Domagajcie się Stwórcy. Matka MARIA

MATKA MARIA

Domagajcie się Stwórcy, albowiem tak jak Dziecko domaga się matczynej piersi, tak Człowiek powinien domagać się Stwórcy.

 

To Ja Jestem, Matka Wszystkich Żyć,
to Ja Jestem Tą która wciąż Was odwiedza
abyście mogli pokonać Granice w których żyjecie.

Życzenie, Potrzeba i Tęsknota za Bogiem musi zrodzić się w Was samych, wszystko inne wychodzi z tego, wyrasta z tego i z tego powstaje.

Jeszcze zanim tak jest, przemija dużo Czasu i potrzebnych jest wiele doświadczeń. To domaganie się Stwórcy pojawia się u dojrzałych Dusz, podczas gdy całkowicie nieobecne jest u Dusz młodych i niedojrzałych.

Obecnie na tym Świecie – tak jak zostało to Wam przekazane – znajduje się dużo dojrzałych tak jak i dużo niedojrzałych Dusz, przez co powstaje duża przepaść w ludzkim Społeczeństwie pomiędzy tymi którzy mogą otworzyć się Bogu a tymi którzy się na Stwórcę zamknęli ponieważ nie nadszedł ich czas na to.

Niezależnie od tego Podniesienie ma miejsce,
niezależnie od tego ten Świat idzie prosto do Światła,
niezależnie od tego Ludzie zostaną PRZESIANI
rozdzieleni na „dużych i małych”
tak jak duży kawałek ziemi pozostaje na sicie a piasek odsiany.

Wszystko to jest częścią Waszej Umowy ze Światła, wszystko to zawarte jest w Planie Waszego Życia, wszystko to jest przewidziane a jednak u wielu wszystko jest inaczej.

Nieoczekiwanie niektórzy docierają do przedwczesnego zakończenia ich Podróży na tym Poziomie Bytu i podnoszą się do Światła. Niespodziewanie niektórzy pozostają na powrót uwięzieni w 3D, pomimo ich Intencji i sens ich przybycia na Ziemię polegał na tym aby wraz z Ziemią ukończyć Proces Transformacji.

Jest to Misterium a jednak mające głęboki sens:
tak jak dno głębokiej studni którego jeszcze nikt nie widział, chyba że bierze pod uwagę to zejście do niej które jest niewiadomą.

Zaprawdę, ten który wybrał Światło a pomimo tego oddaje się lenistwu na Ziemi pozostając bezczynnym w fałszywej Wierze że wszystko zmieni się samo z siebie, ten pozostanie na Dworcu i będzie patrzył za odjeżdżającym pociągiem do Światła. I ten który z powodu swojej Duchowej Młodości przyszedł aby naprawdę skosztować tego Świata z powodu intensywnych rozpoznań może Przebudzić się i rozpoznać przed swoim Czasem.

U takich Ludzi pojawia się domaganie się Stwórcy a u Ludzi którzy tylko czekają i odczekują a oprócz tego pozostają bezczynni i opalają się w swoim starym blasku aż to domaganie się Stwórcy blaknie, aż cofnie się całkowicie i popadnie w zapomnienie.

To oznacza że każdego dnia należy potwierdzać Decyzję że chce się podnieść do Światła i każdego dnia należy to wzmacniać. Nic nie jest „wykonane” dokąd nie jest wykonane, nic nie jest „urzeczywistnione” zanim nie jest prawdziwe, nic się nie stało tak długo jak uważa się siebie za Oświeconego w Iluzji – przy tym jednak przeczy się Życiu bo jest się od Życia odległym.

Gdy tylko Człowiek przybywa na Ziemię, zostaje poddany ziemskim regułom i to oznacza że wspomnienie o Bogu cofa się, wspomnienie o własnych Zleceniach jest rozpoznawane jedynie w zarysach i wpierw musi być budzone krok po kroku.

Ten który nie wystawi się na ten trud gubi połączenie z Niebem i gubi swój wewnętrzny Sznur Życia – przeocza głos swojej Duszy i przeocza Głos Boga który przemawia za pośrednictwem Duszy.

Tak jest u wielu Ludzi i Ja teraz dokonam podsumowania:

Już tylko przez samo wygodnictwo i lenistwo każdy krok do Rozpoznania może zostać udaremniony.

Na długo przed wystawieniem Was na ziemską Manipulację zadecydowaliście czy chcecie wystąpić przeciw niej lub czy chcecie się oddać w jej macki. To jest Wasza Wolna Wola i przez to zdarzyć się może każdy Cud i może nie być żadnego Cudu.

Tak długo jak Człowiek rodzi się na Ziemi jako Człowiek ze wszystkimi ludzkimi Atrybutami – wszystko jest możliwe. Nawet „Najwyższe Światła” zbaczają z Drogi do Światła tak i niektórzy z małymi szansami na Podniesienie do Światła szybko zrozumieli Lekcje, pojęli i rozpoznali.

Wtedy Człowiek z dala od Cierpienia, z dala od Bólu zaczyna domagać się Boga – albowiem:

Kto wzywa Boga w Bólach otrzyma ukojenie tego Bólu, kto jednak woła Boga z całego Serca, z głębokiej tęsknoty, ten otrzyma Oświecenie.

Ten Czas czyni Wielkie Różnice. Wielkie Różnice działają w Ludziach, lecz największą ze wszystkich Różnic jest postrzeganie Boga przez Ludzi.

Teraz wszystko jest możliwe!
Ja, Matka wszystkich Żyć przyszłam na Ziemię aby przekazać Ludzkości całego Świata znaczące Przekazy i ten który to odrzuca jest niczym Dziecko które nie słucha na dobrą radę od swoich Rodziców tylko po to aby mogło samo mieć udział w doświadczeniu – również wtedy jeśli to doświadczenie zostało już skosztowane w wystarczającym stopniu.

Życie jest Wieczne, wszystkie Dzieci Boga odnajdą Światło i nawet wtedy gdy dziś wiele z nich pozostanie od niego oddalone to spełni się dzień, spełni się Czas, spełni każde Życie Ludzkie bo zaprawdę:

Nawet Ci którzy zastygli niczym Słupy Soli zostaną przywróceni do Życia w Dniu Ostatecznym w dalekim, odległym Czasie.

To Ja Jestem,
Matka Wszystkich Żyć,
Miłość ze Światła

MARIA

//Patrz również: 20.12.2012 Świadomość Chrystusowa. JAN CHRZCICIEL – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/03/16/16-03-2013-domagajcie-sie-stworcy-matka-maria/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s