Arkturianie – Jesteście, jak w ciąży

Drodzy, przychodzimy dzisiaj zachęcając was do utrzymania spokoju i pokoju, podczas gdy jesteście w tym poczuciu, że czekacie, którego tak wielu z was doświadcza w tym czasie. To poczucie oczekiwania na nowe, które przyjść do manifestacji, a wy czujecie jakby nic się nie działo, jednak wiele się dzieje – potężne energie teraz napływają i ci bardziej podatni są coraz bardziej świadomi tego.

Wielu z was doświadcza nowych i kreatywnych pomysłów dotyczących pracy lub prowadzi działalność w swoim życiu i jeszcze takich zdolności do wprowadzania tych pomysłów do manifestacji nie było. Nie panikujcie, nie wierzcie, że jesteście w błędzie ze swoją wyobraźnią, a przede wszystkim starajcie się nie być zbyt sfrustrowani, moi drodzy, bo faktycznie dostrajacie się do nowych i kreatywnych pomysłów – nowe pomysły i sposoby eksploatacji jeszcze nie są w stanie manifestować się na zewnątrz ponieważ energia, która to robi nie jest jeszcze w pełni w miejscu. To jest tak, jakbyście byli w ciąży i przenosili cudowne dziecko w łonie stworzenia, ale ono nie jest jeszcze wystarczająco rozwinięte, aby być urodzone w świecie. Jednak honorujcie jego obecność i pozwólcie mu być czule, choć skrycie przechowywanym i odżywianym, aż nadejdzie czas na to, by przyszło na świat.

Teraz jest czas, na zrównoważenie się i stanie się bardziej świadomymi Waszej boskości. Jest to czas ciszy, w którym odpoczywajcie i praktykujcie prawdę, którą znacie – pozwalając sobie na doświadczenie cichej świadomości wyewoluowanego stanu świadomości. Cisza jest niezbędna dla duchowego wzrostu, kiedy pozwolicie sobie być nieustannie bombardowani hałasem i pośpiechem nie usłyszycie jeszcze cichego głosu z wewnątrz.

Moi drodzy, jest to bardzo ważny czas, w którym wydaje się wam, że nic nie robicie, ale to odpoczynek, który pozwala wam na inkubację wyższych prawd, których staliście się świadomi – czas, aby być spokojnym i pozwolić procesowi się rozwijać. Wielu z was jest tak przyzwyczajonych do robienia, działania, myślenia w dzień i w nocy – być zajętym, zajętym, zajętym. Jest to stary sposób, oparty na naukach, które mówią, że musicie być zajęci i ciężko pracować, w każdej chwili, jeśli chcecie osiągnąć sukces w życiu. Pojęcie to, nie jest po prostu prawdą w wyższych częstotliwościach, to jest bardziej kwestia Bycia, a nie robienia. Wielu nadal kontynuuje popychanie tego samego starego pomysłu na swoich dzieciach nie zdając sobie sprawy, że te wrażliwe istoty potrzebują czasu, aby po prostu być. Pozwólcie sobie obejrzeć zachód słońca, spacerujcie w lesie, albo po prostu popatrzcie na chmury. Jeśli mocno wierzycie, że jesteście zbyt zajęci codziennymi obowiązkami, aby to zrobić, to spróbujcie wstać w nocy i po prostu posiedzieć w cichym miejscu, wsłuchując się w ciszę.

Umysłowi pozwolono wystawiać przedstawienie waszej drogi zbyt długo. Umysł jest aleją świadomości, narzędziem, pięknym narzędziem, ale nie rządcą. Wasza, świadomość jest szefem i możecie wybrać, kiedy, jak, gdzie, i co najważniejsze, co macie myśleć. Na co pozwalam, aby przyszło mi do głowy? Wiele osób uważa, że nie mają kontroli nad tym, co myślą i rzeczywiście wydaje się to być w ten sposób. Miliony myśli kiedykolwiek pomyślanych przez kogokolwiek pływają wokół w powszechnej świadomości ludzkiej.Jednak macie wybór co do tego, czy je wpuścić, otworzyć im drzwi do waszej świadomości. Możecie wybrać, aby zaakceptować myśl, wiarę, czy koncepcję, jako rzeczywiste i zgodne z prawdą, i to z kolei staje się twoją rzeczywistością. Musicie zrozumieć, że jesteście twórcami własnych doświadczeń opartych na swoim stanie świadomości.

