Sfinx mówi o waszym pochodzeniu

To wydaje się być tematem, który pojawia się wiele razy, mówiliśmy o uwolnieniu przywiązań i przekonań.

To jest czas, aby porozmawiać o waszym pochodzeniu i jak przybyliście tu na ziemię.

W rzeczywistości wszyscy znacie swoje pochodzenie, ale wydaje się, że macie przywiązania, które lubią, abyście byli przekonani, że wasze pochodzenie nie sięga tak daleko, jak wiecie, że sięga.

Widzimy, że wielu jest przywiązanych do swoich tzw galaktycznych lub kosmicznych braci i sióstr, Plejadan, Arcturian oraz wielu innych ras, które nie mieszkają na ziemi, ale w waszym wszechświecie.

Widzicie ich jako wasze pochodzenie, łatwiej jest poczuć połączenie z kimś, kto wydaje się być żywym. I tak, oni są żywi, ale w inny sposób, niż wy jesteście.

Jednak oni nie są tam, skąd przyszliście, to nie jest wasze pochodzenie.

Wszystkie te połączenia do rodzin kosmicznych są jak ziemskie wcielenia.

Wcieliliście się niejako wśród tych grup, które nazywacie rodzinami kosmicznymi, innymi rasami w waszym wszechświecie.

Są oni w waszej rzeczywistości ziemskiej i niektórzy z was zaczynali tam najpierw, przyzwyczajać się do rzeczywistości w tym wszechświecie, zanim podjęliście krok, aby się wcielić w fizyczne ciało na ziemi.

Używamy słowa wcielenie, gdyż to odnosi się do połączenia was z rasą, narodzenia się w rasie. Proces inkarnacji jest jednak inny, ale dostaliście znaczenie, gdy mówimy o tym w ludzkim objaśnieniu.

Wiele z tych ras są fizycznymi, jednak, istnieje również wiele takich, które nie są fizyczne i kombinacje obu. Gdyż niektórzy mają zdolność do przyjęcia formy fizycznej według woli.

Te inne rasy w waszym wszechświecie istnieją w różnych częstotliwościach wymiarowych, ale tak jak wy nie są oni połączeni naprawdę z jednym wymiarem, ponieważ ich częstotliwość może rozprzestrzeniać się przez wiele wymiarów. Mogą również utrzymać ciało fizyczne w kilku wymiarach.

Niektórzy z nich będą korzystać ze statków kosmicznych lub form, które wydają się statkami kosmicznymi, aby podróżować w grupach przez cały wasz wszechświat.

Inni mają to, co można by nazwać statkami kosmicznymi, ale jak widać są oni nieco bardziej zaawansowani w ich technologii, więc mają możliwość swobodnego podróżowania swobodnie w tych statkach w całym waszym wszechświecie.

Są tak jak na ziemi różnice w postępie duchowym i będąc nie-fizycznymi istotami, niekoniecznie oznacza, mniejsze, czy większe zaawansowanie duchowo.

To jest bardzo trudny temat do wyjaśnienia, ale spróbuję. Bycie duchowo przebudzonym zależy jak wiele możesz świadomie doświadczyć, zobaczyć i zrozumieć z rzeczywistości w swoim wszechświecie.

W ten sposób są ludzie na ziemi, nawet jeśli są oni wewnątrz ciała fizycznego, którzy mogą być bardziej zaawansowani niż ci, którzy są nie-fizyczni. Bycie nie-fizycznym nie oznacza, że jesteś wolny od ograniczeń, lub wolny od przywiązań.

Ci, z którymi się łączycie w większości czasu mają swoje ograniczenia, gdyż są one przywiązani do pewnej formy, pewnej rzeczywistości w tym wszechświecie.

Wielu z was ma ten pomysł, że bycie nie-fizycznym uwalnia wszystkie ograniczenia, wszystkie przywiązania, ale jest to, jak możecie rozumieć nie zawsze prawda, tak, jak wielu z was nadal ma ograniczenia, tak też istnieje tam wiele grup, które chciałyby utrzymać te ograniczenia, ponieważ dają im formę kontroli poza tzw rzeczywistością ludzką.

Czy nie byłoby miło spotkać waszych braci i siostry, ale dlaczego? Oni są lub mogą być w pewnych doświadczeń rodziną, ale wasze początki idą poza te doświadczenia. Nie mieliście początków jako Plejadanie lub członkowie GFL lub innej kosmicznej rasy tam.

Wielu z nich jest w rzeczywistości tak jak wy, wcielili się w grupie istot, tak jak wy jesteście wcieleni w grupie ludzi. W tej rzeczywistości, w tym wszechświecie.

Wiele z tych grup jest tam, aby pomóc Wam osiągnąć pewną świadomość, pewną świadomość, ale inni są tam, aby uniemożliwić Wam osiągnięcie tej przytomności i świadomości.Wielu z was utknęło w ramach rzeczywistości macierzy wokół ziemi oraz w waszym wszechświecie, które wydają się być różnymi rzeczywistościami i wydają się być inne niż wasza rzeczywistość.

Faktem jest jednak, że wszystkie grupy kosmiczne tam są w zasięgu Waszej rzeczywistości, gdyż ten wszechświat, w którym jesteście w jest jedną całkowitą rzeczywistością.

