Nowe Wyjustowanie Ludzkości II. Matka MARIA

MATKA MARIA

Z POWROTEM NA START
Cykl II z III

 

Ukochane Dzieci!

 

Nowy Początek?
Teraz, kiedy wielu widziało się już na końcu Drogi?

Tak, albowiem prawdziwym jest to, co zostało rozpoznane w każdym włóknie Waszego Bytu, a nie to co Ludzie wierzą że rozpoznali.

To stanowi fundamentalną różnicę i to jest stopień którym mierzona jest Świadomość – albowiem dopiero wtedy gdy Rzeczy zostaną przejrzane w ich wewnętrznej istocie i są już obejrzane, wtedy oprócz zrozumienia następuje Oświecenie i Ludzka Świadomość wynosi się ponad wszystkie ograniczenia.

Nowy Początek oznacza dla Was Ludzi tego Czasu dwie rzeczy:

1. Obserwowanie tego Świata i  Wydarzeń tego Świata bez Iluzji i bez upiększania. To JEST co JEST i odrzucanie spojrzenia w obliczu tych faktów wytwarza nową Iluzję którą należy kiedyś uwolnić.

2. Podniesienie się ponad wszystko to co się ukaże, co zobaczą oczy, co usłyszą uszy, co postrzeże Wasza Świadomość i pozostawanie cały czas w stanie Miłości i Pokoju.

To oznacza stanie pośrodku Świata lecz pozostawanie przez niego nie dotkniętym, ponieważ wewnętrzna bliskość (*dotyk) z Waszą boskością, z Waszą Duszą i z Waszym Sercem wypełnia wszystko, albowiem obok zaprawdę nic nie ma miejsca – bo tam gdzie jest Bóg, tam jest wszystko. Tam gdzie Człowiek jest cały (*kompletny), tam kończy się poszukiwanie.

Nowy Początek oznacza ponowne spojrzenie na samo-oszukiwanie się i oszukiwanie przez innych i wielu Pracowników Światła tego Czasu jest tak bardzo wypełnionych nadzieją iż w końcu Niebo otworzy się przed nimi i Statki Kosmiczne Nieba w końcu zdecydowanie interweniować będą na Ziemi, że przez to zapomnieli całkowicie aby żyć Niebem które jest w nich samych i zapomnieli otworzyć drzwi do ich własnego zrozumienia i Wiedzy, Piękna i Miłości którymi są.

Nowy Początek oznacza uznanie tego Świata takim jaki JEST, uznanie tego Życia takim jakie JEST i nie oddawanie się Iluzji tego, że nie ma to miejsca, że to wszystko po prostu nie jest „realne” przez to że odwraca się wzrok wierząc że tego nie ma.

Pomyłką jest tłumaczenie wszystkiego Iluzją
tylko po to aby uciec od ziemskiej Rzeczywistości
która ma swój głęboki sens.

Dziś ma ogromne znaczenie abyście nauczyli się rozróżniać te rzeczy. Dziś, kiedy mieszają się Światy – nachodzą na siebie, odpływają od siebie, dziś gdy  wiele Światów dotyka się liniami przecięcia w taki sposób jak nigdy dotąd, łatwo jest stracić orientację, łatwo jest odpaść z Drogi Światła, łatwo jest zapomnieć o Bogu nawet jeśli Wola i Intencja były i są nadal w Ludzkim Dziecku.

Nowy Początek oznacza by do tego Czasu powiedzieć bezgraniczne TAK i by na tą Przemianę powiedzieć bezgraniczne TAK. Oznacza otworzenie oczu aby widzieć co się dzieje, jednak samemu nie dać się wciągnąć w to Wydarzenie i nie dać się wyrzucić z Toru Światła. Unieście się ponad to nie zaprzeczając Rzeczywistości – i to jest Przykazanie tego Czasu.

I jeszcze jedno jest znaczącym gdy przekazuję to Przesłanie: ten Świat jest Waszą Rzeczywistością i wielu Ludzi nakazało swoim wszystkim częściom Duszy przyjść na tą Ziemię. I tak się stało. Ze wszystkich Iluzji w których możecie obecnie współdziałać Wasze Życie na Ziemi jest tą najbardziej prawdziwą Iluzją.

