PRZEKAZ OD WYŻSZEGO JA

 
PRZEKAZ OD WYŻSZEGO JA Z DNIA 2-02-2013
Tomek ĆWIEK
Tylko będąc w sercu poznasz swą prawdziwą boska naturę. Tylko w sercu jest prawda. Ten mały ale jakże potężny punkcik w Twoim sercu jest pierwiastkiem Boga ojca/matki w Tobie. Ten pierwiastek jest w każdym. W każdym człowieku, w każdej żyjącej istocie, nawet w najmniejszym mikrobie. Nie każdy ma Świadomość jego istnienia, ale na pewnym poziomie każdy go odczuwa. To przez to BOSKIE ziarno nigdy nikt nie jest oddzielony od Źródła. Dzięki temu pierwiastkowi w sercu, każdy jest połączony ze Źródłem jak i z każdym innym istnieniem, a wiec ze wszystkim co jest nie tylko tu w tym wszechświecie nazwanym matriksem, ale tez i w innych wszechświatach, będącymi bezpośrednimi emanacjami Pierwszego Źródła. Emanacjami nie zniekształconymi jak ten.
Jesteś połączony z każdym istnieniem, bo całość stworzenia czyli wszechświat całości jest odbiciem w odbiciu czyli jednym wielkim hologramem. Jeżeli zmieniasz coś w swym sercu, zmieniasz swoje podejście do otoczenia, zmienia się tym samym cały wszechświat. Wszystko w swej istocie jest jednym. Miłość jest spoiwem dzięki której ten świat istnieje, to miłość bezwarunkowa emanująca z serca Boga matki/ojca jest tym co łączy wszystkie wszechświaty z ich galaktykami, gwiazdozbiorami, planetami i istnieniami.
Również tu w tym wszechświecie, miłość jest obecna, bo gdyby jej nie było wszechświat ten natychmiast przestałby istnieć, byłby zaprzeczeniem samego Boga. Ten wszechświat jest jedynym w którym jest podział na równolegle linie czasowe nakładające się na siebie, jedynym w którym występuje dualność, jedynym w którym jest tyle ciemności ale nawet to jest boskie i tu spoiwem jest miłość bezwarunkowa. Nie skupiaj się na uwolnieniu stąd lecz na swym sercu.
Wszedłeś tu z własnej woli tak jak wielu innych i jedyne co Ci służy to emanowanie miłością. Tylko przez skupienie na sercu, na tej jego świętej przestrzeni, świętym punkcie możesz osiągnąć świadomość chrystusową, a wtedy staniesz się wolny i nieograniczony w mgnieniu oka. Ten stan osiągnął kiedyś Jezus i inni po nim. Skupiając się ciągle w życiu codziennym na sercu, zwiększasz znacznie swe wibracje, wchodząc często w swa wewnętrzną cisze zwiększasz je również .
Myśl o każdej innej istocie jak o sobie samym. Patrz na jej piękne cechy, na jej miłość, którą niewątpliwie ma w sercu. Nawet pozornie wydawałoby się najgorszy człowiek ją ma. On tez pragnie miłości, a dokonując ciemnych czynów woła o nią. Dostrzegaj w innych tylko piękno. Jeżeli nie jesteś w stanie powiedzieć  o kimś czegoś dobrego lepiej nie mów nic. Masz swoja drogę, która nie musi być drogą innych w tej chwili. To twoja droga i na niej się skupiaj, ale nigdy nie szukaj winy w innych, Coś takiego jak wina nie istnieje. To iluzja. Jeżeli z jakimś człowiekiem nie jest ci teraz po drodze, nie skupiaj się na jego wadach lecz podziękuj mu w duchu za to co dla ciebie zrobił i idź w pokoju i miłości swoją drogą.
Jeżeli przychodzi jakaś trudna sytuacja w życiu wejdź w serce, a wtedy stanie się ona prosta. Pooddychaj spokojnie w rytmie powolnej fali i poczuj jak święty punkt w sercu rozszerza się na całe twe jestestwo. Zamiast stawiać opór wchodząc w to zdarzenie umysłem płyn rzeką przygód wchodząc w nie sercem. Nawet w najdrobniejszych czynnościach życia codziennego bądź świadomy tego świętego ziarna w swym sercu. Będąc go ciągle świadomym, skupiając się na nim,  doświadczać będziesz cudów tak wielkich jakie tylko twa wyobraźnia zdoła przyjąć. Ograniczeń nie ma ,są one tylko tworem zaprzeczenia swej boskości tu w tym matriksie. Ograniczenia stwarzasz sobie sam będąc podatnym na działanie systemu i praw narzuconych przez twórców tej matrycy rzeczywistości. Jednak będąc w sercu wszystko zobaczysz jako piękne i doskonale. Wszystko jest bowiem boskie i od Boga pochodzi.
Wszyscy jesteśmy jednością. Patrząc w ten sposób będziesz ponad podziałami, ponad oceną innych istot, ponad oceną siebie i czegokolwiek. Będąc w sercu nie będziesz stawiał oporu, nie będziesz płynął pod prąd, ale rzeka życia poniesie cię sama wspierając na każdym kroku. Podchodząc tak do życia i skupiając się na sercu w każdej chwili twego istnienia pewnego dnia osiągniesz świadomość chrystusową. Żadne daty , żadne spływy energii nie będą i nie maja wpływu na człowieka, który ma tą świadomość . Jest on ponad tym wszystkim. Jest tu ale i w innym miejscu, jest tu ale jest wszędzie. Ma świadomość wielowymiarowości, która jest co prawda naturą tylko tego wszechświata, ale ma też świadomość łączności z Bogiem  i innymi wszechświatami wolnymi od zniekształceń.
Jeżeli osiągniesz świadomość chrystusową będziesz wolny a jednocześnie odczujesz pełnię połączenia ze wszystkim co istnieje. Poczujesz pełnię, jednię i miłość bezwarunkową, która wypływa ze wszystkiego naokoło ciebie, nawet z tak zwanej materii nieożywionej. To jest właśnie cud stworzenia, to jest właśnie transcendencja i tajemnica istnienia. Tą tajemnica jesteś Ty sam  i każdy z nas, każdy kto istnieje. Jesteśmy jednością w miłości i miłością w jedności. Nieważne w jakim  miejscu się znajdujesz, nieważne w jakiej jesteś teraz sytuacji, bo zawsze masz możliwość powrotu do ŹRÓDŁA poprzez twoje serce emanujące bezwarunkową miłość. To jest właśnie cała tajemnica istnienia i jego piękna transcendentalna magia.
źródło: http://transformacjaswiadomosci2012.blogspot.com/
Reklamy