Waszą rzeczywistością jest nie tylko ziemia, ona zawiera wszystkie inne grupy, które są w tym wszechświecie. Wszyscy jesteście w tej samej rzeczywistości.

Wasza rzeczywistość jest bardziej ekspansywna niż zdajecie sobie sprawę, lub jak wy doświadczacie, że rzeczywistość ziemi się zmienia. Obie są takie same, gdyż rzeczywistość tak naprawdę się nie zmienia, ale pogłębia lub ewoluuje i to w połączeniu z wami, będącymi coraz bardziej świadomymi tego, co jest prawdziwą rzeczywistością stanowi różnicę w jaki sposób doświadczacie swojej rzeczywistości.

Ona jest ciągle stworzoną rzeczywistością, gdyż jest to miejsce, aby doświadczać. Więc tak, czasami możecie to nazwać grą, iluzją, czymś, co nie istnieje naprawdę, ale w rzeczywistości wszystko istnieje w źródle.

Ponieważ to jest miejsce, w którym powstaliście, Źródło.

Nie wasi kosmiczni bracia i siostry, oni są tacy sami jak Wy, też pochodzą ze Źródła. W ten sposób jesteście braćmi i siostrami, utworzonymi ze Źródła.

Wiemy, może się wydawać dużo bardziej zabawne grać z myślą, że przyszliście od tych braci i sióstr, kosmicznych, są to wasi krewni, mimo wszystko są w stanie poruszać się po całym waszym wszechświecie, a Wy jesteście ograniczeni do ziemi.

I tak, możecie powrócić do życia z nimi, jeśli wybierzecie to zrobić.

Wielu będzie tak wybierać, ponieważ ich doświadczenia w tym wszechświecie nie są kompletne.

Problemem jest to, że wielu z nich jest uwiedzionych przez wiele z tych ras lub grup w waszym wszechświecie, które uniemożliwiają im stanie się naprawdę świadomymi lub przytomnymi tej rzeczywistości, w której jesteście i własnej ścieżki w niej.

Wielu mówi o tym, że nie mogą się doczekać, aby was poznać osobiście, oni chcieliby zrobić to teraz, ale nie mogą, bo nie jesteście gotowi. Oni chcą uczynić wasze życie lepszym, pokazać ich sposób życia, i dać wam technologie i więcej.

Mamy nadzieję, że zdajecie sobie sprawę, że gdyby naprawdę zamierzali to zrobić, to już to zrobiliby. Jednak wiele z ich technologii nie będzie działać w ramach tego, co widzicie jako waszą rzeczywistość ziemską. Jak również niektórzy naprawdę nie mają technologii, które mogą być użyteczne dla was.

Nie ma prawa uniemożliwiającego im pomóc Wam wszelkimi technologiami, które mogłyby być przydatne, i to było robione wcześniej w poprzednich czasach. Więc musi być inny powód, dlaczego nie mogą zrobić tego w tym czasie – warto o tym pomyśleć.

Inny fakt, że jeśli będziecie w pełni świadomymi, nie byłoby potrzeby ich technologii, gdyż będąc w pełni przytomnym i świadomym, przychodzą umiejętności, które uczynią te technologie bezużytecznymi.

Nie ma nic złego w uczuciu połączenia do tych grup w waszym wszechświecie, ale nie patrzcie na nich jako swoich wybawców, jako że nie są nimi.

Jednym z powodów, że jest tak wiele grup obserwujących Ziemię, jest, że na ziemi tak wielu się budzi i stają się coraz bardziej świadomi i oni uczą się z tego waszego procesu, jak wy ludzie stajecie się świadomymi poza tą rzeczywistość. Ponieważ wiele z tych grup tak samo tkwi w tej rzeczywistości, tak, jak Wy tkwicie.

Tak, są wyjątki, są istoty, które są w pełni świadome każdej części waszej rzeczywistości i poza nią. Są one ograniczone w ich pomocy, bo Wy jesteście ograniczeni w zrozumieniu tej rzeczywistości. Po prostu z powodu, przywiązań i systemów przekonań związanych z tą rzeczywistością.

Prawda, dlaczego tu jesteście?

Jesteście tutaj, aby doświadczyć tego, czego wasz byt chce doświadczyć, osiągnęliście punkt, gdzie wasza istota jest gotowa doświadczać drogi z powrotem, ponownie doświadczać poza tą rzeczywistością.

Nie możemy powiedzieć bawcie się, gdyż dla wielu, jak wiemy, to życie na ziemi jest wieloma wyzwaniami i postrzegane z perspektywy człowieka jest jednym z najtrudniejszych możliwych doświadczeń.

To nawet jest widziane z wyższej perspektywy waszej istoty, i to jest powód, dla którego jesteście tutaj, gdyż byt podjął wyzwanie inkarnować się na ziemi.

Jest jeszcze wiele do nauczenia i rozeznania i mamy nadzieję, że ta wiadomość dała wam do myślenia, że może Wam pomóc w rozeznaniu i uczeniu się o własnej ścieżce na ziemi.

Od jednego źródła do drugiego
Channeler: Petra Margolis
13 marca 2013
www.ascendedmasters.org

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/2013/03/sfinx-mowi-o-waszym-pochodzeniu.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s