Ludzkość zdrowieje. Archanioł RAPHAEL

Archanioł RAPHAEL

Błogosławieństwem Zielonego Promienia Światła Uzdrowienia
towarzyszę każdej ludzkiej Istocie na tej Ziemi,
każdej która mi się powierzyła.

 

Ja Jestem Aniołem Uzdrowienia!
Na wszystkich Poziomach Bytu przywracam niedoskonałe, niezrównoważone i niezdrowe Stany do ich pierwotnej Doskonałości.

Ten, kto mi się powierzy – zdrowieje na Ciele i na Duszy
ponieważ Światło i Miłość, którymi Jestem, zakotwiczają się tam,
gdzie otwiera się i dopuszcza mnie Ludzkie Serce.

Ja Jestem ARCHANIOŁ RAPHAEL,
Ja Jestem Towarzyszem Ludzkości,
teraz, gdy wskazane są wielkie Uzdrowienia.

W nadchodzących Dniach chcemy powrócić jeszcze dalej do Pra-Początku aż udamy się z powrotem na Start, aż podejmiemy trop w miejscu w którym Świadomość całej Ludzkości zgubiła się dla Światła.
Jedynie przez stanie się Świadomym będzie możliwe dotarcie do istoty swojej prawdziwej Natury która jest doskonała i zdrowa, uzdrowiona i absolutna w Stwórcy.

Udajmy się więc teraz na poszukiwanie „zagubionego szczęścia” Ludzkości. Poszukiwania które wielu Ludzi zaczęło już dawno temu, poszukiwania którego zakończenie dla większości z nich jest nieprzewidywalne i wielu nawet podejrzewa że to zakończenie nastąpi w bezkresnej oddali.

Wcale tak nie jest, albowiem faktycznie jesteście bardziej doskonali niż przypuszczacie.

Ciągłe bycie szczęśliwym, Szczęście, zatraciło się wtedy gdy weszliście w Czas i wtedy gdy pozaziemskie rasy reptilian  ingerując w ludzkie DNA podjęły eksperymenty które całkowicie zmieniły ludzkie Ciało i ludzkiego Ducha.
Ta manipulacja miała miejsce przed więcej niż 10.000 laty i od tamtej pory Ludzkość pisze znaną Wam Historię. Historię pomyłek, niedoskonałości i niedostatku Miłości.

Przez to została wyrządzona wielka szkoda i pomimo tego iż w Boskim Zamyśle było to przewidziane, to od tego Momentu należało zwracać szczególną uwagę na Ludzkość aby nie została ona całkowicie przejęta przez Siły Ciemności.

To, że tak ograniczona forma Życia – jak Ci Boscy Ludzie – podniosła się i pomimo wszystkich manipulacji i operacji odchodzi od Gry Ciemności jest wyjątkowym wydarzeniem.

Znaczącym jest abyście poznali swoją pozycję i wartość,
dlatego też wyraźnie wskazuję Wam na to, albowiem w tych dniach gdy zabrano Ludzkości Szczęście – przez usunięcie odpowiednich dla niego Implantów i zastąpienie ich nowymi – zakończenie Projektu było wielką niewiadomą.

W następnych epokach Ludzie starali się rozpoznać Boga, uciec od niewolnictwa aby ponownie działać w tym Tworzeniu jako wolne i świadome Boga Istoty.

Było to możliwe dzięki śladom pamięci o tym, bo ta Złota Nić – która nieświadomie utrzymywała cały czas połączenie ze Stwórcą – nie mogła być przez nikogo usunięta czy zniszczona.

Złota Nić Światła łącząca z Pra-Źródłem pozostała i tak Ludzie mogli cały czas przypominać sobie o Pra-Źródle – nawet jeśli wymagało to wielu Żyć, zanim niektóre Istoty mogły całkowicie się uwolnić.

Aby ta Historia mogła się teraz zakończyć będą dawane wszystkie Uzdrowienia, aby Człowiek mógł stać się doskonałym (*ukończonym).
„PROJEKT PRZYPOMNIENIA SOBIE” został zakończony albowiem Wy uczyniliście możliwym to, co prawie niemożliwe.

A więc teraz pojawiam się Ja, Anioł Uzdrowienia i wraz z Zastępem „Specjalistów” zaczynam restrukturyzowanie Waszego DNA.

To jest powolny Proces, bo nawet najmniejszy krok musi być zintegrowany i zakotwiczony przez Człowieka, jeszcze zanim zaczniemy kontynuować aktywowanie następnych warstw.

Tu prace będą prowadzone JEDNOCZEŚNIE na 6 podwójnych helisach DNA i zawsze gdy Człowiek uwalnia Temat, skaleczenie z Przeszłości i Czasu opisanego tutaj przez mnie, kiedy uwolni je całkowicie, jesteśmy wzywani aby czynić dalej i otwierać nowe warstwy. To oznacza iż stawanie się Świadomym jest dla Ludzkości Procesem który ma miejsce krok po kroku i nie może się wydarzyć w jednym Momencie.

Wytrzymać Światło Stwórcy mogą tylko Ci którzy sami stali się Boskim Światłem
– i tam Ludzie będą teraz prowadzeni.

I to dotyczy tych wszystkich którzy są gotowi wyrzec się ich dotychczasowego Życia w błędzie i niewiedzy, albowiem zaprawdę:

Ludzkość była zaprzysiężona Ciemności, aż kilkadziesiąt lat temu została delikatnie dotknięta Boskim Światłem – pozwoliła na to delikatne dotknięcie.

W tym Przesłaniu pokazane jest jak jesteście znaczący, Wy, Ludzie i jaki wysiłek był potrzebny aby uwolnić się z tej niewoli.

To że wszystko jest na dobrej Drodze jest od dawna pewne. To że coraz więcej Ludzi decyduje się na drogę do Pra-Początku i z powrotem do Wiecznego Szczęścia jest faktem który cały czas przyciąga nas z Poziomów Światła Bytu do Was, albowiem zaprawdę:

Teraz zdrowieje Ludzkość, teraz zdrowieje Świat, teraz zdrowieje Tworzenie bo teraz zapadają wszystkie Decyzje i większa ich część zapadła ostatecznie.

Tak więc bądźcie tego pewni jak i świadomi:
KAŻDY, kto na swoją Transformację powie nieograniczone TAK, zostanie uwolniony od wszystkiego co stoi jej na drodze i co mogłoby ją udaremnić.
Dla Mocy Nieba jest wszystko możliwe, jednak jedno jest nawet dla nas niemożliwym: ingerowanie tam, gdzie nie dostaliśmy na to Zlecenia.

Na Planecie Wolnej Woli jest to absolutnie wykluczone, dlatego też
wołajcie nas, otwórzcie się i odłóżcie wszystkie lęki, bo to są najlepsze warunki do tego byśmy mogli zacząć i kontynuować Uzdrowienia które dziś mają mieć miejsce.

Wasze codzienne „TAK, JA CHCĘ” jest naszą pobudką.
Wasze milczenie powoduje że i My zaczynamy milczeć bo Rezonans może powstać tylko wtedy, gdy powstaje dla niego pole drgań (*wibracji).

Ja kocham Was bezgranicznie,
ARCHANIOŁ RAPHAEL

//Patrz również: 11.12.2012 Twarz Wieczności. Część II. ATOS TU NAH’ (live). – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

ŹRÓDŁO: http://wolnaplaneta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s