Manuskrypt przetrwania – część 295

Jak wielu z was ma już zauważyło, welony się podnoszą jeden po drugim, i ten finał może w niektórych przypadkach powodować jeszcze większą konsternację wśród was. Bo czym to jest, coś co mieliście za pewnik całe życie, jeśli tylko nie smugą dymu, Mirażem, udającym rzeczywistość? To może być czasami niemal przytłaczające, gdy znajdziecie się stojących w tej pełnej blasku prawdzie, gdy macie do rozpatrzenia tak wiele, już nie tylko tego, co zbudowaliście w tym, ale również we wszystkich swoich poprzednich wcieleniach na ziemi. Więc tak, światło jest rzeczywiście miłosierne, ale także bezlitosne, bo nie pozostawia nic więcej dla wyobraźni, i jesteście zmuszeni do podjęcia się przeglądu wszystkiego, bo wiecie, że musicie. Gdyż nie możecie kontynuować na tej drodze z oczami i sercami zamkniętymi dla tej prawdy, i nawet jeśli może być bolesne w niektórych aspektach, to również końcowe katharsis, które skutecznie spali wszelkie resztki starych ropiejących ran i pozostawi wszystko w wreszcie uzdrowione i stanie się całością ponownie.

Bo to jest rzeczywiście tym, po co ta podróż jest przedsięwzięta, spotykanie się i zbieranie wszystkich aspektów siebie, które były rozproszone daleko podczas waszych pobytów na tej planecie. A ich zadaniem było to jedno, aby zebrać jak najwięcej doświadczenia, jak to tylko możliwe, przez wpadanie na oślep w życie we wszystkich jego aspektach, zarówno tych uznanych za „dobre”, a także tych, uznanych za „złe”. Gdy raz zasłony zaczną opadać, będziecie wiedzieć, że nie ma czegoś takiego jak „dobre lub” złe „,bo wszystko niesie równą miarę w tym teatrze życia. Ale teraz, nauczyliście wystarczająco twardym sposobem i wyodrębniacie siebie z tej starej gry. I nie zapomnijcie, ta stara gra była rzeczywiście zaaplikowana przez dużą dodatkową porcję ciemności dawno temu, przez outsiderów z zewnątrz jako martwy zestaw, który utrzymywał w ruchu ten teatr długo po tym, jak miał być zamknięty. I jako tacy byliście w różny sposób zmuszani do gry z coraz bardziej złowrogimi wersjami tego teatru życia. Ale teraz, ta sztuka została odwołana, a nie jesteście już pod wpływem tych lalkarzy, którym tak się podobało oglądanie was wszystkich skręcających się pod ich ciężkim zarządem. Więc teraz, w końcu jesteście uwolnieni od tej starej przymusowej pracy i wolni, aby zacząć grać w nowej wersji swojego życia w ziemskiej, szkole.

Gdyż pamiętajcie, dlatego wszyscy jesteście tutaj, aby zgromadzić wiedzę, która może być nabyta przez życie w fizycznym pojeździe, takim jak wy, w takim otoczeniu jak wasza piękna niebieska planeta oferuje. I teraz nadszedł czas, aby ponownie wejść do szkoły, ale tym razem, to jest szkoła światła, bo macie skończoną starą „Szkołę ciemności” dawno, dawno temu. Jak powiedzieliśmy, wasz staż był przedłużany poza określony termin, rzeczywiście przez bardzo długi czas. Ale teraz, to zostało ustawione prawidłowo po raz kolejny, i zostaniecie zaproszeni, aby wejść w te nowe sale wiedzy według swojej własnej woli. Bo pamiętajcie, nie wszyscy będą kuszeni, by pozostawić starą szkołę, bo oni wolą trzymać się starej wypróbowanej metody prób i błędów, chociaż bolesnej, niż zaryzykować zerwanie wszystkich starych połączeń i rzucenie się całym sercem w tą nową przygodę.

I po raz kolejny powiemy, że to zależy rzeczywiście od każdego i każdej z was, czy chcecie uzyskać dostęp do tych nowych hal światła, czy wolicie zostać w tym bez powietrza i słabo oświetlonym teatrze życia. Nie możemy zmuszać Was do niczego, ani nie możemy nawet próbować, bo to jest święty edykt, że na tej planecie, wszyscy służą pod panowaniem wolnej woli. Gdyż tak, to jest miejsce, do którego przyszliście, aby służyć, i nie tylko sobie, ale także reszcie stworzenia. Gdyż to, co tu zgromadzicie, wiedzę, dołożycie do tego wszechogarniającego repozytorium wiedzy, która jest dostępna dla wszystkich żywych istot w całym Stworzeniu. To jest oprócz tych zamieszkujących waszą planetę. Gdyż Wy zostaliście skutecznie odcięci od tego nieskończonego źródła mądrości i energii. Ale to, czego doświadczyliście tutaj, zostało pobrane do tego banku wiedzy, i teraz, przez podjęcie, tego ostatniego kroku do światła, również staniecie się odbiorcami tego rozległego morza wiedzy. Więc z jedynie deponentów wiedzy, ten strumień świadomości zacznie płynąć w obie strony. A gdy wejdziecie w korytarze tej szkoły światła, wasze ciało i wasz umysł zacznie ogromne pobieranie tych informacji, informacji, które będą dosłownie zmieniać wasz cały świat, nie tylko sposób, w jaki patrzycie na niego.

Więc jeszcze raz powiemy, że szkoła się skończyła (stara), bo macie już więcej niż dostarczone to, co zostało nabyte przez was w ostatniej klasie, i teraz, zapraszamy do wprowadzenia się do tej nowej szkoły, gdzie światło będzie was instruowało i miłość będzie waszym przewodnim światłem, a strach nie będzie już trzymać kija, którym wszyscy byli oceniani. Gdyż Wy nauczyliście się więcej niż wystarczająco, od tego starego reżimu, i teraz nadszedł czas, aby ponownie otworzyć książki i ponownie otworzyć serce dla prawdziwej wiedzy o świetle. Stary służyło swojej misji, ale nadszedł czas, aby zamknąć te drzwi i otworzyć inne, które prowadzą do nowego poziomu zrozumienia.
Channel: Aisha North
http://aishanorth.wordpress.com/

źródło tłumaczenia: http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s