Kiedy myśl, której nie chcecie podjąć, przychodzi, po prostu nie uważacie jej za swoją własną – żadnej oceny w tym, o czym ta myśl może być, żadnego szoku lub strachu, gdyż te rzeczy są bezosobowe i nie wasze, dopóki nie zaprosicie ich do pobytu. Po prostu powiedz sobie, „Nie, nie akceptuję tego, jako moje własne” i z czasem te myśli nie będą już pokusą. Myśli pewnego typu przyciągane są do ludzi poprzez energie utrzymywane przez nich z poprzednich ich żywotów. Na przykład, niektórzy są bardziej otwarci na bezosobowe myśli o zdrowiu i chorobach, i gdy te bezosobowe myśli płyną, natychmiast zatwierdzają je poprzez zainteresowanie i akceptację. Inni mogą być bardziej podatni na myśli o związkach i kiedy te bezosobowe myśli i wierzenia pływają wokół, chwytają je dla własnego systemu wierzeń.

Częścią waszej ewolucji, jest odebranie waszej mocy, wiedząc, że jesteście boskimi istotami posiadającymi trójwymiarowe doświadczenia (dualizm i separacja) z wyboru w celu uczenia się.Wszyscy muszą nauczyć się być „dozorcą w drzwiach” umysłu, przejmując kontrolę nad tym, co jest dozwolone dla waszego systemu przekonań, który staje się stanem świadomości, który następnie manifestuje się w waszym świecie. Nigdy nie zapominajcie, że każda myśl, którą ktoś kiedyś po prostu miał, jest bezosobowa i podświadomie krąży naokoło Ciebie, aby ją zaakceptować lub zignorować. Nadszedł czas, aby uświadomić sobie, że macie wybór, macie władzę, i nie jesteście ofiarą czegokolwiek lub kogokolwiek z wyjątkiem własnego stanu świadomości.

Wielu z was doświadcza trudnych sytuacji, albo w domu, albo w pracy, albo w ogóle. Ważne jest, aby zrozumieć, że częściej niż nie, na głębokim poziomie, te sytuacje zostały wybrane specjalnie przez Was w celu reaktywacji starych energii, które potrzebują być spostrzeżone i uwolnione. Wszyscy nieświadomie przenosicie głębokie blizny emocjonalne i fizyczne z życia do życia, zachowując te rzeczy zakopane głęboko w ciałach fizycznych i emocjonalnych. Teraz wyewoluowaliście i jesteście wystarczająco silni, aby przyjrzeć się i uwolnić to wszystko dlatego, że nie możecie przenieść żadnej z tych rzeczy ze sobą do wyższych energii, w których szukacie doświadczeń. One w tym czasie się manifestują w celu umożliwienia Wam ich uwolnienia.

Jest to o ascencji na wyższy rezonans prawdy i Światła, drodzy.Wybraliście, aby usunąć wszystkie stare i zakończone „interesy” przenoszone przez was ze sobą w tym życiu, tak aby móc wykonać ten ruch do nowego. W innych wcieleniach przychodziliście z jedną lekcją do nauczenia, tym razem przyszliście z całą listą – wszystko potrzebuje być uwolnione, ponieważ chcieliście być częścią potężnej planetarnej zmiany odbywającej się w tym czasie, i dlatego rzeczy są tak pozornie przytłaczające, dla tak wielu w tym czasie. Zamiast odpoczywać w litości nad sobą, zapytaj; „Czego ja nauczyłem się z tego? Co sądzę o tej sytuacji? Jaka prawda duchowa jest o tym?”

Poklepcie się sami po plecach, drodzy, bo jesteście silnymi i potężnymi istotami. Obserwujemy Was z wielkim szacunkiem i czcią, widząc jak bardzo dużo podjęliście i wznieśliście się ponad, aby rosnąć i uczyć się.Jeśli wasze życie wydaje się bardzo trudne w tym czasie, to prawdopodobnie dlatego, że wybraliście ruch do przodu, który oznacza, że musicie kierować się na nowy i wyższy poziom, pozostawiając wszystkie stare i zakończone przekonania i pojęcia.

Ta praca nie jest dla ludzi o słabych nerwach, dzielni i wiedzcie, żewielu z was jest bardzo bliskich zakończenia najtrudniejszej części.

Jesteśmy Grupą Arkturian 10.03.13
11 marca 2013
Channeler: Marilyn Raffaele
www.onenessofall.com

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s