Wiadomości od Mateusza: 11 marca 2013

Otrzymane przez Suzy Ward
www.matthewbooks.com

Z miłosnymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, to jest Matthew. Jak chcielibyśmy, żebyście mogli zobaczyć Ziemię z naszego punktu widzenia, więc moglibyście zobaczyć, że jej burzliwe podróże są zakończone, i ona jest na spokojnych wodach. Najprawdopodobniej”cisza” nie jest tym, co moglibyście pomyśleć o swoim świecie,ale „Kiedy wszystkie cuda Złotego Wieku przyjdą?” , dobrze, przyjdą.

Wiele cywilizacji było dopuszczonych przez Boga, aby pomóc Ziemi osiągnąć bezpieczną przystań w tym momencie w waszym liniowym czasie, ale w czasie jej procesu wznoszenia, jej mieszkańcy mieli za zadanie zmiany społeczne. Żadna inna cywilizacja nie może tego zrobić w Waszym imieniu, ponieważ Ziemia jest Waszym światem i musi być rodzajem świata, którego, Wy wspólnie, chcecie.

Lightworkers, w tym dusze, które nie myślą o sobie jako o takich, ale w rzeczywistości idą przez życie boskimi sposobami, zarządzane szlachetnie podczas ekstremalnie trudnych dekad Wzniesienia. Każdy z was ma największy podziw i szacunek istot światła w całym wszechświecie.

I wiemy, jak bardzo jesteście spragnieni obiecanej chwały Złotego Wieku, aby się objawiła, więc jesteście zmartwieni, ponieważ istnieje niewiele dowodów, że jest to w toku. Faktycznie, jest wielki postęp w wielu obszarach za kulisami, i nawet mainstream media donoszą o instancjach, które wskazują zachęcającą tendencję wzrostową. Mimo tego, ogromne zmiany nie przyjdą tak szybko, jakbyście chcieli.

Wy wiecie, że wszystko jest energią wibracji o jednej częstotliwości lub innej, a ponieważ energia jest neutralna i nie ma zdolności rozumowania, nie może odróżnić, czego chcecie, a czego nie. W konsekwencji, gdy myśli i uczucia ludzi strzelają w kosmos, wszechświat zapewnia osobom okoliczności, których energia odpowiada energiom na których oni się koncentrują na bazie prawa przyciągania, które jest w ciągłym działaniu.

Ale większość dusz w waszym świecie nie wie, jak energia i ich wrodzone moce Współtworzenia działają. Oni koncentrują się na sytuacjach, których nie chcą kontynuować, a tym samym otrzymują ich więcej. Ponieważ tak wiele osób wysyła energię smutnych, wściekłych i zrozpaczonych myśli i uczuć na temat sytuacji na świecie, wasze społeczeństwo jako całość jest pod wpływem efektów tego, co daje : powolne tempo zmian.

Innym powodem, że rzeczy mogą wydawać się poruszać w tempie ślimaka jest również wzgląd na brak wiedzy. Ponieważ większość osób w świecie wciąż jest zamknięta w ograniczonej świadomości trzeciej gęstości, to oni nie wiedzą, że trzeba pytać i prosić wewnątrz siebie, gdzie wszystkie prawdy są znane. Bez tej wszechwiedzy na poziomie duszy, świadomość przetwarza informacje z perspektywy ego, a ponieważ ego obsługuje osobiste pomysły i poglądy, które bardzo często są sztywno ustalone, rzadko ego może zobaczyć sytuację z innych perspektyw albo rozróżnić prawdę i fałsz.

Podamy przykład. My i wielu innych posłańców w świetle powiedziało wam prawdę o Barack’u Obama, wysoko rozwiniętej duszy z cywilizacji mocno zaawansowanej w duchowości, inteligencji i starożytnej mądrości. Najwyższa rada uniwersalna pytała go, czy opuści ojczyznę i przyjmie misję prowadzenia Stanów Zjednoczonych i waszego świata w erę pokoju, dobrobytu i jedności.

Wyjaśniliśmy, że jego misją, która wykracza poza politykę ogólnoświatową, jest dostarczenie planu Złotego Wieku, który jest zgodny z wizją Gai, mieszkańców Ziemi żyjących w harmonii ze sobą i z naturą. Następnie ciało planetarne Gai i wszystkie jej formy życia będą w równowadze, gdzie wszystko jest jasne. Poprosiliśmy o przesyłanie światła do prezydenta Obamy, ponieważ to będzie przyspieszać dzień, kiedy ta równowaga zostanie osiągnięta.

