Archanioł Michał: Szykujemy się do wznowienia podróży

Dziś będziemy mówić o zbliżającym się morzu przemian w waszym środowisku energetycznym.

W waszych polach energii miało miejsce wystarczająco dużo modyfikacji, dzięki czemu prawie wszyscy z was będą wiedzieć, że wydarzyło się coś bardzo ważnego, i tylko ci, którzy są zdeterminowani, aby to zignorować, będą w stanie zaprzeczyć tym istotnym wydarzeniom. Gdy my… gdy ja informuję was teraz o tym, tuż przed tym wydarzeniem, proszę, abyście byli w stanie oczekiwania i pełnego wdzięczności zezwolenia. Ale proszę nie spodziewajcie się, że obudzicie się w świecie, w którym zaszła cudowna przemiana.

Ona się rzeczywiście wydarza, ale przemiana ta jest natury energetycznej i duchowej. Po raz kolejny przypominamy wam, że taki jest początek każdej zmiany. Kiedy manifestuje się przemiana tego rodzaju, jej rezultat w niższych wymiarach jest, jak to ujmujecie, „sprawą załatwioną”. Dlatego czasami mówimy wam, że te rzeczy się wydarzają, a wy się dziwicie, czemu nie możecie ich zobaczyć.

Wspaniałe rzeczy się zatem wydarzą i wielu z was je zobaczy, ale jeszcze nie w waszym świecie fizycznym. Jednakże, jak zostało powiedziane, ci, którzy mają oczy do patrzenia ujrzą, że zmiany się dokonały. Zostanie osiągnięty punkt zwrotny w energetycznej zupie, w której żyjecie, i nie będzie to jakaś mała, niedostrzegalna zmiana. Tym razem ci z was, którzy stali się zdolni do wyczuwania energii, o których mówimy tak często, będą wiedzieli bez jakichkolwiek wątpliwości, że wydarzyło się co dużego.

W międzyczasie mogą pojawić się oczywiste problemy, spowodowane przez towarzyszące temu częstotliwości, ale będzie to trwało krótko. Nie pozwólcie sobie na panikę wzbudzoną przez te osoby, które uwielbiają stwarzać sobie publiczność poprzez granie na takich emocjach. Jeśli pojawią się problemy, zostaną one rozwiązane, jak zwykle. To nie jest bliski koniec świata, nawet gdyby dało się w ten sposób sprzedać więcej produktów i stworzyć więcej zależności od tych, którzy są właścicielami waszych największych instytucji.

Zamiast tego obserwujcie, badajcie i wyrażajcie wdzięczność za wewnętrzne zmiany, które w sobie zauważacie. Niektórzy już dostrzegają ich przebłyski. Jeśli do nich należycie, bądźcie przygotowani, aby pomóc ludziom z waszego otoczenia w zrozumieniu tego, na co być może nie są przygotowani. A z powodu przemian, jakich sami doświadczycie, składamy wam nasze gratulacje.

Pracowaliście długo i ciężko, na jawie i we śnie, i już czas, abyście zaczęli widzieć tego rezultaty i potwierdzenia. Przez jakiś czas był spokój, lekkie uśpienie, jeśli wolicie – po to, aby wasze ciała mogły się do tego przygotować. Teraz szykujemy się do wznowienia podróży, kochani. 
 

Jak zawsze, obejmujemy was w miłości i świetle. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 11 marca 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/03/11/it-is-time-for-you-to-begin-seeing-some-results-and-confirmatiojs-channeled-by-ron-head/

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s