To oznacza – i zaprawdę jest to przymus – że Wy musicie CAŁKOWICIE dotrzeć na Ziemię, całkowicie się na niej zakotwiczyć i całkowicie wejść z Matką Ziemią w Proces Podniesienia. Matka Ziemia potrzebuje Waszych Energii Miłości i Pokoju aby sama siebie mogła potężnie transformować. Te Siły – które dokładnie temu chcą zapobiec przez swoje niższe pobudki i niższe drgania – muszą ustąpić frekwencjom drgania Miłości, bo nie potrafią znieść tych Wysokich Energii. I te Siły będą musiały się wycofać do innych miejsc we Wszechświecie, gdy tylko wystarczająca liczba Ludzi przestanie reagować na ich Energie Strachu. Te Istoty umrą z głodu i pragnienia jeśli nie będą mogły sycić się Waszym Strachem i się nim rozkoszować.

Wiedzcie jedno:
Wszystkie Życia to JEST Bóg, lecz jednak przed Bogiem każde Życie ponosi odpowiedzialność za swoje czyny i jest odpowiedzialne przed „Boskim Sądem” albowiem zaprawdę: nawet Ci wypaczeni, Ci zepsuci, bezduszni, Ci bez Życia, będą musieli odpowiedzieć za swoje czyny nawet jeśli oni wszyscy – w pierwszej i ostatniej konsekwencji – pochodzą z jednego Źródła Bytów.

Te Istoty bezgranicznie daleko oddaliły się od Pra-Źródła i nadal jeszcze dyktują Wydarzenia na Ziemi.

Nowy Początek oznacza więc zaakceptowanie tego Faktu i podniesienie się za pośrednictwem zmienionej Świadomości i podniesienie się ponad Niższe Wibracje. Oznacza pozostawanie cały Czas w Miłości i Pokoju.

To jest nowy rodzaj oporu (*przeciwstawiania się) ponieważ dzięki temu wyciągacie się z tej zepsutej Gry, wycofujecie się z niej, przez co odbieracie Ciemnym Siłom dostęp do Waszej Istoty. To oznacza że gdy tylko jesteście chronieni Waszymi wysokimi Wibracjami Serca to możecie pracować dla najwyższego Dobra tego Świata – nie wcześniej – ale wtedy już całkowicie.

Nowy Początek oznacza więc pojmowanie Życia w jego wielopłaszczyznowości, wyjątkowości, w jego Rzeczywistości a nie „dawanie przed nim drapaka”. Zacznijcie więc ponowną Inwentaryzację Waszego Życia. Bądźcie szczerzy dla Was samych bo nikt oprócz Was samych nie potrzebuje wytłumaczeń. Nikt nie wymaga od Was tłumaczenia się, nawet przed samym sobą nie musicie tego pojmować.

Tak, zacząć na nowo oznacza bycie szczerym i pozostawić za sobą każde oszukiwanie samego siebie. Największą pomyłką wśród Pracowników Światła jest wiara w to że z nierozwiązanymi Tematami które czekają w ich własnych Duszach na uwolnienie mogą uwolnić Świat i uleczyć Ludzkość.

Tą Prawdę należy rozpoznać bo wszystko jest Energią, wszystko tworzy Rezonans i niezależnie do jakich czynów Człowiek wspiął się Wibracjami – jego Ubranie Energetyczne jest pogmatwane co oznacza że jest osiągalne dla niżej wibrujących frekwencji. Przez to wszystko co czyni ta Istota będzie w tej właśnie Jakości i tworzone z tym właśnie Duchem – niezależnie od tego jak będzie ona dawać perfekcyjne wrażenie Światła i Miłości.

Dlatego teraz, na początku tego „Czasu po Czasie” należy wrócić z powrotem na Start, Początek i do Przybycia bo jeszcze zanim będziecie mogli wspierać Świat i Ludzi, to musicie poświęcić swoją uwagę sobie samym.