Również wspomniano w poprzednich wiadomościach, że wytrwałość ciemnych spowodowała dziesięć lat opóźnienia w waszych postępach jako społeczeństwa. Opóźnienie nie przeszkodziło wzniesieniu Ziemi ani o trochę – jej czas był predestynowany, alepoważnie ograniczyło możliwości Obamy w prowadzeniu misji, ponieważ potężne jednostki Illuminati nadal miały moc wykoleić, zakłócać lub obejść jego wysiłki.

Duża część ich skuteczności pochodzi od ludzi, których postrzeganie według 3-ciej gęstości wysyłało naprzód energię „anty-Obama” myśli i uczuć. Ta energia zasilała ciemnych, i umożliwiła im utrzymanie silnego Uchwytu na staraniach prezydenta, aby przenieść wasz świat ku wizji Gai.

To naturalne, kwestionować, dlaczego to zabijanie, a wielu uważa, że zatwierdzenie Obamy wykorzystania bezzałogowych samolotów pokazuje, że nie nie jest ze światła. Ta perspektywa pomija ten istotny element: Celem Dronów „jest zabić tak mało osób, jak to możliwe, i zakończyć wojny tak szybko, jak to możliwe.

Zawsze siły wojskowe w ziemskich cywilizacjach działały w mentalności trzeciej gęstości, która mówi, że wyeliminowanie przeciwnika jest patriotycznym obowiązkiem i utrzymujesz to, dopóki nie wygrasz. Tak od tysiącleci obie strony w wojnach unicestwiają siebie, używając najbardziej aktualnych broni. Teraz, to obejmuje drony, których celem są osoby, które są uważane za mistrzów terroryzmu i powodują mniej ofiar niż rozciągnięte bitwy naziemne powodowałyby.

W rzeczywistości jest to godne pożałowania, że te bronie zabierają życia kobiet, mężczyzn i dzieci, którzy nie szkodzą nikomu. Brutalnym faktem każdej wojny jest, że wielu cywilów jest rannych i zabitych wraz z walczącym wojskiem, nie wchodzimy w niezmierzone szkody psychiczne doświadczane przez wszystkie dusze w strefach wojennych. bądźcie podniesieni przez wiedzę, że serca i umysły kontynuują otwieranie się, żadna dusza nie będzie chciała zabić drugiego za pomocą jakichkolwiek środków dla jakichkolwiek celów.

Również przytoczymy Hugo Chavez’a, niedawno zmarłego prezydenta Wenezueli, którego media w Stanach Zjednoczonych przedstawiają jako złego faceta, a który pracował przeciwko najlepszym interesom państwa. To, przeciwko czemu Chavez pracował było ciemnym wpływem Iluminatów w tym kraju, jego własnym i innych narodów Ameryki Łacińskiej, i miał duży sukces w wypędzaniu ich z Wenezueli.
Chavez nie mylił się sądząc, że jego nowotwór nie wystąpił naturalnie. Media, będące pod kontrolą Iluminatów oznakowały go „teoretyka spisku”, dlatego, abyście wierzyli, że wszystko w tej teorii jest czystym nonsensem. Determinacja Chaveza, aby uwolnić swój kraj z ich macek i poprawić jakość życia tych, którzy są zdeptani w dół nie pasowała do „porządku obrad” ciemnych. Czuli, że zamach może rozpocząć publiczną burzę zamiast ułatwić im odzyskanie kontroli nad bogactwem zasobów naturalnych Wenezueli, a ponieważ mieli środki do zainicjowania raka, jest to tym, co zrobili. Jego ciało po prostu nie poddało się aż tak szybko, jak się spodziewali.

Znamy prawdę o tych dwóch ludziach, których umysły 3-ciej gęstości postrzegają jako co najwyżej kontrowersyjne postacie politycznych i ideologicznych „ZA” i „PRZECIWKO”, zwolenników i przeciwników. Ale w żadnym wypadku „strony” nie są ograniczone do krajowych liderów – to jest ta samo we wszystkich kwestiach, które są podziałami oblegającymi wasz świat! „Prawo” i „lewo” w każdej sytuacji zachowuje generowanie paliwa dla obydwu stron – podgrzewane uczucia są intensywniejsze i nierównowaga patowych sytuacji jest wydłużona.

