Arkturianie – Boska Rzeczywistość w Was wie, co robi i jak to zrobić

Jak przekazane przez Marilyn Raffaele – 23 marca 2013
http://www.onenessofall.com

My z grupy Arkturian zapraszamy wszystkich, którzy zdecydują się przeczytać te wiadomości. Przychodzimy dziś z nowościami wielkiego podniecenia, gdy widzimy zmiany gwałtownie spadające na miejsce nowego porządku światowego.

To jest czas dla Światła do manifestowania na więcej sposobów niż przewidywaliście, nad którym ciężko pracowaliście, aby do tego doprowadzić. Bądźcie gotowi, aby widzieć zmiany w obrębie wszystkich układów Waszego świata, gdyż energia szybko osiągnie poziom, w którym zmiany mogą się manifestować.

Nie siedźcie i nie czekajcie, ale zajmujcie się swoimi codziennymi obowiązkami, wiedząc, w waszych sercach, że wszystko przebiega zgodnie z planem. Spróbujcie nie wyobrażać sobie lub przewidywać konkretnych zmian, gdyż to zakłóca naturalny rozwój wydarzeń w zależności od energii i miejsca i jest oparte na osobistych pojęciach jak te rzeczy muszą się pojawić. Odpocznijcie, wiedząc, że w waszych sercach Boskie JA wie, jak i gdzie się manifestować, i nie potrzebujecie mu mówić, co robić i jak to zrobić, waszym zadaniem jest znać prawdę i ufać.

Chcemy mówić dzisiaj tych energiach zmian i sposób w jaki wpływają na tych na ziemi. Zobaczycie zmianę nastawienia u wielu w odniesieniu do niektórych pomysłów, wobec których poprzednio był bardzo nieugięty sprzeciw.

Zobaczycie, że interesy staną się bardziej skoncentrowane na ludziach, raczej w energii służenia zamiast przyjmowania. Zaczniecie widzieć, jak młodzież będzie mówić o bardziej zaawansowanych ideach życia i bycia i ci ze starszych pokoleń rzeczywiście będą słuchając zamiast powiedzieć im, że są jeszcze zbyt młodzi, aby poznać świat. Wiele z tych najmłodszych, są to bardzo wyewoluowane dusze tutaj, aby pomóc z energiami przesunięcia. Mają one zrozumienie problemu, dlaczego tak wielu na stanowiskach władzy nadal żyje, wierzy, i wymusza na innych to, co jest nieaktualne, przestarzałe i bardzo nie-wyewoluowane.

To zawsze jest strach, obawa, która utrzymuje każdego w starej trójwymiarowej energii strachu (często wyobrażanej), w jaki sposób zmiana wpłynie na nich osobiście. Strach często manifestuje się jako chłosta w kierunku jakiegokolwiek nowego pomysłu, który mógłby służyć wielu, ale może zakłócić indywidualną, osobistą strefę komfortu.

Jest to obawa, którą zmiana próbuje i prawdziwe przekonania, które służyły w przeszłości powodują w jakimś aspekcie brak i ograniczenia dla nich osobiście (dualizm i oddzielenie). Oni jeszcze nie uświadomili sobie, że oni też są włączenie w wyższe energie Światła manifestującego się lepszymi sposobami życia.

Obawiający się błędnie uważają, że wszystko, co nie pasuje do ich osobistego, obecnego systemu wierzeń musi być nieprawidłowe. Często możecie zobaczyć, jak to się dzieje w zorganizowanych grupach religijnych, gdy są wezwani do przyjęcia nowych i różnych sposobów myślenia o pewnych kwestiach. Zmianą będzie przyznać, że nauki do tego miejsca może były nieprawidłowe, ego w większości zorganizowanych religii nie pozwala przyznać, że mogą oni być w błędzie. Widzicie to codziennie u polityków, z których wielu opiera się zmianom jakiegokolwiek rodzaju, bo to wstrząśnie fundamentem, który budują dla ich reelekcji, nie dlatego, że zmiana byłaby dobra dla ludzi, przez których zostali oni wybrani, aby służyć.

Spodziewajcie się zmian, drodzy, które przynosicie w nowym porządku światowym, przez oświecenie waszej świadomości. Świadomość Prawdy objawi się jako wyższe i lepsze sposoby bycia, robienia, i zmiany codziennego życia. Będziecie widzieć, jak zmiany odbywają się w systemach opieki zdrowotnej, w waszych religiach, i w waszych szkołach. gdyż coraz więcej osób budzi się do zrozumienia Jedności.Waszą pracą jest nie opierać się, gdy te pomysły zmian są prezentowane , gdyż to są dowody nowej świadomości świata w manifestacji. Nie twierdzimy, że każdy nowy pomysł, który pojawia się, należy objąć zawsze, musicie użyć swojej intuicji. Mówimy, że to jest czas, aby być otwartym, a nie sztywno tkwić w tym, co działo się w przeszłości.

