Archanioł Michał: Wiele się nauczyliście i niczego nie powinniście żałować


Dzisiaj rozważmy waszą aktualną sytuację, abyście mogli się z tym trochę lepiej poczuć. Pamiętajcie, że wasza obecna sytuacja to chwila lub chwile przed waszą następną sytuacją. Powstawały i powstają wtedy przyczyny, które zrodzą kolejne rezultaty. Jest to również czas, kiedy wasze myśli, decyzje i intencje stanowią realną moc, o której tak często wam mówiono, a co wy uznajecie za tak trudne do pojęcia.

Ten moment, ta chwila, jest tą, w której tak naprawdę moglibyście świętować to, co uczyniliście, o ile bylibyście w stanie dostrzec, co ona naprawdę zawiera. Dzieje się tak dlatego, że – o ile nie zmienicie zdania – praca prowadząca ku stworzeniu następnej chwili została już wykonana.

A czemu my to możemy dostrzec, a wy nie? No cóż, tak się składa, że wynaleźliście naprawdę cudowny sposób, by chronić się przed popełnianiem błędów – czego doświadczalibyście natychmiastowo i być może boleśnie – przez to, że nie jesteście w stanie zobaczyć skutków waszych działań i intencji, w ten sposób dając sobie okazję do ponownych przemyśleń i uczenia się. Był to dobry i użyteczny sposób, z którego, jak wkrótce odkryjecie, już wyrośliście.

Stworzyliście punkt koncentracji tak malutki, że mogliście widzieć tylko bardzo ograniczone pole w porównaniu do tego, co mogliście dostrzegać wcześniej. Nazywacie to czasem. Widzicie przyczynę, potem jest pauza, a potem skutek. Dla tych, którzy w ten sposób siebie nie ograniczają, skutek jest nieodłączny od przyczyny. Już istnieje.

Ale bardzo niedługo, gdy pozwolicie rozszerzyć się swej świadomości w wystarczający sposób, zaczniecie widzieć istniejące w przyczynach ich skutki i nie będziecie już potrzebowali tej iluzji linearnego czasu. Choć zdecydowaliście się stworzyć tę grę w oddzielenie, nigdy jej nie potrzebowaliście, ale dzięki temu wiele się nauczyliście i niczego nie powinniście żałować. Inni są wciąż w tej grze zagubieni, a wy będziecie mieć sposobność wykorzystania mądrości, jaką zgromadziliście, aby udzielić im pomocy – tak samo, jak wam jej udzielono.

Niektórzy odczuwają teraz bardzo ostry wzrost energii, w które wkraczacie. I mają rację. Uśmiechajcie się, oddychajcie i cieszcie się tą przejażdżką. Zgodnie z naszym upodobaniem do przemycania odrobiny humoru do naszych wiadomości powiemy wam, abyście trzymali się w jednym kawałku aż do chwili, gdy dotrzemy do naszego celu. 


I z uśmiechem zostawiamy was z życzeniami dobrego dnia. Wkrótce się znów odezwiemy.

Przekazał Ron Head, 16 marca 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/03/16/much-has-been-learned-and-nothing-should-be-regretted-channeled-by-ron-head/

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s