Manuskrypt przetrwania – część 282

14 marca 2013 | aisha north

Tak, jak wielu z was już zauważyło, szybkość i intensywność tego procesu oczyszczania rzeczywiście jest nie podobna do czegokolwiek, co spotkaliście wcześniej. Jesteście dosłownie opróżniani ze wszystkiego, co może być przeszkodą dla Was w nadchodzącym czasie, bo tylko Ci, którzy mają światło w podróży, będą mogli osiągnąć ten cel, za którym tak długo tęsknicie. Widzicie, to nie jest rodzaj procesu prób i błędów, to jest coś, co jest naprawdę bardzo poważnym przedsięwzięciem, i jako takie, nic nie jest pozostawione przypadkowi tutaj. Więc jakiekolwiek będzie wasze doświadczenie w najbliższych godzinach i dniach, wiedzcie, że to wszystko jest starannie zaplanowaną częścią tego procesu, a nie coś robione dla kaprysu.

Mówimy to, aby przypomnieć wszystkim, że jesteście rzeczywiście uważnie monitorowani przez nas przez to wszystko, i my mamy pełny zakres tego, co jest rzeczywiście potrzebne, aby przygotować was wszystkich w możliwie najlepszy sposób do kolejnego etapu tej podróży . Wszyscy bowiem jesteście tak blisko teraz moi drodzy, a to, co macie przed sobą, może wydawać się bardzo trudne dla wszystkich. Ale wiedzcie, że nawet jeśli czujecie przyciąganie z tej ziejącej paszczy oczekiwań, które zaczynają was wciągać, wiedzcie, żenie będziecie mogli wejść, dopóki nie uznamy, że jesteście do tego gotowi. Tak, tak, to wszystko jest doskonale zaaranżowane ibędzie dane dla każdego i każdej z was, gdy czas będzie odpowiedni. Gdyż to jest naprawdę seria zastrzyków światła, tak je nazywając, i one mają pewne dość intensywne efekty, gdy każdy z nich zadomowi się w ich zamierzonym „celu”. Bo to jest naprawdę takie, jak te poszukujące ciepła rakiety wyświetlane na waszych ekranach wideo, które wydają się niesamowicie krążyć wokół ich celu i uderzać w środek dziesiątki (tarczy).

Tak też jest z tym wszystkim, i nawet jeśli używamy słów, które mogą wydawać się dość zimne, a nawet przerażające, wiedzcie, że to, co mamy na myśli, faktycznie te pociski świetlne rodzaju najbardziej czystego i głębokiego, które zrobią dla Was wszystko, co jest niczym magia. Gdyż wszystkie one przenikną do samego rdzenia waszej istoty, a gdy to zrobią, zainicjują coś w rodzaju reakcji łańcuchowej, która jest prawie taka, jak proces odliczania przed startem waszych rakiet kosmicznych. Gdyż my wszyscy jesteśmy zgromadzeni w centrum sterowania teraz, gotowi i chętny, aby rozpocząć te, ostatnie w bardzo, bardzo długiej serii ostrzeliwań energii, które będą pociągać za sobą takie pozytywne odpowiedzi w was wszystkich, że nie macie pojęcia. Ale na zewnątrz, możecie nie odczuwać skutków wszystkich tych „pocisków rakietowych”, tak mocno, jak być może zakładacie, w tej chwili, ale nie myślcie, że one nie mają żadnego wpływu, jeśli sami nie macie poczucia ich wejścia do waszego systemu. Więc nie zróbcie pomyłki, gdyżwszyscy będziecie trafieni przez te „bomby miłości”, a one będą mieć druzgocący wpływ na wszystko, co było wszczepione w was, aby
utrudniać wam ewolucję do prawdziwej istoty światła. Gdyż nic,co jest stare, nie zostanie pozostawione po tym nawale światła, i jako takie, zwęglone ruiny starego i przestarzałego staną się wkrótce oczywiste dla was wszystkich. Ale, jak mówiliśmy wcześniej, to rzeczywiście z tych popiołów, Wy powstaniecie nowi, a przez to, nowy świat się pojawi. Więc przygotujcie się na uderzenia bolesne, ale z miłością przez coś, co dosłownie zmieni Was w coś, co będzie głęboko różnić się od osoby, którą jeszcze widzicie siebie, jak na dzisiaj.

http://aishanorth.wordpress.com/

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/2013/03/manuskrypt-przetrwania-czesc-282.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s