Widzicie moi drodzy, to robicie, przynosicie nowy porządek świata, to dlatego wybraliście się na ziemię w tym potężnym czasie. To jest to, o co byliście proszeni, działania w kierunku, mając nadzieję, że się stanie. Lekcją jest uwolnić każde pojęcie, przekonania, lub nauczania, które rezonuje z energią starego i skończonego, nie ważne jak wygodne może to być, aby pozostać w braku komfortu. Zrozumcie, że wielu z obawiających się czegokolwiek nowego lub innego, wybierze pozostanie dokładnie tam, gdzie są oni nie ważne, jak trudne lub bolesne to miejsce może być.

Strach bazuje na akceptacji fałszywych pojęć i przekonań nauczanych i akceptowanych w wielu wcieleniach w ciągu wieków. Przesądy został przyjęte jako prawdy, fałszywe nauki udzielane niewykształconym masom stały się prawem na ziemi.Przekonania na temat Boga, małżeństwa, chorób, a nawet diabła itp. stały się powszechne, z wyjątkiem tych, wyewoluowali do uznania ich bezosobowej nierzeczywistości. Ludzkość już dojrzała do zepchnięcia wielu bzdur do kosza, podobnie jak wtedy, gdy wierzono, że jeśli usiądziesz na wietrze, możesz zachorować. Teraz możecie się śmiać z tego pomysłu, ponieważ wyrośliście poza niego. Wiele, wiele z tych przestarzałych pojęć i wierzeń wciąż trzyma się, ponieważ były one prawdziwe w przeszłości, i manifestują się z powodu powszechnej wiary w nie. Widzicie, jesteście twórcami.

Kiedy jesteście w zakłopotaniu i kwestionujecie coś, weźcie trochę czasu, aby pobyć sam na sam, nawet jeśli to wymaga uruchomienia się w łazience. Idźcie do wewnątrz i zadajcie sobie pytanie, jak to coś rezonuje z tym, co wiecie, że jest prawdą. Czy to rezonuje, czy to jest stare i skończone? Poczujecie energię, zaufajcie, że jesteście prowadzeni przez cały czas i Wasza intuicja jest ważnym narzędziem.

Wielu będzie miło zaskoczonych odkrywając, że niebo nie spadnie na dół, gdy uwolnią stary system zagorzałych wierzeń. Ze względu na potężne przesunięcia energii zachodzące w tym czasie, wybraliście uwolnienie w tym życiu wszystkiego, co was powstrzymuje, aby się wznieść. Więc, wielu z was stwierdza, że szanse, aby to zrobić pojawiają się jedna po drugiej. To może być trudne i możecie to kwestionować, jeśli zgubiliście drogę. Nie, nie, jesteście dokładnie w miejscu, w którym macie być, i robicie znakomitą robotę.

Konfrontujcie każde doświadczenie bez obaw patrząc na nie, badajcie, poczujcie jego energię nawet nieprzyjemną, i zadajcie sobie pytanie, „Co ja się nauczyłem z tego doświadczenia” Potem, wiedząc, że nie musicie go nosić ze sobą dłużej, wybierzcie uwolnienie go, dziękując za lekcję, bo każde doświadczenie choćby po ludzku nieprzyjemne zawiera dar duchowej lekcji.

Róbcie to ze wszystkim, co nadal może powodować, abyście wchodzili w strach, róbcie to bez osądu, czy poczucia porażki, ale wiedząc, że przez doświadczenia, każdy jeden ewoluuje.Przypomnijcie sobie, że wybraliście i teraz jesteście duchowo gotowi, aby usunąć w tym życiu wszystkie te gęste przeżycia, które przenosicie fizycznie, emocjonalnie i mentalnie z życia do życia. Nigdy nie zapominajcie, że jesteście boskimi istotami o ludzkich doświadczeniach, aby uczyć się, rozwijać i pamiętać.
Boska Rzeczywistość w Was wie, co robi i jak to zrobić. Istoty ludzkie nie muszą mówić jej tego, co robić. Rozważcie to oświadczenie samotnie, ono rozwiąże wiele strachu. Wydostańcie się z umysłu, zrównoważcie w swoim sercu i żyjcie w chwili obecnej utrzymując bezwarunkową miłość do wszystkich.
Jesteśmy Grupą Arkturian 23.03.13

źródło: http://2012allabout.blogspot.com/2013/03/arkturianie-boska-rzeczywistosc-w-was.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s