Michał: Dostrzeżcie łatwość, z jaką posuwacie się do przodu, kiedy macie poczucie, że to zabawa

Dziś jest pierwszy dzień pory zwanej przez was wiosną. Jest to również pierwszy dzień energii nowego wzrostu dla każdego z was osobiście. Tego roku wasze plony będą wielkie. Ale tak samo jak i u rolników na ich polach, nie pojawią się one bez sumiennej troski i uwagi.
Bardzo nam miło zauważyć jednak, że wasza radość jest tym czynnikiem, który na waszej drodze pomaga wam skoncentrować się jak nigdy przedtem – a przynajmniej tak jest w odniesieniu do większości z was. To, co uważaliście kiedyś za „pracę”, stało się dla wielu z was zabawą, i bijemy wam z tego powodu brawo. Ten stan umysłu zostanie wysoko nagrodzony o wiele szybciej niż myśli o „moim celu” czy „mojej ścieżce”. Oczywiście, że tak jest, ale zauważcie też łatwość, z jaką posuwacie się do przodu, kiedy wasze serca są lekkie gdy macie poczucie, że to zabawa. I to jest właśnie powód, dla którego lubimy od czasu do czasu przemycić trochę humoru do tych wiadomości.
Zachęcamy was, abyście znaleźli sposoby dzielenia się tymi cudownymi rzeczami, jakich doświadczacie i jakie odkrywacie. Znajdźcie jeszcze więcej potwierdzeń i radości w tym, czego doświadczają inni ludzie w waszym otoczeniu. Wasze własne doświadczenia będą prawie na pewno odmienne, ale otrzymacie od innych inspirację i sami wielu ludzi zainspirujecie.
Zachęcamy was również, abyście otworzyli swój umysł na możliwość, że sprawy, na które zapatrywaliście się sceptycznie w przeszłości, w teraźniejszości okażą się prawdą. W istocie całkiem niedługo dowiecie się o bardzo wielu rzeczach, rzeczach „niemożliwych”, o których juz wiadomo, że jednak nie są aż tak niemożliwe. W ciągu następnych paru lat wasze społeczeństwo doświadczy większej ilości przemian niż przez wasze ostatnie sto lat. Ten proces już się rozpoczął.
Po prostu nie jesteście w stanie pojąć, jak będzie wkrótce wyglądać wasz świat. Ale niedługo odkryjecie również, o ile szybciej jesteście w stanie posuwać się do przodu, gdy wasz duch jest w harmonii z waszym celem. Wiele przełomowych odkryć jest już teraz dokonywanych prawie każdego dnia. Odkryjecie po raz kolejny, że wasze światy wewnętrzne i zewnętrzne będą rozwijać się w podobny sposób. Jako ludzie dokonujecie również prawie codziennie odkryć w swym życiu wewnętrznym. Nieczęsto o tym jeszcze słyszycie, ale wkrótce tak się właśnie stanie.
W międzyczasie bądźcie swym własnym serwisem informacyjnym. Rozmawiajcie z innymi o tym, co się wydarza. Używajcie swych połączeń internetowych. Dzielcie się radością. Przemiany w waszej świadomości są jak kręgi na wodzie i niedługo osiągną rozmiary fali przypływu. Widzimy, że ten nowy wybuch zbliżającej się energii niektórych z was powalił…no dobrze, wielu z was…wytrącił was z równowagi. Po prostu pozostańcie ugruntowani i skupieni na tym, co robicie, a te stany szybko przeminą gdy zasymilujecie tę energię, tak jak robiliście to już przedtem, i będziecie robić ponownie. 
Obejmujemy was wszystkich w miłości i życzymy dobrego dnia. Wkrótce znów się odezwiemy.
Przekazał Ron Head, 20 marca 2013
źródło: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s