Nowe Wyjustowanie Ludzkości III. Matka MARIA

MATKA MARIA

PRZYBYCIE
Cykl III z III

 

Dzieci Ludzkie, słuchajcie!
Ja, Matka Wszystkich Żyć ogłaszam Wam:

 

Jeszcze dziś możecie Wejść do Królestwa Nieba,
jeszcze dziś możecie osiągnąć Wszechwiedzę i Wszechobecność,
jeszcze dziś możecie umrzeć ostatnią śmiercią ze wszystkich,
przez to że całkowicie oddacie się Boskiej Woli!

Oświecenie jest zawsze Momentem Łaski i ma miejsce na końcu długiej Podróży przez pomyłki i po tym jak spełnione jest to po co przyszliście na Ziemię. Spora część Ludzi znajduje się dziś w tym punkcie który definiuje „Koniec Podróży” i wielu – nawet jeśli tego oczekuje w pełni tęsknoty – to wahają się gdy należy przejść do ostatniego kroku i powiedzieć TAK. Co stanowi to TAK, to TAK które opieczętowuje Przybycie w Stwórcę?

Tak, teraz będę o tym do Was mówić:

1. Powiedzieć TAK oznacza przyjęcie wszystkiego, zaakceptowanie wszystkiego i widzenie wszystkiego. A więc zaakceptować wszystko jako Rzeczywistość – nawet jeśli jest ona posadowiona w Iluzji.

Wraz z tym dotarliśmy do najważniejszego punktu dotyczącego tej Przemiany.

Bardzo rozpowszechniony jest fakt że wielu Ludzi nie chce przyjąć za Prawdę tych Stanów wyzysku Życia na Ziemi. Nie chcą widzieć tego co JEST. O wiele chętniej patrzą na Niebo i czekają na Cuda które zostały im przepowiedziane.

Ukochani Ludzie!
Właśnie dlatego Wy wszyscy jesteście na Ziemi, dokładnie dziś, tutaj i teraz – by dźwigać tu na miejscu Przemianę Ludzkiego Społeczeństwa i Przemianę planety. I dlatego bezustannie musicie patrzeć i widzieć co JEST.

Otwórzcie proszę Wasze ludzkie oczy i spójrzcie,
bo dlatego właśnie zostały Wam one dane od Stwórcy.

Jest Wam znanym że wielu Wniebowstąpionych Mistrzów zadecydowało ponownie przyjąć postać ludzką. Dlaczego?

Aby tu na miejscu, z Wami mogli zdziałać Rzeczy które są możliwe wyłącznie poprzez ucieleśnienie się. To oznacza:

Przemiana na Ziemi będzie dźwigana przez Przebudzoną Ludzkość a nie przebudzone już Niebiańskie Istoty. Albowiem do tych Istot należy wielkie zadanie aby z daleka od tej planety Miłości trzymać globalne niebezpieczeństwa i mają za zadanie aby czynić Ludzkiego Ducha wolnym od wszelkich Manipulacji tak aby Ludzie mogli klarownie myśleć i wytwarzać Miłość w swoich Sercach. Wraz z tym docieramy do punktu drugiego:

2. Przemiana Ludzkiego Społeczeństwa wychodzi od Ludzkiego Społeczeństwa i to Społeczeństwo reprezentujecie Wy wszyscy!

I to należy uwewnętrznić szczególnie teraz, gdy wielu Ludzi oddaje się oczekiwaniom które w ten sposób się nie spełnią. Albowiem jaki sens miałby Wasz Byt tutaj, gdybyście byli zdegradowani do bezczynnego przyglądania się tej Scenie którą zarządza Niebo?

A więc proszę Was teraz abyście podnieśli się niczym wielkie Anioły, abyście powstali przeciwko Niesprawiedliwości tego Świata – każdy tam gdzie teraz jest! Tak, każdy tam gdzie został ze swoimi umiejętnościami postawiony przez Boga. To jest pierwszy i znaczący krok aby ruszyć do przodu Przemianę na tym Poziomie.

Zakończcie Wasze milczenie i wejdźcie w Rzeczywistość tego Świata i tego Czasu. Tyle na ten temat.

