Sfinx mówi o największym przykładzie ze wszystkich

Zawsze zastanawiamy się, zadajecie pytania, poszliście do wewnątrz, ale nie szukacie prawdziwych rozwiązań, a jedno z rozwiązań jest już obecne.
Wy wszyscy mieliście tak wiele wcieleń na ziemi, i jeszcze wracacie za każdym razem, zaczynając od początku całą ścieżkę przebudzenia.
Przeszliście przez te cykle wcześniej, począwszy od nie obudzonych do bardziej obudzonych i powrotem do nie obudzonych. To właśnie takie cykle ziemi są, idą wkoło, od niskich częstotliwości energetycznych, do wysokich częstotliwości energii i powrót do niskich częstotliwości energii.
Jesteście w stanie teraz przenieść to do innego początku, ale jeszcze Wasze pytania i odpowiedzi są takie same, bo nie szukacie prawdziwego rozwiązania, tylko kontynuacji tego, co robiliście już tyle razy.
Istnieją przykłady w waszej historii niektórych rozwiązań, które otworzyły drzwi tylko trochę, aby pokazać, jakie rozwiązania i odpowiedzi na Wasze pytanie są naprawdę. Ale zignorowaliście to, większość z was to zignorowała, ale wiecie o tym.
Ostatni przykład jest świeżo w waszej pamięci, przez wielu czczone i naśladowane to, co nazywacie waszymi naukami, ale nigdy nie myśleliście o tym, dlaczego on był naprawdę tutaj i co wam pokazywał.

Tak, mówimy o Jezusie, pamiętacie, co zrobił, jego ostatnia akcja jest waszym rozwiązaniem.

W rzeczywistości jest to tym, dlaczego tu jesteście, dlaczego wszyscy są tutaj, niektórzy znajdą rozwiązanie, w tym życiu, a inni pójdą w ich ślady w życiu po tym jednym. Ale jak już mówiliśmy, po otwarciu drzwi przez jednego, drzwi są otwarte, i wielu będzie naśladować.
Teraz drzwi są wyłamane, skoro Jezus, który przy wsparciu innych był w stanie przejść przez proces przekształcenia fizycznego ciała w świetliste, i to jest (stan), gdzie on opuścił was, ponieważ nie był w stanie utrzymać się w waszej rzeczywistości w tym ciele świetlistym przez dłuższy czas.
Następnym krokiem jest być w stanie utrzymać to świetliste w waszej rzeczywistości, z fizycznym wyglądem.
Zwykle, gdy wracacie do ciała świetlistego, to się dzieje po śmierci i opuszczacie ciało fizyczne. Jednak przekształcenie fizycznego ciała w światło jest drogą do nieba, zbudować raj na ziemi i być w stanie utrzymać się na ziemi, w tym ciele świetlistym. Waszą w pełni obudzoną źródłową Jaźń.
Tak długo, jak macie ciało fizyczne, pełne przebudzenie nie jest możliwe, gdyż ludzkie ciało i umysł nie pozwolą na pełne przebudzenie w waszej rzeczywistości.
To jest jak wystartowaliście i jak to zakończycie dla własnego bytu, a inni będą naśladować, gdy będą gotowi.
Byliście w stanie otworzyć bramę do nowych energii, teraz jest czas, aby otworzyć drzwi szerzej i rozwinąć poszukiwania, dlaczego wasza obecność tutaj w tej chwili jest ważniejsza niż myślicie.
Teraz mówimy o największym przykładzie ze wszystkich, wszyscy wiemy o nim, jego imię Jezus, możecie użyć go jako przykład tego, jak macie żyć swoim życiem w tych czasach, ale tak naprawdę nie spojrzeliście na jego naukę, jeśli nie widzicie że najważniejszą częścią było to, jak on opuścił swoje życie, to było jego dziedzictwo dla was.
Nie jak przeżył jego życie, ale jak opuścił jego życie.
Kiedy mówił o przynoszeniu nieba na ziemię, nie mówił o tym, co myślicie, tylko mówił o tym, jak wrócić do waszego pierwotnego stanu na ziemi.
Sposób, w jaki przychodzicie tutaj i sposób w jaki odchodzicie stąd, sposób, żeby zmienić rzeczywistość Ziemi w coś, czego szukaliście przez cały ten czas.

Rozwiązanie leży w jego odpowiedzi.

Przybył tu, aby pokazać wam odpowiedź, otworzyć drzwi nieco szerzej, tak, żebyście byli w stanie znaleźć odpowiedzi, ale jeszcze szukaliście w niewłaściwym miejscu przez większość czasu.
Niektórzy o tym wiedzą, niektórzy myślą o tym, niektórzy pracują nad tym.
Ale wielu z was jest wysyłanych w innym kierunku, gdy naśladujecie tą samą linię oświecenia, jak ją nazywacie, którą naśladowaliście życie po życiu.
Te same historie opowiadacie sobie i powiedziano wam przez innych za pośrednictwem matrycy systemów wierzeń.
Niektórzy się znaleźli odpowiedź, i niektórzy byli w stanie ukończyć pierwszą część procesu, to jest, skąd historie znikających grup pochodzą.
Istnieje kilku w tym czasie w pobliżu zakończenia pierwszej części, jak również zakończenia drugiej części.
To jest powód, dla którego przenieśliście się do nowej linii czasowej, tej nowej energii. Przesunęliście ziemię w linię czasową, gdzie niektóre z dawnych wpływów zniknęły, ale jeszcze wiele starego pozostało.
Ale ta nowa linia czasowa pozwala, aby większa ilość z was się obudziła, i to jest dlaczego jesteście naprawdę tutaj. Stając w pełni świadomymi, w pełni obudzonymi, pełnoprawną źródłową istotą na ziemi.
Pamiętajcie o tym – gdy usłyszycie opowieści, wierzenia, oraz przywiązania do tej rzeczywistości – kim jesteście.

Z jednego do drugiego źródła
Petra Margolis
25 marca 2013 www.ascendedmasters.org

źródło: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

One comment on “Sfinx mówi o największym przykładzie ze wszystkich

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s