Michał: Nauczcie się cieszyć każdą oznaką waszego wzrostu


Dotarliście teraz do czasu równonocy. Jak już to widzieliście przy innych okazjach, energia tej pory zaczyna być wyczuwalna, osiągnie swą kulminację w dzień równonocy i będzie wciąż odczuwana przez kolejne trzy dni. Jesteście teraz zanurzeni w tak silnych polach energii, że być może nie możecie sobie wyobrazić, że da się tego poczuć więcej. A jednak nastąpi taki wzrost.

Teraz jesteście o wiele lepiej dostosowani do tego niż zaledwie kilka miesięcy temu, dlatego może się to wam wydawać „zwykłą sprawą”. Jednakże mówimy wam, że wielu z was osiągnęło punkt, z którego ten najświeższy napływ energii wypchnie was poza wasze niedawne przeszkody, w świadomość całkiem innej jakości.

Raz jeszcze powtórzymy, że może się tak nie wydawać w żadnej konkretnej chwili tego dnia. Mamy nadzieję, że nauczyliście się już nie oczekiwać takiej rzeczy. Jeśli się to wam przydarzy, proszę przyjmijcie nasze gratulacje; jednak większość z was wejdzie w tę zmianę w zwykły dla was sposób. Natomiast gdy spojrzycie na ten czas z dystansu, okaże się on wielkim punktem zwrotnym. A ponieważ my widzimy ten stan już jako osiągnięty, wysyłamy wam już teraz naszą miłość i gratulacje.

Podróż, którą rozpoczęliście, jest imponujących rozmiarów, kochani. Potrwa ona całe wasze życie i o wiele, wiele dalej. Ale na tej drodze pojawią się drogowskazy i chwile wielkiej radości z powodu waszych osiągnięć. A my życzymy wam wielu takich chwil. Prosimy jednak, żebyście się nauczyli cieszyć każdą oznaką waszego wzrostu, gdy się taka pojawia.

To, co teraz wydaje się wam niewielkie, może się w przyszłości okazać czymś olbrzymim. Z całą pewnością uświadamiacie sobie takie punkty zwrotne, kiedy patrzycie wstecz na to, co uznajecie za swe życie codzienne, choć nie jest ono niczym odmiennym ani w żaden sposób oddzielonym od tego procesu, mimo że tak możecie uważać.

Przemiana na waszym świecie w wielu obszarach i dziedzinach życia zaczęła przyspieszać, tak jak prognozowaliśmy. I ten proces będzie trwał nadal. To pora abyście się skoncentrowali i utrzymali swoje ześrodkowanie, pozostali ugruntowani, i utrzymywali wizję waszego lepszego świata. Nie pozwalajcie, aby zmartwienia i strach, które oczekują na zaproszenie do waszych umysłów, miały tam wstęp. To dobry czas na to, by powiedzieć im, że – niestety dla nich – wasze wyższe jaźnie, wasi aniołowie i wasi przewodnicy zajęli już wszystkie miejsca, i że w związku z tym one nie mają już gdzie usiąść. Jeśli będą dalej próbowały się pojawić, po prostu wykąpcie je w miłości i świetle i obserwujcie, jak na waszych oczach przemieniają się one w spokój. Obserwowaliśmy, że staliście się w takich sprawach ekspertami w ciągu ostatnich paru miesięcy. Tak samo jak w waszym zewnętrznym świecie, zadziała to i w wewnętrznym.

Wysyłamy wam teraz pokój i miłość, najdrożsi. Wkrótce znów się odezwiemy. Dobrego dnia. 


Przekazał Ron Head, 19 marca 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/03/18/learn-to-enjoy-every-hint-of-your-growth-as-it-happens-channeled-by-ron-head/

źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s