3. To wszystko ma nastąpić dzisiaj i macie to wszystko czynić w wewnętrznym, głębokim Pokoju, w głębokim połączeniu ze Światłem bo Wasze „oburzenie” nie potrzebuje żadnych Emocji. To czego ono potrzebuje, to jest pewne wystąpienie do przodu przez Was wszystkich, abyście byli tacy jak Wielkie Anioły – bo nimi przede wszystkim jesteście – abyście położyli kres tym nadużyciom na Ziemi.

Ja dalej ogłaszam:
To, co czynicie na duchowym poziomie za pośrednictwem „Zarządzeń” uwalniając się od obcych i uciemiężających Energii, to macie od TERAZ czynić na „realnym” Poziomie tego Świata który napotykacie codziennie.

Gdy arogancja dociera do Was za pośrednictwem TV i Mediów lub innych obszarów – odrzućcie to proszę świadomie. Powiedzcie stop każdemu kłamstwu! To jest bardziej ważne niż kiedykolwiek (wcześniej).

Następnie utrzymujcie w czystości i klarowności Wasze myślenie i mówienie. Połączcie się w jeden Nurt Miłości który zaleje sobą i pogrzebie wszystko to co opiera się na nienawiści i wyzysku.
Bądźcie zdecydowani i wiedzcie jedno:
Kto postawi się temu Duchowi tego Czasu swoim Światłem, swoją Odwagą, swoją Miłością, ten dotarł do swojej Duchowej Rodziny, albowiem ona może czynić tylko wtedy gdy Człowiek da na to Zlecenie.

Jest nas nieskończenie wielu. Nadszedł Czas abyście sobie to uświadomili. A więc zakończcie to czekanie! Idźcie w Pokoju, jednak mocno zdecydowani na zmianę tego Świata dla dobra wszystkich.

Przybycie oznacza więc wpierw przybyć na ten Świat całkowicie.

Bądźcie świadomi tego że zaprzeczanie tym Stanom prowadzi tylko do tego
że te Stany będą nadal się rozszerzać.

Kochane Dzieci,
to ogłasza Wam Matka Wszystkich Żyć, bo Ja znam każdy Aspekt w każdym ze Światów i gdybym wyrzekła się jednego z nich, to byłabym niczym Matka wyrzekająca się jednego ze swoich Dzieci.

Na zakończenie tego Przesłania zaprowadzę Was teraz z powrotem do Waszego Pra-Początku, do tego daję następującą Medytację:

„Uczyń sobie wygodnie, wdychaj i wydychaj głęboko,
aż osiągniesz stan głębokiego wewnętrznego Pokoju,
wtedy poproś mnie abym wzięła Cię za rękę,
abym uwolniła Cie od Twojej powłoki cielesnej,
abyśmy mogli wyruszyć w tą „małą podróż” do Twojego Początku.

Jeśli przy tym ogarnie Cię sen, to jest dobrze,
albowiem Ty będziesz pamiętać tą Podróż w Śnie,
dzięki temu doświadczysz Miłości którą sam jesteś
i staniesz się całkowicie Świadom znaczenia Twojego Bytu na Matce Ziemi.”

Wam, wielkim Aniołom którymi jesteście na Ziemi zostały skrócone skrzydła, zmniejszone i docięte tak, że nie mogliście już więcej latać ani nawet się podnieść.

Po tym locie ze mną, do Waszego Pra-Początku, powróci pamięć – i Wy przebudzicie się i dojdziecie. Ja Jestem pełna Miłości i Tęsknoty za Tobą.

Wezwij mnie, aby mogła Ci przekazać ten Prezent Życia. Przez Łaskę Boga jest to dziś możliwe, tak jak wszystko możliwym jest przez Jego Łaskę.

Ja strzegę każdej Waszej Drogi. Idźcie, idźcie i przybądźcie. Ja oczekuję Was jeszcze dziś.

Przejdźcie ostatni krok.
Jesteście tak blisko by osiągnąć Oświecenie, a jednak wydaje się Wam że jest to tak odległe.

Chodźcie do mnie – obudźcie się w moich ramionach.

Ja Jestem Matką wszystkich Żyć
MARIA

//To jest trzecia i zarazem ostatnia część Przesłania ze Światła, które zostało przekazane podczas Czytania Światła LIVE 28 lutego 2013 roku w Wiedniu (Austria).//

//Patrz również: 17.03.2013 Nowe Wyjustowanie Ludzkości I. Matka MARIA – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/03/21/21-03-2013-nowe-wyjustowanie-ludzkosci-iii-matka-maria-live/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s