8 comments on “PRZEKAZ OD WYŻSZEGO JA

 1. Witaj Ultra-Fioletowa!, odpiszę Ci na Twoje wątpliwości tutaj, bo powyższy przekaz nawiązuje do tego tematu. Nie czytaj przekazów jak świadkowie jehowy Biblię. Wszystkie przekazy przetwarzane są przez mózg czannelera i mają zakłócenia. Każdy z czannelerów jest tylko człowiekiem i zawsze jakieś pochodzące z jego wnętrza lęki, wierzenia, oczekiwania itd. zostają przemycone do przekazu….
  Gdy czytasz jakiś przekaz skup się na tym, co Ci pasuje i nie zastanawiaj się nad każdym zdaniem, bo nie o to chodzi 🙂 Ty też masz połączenie z Górą i swoje czannelingi, bo każdy je ma, tylko ludzie o tym nie wiedzą albo nie chcą się nad tym zastanawiać. Dlatego nie bądź taka skrupulatna 😉 i nie przywiązuj się do wszystkiego, co jest napisane…. ❤ 🙂

  • Tak.. tak.. Dorotko
   czasami trzeba przeczytac pare książek aby zapamietac 1 zdanie dla Siebie – czyli to co rezonuje z Nami jest dla Nas.
   Kiedys przeczytałam 4 książki i zapamietałam 1 zdanie,które dla mnie jest ideą:
   „Najlepsi Rodzice Ci,którzy dla dzieci robia jak najmniej”
   h. pozdrawiam 🙂

   • Tak to jest Hallo…..
    i z dziećmi, i z partnerami, i ze wszystkim…..

