Archanioł Gabriel: Codzienne wiadomości

10 marca

Kiedy proponujemy wam, abyście zaczęli widzieć siebie jako w boski sposób dokonałych, ani przez chwilę nie sugerujemy, że nie istnieje potrzeba dalszego wzrostu i ekspansji. Wręcz przeciwnie, wzrost i ekspansja stanowią naturę wszechświata i część strumienia waszej życiowej ekspresji. Chcemy was w ten sposób zachęcić do tego, abyście przyzwyczaili się do idei, że każdy krok naprzód, każde nowe odkrycie, każde doświadczenie – czy uznajecie je za dobre, czy za złe – stanowią część doskonałości, którą jesteście. Wasza boskość jest wielkością stałą i nie może zostać utracona bądź zniszczona, gdyż po prostu nią jesteście jako część Źródła. Kiedy już pozbędziecie się pomysłu, że musicie się obawiać osądzania, i zaczniecie kochać i wspierać siebie bezwarunkową miłością, jaką obdarzylibyście ukochane dziecko, odkryjecie, że jesteście gotowi by naprawdę żyć i wyrażać siebie, i zobaczycie, że staje się to coraz bardziej radosne i ekscytujące, pełne swobody i odkryć na swój temat. Jesteście w tym ciele po to, by ŻYĆ, Kochani, więc zachęcamy was, żebyście w pełni tego doświadczali.

9 marca

Kochani, gdybyście weszli do jakiegoś domu towarowego szukając czegoś, i podszedłby do was sprzedawca, pytając, czy może wam jakoś pomóc, a wy odpowiedzielibyście: „Nie wiem, czego chcę”, byłoby mu bardzo trudno tej pomocy wam udzielić. W swym pragnieniu pomocy mógłby on wam różne rzeczy sugerować, ale bylibyście trudnymi klientami z powodu swego braku jasności. Wyobraźcie sobie też, że potem wyszlibyście z tego sklepu i opowiadali każdemu, co to za okropny sklep, w którym nie dali wam tego, czego chcieliście! Czy rozumiecie? Aby wasza życiowa ekspresja odpowiadała waszym marzeniom, musicie wiedzieć, czego chcecie, i poprosić wszechświat w przejrzysty sposób o pomoc, a potem z wdziękiem i wdzięcznością wejść w taniec współ-tworzenia. 

8 marca

Wolność to zdolność duszy do wyrażania siebie w taki sposób, który jest doskonały dla najwyższego przejawu duszy, bez strachu przed osądzeniem czy też potrzebą zadowolenia lub ułagodzenia innych. Mówimy po raz kolejny, że po to, aby naprawdę umożliwić swej duszy wznoszenie się i szybowanie, musicie dać sobie pozwolenie na to, by być ekspertami w sprawach swojej własnej życiowej ekspresji, i żyć prowadzeni przez wasz wewnętrzny system przewodnictwa. Nikt inny nie ma wystarczających kwalifikacji do tego, aby iść waszą unikalną ścieżką, ani do tego, by ofiarować temu światu wasz unikalny wkład. Kiedy tylko zaczniecie szanować swą własną świętą misję i podążycie ścieżką radości, naprawdę zaczniecie żyć pełnią życia, a wasza życiowa ekspresja się rozszerzy i udoskonali na najcudowniejsze sposoby.  

7 marca

Wielu z was żyje w strachu przed osądami. Pochodzi to z systemu przekonań, w którym zostaliście wychowani, a który głosi, że na końcu swoich dni zostaniecie osądzeni, i że jeśli nie żyliście dobrze, konsekwencje tego będą ponure. Kochani, jedyny osąd, jakiego doświadczycie, to osąd, którego ludzie nie żałują sobie i innym. Cała ironia polega tu na tym, że kiedy istota ludzka wyraża osąd, działa z poziomu niższej energii, która z samej swej natury nie jest upoważniona do osądzania! Jeśli działalibyście z poziomu energetycznego waszej najwyższej jaźni, w ogóle nie interesowałoby was osądzanie, bo wiedzielibyście, że wszystko jest w boski sposób doskonałe. Energie osądzania nie służą żadnemu celowi poza tym, aby utrzymywać was w stanie rozproszenia, strachu i oddzielenia. Akceptacja, zezwalanie i bezwarunkowa miłość są energetycznymi odtrutkami na osąd i całkowicie wspierają energie duszy. Może zacznijcie ćwiczyć to w odniesieniu do innych, a co ważniejsze, i w odniesieniu do samych siebie? Jeśli to uczynicie, daleko posuniecie się na swojej ścieżce w kierunku bardziej szczerego sposobu samoekspresji, a to oznacza prawdziwą esencję wolności.  

6 marca

Jeśli wierzycie, że jesteście częścią tej samej całości, i że wszechświat zawiera dokładnie każdą rzecz, jakiej kiedykolwiek moglibyście pragnąć czy potrzebować, to właściwie czemu tego nie macie? Czy uważacie, że wszechświat zdecydował, że inni ludzie mogą mieć te rzeczy, a wy nie? Oczywiście, że tak nie jest!

Wszechświat  jest jednym wielkim zbiornikiem, który zawiera wszystko. Kochani, jeśli czegoś wam brakuje, to dlatego, że nie dostroiliście się do tego, czego pragniecie. Nie jest to nic osobistego, żadna kara czy krzyż do dźwigania. Sprowadza się to do waszej akceptacji, waszego przekonania i wiary, że na to zasługujecie, albo że możecie to stworzyć. 

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/p/miedzy-nami-anioami.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s