Rozważmy: Rządy z zapasami broni jądrowej mówią innym rządom, to jest OK dla nas, aby je mieć, ale wy nie możecie, bo nie mamy do was zaufania. Czy Rządy, którym powiedziano, że nie są zaufane, będą miały zaufanie do motywów rządów, które posiadają tę broń?

Jeżeli najbardziej krzykliwi rzecznicy w „mających broń” krajach spotkają się z równie nieprzejednanymi narodowymi przywódcami tych, którzy chcą się rozwijać, to mogą zacząć racjonalnie dyskutować swoje „nienaganne” perspektywy. Tylko w ten sposób mogą strony odejść z ich pozycji i osiągnąć wspólne wnioski, poczucie, że całkowite rozbrojenie jądrowe jest jedynym sposobem, aby upewnić się, że nigdy nie będą takie bronie być używane.
Szczególnie w Stanach Zjednoczonych, przemoc z bronią jest gorącym sporem. Strona, która chce zakazać sprzedaży konkretnych broni i amunicji jest tak uparcie zakorzeniona w jej opinii, jak ci, którzy powtarzają jak papuga „prawo drugiej poprawki”, aby mogli mieć wszystkie karabiny i kule, jakich chcą. Obie strony muszą przedyskutować swoje odmienne poglądy, aby mogli przejść do wspólnej chęci zmniejszenia ilości zgonów od kul.

Żadna z tych dwóch kwestii nie zostanie rozwiązana w ciągu nocy, ale będzie punktem wyjścia dla obydwu, co ostatecznie będzie skutkować zakazem broni wszystkich rodzajów. Pamiętajcie, że świat, który wciąż współtworzycie w czasie liniowym już istnieje w kontinuum dokładnie taki, jak chcecie i zobaczycie, że wasz wybór jest, że broń nie maj miejsca w Złotym Wieku Ziemi.

Aborcja jest innym problem z bardzo różnymi spojrzeniami i także są kara śmierci i postępowanie krajowych gospodarek, bezrobocie i bezpieczne źródła energii.

Ponieważ wszystkie te i wiele innych ważnych światowych sytuacji powoduje poważne niepokoje, to nie znaczy, że ciemni nadal są za sterem! Niektórzy którzy zbiegli z szeregów Iluminatów stali się lightworkers. Niektórzy zmarli, a ci, którzy wchłonęli wystarczająco dużo światła podczas grudniowego przesilenia, aby ich ciała działały albo będą w dalszym ciągu obejmować światło albo umrą. Jednak ci, którzy wcześniej byli w stanie powodować rozległe spustoszenia zostali usunięci z tych pozycji lub ich wpływ jest zerowy.

Wojny nadal szaleją, ponieważ obie strony szczerze wierzą, że ich przypadek jest sprawiedliwy. W niektórych przypadkach, konieczność pomszczenia ataków na ich przodków była wpajana bojownikom, gdy byli mali. Równie silne uczucia przywiązują ludzi, którzy walczą o wolność od tyranii władców, którzy postrzegają bojowników jako zdrajców destabilizujących kraj. Inne osoby walczą, aby utrzymać swoją koncepcję religii, jakkolwiek pokręconą, przed przejęciem przez niewierzących. Stopniowo zwaśnione strony w tych różnych sytuacjach będą zmotywowane do negocjowania i współpracy dla obopólnych korzyści.

Są bardzo różne opinie o tym, jak rządzić krajami, które niedawno uzyskały niepodległość po długim panowaniu dynastii, ale znowu, nie ma ciemności w sercach obywateli. Po prostu, własne prawa, lub demokracja, jest nowa, i ludzie starają się znaleźć regulujące metody, które mogą służyć wszystkim w najlepszym interesie.

Najbardziej nieugięte osoby po obu stronach innych kwestii, jak już wspomnieliśmy nie mają raczej mrocznych intencji. To nie jest złośliwością wobec tych, którzy nie zgadzają się z nimi, że ludzie zaangażowani są w „trzymanie się swojej broni”, że tak powiem. Podobnie jak wszystkie inne umysły działające w świadomości trzeciej gęstości, ich przekonania są związanie z ego i chcą dla ich strony, aby wygrała za wszelką cenę.

