas na zaliczenie ostatniej ze wszystkich walk Spolaryzowanego Świata.

Ci którzy mówią Wam że wszystko jest już uwolnione i że na Ziemi nadszedł już 5 Poziom Wymiaru, Ci którzy mówili Wam iż skończył się czas walki i że sama walka jest Iluzją uczynili to tylko dlatego aby utrzymać Ludzi uległymi i aby mogli o nich (nadal) decydować.

Kto dziś wierzy – biorąc pod uwagę sytuację na Świecie – że ona rozwiąże się sama z siebie, ten jest w błędzie, błędzie który został świadomie zasiany przez Ciemne Siły w  Świecie Duchowym tylko dlatego aby nadal mogły brać udział w Grze.

Tak, ten Świat jest zapewne Iluzją, jednak Wy jesteście prawdziwi na tym Świecie Iluzji i w odpowiednim czasie tą Iluzję opuścicie – mianowicie wtedy
GDY WYPEŁNICIE TĄ ILUZJĘ ŚWIATŁEM.

Aby mogła spełnić się ta Przemiana potrzebni są zdecydowani Ludzie, Ludzie którzy nie cofną się do swoich domów modlitewnych by ukoić się w fałszywym bezpieczeństwie a nie Ludzie którzy wzniośle mówią o Bożym Świetle podczas gdy na Ziemi nadal jeszcze Ciemne rozchodzi się niczym wrzód który cały czas rośnie dalej.

Tak, Królestwo Nieba na Ziemi musi być przez Ludzi nabyte, musi być przez nich wymagane i zdobyte. I to dzieje się samo z siebie jeśli Ludzie stoją za tym murem w sposób oczywisty, jeśli wychodzą odważnie i zdecydowanie naprzeciw Bałaganowi tego Czasu i jeśli pojmują że Transformacja tego Świata jest również kwestią walki którą ze zdecydowaniem powinni prowadzić Wojownicy Światła tego Czasu.

Od Matki Wszystkich Żyć oczekujcie tego że będzie Was wspierać we wszystkich sprawach, albowiem Ja żywię Was Siłą i Miłością gdy rezygnujecie i stajecie się zniechęceni, Ja niosę Was gdy słabniecie i Ja dbam o Was jeśli sami nie umiecie już o siebie zadbać bo Wydarzenia tego Czasu doprowadziły Was do granic Waszych możliwości.

Dziś usuwam belkę w Waszym oku abyście mogli zobaczyć to, czego dotychczas zobaczyć nie mogliście, abyście mogli zobaczyć co trzeba zrobić i za pośrednictwem czego Światło toruje sobie niepowstrzymanie Drogę.

Dziś usuwam ostatnie Iluzje dotyczące Przemiany, bo co daje Rolnikowi to że ma nawet najlepsze Ziarno i posiada najlepsze Pole jeśli nie pozwala mu się na wysiew tego Ziarna i na uprawę tego Pola.

Idźcie w głębokiej Miłości, głębokim Pokoju i w pewności że Bóg wesprze każdą pełną Światła czynność na Drodze do Zwycięstwa – Wy stawiacie te kroki, Stwórca jest Drogą, celem jest Miłość i ostateczne uwolnienie Świata od Iluzji Ciemności.

Światło zwyciężyło, jednak tą Rzeczywistość możecie odziedziczyć dopiero wtedy, gdy uwolnicie się od Iluzji tego że wszystko zostało już uczynione na Poziomie Bytu na którym działacie jako Człowiek pośród Ludzi.

Oprzyjcie się Manipulacjom i rozpoznajcie Pomyłki które się rozpowszechniły na „duchowej scenie” albowiem aktywnym (*czynnym) jest ten który się sam uwolnił i który wnosi całą swoją Siłę w uwolnienie tego Świata.

W Wieczności z Wami i z Życiem wszędzie.

Matka MARIA

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/03/11/11-03-2013-siew-matka-maria/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s