Manuskrypt przetrwania – część 286

19 marca 2013 – | aisha north

Jak wielu z was już zauważyło, jest to tak jakby wszystko wstrzymało oddech teraz. Jeśli spróbujecie wczuć się w to, poczujecie wielką ciszę, jakby w próżni, a będziecie być może uważali, że zostaliście odłączeni od źródła. Cóż, to nie jest ten przypadek, tutaj, gdyż jest to tylko wstępny środek w celu przygotowania was na to, co jest przed Wami. Bo myślimy, że wszyscy wiecie już, że jutro jest dzień, gdy świat stanie w miejscu. Wyjaśnijmy.

Zbliżacie się jeden z tych okresów w ciągu roku, które zawsze były obchodzone między ludźmi. Niektórzy z was mogą nie wiedzieć, dlaczego, ale to wszystko jest związane z precesją waszej planety, w porównaniu do innych ciał niebieskich, które Was otaczają. I jutro jest jeden z tych dni, gdy planeta wyda się być zawieszona w chwiejnej równowadze, a jeśli wszyscy utrzymają ciszę jeszcze, to nadal będzie to robić. Ale potem, powoli, zacznie się poruszać ponownie, i równowaga między dniem i nocą na obu końcach świata po raz kolejny zacznie się zmieniać. Więc to jest rzeczywiście bardzo symboliczny dzień, ale jest też czymś więcej. Gdyż jutro – jest to początek zupełnie nowego etapu w życiu każdego – więc dzisiaj jest dzień, aby rozpocząć przygotowania do tego.
I nie, nie mamy na myśli przygotowań, jak rozpoczęcie kopania dziury w ziemi, jako schronienia i zapełnienia jej zaopatrzeniem, myśląc, że koniec jest bliski. Nie, to, co mówimy, jest tym, co przyjdzie na gorących piętach dzisiejszej ciszy, czyli ogromny przypływ energii, który dosłownie będzie zapierał wam dech w piersiach. Ale jego wynikiem będzie coś innego, i dlatego chcemy, abyście rozpoczęli dziś przygotowania do tego monumentalnego napływu energii i informacji. Gdyż chcemy się upewnić, że dziś usiądziecie w ciszy i spokoju, i dosłownie dostroicie się do siebie, i sądzimy, że będziecie w stanie dostrzec coś nowego, już tam, coś, co ukrywa się za codziennym hałasem, ale wciąż dostrzegalne jeśli słuchacie dobrze . I to jest rzeczywiście nowa istota, głos motyla, jeśli chcecie, i jeśli uda wam się sprawdzić z tym dzisiaj, będziecie lepiej przygotowani, kiedy zacznie podnosić głos na serio jutro.

Gdyż jutro przyniesie sygnał, gdyż ono to robi, i ponaciska wiele przycisków w was wszystkich, a wynik może być zbyt skomplikowany, przynajmniej do opowiedzenia. Więc weźcie ten czas w tym spokojnym wdechu, aby usiąść i poznać ten głos. Gdyż ten głos będziecie słyszeć od teraz. I wkrótce, nie ważne jak dużo hałasu zewnętrznego będzie generowane, aby zagłuszyć to nowe brzmienie, które wszyscy nosicie wewnątrz, zacznie rozbrzmiewać głośno i wyraźnie. Nie tylko w środku, ale także na zewnątrz. Gdyż z waszymi nowymi skrzydłami przychodzi również niemożność milczenia dłużej. Gdyż Wy rzeczywiście jesteście głosem przyszłości, ale musicie przyjść i powiedzieć nam wszystkim, że przyszłość już tu jest.

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/2013/03/manuskrypt-przetrwania-czesc-286.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s