Nasza ukochana ziemska rodzino, nie mówimy, że wszystkie dusze w waszym świecie potrzebują mieć tę samą opinię na temat wszystkiego, zanim zawirowania się skończą. To, o czym mówimy, jest wolą słuchania i zrozumienie nawzajem swoich przekonań musi poprzedzać rozwiązanie konfliktów. I to przyjdzie!
Ziemia wciąż wrasta w kolejno wyższe wibracje, które sprzyjają rozjaśnianiu i oświeceniu!, tego, co nazywacie „naturą ludzką”.Postawy po obu stronach wszystkich kwestii zmienią się stopniowo z gwałtownie kontrowersyjnych do rozsądnych, na etapie ustalania harmonijnego dyskursu, który będzie prowadzić do tego, że „części problemu” staną się „częściami rozwiązania” dla dobra wszystkich.

To dlatego lightworkers są potrzebni w każdym calu tak samo teraz, jak przedtem! Światło, jakie generujecie prostu Będąc, promieniuje na świat i dotyka wszelkie inne życie. Przez konsekwentne skupianie się wyłącznie na tym, co poprawia życie w waszym świecie, rozszerzycie światło w zbiorowej świadomości i przyspieszycie manifestację chwały Złotego Wieku.

Narody Ziemi muszą uwolnić ego, egocentryzm i często podłe duchowo perspektywy i zacząć żyć z serca. Miłość, najpotężniejsza siła w kosmosie, jest kluczem do zakończenia podziałów, nienawiści, biedy, ignorancji i przemocy, które utrzymywały wasz świat poza równowagą. Miłość jest kluczem do pokoju, obfitości, jedności ducha i ewolucją duszy.
To jest logiczne zastanawiać się: skoro Ziemia osiągnęła czwartą gęstość, więc jak to możliwe, że większość jej mieszkańców jest nadal w trzeciej? Istnieją dwa rodzaje gęstości, naukowo mówiąc. Jedna odnosi się do masy i lokalizacja masy Ziemi jest na dolnej „krawędzi” czwartej gęstości i będzie nadal rosła aż do osiągnięcia jej miejsca w piątej.
Inna gęstość odnosi się do ewolucyjnego stanu duszy, czyli poziom duchowego i osiągniętej przytomnej świadomości, i te dwa aspekt mogą się znacznie różnić. Niektóre cywilizacje, które są daleko zaawansowane w świadomości, albo poziomie inteligencji, nie mają ani odrobiny świadomości duchowej.

Ziemska populacja waha się dziś od trzeciej gęstości poprzez siódmą w ewolucji duszy. Dedykowani lightworkers są na 4-tej duchowo, są ciągle na duchowym szlaku, ale niektórzy są na tyle świadomi, że nadal pracują nad nie osądzaniem, coraz większą wyrozumiałością dla siebie i innych w postrzeganych krzywdach, starym poczuciu winy, wyrzutach sumienia, zaborczości i innych uczuciach, które emitują niski poziom wibracji. Stosunkowo niewiele jest dusz w gęstościach piątej i wyższych są tymi nazywanymi kryształowymi lub Indygo lub są członkami innych cywilizacji żyjącymi z wami.

Otóż, mówiliśmy o podstawowych czynnikach, które mają wpływ na tempo zmian w waszym świecie, ale są też inne. Na przykład, wszystkie sprawy prawne muszą przebiegać normalnym kursem waszych systemów prawa i sprawiedliwości, nie musicie nam mówić, że te koła nie obracają szybko.

Niektóre sytuacje prawne są oparte na gospodarce, i przejście od starego systemu do nowego jest celowo tak powolne, aby zapobiec strachowi i chaosowi. Ten dalekosiężny proces obejmuje nie tylko odzyskanie olbrzymich skradzionych przez Iluminatów fortun i przeznaczenie tych środków na miliardy zubożałych, ale takżeprzeniesienie się do globalnej gospodarki opartej na metalach szlachetnych; zaczynając od regulacji bankowych na całym świecie, a także ustanowienia sprawiedliwości w handlu, cłach, podatkach, wynagrodzeniach.

