Bogowie przebudzają się. BÓG STWÓRCA

Stwórca

Szanowany Rodzaju Ludzki!

 

Bóg jest Wielki, Bóg jest Wielki!

Słuchajcie: zostało mało Dni.
Jeszcze odrobina Czasu aby się przemienić, bo nieodwołalnie zmienia się Świat.
Wykorzystajcie to, czerpcie Mądrość, Łaskę i Wiedzę albowiem zanim jeszcze nastanie Zmierzch tej Epoki, będzie ten Świat nie do poznania.

Na ten Moment w Czasie i Przestrzeni byliście bardzo długo przygotowywani w tym Czasie i poza Czaso-Przestrzenią:

„Gdy Bogowie się przebudzą, to nie zostanie kamień na kamieniu”
zostało Wam powiedziane i to Przebudzenie teraz się zaczęło.

Równi-Bogu i Oddani-Bogu Ludzie przemieniają się teraz w Wojowników Światła. Uznane Anioły Światła które rozumieją co mają czynić, jak działać i jak być. Konsekwentnie i zdecydowanie idziecie teraz naprzód, Wy którzy zostaliście odznaczeni Pieczęcią Rozpoznania.

Wy, Prawdziwi Spadkobiercy Ziemi, którzy tu na miejscu macie zbudować Niebo.

Zacznijcie przyjmować i wykonywać Wasze Zadania. Zacznijcie przeżywać się jako Wojownicy Światła, zacznijcie uwalniać Waszą Siłę Daru Rozróżniania Jednych od Drugich.
I stosujcie Waszą Wiedzę przede wszystkim i wpierw u Was samych i w Waszym bezpośrednim otoczeniu.

To oznacza zrzec się teraz Świata takiego jakim był dotychczas i Świata w którym dotychczas przyjęliście określone i specyficzne Role. Pozbądźcie się tych starych „Ról” i przyjmijcie nowe odzienie Oświecenia.

Dziś jest czas na to, by wzejść całkowicie w Bogu którym Jestem i oprócz Boga nie otwierać żadnych innych Pól Energetycznych które odciągają Was od tego, co poprzez Was ma dotrzeć do Ludzi.

Bądźcie klarowni, jednoznaczni, odważni, mądrzy i tym Atrybutom połóżcie Miłość za podstawę.

Ten Czas dostanie takie znaczenie jakie Wy mu dacie. Samo Wasze Przebudzenie przynosi nowy Wiatr który podniesie się do prawdziwego Sztormu, aż Świat się zmieni i Matka Ziemia stanie się Nowo Narodzona.

Ja wyposażyłem Was we wszystko co potrzebujcie na te Dni Ludzkości. Jesteście zaopatrzeni w Dobroć, Współczucie, Wiedzę, Zdecydowanie, w towarzystwo ze Źródła Bytów i w Miłość która przyniesie wszystko w Rzeczywistość.

To zależy od Wojowników Światła, albowiem zaprawdę nimi jesteście bo Świat znajduje się w stanie wojny, bo Ciemne nie zna żadnego Pokoju, zna tylko nieustanny stan wojny który tworzy nowe Wojny.
Zaprawdę Wy jesteście teraz Wojownikami Światła którzy przepędzają to Ciemne i tworzą Nowy Świat – aż stanie się Pokój i Jedność, aż Ludzka Cywilizacja podniesie się do nowego statusu.

Do tego Momentu należy przejść jeszcze określony odcinek i we wszystkich Sprawach „trzymamy Kurs”.

Dziś Wojownicy Ciemności stoją naprzeciw Wojowników Światła. W Historii Ludzkości ta sytuacja jest wyjątkowa. Dziś rozstrzyga się Gra i już jest ona rozstrzygnięta i już za niedługo dotrzemy do tego Punktu w Czasie.

Słuchajcie: Ciemność nie zna Światła i te Moce które trzymały dotychczas Ziemię w swojej władzy nie znają Światła. Mało tego, a nawet więcej: te Moce nie były dotychczas z nim konfrontowane bo dopływ Światła na Gaia TERRA Xx był wyjątkowo ubogi – odpowiedni do prawidłowości Tworzenia i Zlecenia Ziemi w uniwersalnym kontekście.

Teraz jednak warunki radykalnie uległy zmianie. Światło przebija się i zaskakuje Ciemne Postacie, Kapłanów Ciemności i Księży Zepsucia. Oni nie mogą liczyć na nie i na Siłę która z niego wychodzi. Zbyt pewni byli swojej Mocy i jeszcze do dziś są zbyt uparci, teraz, gdy już na własnym Ciele przeżywają co znaczy gdy Bogowie się przebudzają.

Nadejdzie to, co ma nadejść.

Jedni wciąż ignorują Światło co odpowiada ich naturze, podczas gdy inni z każdym dniem wzmacniają swoje Światło, co odpowiada ich naturze.

Zwycięstwo Światła jest już dawno przesądzone, lecz jeszcze zanim się to zaprezentuje na wszystkich Poziomach, należy się przygotować, wyjustować, ustawić się, aby stworzyć Nowe Fakty jeszcze zanim Stare Siły ze swoją ograniczoną Mocą będą czynić wybryki i co poniektóre wydłużać w Czasie.

A teraz co do Matki Ziemi.

Ona żyje, bardziej niż kiedykolwiek, Ona wdycha i wydycha głębiej niż kiedykolwiek, Ona zdrowieje we wszystkich swoich warstwach. To jest Wielkie Wydarzenie, bo towarzyszące temu przejawy tego uzdrowienia są widoczne dla Ludzi.

Można oczekiwać większej Transformacji niż mogliście dotychczas to przeżyć.

Wielki Przełom dopiero nadejdzie,
zaprawdę jest to niewyobrażalne nawet dla Was – Przebudzonych.

Wy otrzymaliście wszystko, zastosujcie to, Niebo Wam towarzyszy,
polegajcie na tym.

BÓG STWÓRCA

//Patrz również: Zakotwiczenie FILARU NOWEGO WYJUSTOWANIA. STWÓRCA – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s