Idźcie, Idźcie, Idźcie… Matka MARIA

MATKA MARIA

Honorowani Ludzie,
pochodzący z Miłości Stwórcy, Ci którzy zanurzyli się w Ciemność, teraz przebudzacie się i wracacie do Waszego Pra-Źródła.

 

Jednak dlaczego Świat wygląda nadal tak jak wygląda?

Jest tak dlatego, bo wielu jest na Ziemi tych którzy odciągają cały czas Energię Ludzkiemu Społeczeństwu i bo nadal jeszcze jest tylko niewielu którzy dają Energię Ziemi i Ludzkiemu Społeczeństwu. Ta Prawda dla niektórych Ludzi jest niewygodna bo pojedyncze wyobrażenia różnią się bardzo od tego co JEST i różnią się bardzo od siebie.

Korzyść własna i egoizm Ludzi powodują to iż cały czas panuje brak Równowagi – i to na wszystkich Poziomach tego Społeczeństwa jak i na całej planecie.

Obchodzenie się z Obfitością tego Świata jest wciąż niedostateczne i stosunki międzyludzkie nadal jeszcze doświadczają dużego niedoboru Miłości. Wszystko jest na dobrej Drodze, to już wiecie, jednak nie jest to jeszcze uczynione.

Nadal jeszcze Świat jest chory, potrzebne są Uzdrowienia o wielkim zasięgu, jeszcze nad tym Światem dominują Ciemne grupy Ludzi i nie interesuje ich absolutnie co czynią Matce Ziemi i Ludziom.

Wciąż jeszcze Ciemność jest szeroko rozpowszechniona, nadal ataki na Wolność Ludzi są na porządku dziennym, nadal jeszcze mord i zabójstwo są sojusznikiem wielu z tych którzy dzięki temu obiecują sobie z tego korzyść.

Tak więc wygląda dzisiaj Świat. I dlatego tak właśnie wygląda. Niepotrzebnym jest tutaj aby sobie coś wmawiać albowiem ten który nie chce widzieć, ten w odpowiedni sposób zostanie z tym skonfrontowany bo zaprawdę:

Dopiero poprzez prawdziwe rozpoznanie tego co JEST może nastąpić uzdrowienie ponieważ dzięki temu dopiero wtedy może być rozpoznanym
GDZIE należy zastosować Dźwignię.

Zbędnym jest odwracanie wzroku i mówienie:
„Świat jest zdrowy i podniesiony, Świat jest w Świetle a Ludzkość się podniosła”, bo każdy kto obserwuje Wydarzenia na Świecie widzi że tak nie jest.
U niektórych Dzieci Ludzkich rozchodzą się tutaj Życzenie i Realia, jednak jest to również Życzenie które ostatecznie przyniesie tą Rzeczywistość Połączonej w Miłości Ludzkości.

Te „mroczne” perspektywy nie zmieniają jednak nic w tym że postępuje dalej podnoszenie się i zaczyna się ono manifestować.

Tym jednak którzy przypuszczają że Podniesienie JUŻ się dokonało,
niech będzie powiedziane: rozejrzyjcie się – czy tak wygląda Podniesiona Ziemia? Rozejrzyjcie się – czy tak wyglądają ludzkie oczy w które patrzycie?

Tak, Podniesienie Ludzi budzi respekt, tak jak i negowanie tego Procesu na co zdecydował się większy Zastęp Dzieci Ludzkich.

Tak więc zapraszam Was teraz abyście doszli do Rzeczywistości – Rzeczywistości w której jesteście prawdziwi jako Człowiek. Bo tylko dzięki temu możecie stworzyć Nową Rzeczywistość. Imaginujcie Nowy Świat, ćwiczcie to i czyńcie to codziennie, żyjcie Nowym Czasem przez to że oddacie Matce Ziemi to co zostało jej skradzione.

Podnieście się ponad Poziomy Ciemności, pokażcie się w Waszej Miłości, w Waszym Człowieczeństwie, w Waszej Boskości. I pozostańcie przy tym cały czas uważnymi Obserwatorami tych mrocznych Faktów od których Ludzkość musi się dopiero uwolnić.

Jeszcze jest kawałek Drogi do przejścia, kawałek Drogi przed Wami, pomimo tego że dużą część Drogi macie już za Wami. Królestwo Nieba będzie utworzone na Ziemi szybciej niż przypuszczacie.

Oddanie Matce Ziemi tego co jej skradliście oznacza uświęcać, honorować i respektować Ziemię po której kroczycie, poprzez to że zaprzestacie wyzyskiwać Ziemię na której żyjecie. Woda, Ziemia i Powietrze potrzebują Waszej zdecydowanej pomocy aby mogły nastąpić uzdrowienia.

Również i to jest w Drodze, na dobrej Drodze, jednak i to nie jest jeszcze zakończone i naprawione.

Szanujcie Ludzi, szanujcie Wolność każdego Człowieka, szanujcie Godność każdego Człowieka i szanujecie to poprzez to że rozpoznacie różnorodność Ludzi jako świętą, bo tylko dzięki temu możecie wzbogacić Wasze Życie i rozszerzyć Waszą Świadomość.

Bądźcie Miłością, bądźcie Życiem, bądźcie Prawdą – nie próbujcie tylko BĄDŹCIE.

Jedynym do tego środkiem jest postrzeganie tego Światła przez pryzmat Prawdy aby reagować na to w odpowiedni sposób. Kto zamyka się przed mrocznym ten nie wie gdzie ma świecić swoim Światłem i nie wie gdzie ma przynieść swoje Światło w Ciemność. I ten kto wierzy że każdy Człowiek dotknięty Światłem zostaje zmieniony, ten się myli bo do tego konieczna jest Wola Jednostki i rozejrzycie się: czy Świat zaszedł tak daleko?

Honorowani Ludzie,
idźcie, idźcie, idźcie, nie rozglądajcie się albowiem będzie wielu którzy przy tym widoku zastygną.

Obserwujcie to co JEST i patrzcie naprzód, patrzcie tam, na to, patrzcie dalej, jednak nie spoglądajcie do tyłu.

Bóg opiekuje się Waszymi Duszami i Ja, Niebiańska Matka dostarczam Waszym Duszom Pożywienia Nieba.

Zaufajcie Waszej Sile, zaufajcie Waszej obecności na tej planecie i zaufajcie Waszej niezmąconej Sile Rozróżniania albowiem zaprawdę:

Widzieć to co JEST – bez zaprzeczania temu – jest częścią Przebudzenia
i widzieć to co JEST – bez rozglądania się – jest częścią Waszej Samo-Odpowiedzialności obowiązkowej przy Procesie Przebudzenia.

Uszlachetnieni, uświęceni i błogosławieni jesteście,
My jesteśmy cały czas z Wami.

Ja Jestem
Matka MARIA

//Patrz również: 26.11.2012 Słupy Soli na Drodze. ASANA MAHATARI – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

źródło: http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/03/16/15-03-2013-idzcie-idzcie-idzcie-matka-maria/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s