W tym ekonomicznym duchu NESARA, akronim National Economic Security and Reformation Act, jest dobrze znany w pewnych kręgach, ale niekoniecznie dobrze zrozumiany, i nic dziwnego. Rząd USA w witrynie sieci Web, gdzie NESARA otrzymuje nazwę National Economic Stabilization and Recovery Act, jest totalna dezinformacja,a channelowane wiadomości od ciemnych podmiotów które twierdzą, że są szanowanymi posłańcami światła również zawierają nieprawdy.

Nieporozumieniem jest m.in. pogląd, że ta ustawa to całość NESARA. Jak niewłaściwe, to jest! NESARA jest nie mniej niż przemianą świata i odnową duchową – to jest mistrzowski plan dla Złotego Wieku Ziemi.

Ponadto, istnieją różne interpretacje niektórych okteśleń w wiadomościach ze źródeł światła, takich jak „pakiety dobrobytu” lub podobnych odniesień do aspektów gospodarczych NESARA. Błędne interpretacje zawierają dużą ilość pieniędzy danych bezpośrednio dla każdej osoby na świecie, ogromne sumy danych dla niektórych osób na finansowanie konkretnych projektów, i wymazanie długów każdego za jednym zamachem.

Część NESARA odnosi się do likwidacji lichwiarskich stóp procentowych, ograniczenie niektórych kredytów i wyeliminowania innych, w szczególności pożyczek MFW i usuwania wielkich rachunków bankowych w zarządzaniu Iluminatów. Ale ekonomiczny sens ustawy kończy nadmierną rozbieżność pomiędzy „mającymi” i „biednymi” w waszym świecie. Ta nierównowaga będzie naprawiona, gdy nielegalnie zgromadzone majątki Illuminati zostaną użyte do łagodzenia trudnej sytuacji biednych ludzi, tak szybko jak to możliwe, i umieszczenia ich na solidnych podstawach odtąd.

Akt NESARA, który wzywa do dymisji całego rządu USA już nie obowiązuje. Akt ten został napisany więcej niż kilkanaście lat temu, kiedy prezydentem był najwyższej rangi Illuminati, on jest jednym z uciekinierów, którzy stali się aktywnymi lightworkers i prawie wszyscy w Kongresie byli albo członkami lub pod kontrolą Iluminatów poza rządem. Radujcie się z nami, że nie jest to ten przypadek już dziś!

Matko, dla czytelników, którzy chcą wiedzieć więcej o NESARA, być może, dlaczego ten przekształcający świat Plan zaczął się jako prawo Stanów Zjednoczonych, należy podać datę wiadomości z wyczerpującymi informacjami. [Sierpień 13, 2006, Specjalna Edycja NESARA http://www.matthewbooks.com/mm/anmviewer.asp?a=61&z=2] Dziękuję.

Powtarzamy naszych wiele zapewnień, że cokolwiek negatywnie wpływa na życie w waszym świecie, przestanie stopniowo. To obejmuje niewolniczą pracę i ucisk kobiet, bezpodstawne przepisy, politykę, regulacje i okrutne kulturowe cła, wszystkie formy zanieczyszczeń, ze źródeł przemysłowych, chemtrails i chemii w żywności do pornografii i kontroli umysłu, w tym potwornym wizerunku cudzoziemców w miejscach rozrywki, korporacyjne monopole, bezdomność; falszywe pozbawienia wolności. Cokolwiek jest szkodliwe dla Was w myśli, ciele lub duchu spotka swój koniec, gdy wasze społeczeństwo wciąż pozbywa się ze świata wszystkiego co jest niezgodne z życiem w Złotym Wieku.
Wszystkie istoty światła w tym wszechświecie utrzymują was w najwyższej czci dla niezachwianej odwagi, pomysłowości, cierpliwości i dedykowanych prac światła. Nigdy nie byliście sami w staraniach – wszyscy razem byliście wspomagani przez wszechświatowych członków rodziny mieszkających między wami i tych w waszym niebie. Dopóki załogi nie mogą się przyłączyć do was, używają technologii i ich statków „do pomocy” na wiele sposobów, o których opowiadałem w poprzednich wiadomościach.

Teraz musimy się pożegnać, w bezwarunkowej miłości, która zawsze była i jest zawsze.

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/2013/03/wiadomosci-od-mateusza-11-marca-2013.html
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s