Dopiero kiedy będziecie na to gotowi i dojdziecie do Wiecznego Królestwa Pokoju Boga i zostaniecie głęboko zakotwiczeni w Boskiej Miłości, mocno i niezachwianie, wtedy wysyła Was Bóg i wtedy zaczyna się Wasza praca w Winnicy Pana. Wtedy dotarliście na tą Ziemię i wtedy wszystkim Wydarzeniom tego czasu możecie odpowiednio wyjść naprzeciw.

„Wojownikami Światła” są Ci którzy uwolnili się z Ciemnych Wibracji, którzy zakończyli sami w sobie „wojnę” i zadecydowali aby wspierać Świat który jest w stanie wojny przez to, że noszą Płaszcz Światła, że nigdy go nie zdejmują i poprzez to że są rozpoznawalni jako Wojownicy Światła dla Ciemnych Wojowników tego Czasu.

Te (Ciemne) Istoty rozpuszczą się w Strachu który same podsycają, albowiem zaprawdę: ten kto nie daje wygrywać Miłości i Światłu – jedynie Miłością i Światłem może być powstrzymany przed dalszymi postępkami, bo Miłość Człowieka tworzy Pole Energetyczne zupełnie inne od Strachu. Przez to tym Istotom zabrane jest ich źródło pożywienia: Strach bo Światło ujawnia to wszystko, co mogło rozwijać się, rosnąć i dojrzewać w Ciemności.

Dlatego też Światło i Miłość mają tak elementarne znaczenie by wysechł ten ciągły nurt Strachu który wciąż jeszcze aktywny jest na całym Świecie. I to nie jest po to aby te Istoty Ciemności – które wyposażone są w absolutnie inny sposób działania ich Serca i Mózgu – same siebie bezpośrednio doświadczyły jako kochające.

Albowiem zaprawdę, Ja, Boska Matka która zna wszystkie swoje Dzieci, mówię Wam: kto z powodu swojego pozaludzkiego oprogramowania odcięty jest od Miłości, ten potrzebuje Boskiej ingerencji aby mógł się ponownie doświadczyć jako Miłość. Tam gdzie brakuje ludzko-boskiego DNA które upoważnia do działania pełnego Światła, tam możecie zdziałać tylko niewiele i chodzi tylko o to by odebrać im źródło pożywienia. I jest nim STRACH.

Źródło Pożywienia tego Czasu: kolektywny Strach który za pomocą Wibracji (drgań) i Magnetyzmu rozłożył się nad tym Światem niczym zabrudzony i pełen robactwa dywan.

Dlatego znaczącym jest aby rozpocząć od nowa i zrozumieć co znaczy KOCHAĆ oraz pozostać w Świetle. Albowiem Ci którzy nie prowadzą żadnej wojny a widzą się jednak jako „Wojownicy Światła” – i aby jako tacy mogli być rozpoznani – przyczyniają się do tego że zmienia się ta Rzeczywistość, by Ludzkie Społeczeństwo mogło się podnieść i uwolnić – podnieść się ponad Ciemne Siły i uwolnić się od nich.

Wprowadźcie się więc w nową perspektywę widzenia Rzeczy, zacznijcie na nowo. Zacznijcie poszukiwać w swoim Bycie tego co przeszkadza Wam w doświadczaniu Szczęścia, Pokoju i Miłości codziennie w każdym momencie Waszego Bytu. Wtedy jesteście oddaleni zaledwie maleńki krok od tego by ostatecznie dojść.

Podnieście swoje Wibracje, żyjcie w tym Świecie, jednak bądźcie nie z tego Świata.
Jeśli jest to rozpoznane, to jesteście bliżej do dotarcia do Królestwa Pana niż bliższe jest Wam Wasze Serce.

I o tym będę do Was mówić w Dniu który przyniesie NOWE WYJUSTOWANIE dla Ludzkości na Ziemi.

Ja Jestem Życiem, Ja Jestem Miłością,
Ja Jestem Matką wszystkich Bytów.

Matka MARIA

//Patrz również: 17.03.2013 Nowe Wyjustowanie Ludzkości I. Matka MARIA – kliknij tutaj//

//Patrz również: 12.11.2012 Spotkanie ze Stwórcą. PARAMAHANSA YOGANANDA (live) – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/03/19/19-03-2013-nowe-wyjustowanie-ludzkosci-ii-matka-maria/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s