    „quidquid agis, prudenter agas et respice finem”…….

    ❤ 🙂

 2. Sławek MIka podał Przesłanie Baselldorffa
  Wszyscy to wiemy , nie zaszkodzi jednak przypominać :)to co jest oczywiste 🙂

  Jesteś czystą miłością, jesteś wspaniałością..
  To co negatywne w Tobie ,nie istnieje
  Nie istnieje smutek, tylko zablokowanie radości.
  Nie istnieje nieśmiałość , tylko zablokowanie pewności siebie.
  Masz w sobie to, co najlepsze.
  Masz w sobie miłość , radość, szczęście i i każde pozytywne uczucie, którego szukasz.Twoim jedynym zadaniem jest się na to otworzyć.Otwierasz się za każdym razem, kiedy uwalniasz się od wewnętrznych blokad i ograniczeń.
  ❤ 🙂 🙂 🙂

  • Tak Kochana
   bo Wszystko powstało z Miłości …………….
   i nawet strach to zaniżona wibracja Miłości…….
   Miłości po prostu mozna nie odczuwać,,,,,,,
   h

 3. 🙂 Ultra-fioletowa, jeszcze coś na temat przekazów….
  Weszłam dzisiaj na Blog Beszada. On mieszka w Bieszczadach i prowadzi taką stronę:
  http://beszad.blog.onet.pl/
  Dotąd odwiedzałam ją rzadko, głównie tylko po to, żeby pooglądać przepiękne zdjęcia, bo jego filozofia była dla mnie za „ciężka” 😉
  Dzisiaj COŚ mnie „tknęło” i zajrzałam tam, a tu najnowsze wpisy, jakby nie z jego bajki.
  Czyżby zmienił linię w hiperprzestrzeni? 🙂 😉
  W każdym razie jest tam o interpretacji przekazów (u niego chodzi o Biblię).
  Jeszcze tam jest ciekawie o Franciszku……
  No, w każdym razie polecam nie tylko Tobie 🙂 ❤

 4. Nie zagladalam jeszcze tam, pozniej zajrze, ale juz teraz powiem, ze mysle ze nie wszystkie przekazy pochodza od tych, ktorzy sie podaja za autorow danego przekazu…

  A co do tematu zafalszowan, to w te swieta tak sie sklada jakos, ze ogladalam duzo filmoz i programow o zwierzetach. I mialam tu taka refleksje. W biblijnej Ksiedze Rodzaju jest napisane, jakoby „Bog” powiedzial, zebysmy „czynili sobie ziemie poddana”. Zastanawiam sie od kogo moze pochodzic taki zdanie, w wyniku ktorego ludzie tak „sobie uczynili ziemie poddana”, ze zniszczyli tysiace gatunkow zwierzecych, przetrzebili tak jeszce te istneijace, ze sa one na granicy wymarcia, ze o innych zniszczeniach nie wspomne.
  Biblia nie jest od dawna moim autorytetem, ale ciekawa jestem od kogo moze pochodzic taki ejedno niewinne zdanie, ktore zastosowane w praktyce doprowadzilo do takiego zniszczenia.

  Jak dla mnie z ziemia powinnismy ZYC W HARMONII, a NIE CZYNIC JA SOBIE PODDANA.

  To takie moje rozne refleksje..

  Ale Twoja wczesniejsza sugestie, zeby nie zwracac uwage na forme, ktora moze byc nieco znieksztalcona przez czanelera, ale na tresc uznalam jakas sluszna 🙂

 5. Margo Offman na temat Matki Ziemi -czyli o miejscu człowieka i transformacji .
  Wywiad Michaela Vogta z Alpenparlament TV z Margo Offman na temat Matki Ziemi, jej królestwa istot oraz procesu transformacji świadomości ludzkiej. Wywiad bardzo wszechstronny poruszający temat wolnej woli, reinkarnacji, duchów natury, transformacji świadomości i zmian w sposobie traktowania Matki Ziemi a zarazem i nas samych.
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2013/04/margo-offman-na-tema-matki-ziemi.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s